88
  • Vorpal
    #8
    Igy 5 év forrasztás után a WindowsXP is jobb lett - de lássuk be - a Vista jobb.
  • MerlinW
    #7
    hogy sikerült felszínre törnie eme mély gondolatodnak?
  • Mr Manson
    #6
    No para ... lesznek driverek! Sőt ... DX10-es jatékok pl.... majd pont nem arra gyurnak a HW gyártók. Ugyan!
    Aki nem csinal jó cuccokat piacot veszt!
    Elég rég óta használom ... most az RTM is megy, legálisan!
    Még semmi problémám nem volt még RTM-el. Betakkal igen de azok azért azok.
    Virusom nem volt, pedig megfingattam rendesen. Ha lett volna se sok mindent tudott volna csinalni.

    Szóval : Bizva bizzal!
  • Alec
    #5
    dehogynem.. az egész cucc részben nekik kedvez
  • asysoft
    #4
    ...akkor a hardware gyártók fele elveszti a vásárlóit:)
  • Chriss745
    #3
    IE7, bocsi, nagyon ráállt már a nyelvem :)
  • Chriss745
    #2
    Én kipróbáltam.

    Telepítés után 4 vírus figyelt rajt fél óra múlva. Mind ott volt a gyökér könyvtárban, sima exe, administrator ntfs permission-nal. Ráengedtem egy NOD32, és mit tesz csoda, a Content.IE5 könyvtárban is megtalálta őket. Ennyit az IE6 és a "nem adminként futtatok semmit" technikákról, pedig nem voltam semmi XXX oldalon, és leveleket sem néztem meg.

    3 nap használat után egyszer csak nem akart elindulni többet, normális leállítás után egyfolytában kék halálozott. A "Last good configuration" opcióval fel tudtam éleszteni, de akkor el kezdett egy olyan dolgot csinálni, hogy minden egyes indításkor talált egy ISA-s hálókártyát a gépemben (nincs is ISA slotom), és az ismeretlen hardware lett, ha letiltottam, ha nem. Az ötödik indítás után már 5 háló kártya vigyelt a gépen, és 1000-el kereste a driver-t.

    2 napra rá többet nem lépett fel a netre, a hiba kideríthetetlen volt. Cstlakozni próbált, és random dobott egy hibát.

    Azóta ismét XP fut a gépemen, és boldog vagyok újra...
  • kricsi
    #1
    hát én nemtudom...szerintem a hardvergyártók fele nem fog vista-ra illesztőprogramot feljeszteni...