26
  • GErYkE83
    #26
    Persze Morden szoktam nézni :)
  • nattydread
    #25
    Jason Statham sokkal jobb lenne a szerepre...
  • nattydread
    #24
    Jason Statham sokkal jobb lenne a szerepre...
  • Morden23
    #23
    Egyszer minden film nézhető.

    A más értékrend amúgy igaz, és az imdb-s szavazás is egészen korrekt. Csak egy dolog: az imdb-s aránynál nem csak az értéket illik nézni, hanem a szavazatok számát is.
  • GErYkE83
    #22
    DiCaprio fejlődőképes színész. Ahogy öregszik egyre minőségibb felkéréseket kap (ősz hajszálak,tapasztalat). Utolsó filmjében a TÉGLÁBAN szerintem nagyon jól szerepelt.
  • GErYkE83
    #21
    Morden barátom nálam a tűrhető kategória azt jelenti nézhető 1x max 2x nem pedig azt hogy jó a film. Mindenkinek más az értékrendje, nagyjából azt imdb-s szavazással értek egyet 5.3/10.
  • Matyóhímzés
    #20
    Feltételezem a Titanicon kívül nem is láttad más filmjét...Egy Kosaras Naplója, Gilbert Grape...
  • Rosco
    #19
    Képzeljétek el Vin Diesel-t fekete öltönyben, fehér inggel és piros nyakkendővel. Azért akármilyen killergép is 47-es barátunk, inkább arisztokratikus vonásai vannak, nem úgy, mint a Vin kocsmabunyós fejének. Ilyen búrával hogyan lehet eljátszani egy estélyre besurranó gyilkológépet?! Vin bácsi sosem kapja meg a "pálya végén" a Silent Assassin jelzőt. :-) Luc Besson-t ismerve pedig minden küldetés Massacre-el ér majd véget. Jason Statham lett volna az igazi, nem vitás.
  • bakagaijin
    #18
    Volt olyan petíció, amiben Jason Statham-et kérték Hitmannek, úgy tűnik nem hatotta meg őket. Kár érte, jó film lehetett volna...
  • Morden23
    #17
    Ja, és az Ötödik Elemben pl. nincsenek CG-effektek.
  • kev
    #16
    Luc Besson - Francia filmrendező.
  • kev
    #15
    A francia filmek jók, álltalában a történeten és a szereplőkön, nem pedig a cg-effekteken van a hangsúly.
  • Morden23
    #14
    Valahogy sosem azonosítottam DiCaprio szerepeit a vinnyogó 14 éves lányokkal. Főleg, mert abszolúte nem érdekel.

    Jó színésznek tartom, mert az esetek magas százalékában jól eljátssza a rá osztott szerepet (hogy ez a szerep számodra = a "nyálas kis köcsög" meghatározással, az a te sirámod). Sőt, ezek után még azt is mondanám, hogy vannak kifejezetten jó filmjei, amik tetszenek is.

    De ha a te kommented szellemiségében kéne írnom, akkor feltehetném a kérdést, hogy "neked bejön a Vin Diesel-féle 'félmeztelenül dagadnak az izzadó izmaim' szerep"? :)
  • Commandante
    #13
    Ja, DiCaprio-nak jól megy a "nyálas kis köcsög" szerep. Ha neked ez bejön... :)
  • Morden23
    #12
    Én még például DiCaprio-ban sem nagyon csalódtam a filmjei terén, de ez nem jelenti azt, hogy szerepeltetném Terminátorként, vagy Rambóként.

    Vin Diesel-ben tényleg nem nagyon kellett csalódni, mindig hozta a filmjeihez illő színészi alakítást/játékot.
    A kérdés csak annyi, hogy alkalmas-e egy ilyen szerepre.
  • Morden23
    #11
    Ja, hogy volt külön egy Skorpiókirály is? :)))

    Hamu a fejemre, ezt nem tudtam. De úgy érzem, nem is baj.
  • sopi
    #10
    Nem kell itt aggódni, VIn Dieselben nem kelelt eddig csalódni :) sztem...és sztem ezután sem kell majd :) Az TUTI :)
  • Tinman #9
    Gamestar írta? Akkor biztos úgy van ;-) --> kickban 4 me

    Vin Disel viszont nem rossz arc... ahogy már írtátok Pitch Black + Riddick Reménykedjünk...
  • Csudri #8
    Az a Múmia visszatérben volt. :)
  • Morden23
    #7
    Erre akkor jöttem rá, amikor a Skorpiókirálynak, vagy minek a végén megjelenik a CGI-s skorpió The Rock fejével.

    Az animáció több színészi tehetséggel "játszott" :)))
  • avman
    #6
    áhh. ez még jobb poén mint a steven seagal színitanodám. másztör, tícsmí... :leborul:
  • portable
    #5
    hát ez fura
    a gamestar.hu egy mai hírben meg azt írja, hogy a főszereplő Timothy Olyphant lesz
  • ZSOOLT2
    #4
    Mi az, hogy: "A film gonoszát Timothy Olyphant formálja meg" a Hitman sorozat főgonosza szerintem a 47-es ügynök, nem?
  • Morden23
    #3
    Ha nálad a Doom tűrhető kategóriában van, akkor szerintem semmiképpen nem fogsz csalódni ebben sem:) Ez most nem sértés volt.

    Apropo: The Rock az egyetlen színész, akinek a saját CGI-je jobban alakít, mint hús-vér önmaga:)
  • GErYkE83
    #2
    Érdekes választás. Nekem sincs semmi bajom Diesellel, Pitch Black és a folytatás után kedveltem meg. Reménykedjünk benne, hogy 1 jó kis film születik belőle és nem kell csalódnunk, mint pl a Doomban, ami még nálam a tűrhető kategóriában szerepel, de attól is többet vártam. Reménykedjünk....
  • Morden23
    #1
    Alapvetően semmi bajom Vin Diesel-lel, de vajmi kevés köze van a suhanó, settenkedő bérgyilkoshoz. Valahogy nem szimpatikus a választás.