751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • Evetkemano
    #671
    ti hogy tudtok a 2 moons-al játszani?
  • seloka
    #670
    valaki nem regelne nekem egy karit [email protected] emailcímre?
    én már próbáltam hotspottal, your freedom-ot meg nem tom használni leírással se.
    ha valaki segít akkor van néhány fölösleges karim más játékon.
  • Titan
    #669
    Én játszom vele..
  • Baszkurátor
    #668
    Játszik valaki a Dekaronnal is vagy mindenki a 2moonst tolja?
  • milk4
    #667
    Nyomsz egy M betűt,és keresel ilyen: színű négyzetet,és ráviszed az egeredet majd kiírja,hogy melyik cast skillese.
  • KaszaN
    #666
    Most nemlettem okosabb. Ennyit én is kitudtam következtetni. Na de azt, hogy ki a skilles vagy holvan a skilles vagy mi a neve a skillesnek vagy hogyha már beszéltem egy olyan emberrek akinek a neve alatt valami skill szó volt, mért csak skill resetet lehetett?
  • milk4
    #665
    Odamész a Skilleshez,veszel egy skillt(amit megtudsz tanulni) és utána jobb egérgomb inventoryban a skillre és megtanultad.
  • KaszaN
    #664
    Szevasztok megtudná nekem mondani valaki lépésekben hogyan tanulhatok skilleket? lvl10 vagyok és még csak az az 1 skil van amit a legelején kaptam.
  • Misiike
    #663
    már min d egy vissza nézegettem és azt irták h csak amerikába tudnák játszani de hol is élek?? hát Magyrországon :D:D xD
  • Misiike
    #662
    úgy írom ahogy regeltem és akkor se lép be
    Pls csináljon nekem valaki egy felhasználónevet jelszóval és pls olyat ami jó :D:D
  • milk4
    #661
    Kis-nagybetű számit.
  • Misiike
    #660
    Szasztok
    letöltöttem a 2 moonst a acclaim honlapjárol asszem regelek megcsinálom a játékot be lépnék és azt irja h incorrect id ha valaki tudna valamit megköszönném!! :D
    ja + nem irok el semmit amikor bejelentkeznék
    császtok PEACE!!
  • HeraHunter
    #659
    Hali
    Ha valaki nem fér a nemzetközin botoktól/hackerektől akkor gyere el hozzánk a dekaron-nubia.hopto.org címre és teszteld meg :)
  • DSUN
    #658
    Köszi az oldalt(nagyon hasznos)!!
    Ja, és lenne még1 kérdésem!!
    Letöltöttem Dekaron installálóját, és amikor elindítom, kiválasztom hova rakja, rámegyek h okés, ilyenkor kéne elindítania az installt, helyette ezt írja ki:



    Van vkinek ötlete, hogy mi a hiba?
  • musha
    #657
    nincs www
    (amúgy #650)
    a skill szimulátor valóban igen hasznos, főleg egy skill reset előtt. térkép nekem még nem kellett, nem nagyon lehet eltévedni a játékban :)
  • Sarkanykarom
    #656
    ÉS egy kis segítség. www.2moons.mmosite.com hasznos kis oldal van rajta skill simulator, karakterek tárgyai, pályák térképe, mobok szintje.
  • Sarkanykarom
    #655
    Szia!

    Sajnos az a baj, hogy nem igazán, szinte nincs is aktív 2moons oldal tudásom szerint :(. De érdemes lenne csinálni vmit. Engem csak hétvégén találsz meg a suli miatt. Hosean vagyok általában.
  • DSUN
    #654
    Na, visszaolvastagattam, találtam egy ilyet:

    http://xat.com/2moonshungary
    Magyaroknak 2Moons chat:D:D
    Eléggé kihalt de sztem érdemes lenne feléleszteni!!
    (kipróbáltam, működik)!
    Még mindig keresek magyar aktyv guildot!!:)
    Kalibuson, vagy Hosea-n 8Dave8 néven megtaláltok!(lvl46 Summ)
  • DSUN
    #653
    Oks, köszi!
    Az én nevem 8Dave8, Kalibus-on, vagy Hosea-n szoktam lenni!
  • Sarkanykarom
    #652
    Hello DSUN!

    Van Triesten magyar guild, hogy mennyire aktívak azt sajna nem tudom megmondani mert én külföldi guildbe vagyok. De pl ott van a Forgottenlegends de van még több is csak a nevüket nem tudom :S. Engem Istenharcos néven megtalálsz és segítek a játékba amibe tudok.
  • DSUN
    #651
    Hali,
    Nemrég kezdtem a játékot, most lvl39-es Summoner vagyok.
    Érdeklődnék, hogy van e Triesten aktív magyar guild.
    Ha van akkor légyszi valaki írja le a nevét,és hogy kit keressek ingame

    Köszi
  • musha
    #650
    Itt a Guide menüben vannak...
  • Roy4l
    #649
    és ugy értettem hogy megnézni hogy a térképen nincs olyan jelzés vagy tudsz olyan oldalt ahol levan normálisan irva ???
  • Roy4l
    #648
    voltam bennt mind2ő ben én elösször 14esen bementem newbieba 16oson kijőttem azután elmentem denebebe ott fejlődtem 2szintet és 18as lven bementem a rookie-ba de nemtaláltam volna gyengébbnek szerintem ugyanaz volt de most halál nélkül végigvitte
  • musha
    #647
    a térképen (m) bal felül van egy `view npc` vagy valami hasonló gomb, amit ha lehajtasz, akkor kiválaszthatod az adott térképen található összes npc nevét, és azt meg is mutatja, hogy hol van.

