974
  • Airbus A380
    #814
    Szia.


    a szervíz menübe.

    Etzt nyomkodd be a telefonba , nem hülyének nézésből de hátha nem tudod a nyíl természetesen az az irányt jelöli szóva ezt nyomkodd be a telefonba közbe nw foglalkozz vele mit jelez a kijelző nyomkodd be ez >*<<*<* és bejön a szerviz menű ott megnézheted.


    Majd oszd meg velünk neked mennyi
  • Dzsini
    #813
    belépsz a szolgáltatói menübe - készenléti képernyőn ezeket a gombokat kell sorba lenyomni: (jobbra) (csillag) (balra) (balra) (csillag) (balra) (csillag) - ne foglalkozz közben vele, hogy miket ír ki.
    ekkor megjelenik a szolgáltatói menü, itt az első, szolg. információ menüben van a flipnyitás számláló.
  • Airbus A380
    #812
    Feltekergetni nem nagyon szoktam mert a dobozba befér 1 kis hajtogatással ill akkor is elférek ha zenél. Szerintem ilyen hosszú "műtyűrnél" természetes ha nem egyenes ,


    Hol tudom kikapcsolni azt hogy töltse a telefon az aksit ha a géphez van csatlakoztatva, nem szertetném hogy a sz-géphez kapcsoláskor töltögessen.


    Ja más fórumokon is téma ez kinyitási szám. Van aki 40 x ezerszer nyitotta má ki kb 2 év alatt másvalaki meg 38 ezerszer... szóval azt hiszem le vagyunk maradva.
  • szami20
    #811
    Sziasztok hol tudom megnézni hogy hányszor nyitottam ki a telefont?

    Köszi a választ
  • Dzsini
    #810
    aksi nekem még jó állapotban van, nem kellett cserélni - régebben elég sokat játszottam vele, mostanában inkább zene/rádióhallgató eszköz, naponta 2-3 órát legalább megy a rádió, és így is elég 4 naponta tölteni. a fülhallgatónak nem a szálja szokott megtörni nálam, hanem a csatlakozó kezdett érintkezési hibás lenni. az összetekerésnél fontos lehet, hogy a saját drótot érdemes egyenesen hagyni, és a fülhallgatóét feltekerni - kényelmetlenebb egy kicsit, viszont a rádió vételt sokkal tisztábbá teszi.

    összességében jól bírja a billentyűzet és az akkumulátor is
  • Airbus A380
    #809
    Mennyít nyomkodod ? Szoktál játszani vagy egy mást amihez kell a bill. vagy csak telefonálsz ?
  • Airbus A380
    #808
    Na igen ez az agyamra megy hogy ez ilyen hosszú plussz a sajátom....


    na mindegy amég csak hajtogatva van addig nem törik meg benne a szál ugye ? (tehát hajlik erre arra például amikor a dobozba rakom a fülessel 1ütt) Akksit te milyet vettél bele és mennyíért ? (gondolom eredetit)
  • Dzsini
    #807
    nem drága, és lehet csomó helyen utángyártottat is, rövidebb dróttal
  • Airbus A380
    #806
    van aki pár hónap alatt összeszed ennyit :)
  • Airbus A380
    #805
    Az az átalakító bigyó drága ha esetleg cserélni kell ? (nem a füllhalgató!!!! hanem maga az az átalkító amibe tehetem a saját fülesem)


    A kopás az normális az mp3-as lejátszómbak is fehér már a hangerőszabályzója pedig ezüst volt,,, ilyesmi kopás legyen a legnagyobb gond...
  • allock #804
    2006decemberi a telóm
    4962nyitás van rajta :)
  • Dzsini
    #803
    nekem teljesen rendben van - az oldalsó gombról kopott már le pár helyen a narancs festék, meg felül a perem kicsit kifényesedett, de a mechanikája teljesen jó, a gombok jól működnek és (11 ezer nyitás után) nem lötyög a fedele - fülhallgatót kellett már párszor cserélni.
  • Airbus A380
    #802
    És mi a véleményed ? Megbízható még így 3 év után is ? Gombok nem koptak ki ? Fedele ugyanúgy nyílik tartja a mechanika aminek tartani kell ? stb stb (jobban nem bírtam megfogalmazni remélem érted. )
  • Airbus A380
    #801
    Most néztem hogy csak 1510-en valahányszor volt kinyitva a telefonom (2 év alatt!) Szerintem ez egész újszerű telónak tekinthető.
  • Airbus A380
    #800
    Az természetes mivel az akku tölthetősége limitált.
  • Dzsini
    #799
    nekem már 3 éves lesz mostanság, igazából semmi baja - a csatlakozója ha nincs szétmenve akkor bőven kiszolgál ennyit.

    esetleg ha elöregedett az akkumulátora, akkor az még cserére szorulhat.
  • Airbus A380
    #798

    A napokba jutottam hozzá egy kb 2 éves telefonhoz. Eddig nekem nagyon bejövős :DD főleg a zene miatt szereztem be, hát nem tudom az én saját mércém szerint tökéletesen szól rajta a rádió. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele.

