1042
A 4-es metró múltja, jelene, jövője
  • Grenzjager
    #642
    Meg kell állítani a BKV ámokfutását!
    Miskolcon nem jött be a járatritkítás
    Leépülés a BKV-nál, kevesebbet drágábban

    Tehát pofátlanul hazudik továbbra is minden következmény nélkül a BKV.
    Én már május óta nem veszek bérletet - jobb helye is van annak az összegnek mint a BKV, előtte volt azért. Evidens, hogy Budapesten is az fog történni mint Miskolcon. Hosszabb uatzás, több átszállás -> kevesebb utas, több bliccelő (juhéjj!) -> utasveszteség, hiány

  • B0B0
    #641
    Szánalmas
  • Molnibalage
    #640
    Tényleg ráférne egy kurva nagy verés a BKV-nál és a Bp. vezetésében egy-két emberre.

    A szocializmus idején voltak ilyen színvonalú hazugságok.
  • B0B0
    #639
    Ügyesek.

    Jó a cikk, különösen ez tetszett:
    "Pozitívumként hozták fel például, hogy "a hálózat átalakításával az autóbuszvonalakon a károsanyag-kibocsátás 16 %-kal csökken". Ez remek, csak a kieső buszok helyét az utakon nem szamárral vontatott kordék vették át, hanem károsanyag-kiokádó autók." :))
  • Molnibalage
    #638
    Máshol is kurvára okosak az országban. Ennyi faszfejet egy országban döntési helyen. Szégyen...
  • Christo
    #637
    A 17. kerületi polgármester beszél a kerületben kialakítandó buszfolyosóról és a 4-es metróról
  • Christo
    #636
    MDF a 4-es metróról
  • Christo
    #635
    Kormányzati negyed nagyvideó
    végre fel tudtam tenni úgy hogy nem késik a hang
  • Christo
    #634
    BKV sztrájk

    és aki szeret nosztalgiázni:
    Combino botrány
  • B0B0
    #633
    Majd építenek helyette (persze milliárdokért) egy Erzsébet híd féle mocskot
  • Molnibalage
    #632
    A végén még örülhetünk, ha nem dől össze..
  • B0B0
    #631
    A Szabadság-híd is megszívja a 4-es metró miatt
  • Christo
    #630
    És egy érdekes téma, annak aki még nem látta:
    Villamos Keszthely és Hévíz között
  • Christo
    #629
    Ha egy szóval kéne összefoglalni a 4-es metrót: botrány! :)

    Feltettem néhány régi, fontosabb videót, lehet őket terjeszteni:
    Még drágább lehet a 4-es metró
    Leállhat a 4-es metró építése
  • Molnibalage
    #628
    Most erre mit mondjak??
  • gordon 24
    #627
    Hogy ezen miért nem csodálkozom?
  • B0B0
    #626
  • B0B0
    #625
    Megint leálltak a pajzsok
  • Christo
    #624
    Érdemes ezt is elolvasni
  • B0B0
    #623
    Köcce! :)
  • gordon 24
    #622
    Na akkor Boldog névnapot neked!! Igen 4-én születtem.
  • B0B0
    #621
    4-én? Akkor van a névnapom! :)
  • gordon 24
    #620
    Kösszönöm szépen!! (4dikén van:D csak elbasztam a regisztrációnál)
    Nagyon köszönöm!
  • B0B0
    #619
    BSZ! :)
  • B0B0
    #618
    Nézzétek mit küldtek nekem! :)
  • B0B0
    #617
    Ez várható volt
  • Molnibalage
    #616
    Nem épül meg a P+R parkoló Kelenföldön. Hát ez kurva jó. Így már tényleg rakás szar az egész. Komolyan mondom, ha ezt egy nyugat-európainak elmesélném úgysem hinné el...
  • B0B0
    #615
    Hát ez most pont nem az a beszélgetés volt, ami a meggyőzésre alkalmas. De a veke honlapján lévő cikkek azok valóban ütnek!
  • Molnibalage
    #614
    Azért kíváncsi vagyok, ha 100 ember megnézi ezt utána abból hány akar metrót...
  • Molnibalage
    #613
    Hát igen. Vérprofi. Nekem igazából ő az egyik példaképem. 21 évesen MUNKÁVAL ilyen sokra vinni. (Nekem ő a sztár én nem az a sok gagyi amit a TV-k ontanak.)
  • B0B0
    #612
    Kár, hogy nem ilyen emberek vannak a BKV élén! 21 évesen több gyakorlati tapasztalata van, mint bármelyik fekete Mercivel járó fejesnek!!!
  • B0B0
    #611
    Este megnézem!
  • Molnibalage
    #610
    Ezt a filmet én KÖTELEZŐVÉ tenném, hogy leadja az összes TV és az iskolákban is leadják, de minimum a közgazdasági és közlekedésmérnöki szakközepekben.
  • Christo
    #609
    Egy szóval nem is mondtam hogy jó a 4-es metró. Az építési technológiája értekel, meg a többi technika amit majd az üzemeltetésénél alkalmaznak. Az új járművek is érdekelnek meg az új alagút is. De ez csak azért mert metrómániás vagyok :)
    Amúgy tiszta szívből ajánlom ezt a videót végignézésre: link
    akár tovább is küldözgetheted, meg be is linkelheted, 4-es metróval kapcsolatban részletek ugyan nincsenek benne, csak koncepció, de az se semmi :)
  • B0B0
    #608
    Szívemből beszélsz, de én azért nem szeretnék éhen halni a családommal :))
  • Molnibalage
    #607
    Persze, MI akik nem is használjuk soha a büdös életben és nem ir ésrzünk majd belőle semmit! De az ember abból tanul, hogy kap egy nagy pofont. Tudja, hogy kitől és miért kapta és ha lehetősége van akkor törleszt is talán azok felé aki miatt kapta és nem akitől.
  • B0B0
    #606
    Lehet, de tudod, hogy ki fogja kifizetni az EU helyett?
  • Molnibalage
    #605
    Még azt sem kéne! Jelzés értékű lenne, nem veszünk be ilyen szarokat és ne is gyerek máskor se ekkora ökörségekkel! Akkor majd magyarázhatják itthon, hogy ki az okos és ki a nem! Talán ebből értene a sok droid, hogy a mostani vezetők vadbarmok.
  • B0B0
    #604
    Az EU nem hülye, aprópénzt adnak csak majd!
  • Molnibalage
    #603
    És hihetlen, hogy rajtunk kívűl ez senkinek nem tűnik fel??? Ennyi idióta barom ember van ebben az országban. Szégyen... Én az EU helyében a kurva garast sem adnék ekkora szarra.