1042
A 4-es metró múltja, jelene, jövője
  • B0B0
    #722
    Sőt, inkább legyen Veke és a 4-es metró
  • Molnibalage
    #721
    Szánalmas a köbön. Kötbér meg minek a szerződésbe mi?
  • Molnibalage
    #720
    Mihez? Még egy óvódás is jobban vezetné ezt a céget, mint ezek a szaremberek (és nem szakemberek...)!
  • gordon 24
    #719
    Ahogy gondolod. Nekem megfelel!
  • Pheel
    #718
    Megvárnám, hogy mit szólnak hozzá a többiek.
  • B0B0
    #717
    DBR: Inkább megépítjük a Fővám-téri állomást, nem baj, ha miatta csúszik az átadás.
  • B0B0
    #716
    Szerintem lassan megérett a topic egy címváltoztatásra (mondjuk "BKV felügyeleti bizottság"-ra), akkor ez már féloff se lesz:



    Mégegy balfék lépés a vezetéstől!
  • Molnibalage
    #715
    Üsd ahol éred.
  • Christo
    #714
    Dávid a mokkában
  • Christo
    #713
    A veke fórumán már leírtam ugyanezt bővebben. Az egész metrós dolog azért lett ilyen mert még ki akarták erőszakolni hogy Demszky ciklusába essen. A többit leszarják, úgyis buknak. Demszky nem véletlenül nem indul újra, 20 év alatt úgyis ellophatott amit akart, ezek után visszavonul és majd a szeme sarkából figyel mint Bill Gates :)
  • Molnibalage
    #712
    Számomra elékpesztő, hogy mit tudnak EGYETELN megállón ennyit szarozni. Ha 1 évet csúsznának, akkor az KÉT ÉV építési időt jelentene. Jobb helyeken ennyi idő alatt félig felépítenek egy 100 emeletes felhőkarcolóból vagy 80 emeletet...
  • Molnibalage
    #711
    Mint a kormányzati negyed. Előbb túrunk aztán gondolkodunk. Sok emberre ráférne már egy alapos fejberúgás ebben az országban.
  • Christo
    #710
    Ezt már sehova nem lehet fokozni. Ezt láttátok már? Dávid is szerepel benne
  • B0B0
    #709
    "Sztálin adna tanácsokat az emberi jogokról " :DDDD
  • Molnibalage
    #708
    Hát éppen erről beszélek! 2-1 = 1 Tetszik érteni 1!

    A felújítás is volt már itt téma. És ez a cég akar segíteni a 4-es építésében. Ez kb olyan, mintha Sztálin adna tanácsokat az emberi jogokról és demokratikus elvekről svájc miniszterelnökének...
  • Pheel
    #707
    Egyébként a 2-es felújítása is késik, már több, mint egy hónapja... Katt!
  • Pheel
    #706
    "Az egyik legfontosabb észak-dél irányú közlekedési útvonal pesten"
    Mi van még a metrón kívül É-D irányban? Ha már ez az egyik legfontosabb. :-D
  • Molnibalage
    #705
    Kiicsit off- A nagy semmiért basztak szét jó sok vágányt a nyugatiban. Gratulálunk ismét. A jó kurva édesanyját ennek bandáknak. Annyira mocskos alakok, hogy csak fertőtlenített csákánnyal verném őket agyon.
  • B0B0
    #704
    Igen, erre próbáltam utalni :)
  • Grenzjager
    #703
    'szal észak-déli és kelet-nyugati irányban is levan zárva...

  • Molnibalage
    #702
    Azt hittem, hogy azért monodod (?) lényegtelennek, mert a másik irányból sem lehet megközelíteni rendesen.
  • B0B0
    #701
    Azt nem értem, ezt miért arra mondtad, hogy a Szabadság híd is le lett zárva
  • Molnibalage
    #700
    Mit nem lehet ezen érteni? 2-es villamos ketté van vágva és pótlóbuszok vannak. Az egyik legfontosabb észak-dél irányú közlekedési útvonal pesten.
  • B0B0
    #699
    ???
  • Molnibalage
    #698
    Hát azért a 2-es vili szétvágása szerintem az.
  • B0B0
    #697
    Szabadság híd closed? Nem kúrta szét nagyon a fővárosi közlekedést...
  • Grenzjager
    #696
    ...ahogy látom az egyik fontos momentum továbbra is a felelősség nélküliség
  • Molnibalage
    #695
    Miután fél évig nem jár a 2-es vili és szétbaszták a környéket. Anyád...
  • B0B0
    #694
    Na az is komoly, hogy lassan rájönnek, semmi szükség a fővám-téri állomásra
  • Molnibalage
    #693
    Ez most komoly??

    Egy olyan cég segít egy alapból elbaszott metrót tervezni és felépíteni, aki még felújítani sem tudott rendesen? Hová lehet még süllyedni??
  • Christo
    #692
    Csak vicceltem nyugi :D :D
    Különben meg lényeg a lényeg, Baló szövege no komment, és sajnos a mai városvezetésben még mindig bőven fellelhető ennek a gondolkodásmódnak a maradványai. Főleg a 4-es metró környékén.
  • B0B0
    #691
    Elnézést! :)
  • Molnibalage
    #690
    Bizony mert a két villammos sín = két buszsáv csak az nem pöfékel, normál esetben csendesebb és több utast visz el...
  • Christo
    #689
    Direkt írtam oda hogy "ebből a szempontból", neked kéne elnézést kérni hogy kinézed belőlem hogy nem tudom hogy melyikre fér több ember :D
    Na szóval én úgy értettem hogy ennyi erővel már meghagyhatták volna a villamost is, ha már úgyis lefoglal valamennyi helyet a buszsáv, amire elvileg nem szabad rámenni a kocsiknak. Ugyanúgy a villamossínre is rámehetne az aki nagyon siet.
  • B0B0
    #688
    Én nem mondanám, hogy tök mindegy. Gondolj már bele légyszi, hogy mire fér rá több ember, egy 260-as Ikarusra vagy egy 3-as csatolt Tátrára?

    Amellett, jól tudjuk, hogy az Erzsébet hídon, az Astoriánál, stb. legalább annyira tele van a buszsáv is, mint a többi... Az útterhelésről már nem is beszélve.
  • Christo
    #687
    Elvileg buszsávra sem szabad rámenni szóval ebből a szempontból tök mindegy.
  • B0B0
    #686
    Említsük még meg a 65-öst, ami a Czabán Sabu tértől járt az Erzsébet híd budai lábához.

    De tök mindegy! Inkább 2 villamospálya lenne a Rákóczin, mint 2 buszsáv!!!!
  • Christo
    #685
    Hm, pedig igazából a 4-es metróhoz kapcsolódó első lépések ezek voltak.
    Móricz Zsigmond körtér - Bosnyák tér
    Moszkva tér - Bosnyák tér
    Én ezekről tudok. Az egyik a 68-as, a másik a 44-es.
  • Molnibalage
    #684
    Honnan hova járt az a villamos?
  • Christo
    #683
    Előnyös volt a Rákóczi úti villamos megszüntetése???