751
2 Moons a.k.a. Dekaron
  • Gordis2k
    #271
    Tufa LIBIDO vagy BEAST??? Melyik a jobb?
  • emkaess
    #270
    azzal tanulok bele a játékba hogy napi 14 órát hentelek ?:O :D acclaim csinálhatna egy high rates servert ... XD
  • Gordis2k
    #269
    PEEErsze, le a bottal élyen a napi 10 ora szobábazártság! Figy én nem hirdetem a botok erején de inkem szexelek a barátnőmmel és közben még a karim is fejlődik...elmegyek a strandra vagy a városba lazitani és közben fejlődök... én nem fogok napi 10orát grindelni de attól még élvezni fogom a játék pvp/siege részét boldogan de még játszok is néha!

    SZEX VS. KOCKULÁS? Köszi én a puncit választom.
  • Gubberx
    #268
    Nem játszok 2moonst de egyetértek^^
  • Pyroman
    #267
    minek a bot?? annyira felesleges! ennyi erővel kár is játszani! mert azért rohadtul de nem mind1, hogy te szenvedtél el arra a szintre, vagy csak egy szaros program! legalább beletanulsz a játékba
  • emkaess
    #266
    l2tem is de ott se tudtam mi a bot mire szolgált gondolom vmi okoság :) hát az nem ártani xD
  • Sugam
    #265
    huh sry. nemolvastam vissza most lattam van 1 par uj uzenet még. értem mar , énis probalok keresni , de szerintem nem annyira vészes a lvl.
  • Sugam
    #264
    ha jol ertelmezem van bot 2moonshoz? probaltam mar rakeresni de nemsok sikerrel.
  • Gordis2k
    #263
    Az a baj, hogy ezt nem walkernek hivják de az ingame botterek szarnak beszélni róla.. simán meg nem tudod keresni mert az idióta aclaimnak van egy játéka aminek az a neve, hogy BOTS... a barmok:)
  • emkaess
    #262
    hmm winreinstal + gémreinstal és eddig még nem disconnectel-t :) nah esetleg csinál vki 1 clant és huzznánk egymást magyarok XD
  • emkaess
    #261
    hmm dee jo h nekem még mindig a szokásos disconnect ha vki tud vmi megoldást rá pls írja le
  • GAthersw
    #260
    Én is kerestem de csak azt az USBbe dughatós fost találtam egyelőre ami L2höz is van. Ha találsz valamit PM jöhet ha meg én találok akkor írok :)
  • homeless
    #259

    Pirossal be van karikázva. Amúgy ez egy vicc. Bejutottam a boss termébe. Maradt még 6 percem. Azthittem, hogy már csak a bosst kell megolni, de nem. Szét kell ütni még egy követ, aminek hatására kijön 5-6 kurvaerős mob, akik kinyírtak 1 mp alatt... Szerintem ezt csak 42+on lehet megcsinálni fasza cuccokkal. De nembaj így is bőven megéri. Sehol nem lehet ilyen gyorsan fejlődni.
  • Tufa
    #258
    amit én irtam az parka shrineban bent van északra és ott balra vannak a könnyü, jobbra pedig a kb 60-70es mobok(42es summonerre 500pdefel sebeztek skillel 900-1100 körül. a requies beachen lévő dungeon pontos helyéről tudsz csinálni egy screenshotot?
  • homeless
    #257
    Kipróbáltam, de a requies beachen lévő instance dungeon jobb. 10k a belépő, de a bent lévő ládákból visszajön. Fél óráig lehet bent lenni, a gyenge mobok(nekem 3 lövés) 500+ xp-t adnak, az erősebb(4 lövés)1200+t. Van még pár mob azok 2k+-t. Feladatokat kell teljesíteni, a végén meg van egy boss ami 50k xp meg ad jó cuccokat. Én már 2szer eljutottam volna a bossig, de 1szer elfogyott a poti a boss előtt és meghaltam, utána meg nem tudtam kijönni a boss előtti labirintusból. De így is megéri mert összejön ~50% xp fél óra alatt. Holnap ha minden jól megy kinyírom párszor a bosst és megmondom mit dobott:)
  • Szaruman
    #256
    Ha találsz, szólj.
  • Gordis2k
    #255
    Az istenért nem találok hozzá botprogramot.
  • Gordis2k
    #254
    nem lehet támado targetelő macrokat irni?
  • Tufa
    #253
    35ön parka shrineba lévő hely jó, ott duoban is 500+ xpt kapok mobonként 35ön
  • homeless
    #252
    Valakinek sikerült már végigvinnie a 34-es dungeont? Én 16 percig voltam bent, de ahogy lementem a librarybe, rámjött 10 szörny és meghaltam. De így is fejlődtem 16 perc alatt 30%-ot, ami 34-en nem rosz.

    Amúgy minél magasabb az ember annál élvezetesebb a játék. És egyáltalán nem lassú a fejlődés csak jól kell csinálni. 28-on van egy quest ami 30% xp-t ad. AOE party frozen valleybe 3-4% xp/kör. 1 kör fél perc kb. A pvp rendszer is fasza. Nem szar ez a játék, csak még van 1-2 bug.
  • Slipknot14
    #251
    Unatkoztam oszt hüültem 1 jót:



  • Szaruman
    #250
    Az nem hack, hanem a reklám ki-be opció, csak ingame még nem lehet állítani.
  • Slipknot14
    #249
    Entropia?:O az meg mi? Mer google-ban valami nagyon szar 3D-snek álcázott 2D-s fos-t találtam ien dinókkal. Amire sztem nem mondható hogy komoly-szereintem, és még életembe nem hallottam róla:P Gyertek Cabal-ozni. Legjobb;)
  • Slipknot14
    #248
    OMFG a játék ien könnyen ,,Hackolható''. Minjárt szétnézek én is egy kcisit;)
  • Slipknot14
    #247
    Hmm, 9Dragons, lvl 69 voltam, meguntam a kegyetlen grindeket:D
  • Wirth
    #246
    A skill rendszeren kívül, és a több questet leszámítva, ez a játék kb teljesen olyan, mint a MU Online 3D-s grafikával, és jobb irányítással.

