751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • Bananosjoe03
    #631
    Hi, az a helyzet hogy a hunter kisszinten nagyon tud. lvl 16on már van AOEje, és 32n megkapja a szint legjobb skilljét, a silent killert(critical rate:150%,attack:1918+150/sec életet fogyaszt 5 másodpercig.
    Ha valamit nem tudtok ezen az oldalon megtaláljátok. Skill simulator, lények, stb.: http://2moons.mmosite.com

    Amugy én funserveren tolom, ott van 1 126os summonerem. A serveren van 100x, 300x, 600x, 1000x, 1500x alszerver. Szal ha érdekel: http://www.dekaron-extreme.com/
  • milk41
    #630
    Halálra fogod magad unni 90alatt(tapasztalat).
  • pchester
    #629
    sziasztok és a szummoner milyen kössz a tippeket
  • musha
    #628
    alacsony szinten is jó a hunter, higgyetek nekem :)
    egyébként ha más karakterrel lennék, akkor az tuti mage lenne...
  • milk41
    #627
    AoE=Area of Effect
    Magyarul több szörnyet sebzel 1 skillel.
  • pchester
    #626
    szia milk incaron gondolkodtam én is mit is jelent a AOE? még két napja játszom most proba szinten van knightom de szeretnék mást én a varin és a hunteren vacilálok de szerintem incar lesz belőle :) egyébként nagyon állat game:D
  • milk41
    #625
    Incar(sok AOE),AK(ált. legjobb pvp-s),Hunter(csak nagyobb szinten jó kari)
  • pchester
    #624
    Sziasztok most kezdtem dekaront nem tudom milyen karit csináljak olyat szeretnék ami jó pvpre és fejlődésre szerintetek melyik lenne jó előre is köszi
  • Sarkanykarom
    #623
    Szia!

    Sajnos meg hackelte a szervert 2 srác és ezért volt rossz a szerver, de utána egész nap dupla event volt. Beraktak egy csomó bosst loába minndeki behalt ott xD . Röviden ennyi.
  • JohnyHUN
    #622
    Sziasztok. Már megint mit csinálnak, mert körülbelül 1 napja nem tudok játszani a játékkal. Kiírta játék közben, hogy 5 percen belül kidobnak mindenkit és azóta rossz. :S Már mennék játszani XD
    Nektek is szarakodik?
  • musha
    #621
    jajaja, egy ideje már csak ismerős tud regisztrálni amerikai szerveren...de nem rosszabb semmivel sem a Dekaron, csak kevesebb a magyar.
  • enlightened
    #620
    2 moons-ot már játszhatják magyarok? Mert legutoljára amikor próbáltam reggelni, kiírta hogy az IP címem nem kanadai vagy USA-s és ezért sajna nem játszhatok vele. Ezért végül a dekaron-t töltöttem le mert oda beengedett.
  • Milan90
    #619
    na de szívás a telepítísnél az a rohadt AVG letörölt egy fontos fájlt ammi kell a játékhoz mmert trójait diagnosztizált:S Már nemtom a fájl nevét de a játék el se indul.Ui.:sr ha kicist sokat beszélek
  • milk41
    #618
    kilehet kapcsolni,am nagyon nem vészes az ad,csak egy acclaim kép azt viszlát
  • Milan90
    #617
    na most látom hogy ez akklaimos...ugye nemlesz majd milliónyi ad a sarkokban?mert az rohadtul utálom
  • Milan90
    #616
    oks köszi akkor sztem inkább a 2moons lesz
  • musha
    #615
    2moons van amerikában, dekaron ázsiában. tudomásom szerint 2moons-ban elég sok a magyar...
  • Milan90
    #614
    hali,na akkor a dekaron meg a 2moons ugyanaz?Mert ha nem mejiken van több magyar?:)
  • Peti2008
    #613
    Már újratelepítetettem 3szor.De sajnos az se segített.
  • milk41
    #612
    reinstall
  • Peti2008
    #611
    Valaki mondja meg hogy a Dekaron mért csinálja hogy belépek a játékba a karakteremhez és vagy betöltésnél fagy le és lép ki vagy betölt és játszok kb 10 másodpercet és lefagy azt kilép a játékból.Pedig letöröltem a tűzfalamat is meg a vírusirtómat is de még mindig ezt csinálja.Kösz előre is.
  • timexxx
    #610
    valaki tudja h miért nemtudom feltelepiteni? mindig vmi hibár ir ki. radio button vagy mi az isten
  • aember11
    #609
    Aham uj kapsztok, skilek is lesznek.. csak kitudja mikor. Már az AK nak és a magenek meg a Segnek vannak uj skilei de egyik haverom mondta hogy később már 8 kaszt lesz. A mostani aromork se rosszak. ( a nagyobb szinten) Legalább is a 2Moonsban. Amugy ez a játék jelent meg 1.nek utánna valamennyivel a Dekaront. Csak a 2Moonsban van 2x exp event stb.
  • musha
    #608
    ja csak én amikor lvl66-nál leálltam (segita), addig egy kurta darab skillt nem kaptam amióta játszom -.- és igazándiból nem 1-2 `neszejáccá` jutalomfalatra vágyom, hanem RENGETEG új skillre és tárgyra, főként magas szinteken.
  • milk41
    #607
    majd lesz több skill,item,wep

