1042
A 4-es metró múltja, jelene, jövője
  • B0B0
    #682
    Majd ha egyszer lesz családod, akkor megérted...
  • Christo
    #681
    Húha, hát akkor minden nap kell rá öt vagy tíz percet szánni és máris nem állsz vele rosszul :) Annyit biztos nem rakok fel hogy ne tudd így beérni ;)

    Most is van Dávidtól egy nagyon jó, nekem a hosszún kívül az echo tv-s tetszik amikor őt támadták, de ő elmondta hogy mi lehet a baj, és a mostani, amikor elmagyarázza, hogy miért nem érdemes árakat emelni és járatot ritkítani
  • Molnibalage
    #680
    Én szoktam nézni. A hosszút Vitézi Dáviddal már vagy 5-ször megnéztem, mert ANNYIRA hihetetlenül jól érvel és beszél, hogy az elképesztő. Hej, ha ilyen vezetőink lennének mint ő...
  • B0B0
    #679
    Nem mindenkinek van rá ideje
  • Christo
    #678
    Remélem nézitek a videóimat, most van egy új oldalnyi videó :)
  • B0B0
    #677
    bingó
  • patiang
    #676
    Nem gondolsz arra, hogy ez egyfajta pénzmosás? Talán az új korm. negyed is ide tartozik. Milliárdok alakulnak át, úgy hogy mindenről lesz papírjuk.
    Még egy frankó sárga hiányzik nekik!!
  • Christo
    #675
    3-as metró járműtelep videomix
  • Molnibalage
    #674
    Mininmum egy kurva nagy verés az összes dilettáns fejesnek. Hát mi a túrót képzelnek? Bárki csúszna egy cégnél valamivel egy évet röpülne, mint a győzelmi zászló...
  • Pheel
    #673
    "A főváros szerint a Hídépítő addig fog ott dolgozni, amíg az utódját meg nem találják." Álmaikban esetleg. Dilettáns banda!
    Mondjuk a jogászaikkal is fizettetnék némi bírságot, ha tényleg nem szerepel kötbér a szerződésben...
  • Christo
    #672
    Kiszáll a hídépítő
  • Christo
    #671
    A zsebekben :P
  • Molnibalage
    #670
    1 éves csúszást emlegetnek. Kurva jó... Fel nem fogom MIT SZAROZNAK ennyit. A csatorna alagút éptésénél volt olyan időszak amkior napi 250-300 métert haladtak előre. Ha csak felennyivel haladna 15-20 évvel később itthon akkor is már rég készen kéne lenni. Az ára ennek a szarnak meg hol van már???
  • B0B0
    #669
    Ez nyílt titok
  • Christo
    #668
    Pedig ez tök érthető. Akik ezt csinálják már nemsoká nyugdíjba mennek, megkapják a végkielégítést és szarnak bele az ország gondjaiba nagyívben. Addig pedig összelopnak amit tudnak. Vagy szerintetek ez összeesküvés elmélet? :)
  • Molnibalage
    #667
    Viszont keskenyebb. A bringás is lehet fáradt, őt is megilletné, hogy használhassa legalább az alacsonypadlós járműveket. 4-6-os villamoson kit zavarna? Engem nem az tuti? Vagy ahogy lentebb írták, hegynek le simán bringa, de akkor legalább felvihetném. Gellért-hegyre bringával felmenni 25 perc volt a Gellért térről és azért vannak igen húzós szakaszok. 3 perc alatt jöttem le (max. 4), úgy hogy nem a lehető leggyorsabban mentem, mert azért halálfélelmem az van... Ezzel nem tud versenyezni semmiféle tömegközelkedés, de felefe igen.
  • B0B0
    #666
    Annyit hozzátennék, hogy egy bicikli azért hosszabb, mint egy babakocsi. De nem is ez a fő indok:
    egy kerékpárosnak van alternatíva, egy kismamának viszont nincs.
  • gordon 24
    #665
    Hát ezt én sem értem.. Sajnos a BKV-ban még mindig aaok a régi östulokok ülnek. Szóval ez egy ideig igy is lesz. Remélem azért a fogast nem cseszik el..
  • Molnibalage
    #664
    Számomra felfoghatatlan, hogy miért nem lehet kerékpárt szállítani a járműveken (csak a HÉV-ven). Akkor babakocsit miért lehet????

