79
M.A.G.U.S. RPG skype-n, msn-en stb..
  • Nuki
    #79
    :)
    Addig jó amíg a termékeny korszakodban vagy :P
    Nekem régóta nincsenek jó ötleteim KM-ként :|
  • Gabe1994
    #78
    én is szoktam néha neten játszani egy pécsi gyerekkel akivel táborban találkoztunk(ott kezdtem szerepezni) meg a villányi unokaöccsével, és ha nem tudnánk neten nyomni, akkor évente 1x egy hétig tudnánk csak játszani, oszt.társak közül senki nem szerepezik, szal sztem nem hülyeség. csak az a baj, h mostanában kevesebbet vannak fenn skypeon, és kezdem unni magyam, unalmamban meg modulokat írogatok, amiknek nagy része az első A4-es lap berajzolgatása után átcsap egy másik kalandba, van 3 befejezett modulom, meg vagy 10-15 kalandötletem.
  • Gabe1994
    #77
    Üdvözletem mindenkinek!
    szeretnék én is magusozni neten, a skypeom gaizerbence, az msn-em és e-mailom [email protected] skypeon többször vagyok elérhető
  • GCsab
    #76
    Én ahogy így végig olvastam az eddigi összes hozzászólást a topikban, nagy kedvet kaptam a játékhoz! Úgyhogy valóószínüleg fogok játszani azzal a netes játékkal! Mert én amúgy az MMORPG játékok nagy híve vagyok játszottam asszem másfél évet a Lineage-el, de lehet hogy 2 is megvolt az! Az élőben játszott MÁGUS játékkal még nem játszottam sőt nem is ismertem eddig de azt is kipróbálnám. A honlap zenéje nekem is nagyon bejön, bár egy kicsit altató hatású így este 11 óra magasággában :)! Szóval én azt mondom hogy kapjon egy esélyt ez a netes játék! De ahoz hogy jólegyen egy netes játék, ahoz persze sok ember kell. Remélem jó játék lesz és lesznek rajta elegen hogy lehessen vele normálisan játszani!
  • Nuki
    #75
    nem könnyü kérdés. :)
  • Kokler69
    #74
    egypkent, ti jatcanatok igy?
  • Vdanosss
    #73
    StarCraft_? Jo logo:D
  • Lammer
    #72
    kicsit muies de mar kozeledunk a "valosag" fele
  • Nuki
    #71
    előfordulhat :) határeset elfogadom, nem fog megnyílni alatta a föld hogy egy sárkány felrepüljön és megegye
  • Takezó
    #70
    vagy egyszerűen csak nem az ő műfaja: ) ezzel még nincsen baj^^
  • Nuki
    #69
    elég egy napra egy hülyét csinálok magamból szityuéjsön...
  • Nuki
    #68
    akkor az valszeg azért van mert nem próbáltad/rosszul magyarázták el/szemellenzős-törzskockákat-láttál-játszani/rossz mesélőd volt/nem tudom :P
    ha tudnád mi ez nem mondanád ezt :P
  • Takezó
    #67
    :D:D jól van, értem-értem
  • Nuki
    #66
    az a helyzet hogy én sem... xD
    nem tudom honnan asszociáltam erre...
    életút játék, igen az a lényeg hogy ilyet mi is szoktunk, nos képzeld el hogy valahogy odajutottunk amire nekem majd azt kell válaszolnom mint a #62-ben
  • Takezó
    #65
    riszpekt, ez ám a vélemény: )
    [apro]gyökér^^
  • zorrobomber
    #64
    a papír szerepjáték úgy ahogy van khm rossz
  • Takezó
    #63
    ezt most nem értettem:o
  • Nuki
    #62
    szerencsére az én kezem alatt nem halt meg egy karakter sem :P én azért túl komolyan veszem ezt a játékos-karakter kapcsolata dolgot...
  • Takezó
    #61
    : ) szerintem ez stílus kérdése... mi általában, ha leülünk játszani, akkor főleg vampire-t, és mivel életút-játék, ezért sokkal közelebb állunk a karakterekhez, mintha csak egy estés marhulást nyomnánk, és ígíy komolyabb is a játék - ami nem zárja ki, hogy hajnali 3-4 felé egy-egy amúgy gyengének számító poénon halálra röhögjük magunkat^^
  • Nuki
    #60
    nálunk inkább hülyéskedés. nem tudnak normálisak lenni, és a szerepjáték nagy része röhögéssel megy el ha nem fegyelmeznek.
    nekemis nagy hangom van, ha én vagyok a KM szerencsére ez redukálódik, de nem szeretem a túl nagy komolyságot mert hát ugye a szerepjáték nem csak abból áll hogy szemellenzővel most csak ezt. ha érzem hogy a hangulat nagyon a tetőfokára hág, akkorra időzítem a pizzarendelést ;)
  • Sir Quno Jedi
    #59
    Inkább jól kell összeválogatni a JK-kat. Egy-két nagyhangú showman elég egy csapatba, a többi legyen türelemes-szöszmötölős/sarokbanülős. Én nagyhangú vagyok, mellém már egy nagyhangú is néha soknak tűnik.