    nemsokára itt az új cast(Aloken),sumonnak 3-4új skill stb
  • musha
    #606
    nem tudom játszottál-e anno a Mu Online-nal, mert ez annak a teljes újragondolása, bár nem azonos a cég, meg persze vannak különbségek, de a rendszerét tagadhatatlanul onnan meríti. és én azt szerettem régen, ezért tetszik ez is. csak azt nem értem soha az ilyen játékokban, hogy értelemszerűen magas szinten ritkábban léped a szinteket, ehhez képest nem hogy sűrűbben kapsz új cuccokat, meg skilleket, hanem ritkábban :/ pedig szerintem a hosszú távú lekötéshez nem kéne sokkal több, mint hogy magas szinten is adjanak folyamatos kihívást, illetve legyen még akkor is látványos fejlődés mondjuk egy új fegyvertől vagy skilltől. urambocsá` valamilyen külső (esztétikai) variációs lehetőséget is adhatnának (a pár kosztümön kívül). na és persze sok-sok multi lehetőséget (pl. aljátékokat)

    ha valaki tud ilyen mmo-ról az sikítson ^^
    egyébként még a legközelebb az említett igényekhez a Vanguard áll számomra, csak ott meg akkorák a területek, hogy az ingyenmmo-hoz szokott magyar társadalom nem képviseli magát túl nagy számban, sőt, egyáltalán nem könnyű normális partit verbuválni.
  • aember11
    #605
    Én se találkoztam ijen hibával még... Deszerintem nem unalmas egyáltalán ha lv 45-55 ig vagy akkor nehéz fejlődni onnantól 55-59 ig könnyü utánna 60 tól 65 ig nehéz szal még uj helyre nem jutsz
  • persil
    #604
    Ismerem az érzést, nem is évekre szóló kapcsolatot akarok kötni :D
    Minden mmorpg a grindról szól, és egy idő után mind unalmas lesz, aki mást mond az bolond :) (persze nem mindegy, hogy mennyi idő után lesz unalmas)

    De mivel sok free meg fizetős játékkal játszottam már, így amivel eddig nem az még "új, friss" és ideig le tud kötni, ezért próbálnám ki :)
  • musha
    #603
    sok magyar nyomja egyébként, és egy ideig fasza szeintem, aztán szokásosan unalomba fullad. de ha találsz jó társaságot, akkor egész sokáig el lehet vele szórakázni.
  • persil
    #602
    Hát igen, ezért nincsen kedvem 5-10x újrakezdeni, hogy kiderítsem mi lehet a hiba :/

    Pedig ezt most valahogy szívesen kipróbálnám O.o
  • musha
    #601
    nem találkoztam ilyennel, engem a rendszerpartícióra való gigás kötelező temp kicsomagolás b@szta fel az agyam elég rendesen, nem értem ilyen bagatell hibát hogy követhetnek el programozók...
  • persil
    #600
    Hali!
    Segítségeteket szeretném kérni. Amikor installálnám, akkor a következő hibaüzenetet kapom, miután kiválasztottam neki a helyet.
    "Error 2855. The radio button group RadioGroup on dialog SetupType has fewer than 2 buttons."
    Ez után ok-ra kattinta vége az egésznek, nem tett fel semmit.
    Kérdés: Ez mi a szar?:D
    Tudok angolul, de fel nem tudom fogni, hogy ez mi faszom lehet, ötletem sincsen :/
    Ha valaki találkozott már ilyennel, akkor segítsen már legyenszíves:)

