751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • zsakosfrodo2
    #591
    ӨӘעמڄ٢ا۞۩۞ẢڼℓΩ‰‮▓▒░◦█Hoppálé működik a visszafele írás. :D
  • zsakosfrodo2
    #590
    ӨӘעמڄ٢ا۞۩۞ẢڼℓΩ‰‮▓▒░◦█asdaasdasdasdasdadasd
  • teddymac
    #589
    köszönöm
  • musha
    #588
    brekk
  • Sorius
    #587
    Braiken-ben itt. Loa-ban pedig itt.
  • teddymac
    #586
    Dekaronban ,hogy tudok knightal uj skillt tanulni ?
  • musha
    #585
    és update-elted már BadMoonRising-ra a 2Moons-t? (illetve rosszul fogalmazok: letöltötted-e a BMR-t?)

    mondjuk ha a Dekaron is ezt csinálja úgy felettébb fura...
  • Sanko
    #584
    hát lehet, de az akklaimnál az accom alatt a 2moons aktiv :D
    ami érdekes a Dekaron-nál is ez a szitu...csinálok egy uj accot...
  • teddymac
    #583
    Ma elkezdtem DEKARON-t játszik valaki vele ?
  • musha
    #582
    nemtom mikor regisztráltál, de a legtöbb mmo-nál max fél év inaktivitás után csúnya törlésbe kezdenek.
  • Sanko
    #581
    hi!
    még régebben az indulásnál kezdtem a játékot, most gondoltam ránézek megin.
    még aktiv is az acclaim-nál a game, de hiába szedtem le+install incorrect id-val nem enged be.
    valamit rosszul csinálok, vagy más is találkozott a dologgal?
    ha rossz pass írok be akkor azt írja, hogy nem egyezik a név+pass, tehát van kapcsolat a serverrel.

    5let?

  • kakimakika
    #580
    na vééégre egy update!!remélem most a hackerek ellen csinálnak vmit azért az update,mert ha nem akkor bekaphassák:)
  • milk41
    #579
    nincs magyar guild?régebben benne voltam egybe csak közben kiléptem és most meg nem találok sehol magyar guildet

    sorry hogy így egymás után csak az én hsz-eimet olvashatjátok,de mindig eszembe jut valami.
  • milk41
    #578
    am csak én nem tok otthoni telón acclaim coinst venni?mert smsről engedi csak arról meg nem akarok:S
  • milk41
    #577
    én 50es vok,és nyáron kezdtem.akkor játszottam vele 4hetet,napi 16-17órában és úgy értem el a 47es szintet.bár igaz a 40-50ig lvl upolni nagyon nehéz sztem...
  • musha
    #576
    nem csaltak, 2moonsról beszélek. merthogy a haverok nagy része ott maradt, így nem láttam értelmét annak, hogy előről fejlesszek mindent a dekaronban ugyanazzal a kaszttal.
  • milk41
    #575
    ó hogy az a rákos tetves gennyes bu.. botok!!!!:@@@@@ n2ben alig találok mobot mert mindegyik bot megöli őket:@@@
  • kakimakika
    #574
    na jah,én is kipróbáltam a hacket,de nemfogom többet használni,tisza gáz!amúgy tuti hogy hamarosan lépni fognak a gmek,bár azt még nemtudom mire várnak,de biztos vagyok benne h lépnek hamarosan.Így nem lehet fejlödni h nincsen mob mert 1-2 hacker egy egész mapot beterel félperc alatt.
  • Zarache
    #573
    akkor ok is csaltak :D jatek eleje ota toltam folyamatosan es 72 vagyok most meg a semmibol tuntek elo 60+s emberek egyszeruen rohadt sok a csalo es konnyu is csalni tegnap 3 ora alatt felhuztam egy 49-s segitat errol ennyit :/ aki 80+ annak a fele csal 70+ok kozott is van jopar egyszeruen szanalom hogy leszarjak :(
  • musha
    #572
    szerintem elég sokan. én spec most nem; box360, ps3 és psp mellett nehéz (pláne hogy tegnap óta még a gta4 nevű nehezítő faktor is színre lépett).

    de még biztos fogom tolni, csak kicsit kiábrándító úgy nekifogni, hogy a haverok akik játszanak vele mindjárt (illetve már) szárnyasok, én meg 66...
  • milk41
    #571
    valaki játszik még ezzel a játékkal?:D
  • deidara02hu
    #570
    Sziasztok! Csináltam egy chatet magyar játékosoknak ... Akir érdekel nézzzen fel rá. Gyorsabb is mint a fórum és perxe minden téma a játékkal kapcsolatban...

    http://xat.com/2moonshungary
  • Zarache
    #569
    szerintem idvel ti is vegig fogjatok csinalni egy normalis pt kell hozza es ugy mar konnyu
  • musha
    #568
    én a bossal is csak egyszer bunyóztam (persze lejárt az idő)
  • dmx
    #567
    mi még egyzserse...mindig vagy lejár az idő vagy meghal mindenki
  • Zarache
    #566
    persze ha eppen osszejon :D
    mar 2* vegig is vittuk
  • dmx
    #565
    szokott valaki járni deadfront-ra?
  • kakimakika
    #564
    mostmár megy:)
  • kakimakika
    #563
    most mivan?éjszaka óta nemtudok felmenni a szerverre,tud valaki valami infót?
  • kakimakika
    #562
    francba a hétvégékbe,megint nemtudok játszani,de ez valakinek jó hír,néhány emberrel keveseb hal meg így..XD
  • musha
    #561
    akinek ilyen parája van azt hallottam, hogy nem szabad kikapcsolni a quest ablakot...
  • dmx
    #560
    Amugy csak nálam van az hogy a reques beachen a dungeon mindig kifagy????
    elég idegesítő elértem a lvl34-et és nem tok dungizni
  • Kurt97
    #559
    no, így már jól hangzik!
  • dmx
    #558
    Igen jól asszondod! 19-21h vagy 20-22h
  • Kurt97
    #557
    a 7-9 meg a 8-10 reggelre vonatkozik? csak, hogy megerősíts, mert nekem úgy tűnt (ha nem a 23 órához hasonlóan 19-21-ig írtad volna szerintem)
  • dmx
    #556
    a házigazda témaindítő Scary bácsi nem szokott benézegetni? ha már ennyire "népszerű" bökhetnénk egy bannert faq-kal meg pár jó linkkel
  • musha
    #555
    mondjuk most változtattak rajta valóban, amikor én nyomtam, akkor még éjfél, 4, 8 meg dél voltak a df időpontok. ebből az éjfél, meg hétvégén a 4 és/vagy a dél tartható volt ^^
  • Zarache
    #554
    lesz majd + server irtak mar csak soon :/
  • dmx
    #553
    Sztem az eventek jók 2moonsban a 2x exp általában 7-től 9-ig vagy 8-tól 10-ig vannak a df meg 11:00 meg 23:00, szal annyira nem rossz az időzítés
  • musha
    #552
    többé-kevésbé. de amúgy szerintem a legfőbb különbség, hogy az eventek (jelen esetben a df) európai időhöz van mérve, így nem reggel 8-kor, meg hajnali 4-kor kell menni (tudom, volt éjfélkor is). csak kevés az az 1 szerver.