  • Nuki
    #58
    igen csak nagy csoportnál meg kell oldani a fegyelmezést, ami ne legyen ilyen fapados szagú: k100as villám, vagy féktelenül tomboló orkhordák
  • dzsuvajoe
    #57
    Én sivesen jaccanék ha beavattok h h kell:) csak nagyabol vagom h mirol van szó:)
  • Bucser
    #56
    Teamspeak. IRC-bena bot dobálja a kockákat és nicnsen semmi probléma:D esetleg még egy webkamera:) és pápá távolság:D Már csak burgonyaszirom és kóla meg sör kell:D meg egy jó kis zenét bekapcsolni mindenkinek:D
  • Sir Quno Jedi
    #55
    Ja, 4JK egy KM, esetleg 5JK. De ha van ellenparty és türelmes a csapat, akkor el lehet többen is nyomulni.
  • Nuki
    #54
    ez a másik, a távolság :P
  • Takezó
    #53
    hát nem tudom, tapasztalatom szerint komoly játék 4 játékosnál több esetében nehezen megvalósítható
  • Thanatos
    #52
    okok, 5letnek amugy tény hogy jó az mmo mágus csak a megvalósulása esélytelen... :P
  • Kokler69
    #51
    en is szoktam M.A.G.U.S. ozni, csak most pl, baratom akivel magusoztunk, visegradon lakik, en budapesti vagyok es van egy Erdi gyerek is...szoval nem tul gyakran ulunk...tudunk osszeulni, viszont a szamitogep mindanyiunknak elerheto, egyepkent az teny, hogy nem olyan a hangulat, de jobb mint a semmi
  • Nuki
    #50
    de nagy tételnél (ami 5-6 ember már) nehéz összegyeztetni időpontokat, és azoknak jó mesélni :P
  • Szeszmester
    #49
    Félreértettük egymást, én a topik indítójának a gondolatára írtam.

    A magyar fejlesztésű MMO MAGUS tök jó ötlet, remélem lesz belőle valami :)
  • SNAKE01
    #48
    miis játszottunk ilyet!
    mi KM-eztünk sokat volt amikor ilyen jelenkorban pisztoly más egyéb korszerű fegyverek,de van amikor kard lovag kor ilyenek.kúrva jókat lehet játszani csak már nem nagyon van olyan aki játszana ilyet velem.mi úgycsináltuk hogy egy srác(unokatesóm és jól rajzol) megrajzolta a fegyvereket kúrva jók lettek.másik mesélt.és a saját karatktert mindenki megrajzolta magának.kitalált egykét fegyverzetet meg cuccokat.és akkor volt pénz lehetett vásárolni meg ilyenek.én nagyon beleéltem magam!:)
  • Shiwo
    #47
    napi sok órát ? mi speciel heti szer jáccunk, 7végén, olyan 2-től 8ig...nem sok, de több mint a semmi...
  • Lammer
    #46
    erosen ott a pont... ;)
  • Thanatos
    #45
    ott a pont :)
  • Nuki
    #44
    én továbbra is csak azzal tudok érvelni, hogy baromi nehéz egy-egy játékot összehozni...
    ezzel az erővel azt is lehetne mondani, hogy semmilyen játéknak nincs értelme mert ugyanúgy élőben lehet mesélni azt is :)
    de szerintem akármit mondunk, a másik véleménye nem fog egykönnyen megváltozni.
  • Thanatos
    #43
    tény hogynem, de ettől mgé az a csoda mmo amire a lapot adtág gondolom olyasmi lessz mint a wow... :)
  • Takezó
    #42
    hát nem tudom, szerintem ez nem jobb a semminél, egész egysezrűen neten nincs hangulata a dolognak
  • Nuki
    #41
    természetesen igen, de van amikor a társaság nem tud napi sok órát együtt lenni. és ILYENKOR jön jól ez az okosság.
  • PíszLávJuniti
    #40
    asztali szerepjátékot megöli a net, mármint msn en, ircen élvezhetetlen..