751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • Sorius
    #511
    Ez az EU-s Dekaron honlapja. Itt kell regisztrálni, és letölteni a klienst. Elvileg percek/órák kérdése és kezdődik.
  • kakimakika
    #510
    Jól tetted kurt h elkezdted:) Én is tolom,nagyon fasza game!!Tiszta szégyen komolyan mondom,hogy mennyi fost dobnak mostanában ki,és ez egy kis felüdülés annak aki már unja a cabalt meg l2öt.Kipróbáltam az elmult hetekben vagy 15gamet,amik nagyon be voltak harangozva ilyen rohan online stb,egyszerüen olyat sem találtam amire azt lehetne mondani hogy játszható:)) Hozzáteszem a silkroad vitte a pálmát,az überfos,vkinek hiányzik egy kereke bátran ajánlom neki:)) Dekaronban 68as magiciannal toltam,ott már azért kezd jó lenni a dolog,de igazán akkor lessz látványos a game amikor a 90+os skilleket megvetted..:)
  • Kurt97
    #509
    Mindegy, tegnap elkezdtem :D
  • dmx
    #508
    Ha valakinek nem szedné le a régi client a BMR frissítést akkor töltse le ezzel a progival az új clientet:2moons3.28Client
    Itt meg a frissítés tartalmát találjátok:badmoonrising
  • Nyifi
    #507
    és majd az eredeti honlapon kell regelni vagy lesz egy külön honlap mert én már regeltem egyet csak azzal nem enged fel még :S
  • Sorius
    #506
    Ha minden igaz holnap.
  • Nyifi
    #505
    nem tudjátok mikor indul dekaronon az EU szerver?
  • dmx
    #504
    az egér görgőjével kell állítani a közelséget
  • Cat 02 #503
    Vhogy nem jött be a játék, de ne kezdjük előröl a vitát :D

    1ébként az zavart h túl közel van a kameranézet a karihoz
  • dmx
    #502
    És miért csak addig?
  • Cat 02 #501
    Én az 1. dungeonig jutottam :D
  • dmx
    #500
    Hát az ékszerek meg kövek nagyon sokat érnek egyrész ha nem kell jó kis zséért el lehet adni de az increased cuccok sokat számítanak..Utánnanéztem és draco desert-en már chopper meg silver argate-t lehet horgászni amiknek darabja 500.000/1.300.000dil
  • Zarache
    #499
    amugy sokat ernek csak nem mindegy hol horgaszol :DD meg ami lenyeges erosebb pecabot is kell
  • Sugam
    #498
    ja ékszekeret horgászni meg köveket is. bár lószart sem ér egyikse, amugy volt régen horgász-"bot" főnökség volt, kifogott mindent magátol de a lvl3asat elbaszta mindig :d
  • Sorius
    #497
    Lehet ékszereket is horgászni, meg halakat amik a manát meg a hp-t töltik vissza.
  • Kurt97
    #496
    hmm..lehet hogy nem jól emlékszem, de mintha így lett volna....
  • dmx
    #495
    Ékszereket horgászni? Én eddig egyszer horgásztam Loa-ban de akkor csak kis köcsög halakat fogtam ami mana-t adott
  • Kurt97
    #494
    na, akkor még van pár napunk. ON A horgászást nagyon bírtam, bár nem egyedi ötlet, de mégis, vicces, ahogy ékszereket horgászok ki :D Ha már nagyon unom a grindet, elmegyek horgászni, ezmegfogott.. Viszont a mapot egyszerűen nem láttam át. Grindelgettem valahol(már nem emlékszem) és mentem volna feljebb, de megyek megyek csak nincsenek erősebb mobok. Az egész mapot bejártam, mire eljutottam nekemvalókhoz...
  • Super Saiyan
    #493
    "pár nap múlva visszanézek amikor meguntátok" bb ^^
  • Cat 02 #492
  • musha
    #491
    nem baj, fő, hogy a te hozzáállásod a fasza: ha nincs téma egy játékról, akkor szpemmeljük tele a topikot, hogy legyen hsz. okos.
    amúgy olvasgass vissza (bár úgysem fogsz mert nem érdekel), a fikázásotok előtti oldalon még a játékról beszéltünk (én is), ha nincs téma nem kell átmenni gumiszobába. na de most már tényleg szevasz.