    (az egészben az a legzavaróbb, hogy a béna selfextract-os telepítő miatt döglassú a folyamat, mire eljutok a meghajtó választáshoz, mert 1 gigát évekig másol a c-re:D )
  • musha
    #599
    nem szabad kikapcsolni a quest logot a dungiban (Nunvince), akkor nem fagy ki...ha még nem javították azóta...
  • aember11
    #598
    Nah az lv 34 es dungi az nekem ott szokott befagyni általában (50%) amikor megölted a spider lordot és be kell menni. De az már nagyon régi dungi :) én ott már 5% ot se kapok ha végigviszem :D a 2Moons azér nem megy 1-2 embernek mert nem a BMR (Mad Moons Rising) hanem már ujabb verziója van (Expedition) amibe 20% al kevesebb xp kell! :))) amugy lv 57 es vok lv 55 től crespo-ba kell fejlődni de egyedül ott öngyilkosság de ha megölsz 1 et akár 5892 expet is adhat! ( nem partyba) AZt nem tudom miért nem lép be. Nekem is volt egy csomo accom de csak a fő accomba lép be... Allig várom a 64 et knightal :D

    Ha valakinek van valami kérdése vagy huzni kell akkor MSN-en elérhet: [email protected]
  • kakimakika
    #597
    hát az h jobb mint a wow az attólfügg ki mit szeret,mert igazából nem egy kategória a kettö gamma,jó tudom mindkettö mmo,de a wow egy teljesen összetett,mindentekintetben kiforrott mmo,ehez képest a 2moons egy grindelös,sablon game,ami nem azt jelenti hogy rossz,csak hosszútávon nemsokat nyujt.de ha már vitázni kellene melyik game a sztár,ottvan a világelsö lineag2,hozzáteszem nem véletlen világelsö..
  • aember11
    #596
    Jahés a 2Moonos az karim neve Gabor0000 (Abaddon) lv 54 Azure Knight a másik pedig Gabor0000 (Trieste) lv 50 Summoner. a Dekaronon pedig a karim neve: IncalMage lv 49 es mage de lesz még nagyobb is. Ha valaki megakar keresni vagy ijesmi vegyen fel msn-re
  • aember11
    #595
    A 2ons ingeynes játék a reklámokat is ki lehet kapcsoni de akor lassabban fejlődsz (20% al) de amugy jó játék, grafika, képességek. Szerintem sokkal jobb mint a WoW! Regelni itt lehet:
    http://2moons.acclaim.com/2mregistration.htm

    Most uj verziót kell leszedni (szeptember 6. ai verziót) Nekem is van accountom lv 54 es knight. A grafikája kiváló szerintem és íme a gépigénye: http://phpbb.acclaim.com/2moons/index.php

    Van ezzel ellentétben egy másik verziója (Dekaron) ami hasonló mint a 2Moons cak kisebb a gépigénye. De szerintem sok különbség nincs.

    Nagyjából ennyi.

    Ha valakinek van valami kérdése vegyen fel MSN-re [email protected]
  • TArKy
    #594
    nem 7 de már elmondták mi a baj :) hazajön apám megkérdem hogy particionálja ujra a gépet hogy C-n a win en kívül legyen 15 mb szabad hely ismerősök meg mondták hogy C-n csak átmegy és aztán mehet a game
  • ScarY MAN
    #593
    egy partíciód van csak?
  • TArKy
    #592
    Sziasztok tudnátok nekem segíteni.
    Dekaront leszeretném úgy tölteni hogy ne windows installeres legyen (így most ha letöltöm és elkezdem felrakni álandóan azt irja ki hogy nincs elég hely a C-n (1.6gb van rajta)) viszont nagyon szeretnék vele játszani.
    aki tud segíteni irjon