    Félreéértés ne essék, nem a kismamák ellen ágálok és nem akarom őket lehajítani, de mi különbség van a kettő között?? A bringát tulajdonosa simán felhajítja a járműre, a kismamáknak meg sokszor segíteni kell, mert a 45-50kg-os anyuka nem tudja felnyomni a régi járműre magasra a 4-6 kilós kisgyerek+babkocsi+vásárolt cuccok kombót, de én a 12 kg-os brigámat fél kézzel felhajtom és nem tartom fel a forgalmat és nem zavarza senkit.

    Nos?
  • gordon 24
    #663
    Na wazz. Szerintetek minyire biztos hogy nem lehet majd bringát vinni a fogason? Kb 100%? Ha ez bejön akkor nem tudom hogy fogok DH-zni a hegyen.. Kurva nénikéjüket:D
  • Grenzjager
    #662
    De kik azok aki tényleg abban hisznek, hogy ha kevesebb járat lesz ritkábban, és mindez drágábban, akkor kisebb lesz a vesztesége a BKVnak... úgy tűnik a bkv és a főváros vezetése ebben hisz...
  • Christo
    #661
    Fogaskerekű meghosszabbítása

    Interjú Vitézy Dáviddal

    Járatokon spórol a BKV

    Radikálisan csökkenhet a bkv buszok száma
  • Molnibalage
    #660
    Bazz, még AUGUSZTURA sem lesz kész a Fővám tér. Hát ez durva. Mikor is túrták fel?

    Ez az igazi.
  • Christo
    #659
    Új képek az építkezésről
  • B0B0
    #658
    Ilyeneket ne várj el a királyi tv-től :)
  • Pheel
    #657
    Hát akkor ez vihar a biliben. Esetleg ezt is bemondhatná az m1...
  • B0B0
    #656
    Nincs pénz 2015-ig biztosan. Majd utána kezdik valójában tervbe venni ezt. Addig egyszerű híreket, meg közleményeket gyártani mindenféle ötletekről (amik ráadásul nem is az övék)
  • Christo
    #655
    Nem, ezt akkor találták ki amikor már semmit sem tudtak mondani a vasútra kijáró 4-es metró és az m2ghév összekötés ellen.
  • Pheel
    #654
    Most akkor van sok-sok EUs pénz vagy az egészet a 4-es metró viszi el?
  • Christo
    #653
    S-Bahn rendszer Budapesten
  • Christo
    #652
    Nézzetek át a BKV topikba
  • Christo
    #651
    Itt egy új videó amiben Dávid is megszólal
  • Christo
    #650
    Köszi szépen, de azért ne add fel ;) És te sose mondd ki hogy birkák mert azt nem szabad. Ha hiba van akkor az legyen az ő hibájuk, de ne látszódjon úgy mintha a tied lenne. Hidd el nekem sokat számít ;)
    Amúgy köszi.
  • B0B0
    #649
    Az
  • Molnibalage
    #648
    SZÁNALMAS!
  • Molnibalage
    #647
    Tettem már be párszor nyilvános helyekre, nem érdekli az emberek nagy részét. Most erre mit mondjak?? BIRKÁK! Hát nagy részük valszeg ezekre az okoks emberekre szavazott...
  • Christo
    #646
    De attól lesz elbaszva. Úgy kellett volna kifejezned hogy már most sem olyan jó (de ennél még lehet rosszabb). Lásd itt
    Egyébként, kérlek benneteket hogy segítsetek terjeszteni ezeket a videókat vagy cikkeket, tegyétek ki iwiwen az üzenőfalatokra vagy küldjétek el azoknak akiket érdekelhet. De ne úgy csináljátok hogy emiatt megutálják az emberek! Higyjétek el, ez is segít.
  • Molnibalage
    #645
    Néha elgondolkozok azon, hogy miért vagyok még ebben az országban, hol ilyen dolgok büntetlenül megtörténhetnek. Gyakorlatilag csak a nyelvtudás hiánya tart még itt és a szép csajok (bár ebből is egyre kevesebb van...).
  • Grenzjager
    #644
    ok, ez igaz, hogy a főfalu nem a mostani BKV "reformoktól" lesz elb***va..., csak ez még egy lapát...


  • B0B0
    #643
    Nem ugyanaz, mint Miskolcon. Miskolcon "csak" dugók lettek, Bp-en már eleve mindig dugók vannak, itt egyszerűen össze fog omlani a közlekedés...