    hp, mana potit tudsz venni minden árusnál (térképen pirossal jelölve). van lehetőség autopotion vásárlásra is a Shopban, de ez már rendes pénzbe kerül (mármint forintba)

    Rookie maze-ről nem is hallottam ^^ valószínűleg amúgy a rookie a gyengébb, a newbie az eggyel erősebb. ott 20 környékéig jó vagy utána heiharp, majd 34-től (asszem) Nunvince dungi

    a legjobban meg azzal jársz, ha találsz magasabb szintű karaktert aki húzni tud téged, mert azzal jóval gyorsabb a fejlődés.

    hajrá :)
  • Roy4l
    #646
    lenne pár kérdésem elöször a questeket hol tudom megnézni hogy hol lehet őket felvenni mert elég hosszú idő mire megtalálom őket , hp potionokat lehet-e venni és ha igen akkor hol,a Rooke maze az nehezebb mint a Newbie maze? és fejlődni akarok akkor ilyen mazekba menjek?
  • musha
    #645
    én a 2Moonst nyomom (azon belül Abaddon), nem a Dekaront. amúgy Neira vagyok ott, és jelenleg 78-as hunter.
    vannak szintfüggő pályák (a legtöbb az), de ilyen 10-15 szintenként kb., szóval ez főleg az elején nem vészes, az első 50 szint relatíve pörgős. persze ez függ kaszttól, skillektől, statoktól, és attól, hogy mindezeket hogy használja az ember.

    a következő kérdésre a válasz: a 2Moonst csak proxy szerveren keresztül lehet beregisztrálni, mivel elvileg csak amerikaiak regisztrálhatnak rá. a proxy konfigurálást nem fejteném ki, megtették mások helyettem. regisztrálós oldal, stb, szóval nem 2 lépés megcsinálni, de máshogy nem megy.
  • Roy4l
    #644
    én Azure knightot akarok kezdeni azon belül meg kétkardosat azt szeretném kérdezni hogy a pályákat 1megadott szint után tudunk bemenni vagy bármikor és hogy melyik szerveren vagy mert akkor én is azon leszek
  • musha
    #643
    én gamershell-ről szoktam, de nem hiszem, hogy rossz klienst raknak fel bármelyik ilyenre...én azért leszedném mégegyszer valahonnan ha az sem meg, akkor nálad a hiba...
  • Roy4l
    #642
    melyik oldalról töltsem le mertén a onrpg.com ról szedtem és lehet ott rosszul volt fennt és azért nemvolt jó?
  • Roy4l
    #641
    van 10gigám de nemsokára több is lesz csak lusta vagyok törölni a dekaront letöltöttem és ki irja hogy extracting dekaron.msi és amikor annak a csíkja végigmegy nem csinál semmit és tök lassú addig a gép
  • musha
    #640
    vagy 2Moons vagy Dekaron. Dekaron Ázsia, Európa; 2Moons Amerika.
    a fagyást nem tudom miért csinálja, ha más nem, lehet, hogy sz@rul jött le vagy csak szimplán nincs 1 giga körüli helyed a rendszer partíción (merthogy az kell neki)
  • Roy4l
    #639
    hali
    aza kérdésem lenne a 2moons ugyanaz mint a dekaron ,én a dekaront letöltöttem de extracting:dekaron.msi betöltése után lefagy az egész gépem elöször a 2moonsot kell letölteni?
  • stalkR
    #638
    Csáó
    Keresek tapasztalt embert(eket) aki ért server host hoz, és segitene csinálni, több infó msn en: [email protected]

    Ám még van egy 106 ak-m eladó, ugyan azon az msn cimen érdeklődni, FT ért...
  • musha
    #637
    lehet, csak proxyn keresztül kell regelni azt mondják. vagy ha valaki régen (több, mint egy éve) regelt (mint én)...
  • danielfox
    #636
    milan: a 2Moons regelése után elolvatad (volna) akkor tudni kell hogy azt írja hogy a játékot nem minden országban lehet játszani így pl: Magyarországon sem. Én már csak tudom én is így jártam vele.
  • milan12301
    #635
    Hi ALL!!pls segiccsetek!regeltem elindítom a 2moons-t és bejön az a server kiválasztos izé kiválasztok egy szerot beirom amit kell,cannot the server connecting vagy mi !!:( nem tudjátok mi a baj?? kökke előre is!!
  • Monoton
    #634
    Feltettem énis Dekaront, melyik szeron jatszanak tobben magyarok?
  • danielfox
    #633
    Hali!

    Nekem van egy kis bajom a Dekaron extremmel... Az lenne a problámám hogy letöltöttem a Full Client 3-mat és kicsomagoltam, majd ubdate-et csinált és mikor az kész van akkor rányomtam a start-ra és ilyenkor nem történik semmi csak kilép az indítóból.Mi lehet a baj?
  • Laky
    #632
    Kipróbálnám, de Connect után vagy visszadob a karakterválasztó képernyőre, vagy a Loginra :D