    Ez egy olyan fajta játék, amit high rate-en lehetne igazán élvezni. (10es rate is elég lenne már)
    Túl hamar kifogynak az újdonságok, és marad az egyszerű grindelés.

    A 9dragons-szel is játszottam, az is ehhez hasonló volt játékélmény szempontjából. Az első pár nap szórakoztató, amíg vannak újdonságok, aztán jön a kegyetlenül unalmas grind. Mindezt pár erősebb cuccért, és a meglévő skillet erősebb/látványosabb változataiért. De lényegében semmi újat nem lehet elérni.

    Low-rate -en csak a jóval komolyabb mmorpg-kkel érdemesebb hosszú távon foglalkozni. Pl WoW, Lineage, Entropia...


    Legalábbis szerintem.
  • Tufa
    #245
    +10% xphez irjátok át a játék mappájában/bin/options.txt ben az utolsó sort false-ról true-ra
  • Szaruman
    #244
    Biztos, h nem a weap slotok között váltasz? Akkor néz ki így, üres lesz a kezed, illetve vissza lehet váltani. Abból gondolom, h 'visszakaptad', újra megnyomtad a tabot.
  • Slipknot14
    #243
    mondom én, hogy szar XD
  • homeless
    #242
    A második megvan, de az első nincs. Amúgy mások is írnak eltűnt cuccokról...
  • Szaruman
    #241
    Ja, és ne repoltoljad, mer égni fogsz, mint a rejsztág^^
  • Szaruman
    #240
    Tab vált a fegyverek között. Semmi rollback. Olyan, mint a diablo, 2 fegyver lehet nálad.
  • homeless
    #239
    Na a faszom kivan ezzel a bugos gecivel. 2szer vesztettem el a fegyóm. Először azt hittem, hogy feltörték az accom, de gyanus volt hogy miért csak a fegyver tűnt el és miért raktak a helyére egy szar fegyót. Aztán ma megint eltűnt egy kicsit komolyabb fegyó. 30as incar wand 3 slottal. Világított meg minden. De most ki se logoltam amikor eltünt. Amikor másik városba mentem át akkor tűnt el, a töltő képernyő közbe. És a tegnap fegyóm került a helyére. Olyan mint egy rollback, de csak a fegyóra hat. Reportolom is mert nem szeretnék később még drágább fegyókat elveszíteni.
  • Slipknot14
    #238
    szegény gordi, megkaptad :D Mennyél inkább Cabalozni, ez egy fos :):)
  • VadKacsa
    #237
    Yé 1 mmokus ez mindenhol ott van... :)
    lenne 1 kérdésem!
    Hogyan lehet oan szép világitos fegyyokat csinálni? :\
  • emkaess
    #236
    hát az lenne a jó h vki csinálna 1 magyar clant és mindig partynánk legalább nem lenne unalmas meg fejlödnénk is ... :)
  • Gordis2k
    #235
    N3m n3m igaza van, valoban én egy hét alatt huztam fel Shanwayt erre a szintre és utána már csak ugy csináltam mintha 1,5 évig tartot volna és mindig nongradeba aztán d-gradban stb. jártam, hogy ne vegyék észre:)...

    viccet félretéve nem azt irtam hogy ez a lineage.. azt mondtam a játék alapvetően lineage stilusú rengeteget grindelsz évekig hogy elérd a célod egyszerű buta questekkel(aminek én örülök) és sok elem van ami az l2re hajadzik! Amugy a skillrendszer Diablo. DE kár azon vitázni mit honnan vettek nem lehet már anyira uj dolgokat kitalálni és szerintem nem is kell. Az lenne a legjobb ha végre valaki összegyurna minden jo mmo tulajdonásgot 1 játékba. Ez ez nem az:) Jopofa de meguntam elég nekem a lineagéban 2 órát grindelni 0,5%ért...
  • homeless
    #234
    LOL. Én nem akarom Gordit védeni de ott van az aláírásában, hogy milyen karija van sieghardon, ami hivatalos szerver és 1x rate. Szóval egy ilyen karival nemhiszem, hogy 1 hetet játszott volna offon.
  • Wirth
    #233
    Aki ezt a játékot a Lineage-hez, az legfeljebb l2j szerveren játszott, vagy valami elbaszott highrate-en.

    Eleve a grafika, a kasztrendszer, a skillrendszer, az inventory, az item rendszer meg minden más bazdmeg. Kurvára semmi köze sincs az l2höz ennek.

    A 2moons meg sem közelíti azt a szintet, hogy az l2-höz lehessen hasonlítani.



    Sokkal inkább olyan mint egy MU Online és Silkroad keverék.
  • Fhenrir
    #232
    Hát nekem disconnecthez edig nem volt szerencsém, de a lowlewel eléggé zavaró. Még csak 13-as szintű vagyok, de lassabban fejlődök, mint 9dragonsban 40-en. A másik hátránya a gémnek, hogy semmi sztorija nincs, és az alapkoncepció is egy rakás sz*r. A fajok kötődjenek már valamihez, monduk az elf-ork-ember-törpe felállás lehet hogy sablonos, de nekem jobban bejön mint a kokszos bagi warrior.

    Ha olcsó szórakorás kell akkor én maradok a 9dragonsnál meg a könyvtárnál.