    (majd ha 2-án megjelent az eu Dekaron, akkor majd lesz miről beszélni, addig remélem már kikoptok innen)
  • Szaruman
    #490
    A társalgást nem én indítottam, volt 1 olyan téma, amihez úgy éreztem, h hozzá tudok szólni érdemben, nem csak a billentyűt koptatva (=te). De örülök, h te is megosztod velünk a lényeges és tartalmas mondanivalódat.
  • musha
    #489
    pff...
    ennyi idiótát, nem hiszem el...
    na csámcsogjatok még kicsit, hogy mi mennyire szar, pár nap múlva visszanézek amikor meguntátok...szeva...

    szarumán: miért nem a saját topikodat szpemmeled tele?
  • Szaruman
    #488
    Lepkztam valakit, majd engem is lepkztak. Ez jó volt.
  • Kurt97
    #487
    tehát szerinted a topicokba csak jókat lehet írni ! -> jó volt botolni a madarammal :D
  • Sugam
    #486
    1etlen ember aki sír az te vagy. ez nem flém,egyszerüen nincs miről beszélni, de legalább nem hal ki a topik..
  • Szaruman
    #485
    Egy olyan topikban, ahol 3 hónapig nincs hsz, oda be lehetne menni. Egyébként ez a flame, amit te csinálsz. Akkor tessék, beszélgessünk a játékról. Hajrá, indíts vmi beszélgetést.
  • dmx
    #484
    Na és így sokkal jobb lett hogy mostmár nem csönd van hanem fikázás..ennnyi erővel bármelyik topikba bemehettek azt hát ez gyenge ez fos ez szar, akkor minek írsz!!Öcsém ekkora idiótákat(magyar értelmi szint ne a jót nézd hanem a rosszat, mibe tudsz belekötni) így tovább
  • Sugam
    #483
    ha ez flém lett volna akkor rég büntipont stb. nemkell a műbalhé ,meg a mellébeszéd.
  • Kurt97
    #482
    mért zavar annyira a flém, te sem írsz semmit a játékkal kapcsolatban.
    amúgy az hogy most másról beszélgettünk, nem teszi rosszabbá a már amúgyis gyenge játékot.
  • Szaruman
    #481
    Tbh, itt 3 hónapig állt az élet. De ha gondoljátok, akkor megint lesz 3 hónapos csönd...
  • dmx
    #480
    Amugy meg nem tom hogy mér játszanék vele ha unatkoznék. Esténként összeállsz haverokkal partyban és lehet jókat játszani!!! Nem unalom miatt játszok vele(maugy sincs sok időm rá)
  • musha
    #479
    de most tényleg flémelni jöttök ide? úgy látszik te még jobban unatkozol -.-

    sokunknak tetszik a játék, igen. vannak olyan hülyék is, mint mi, ti okosok nyugodtan menjnetek valami fikatopikba, gumiba vagy nemtudom, de ha értelmeset nem bírtok hozzászólni, akkor ne itt böfögjétek szét a topikot, jó?
    thx
  • dmx
    #478
    Inkább te unatkozol hogy olyan topikba írsz ami nem is érdekel
  • Super Saiyan
    #477
    annak aki nagyon unatkozik
  • dmx
    #476
    Igen!
  • Szaruman
    #475
    Ez a játék 1átalán tetszik valakinek?
  • dmx
    #474
    Ez igen még jó hogy ez egy 2moons topik de végülis mindenről van szó csak a játékról nem. Nem értem hogy akinek eleve nem tetszik az egyáltalán minek írkál ide...
  • Kurt97
    #473
    No gyerünk írjatok, legyünk már a népszerű témák közt
  • Sugam
    #472
    szerintem warhammerrel érdemes lesz játszani, de ha nagyon akarsz cabal sro vagy bloodymare, maximum ezeket mondanám. de én ezektől már hányok, de ezek nagyjából türhetőek. ezek ingyenesek "nagyjából"