    Egy majdnem hogy csak telefonálásra (azt is viszonylag ritkán és rövid(ebb) időtartamban). használt meg kímélt készüléknél ugye nem annyíra lényeg hogy 2 éves ? (elhasználódás szempontjából, sokak szerint a mai telókat 2-3 évre "tervezik".) [ ezt a két három évet amúgy én nem tartom reálisnak szerintem egy normális telefonnak ami nincs agyon hajszolva többet is kell bírnia ] a normálison természetesen SE, Nokia és egyéb minőségi telefonokat értek.
  • Benny04
    #797
    van.
  • molnar0921
    #796
    Hello mindenkiek!
    W300i-re keresek olyan játékokat amelyekhez nem szükséges internet hozzáférés.
    Mivel le van tiltva a telómon.
    Előre is köszönöm
  • NiGhTM4R3
    #795
    Nem vagyok egy telefonguru, még sosem piszkáltam ezeket a dolgokat
    Kivettem a cuccost, újra visszatettem, és most bekapcsolt
    Rögtön mentem is/törlöm a dolgokat a telóról, ha mégis szervíz lesz belőle ne égjen a képem :D

    Ezer köszönet a részletes és gyors reakciód miatt!
  • Dzsini
    #794

    ott a kártya, a hátlap néha nagyon nehezen jön le, próbáld a teljes tenyeredet rátenni és úgy a telefon alja felé letolni
  • Dzsini
    #793
    ui: lehet, hogy elég az újrabekapcsoláshoz, ha leveszed a hátlapot, az akkumulátort, kiveszed a SIM kártyát és a memóriakártyát is, majd újra összerakod és megpróbálod bekapcsolni - lehet, hogy csak valamilyen érintkezési probléma van, és sikerül újra bekapcsolni.

    (tanulság: túl sokáig kényes dolgokat nem tárolunk a telefonon ;) amúgy szinte biztos, hogy memóriakártyán van minden, akkor pedig azt magadhoz véve a telefon már "biztonságos")
  • Dzsini
    #792
    Valószínűleg a videókat és a képeket, amiket készítettél a memóriakártyára mentette a gép. Ezt a hátlap levétele után a gép oldalsó peremén találod, kicsit beljebb nyomva kipattan, és kiveheted. Ezekután szükséged van egy M2 (a memóriakártya típusa) olvasóra, amit USB-be dugva máris megjelenik külső meghajtóként a tartalma a gépen. Ha a telefonra van elmentve valamilyen kép vagy videó, akkor a telefon bekapcsolása nélkül te házilag nem tudsz hozzáférni a rajta levő adatokhoz - de ha a memóriakártyán van minden, akkor azt kivéve már a telefont nyugodtan beadhatod a szervizbe, a telefon alapból az SMS-eket, játékokat meg a telefonkönyvet tárolja a telefonban.
  • NiGhTM4R3
    #791
    Hali

    Ilyen telefonom van (w300i) és előfizetéses t-mobile. Úgy 1 hónapja kikapcsolt magától. Visszakapcsoláskor kiírta, hogy tegyek be egy érvényes SIM-kártyát, vagy valami hasonlót. Csodálkoztam hogy mi a baja. Aztán ki-be kapcsolgattam, vártam vele 1-2 órát és 'megjavult'.

    A probléma néha-néha előjött, de nem foglalkoztam vele mert csak 1 órát kellett várnom kb. és jó lett. Most meg egyáltalán be sem tudom kapcsolni!

    1. Hogy tudom felmenteni a rajta levő videókat a gépemre/másik telóra? (mert az adatkábel megvan, csak nem kapcsol be a teló,,,)
    2. Hogy tudom szétnyitni? mármint hogy a kártyájához hozzáférjek, és átmenthessem a rajta levő dolgokat
    3. Úgy érzem szervíz lesz belőle. Ott mennyire foglalkoznak a rajta levő dolgokkal? (ugyanis baromi kényes videóim vannak, elsősorban ezért szeretném házilag megoldani, ha lehet)
  • tompka
    #790
    Hej. Sikerült legyalulni a telóról a vodkás szoftot(4perc volt). Mostmár gyári van rajta. kb 60x gyorsabb, + hangosabb. A hangot egy bizonyos zenével teszteltem. Vodkás szoftal, Bass-on maxon bírtam hallgatni. Most maxon a füles és a fülem is szétszakad. Visszább kell venni 1-1,5pöttyel.
    Nincs vkinek egy magyar nyelvi fájlja az R9A036-os szoftverból? Átírnám a szavakat, csak nemtudom leszedni.
  • allock #789
    http://emt.faszkivan.hu
    http://www.djwitek.prv.pl
  • HUN Fittikém
    #788
    nem
  • krisztianp16
    #787
    Nem tudtok vallami jó oldal ahonan új zenéket lehet leszedni?
    Amiben van:
    -disco
    -hip hop
    -stb:)
    Köszi elöre is!:)
  • kem001
    #786
    Köszi
  • Dzsini
    #785
    My Phone Explorer
  • kem001
    #784
    Hy
    Hogy tudom lementeni telefonról az üzeneteimet számítógépre?
  • krisztianp16
    #783
    Lehet hogy csak az MP-3 mappába pakoltál.(Nekem is volt ilyen)
  • krisztianp16
    #782
    Kártya nélkül nem lehet...
  • bukren
    #781
    Sziasztok!

    Vettem 1Gb-os kártyát a telóba. Miért van az ,hogy a walkmanben látom azt ami a kártyán van és a fájlkezelőben meg nem?
  • Benny04
    #780
    lasyk.net
  • domedani
    #779
    Syastok!!! naon kellen valami új játék a telómra, szóval hogyha tudtok valami linket adni az naon jó volna

    Köszike
  • allock #778
    szerezz bele való kártyát
    ha meg loptad, buktad
  • Dzsini
    #777
    nekem nem sikerült dekódolni, hogy mit írtál.
  • miklos0218
    #776
  • miklos0218
    #775
    valaki tudna nekem segiteni egy sony ericsson w300i teloban ki kéne fügetleniteni de sim-kátyám nicsen hozá és be irni a kodot nem tudom csak adatkábelem van.........:-((