974
  • Airbus A380
    #854
    kössz :) már mindenféle idétlen pózokba állítottam a hangot meg a rádió állomásokat hogy ne érjek hozzá.
  • Dzsini
    #853
    az csak egy ablak, nyugodtan hozzáérhetsz - az infralámpa mögötte van.
  • Airbus A380
    #852
    1 bajom van vele a hangerőt nem tudom szabályozni hogy jobb oldalon ne érintsem azt a fekete bigyót gondolom az az infra port
  • Airbus A380
    #851
    jó kis cucc ez vasárnap óta ma töltöttem elősször de még csak 38% körül volt de úgy döntöttem feltöltöm ne akkor merüljön ki mikor épp használom.
  • Airbus A380
    #850
    1 másik fórumon olvastam hogy többeknek kikopott és nem tudtam mi az a szalagkábel ezért kérdeztem.

    köszi.


    1 ébként hallottam én már 30 ezres nyitásról is.
  • Dzsini
    #849
    A szalagkábel az a vékony, lapos kábel, ami a képernyőt összeköti a telefon többi részével - nagyon hajlékony, de ellenálló anyagból kell, hogy készüljön, hiszen állandó hajlítgatásnak van kitéve. A Samsung telefonoknál régen (5-6 éve) nagyon gyakori volt, hogy kb. 1 év alatt kikoptak, érintkezési hibások lettek - az SE-nél ez nem tipikus betegség, látod, hogy vannak itt többen, akik 20ezer felnyitás körül járnak.
  • Airbus A380
    #848
    Kell tartanom tőle hogy bemondja az uncsit :F

    2 év alatt kb 1600szor volt nyitva a fedél.
  • Airbus A380
    #847
    Mi az a szalagkábel ? Az könnyen bekrepál ?
  • Benny04
    #846
    nem tudom, nekem mindig nálam van a teló :D
  • Airbus A380
    #845
    Nem olyan helyen hogy most azonnal neki álljak próbálgatni. nem tudom ezen mi a meglepő.
  • Benny04
    #844
    akkor hol van?:D
  • Airbus A380
    #843
    Valahogy mindig ezt szidják az SE-knél....


    Azt hiszem valameik régebbi SE-m leírásában olvastam ezt hogy meg kell dönteni felfelé és nem "kitépni" de sztem jó lefele is.


    drága mulatság ha a telefonba a csatlakozó beadja az uncsit ?
  • Airbus A380
    #842
    Nem értem miért lennék láma.... nincs a telefon a közelembe ergó hipp hop nem tudom kipróbálni és mivel úgy gondoltam Dzsini talán még nem hagyta el a fórumot megkérdeztem ezt is mivel azt se tudtam hogy egyáltalán csukott állapotba is tud zenélni.
  • Dzsini
    #841
    persze, ír fileinformációt a külső képernyőn is - persze annyit, amennyi látszik belőle.

    a töltőt meg én lefele szoktam kipattintani, és hát - sajnos ez a leggyengébb "láncszem" a rendszerben, az érintkezője nem tart örökké... nekem szerencsére eddig csak a fülhallgató meg a töltőcsatlakozóval volt bajom, a telefont még nem kellett javíttatni (töltőt meg fülest már cseréltem párat).
  • Benny04
    #840
    ne legyél már ilyen láma :DD
    van ilyen telód, vagy nincs?
    mert ha van, próbáld ki! -.-
  • Airbus A380
    #839
    még valamit kérdeznék a töltőt meg a fülhalgatót ugye úgy kell kiszedni a telefonból hogy enyhén megdöntjük felfelé és kihúzzuk ?




    Egyébként a telefon csatlakozója hogy bírja a strapát ? arra sok a panasz.
  • Airbus A380
    #838
    mert ugye az mp3-at azért nyomkodom mert keresgetem a listába hogy mit halgassak.
  • Airbus A380
    #837
    És a szám címeket láthatok a kis kijelzőn ? Az mp3-akét
  • Dzsini
    #836
    Ha csukva van, akkor is tudsz léptetni a számok között és a rádióban is odébbtekerni úgy, hogy a hangerőállító gombot egyszer megnyomod, majd másodszor hosszabban lenyomva tartod (duplaklikk) - ekkor a hosszú nyomásokra már számváltással/rádióhangolással reagál. A külső képernyő ekkor is "életre kel", de az csak egy apró mono képernyő, sokkal kisebb a fogyasztása.
  • Airbus A380
    #835
    köszi.


    1ébként azért kérdeztem mert eddig erre a célra még nem használtam telefont.
  • bujcsik555
    #834
    nem hiszem, nekem eddig semmi gond nem volt vele
  • Airbus A380
    #833
    Szerintetek hogy viszonyul a kijelző a gyakori felvillanásokhoz :F (SE W300i) Mielőtt félre érthető lennék arra szeretnék célozni hogy ugye ha mp3-azunk vagy rádiózunk a kijelző egy idő után "elalszik" na mármost én van hogy 5-10 percenként váltok rádió állomást ha épp nem szeretem zene megy vagy pl mp3-ba is kézzel válogatom a számokat mindig az aktuálisan hallgatott szám végén döntöm el hogy mi legyen a következő ilyenkor ugye mindig felvilágosodik a kijelző vagy például akkor is ha hangerőt váltok. Szóval ezt szeretném kérdezni hogy bírja e a kijelző kell e tartanom tőle hogy beadja az uncsit.
  • Airbus A380
    #832
    2,5 évhez viszonyítva ez sztem jó szám sokkal több is lehetne :)
  • Airbus A380
    #831
    Nem biztos hogy gagyi. Azért ha jól tudom vannak jó minőségű után gyártott dolgok.
  • Benny04
    #830
  • bujcsik555
    #829
    jelenleg 98
    reggel kiválasztom vmelyik lejátszási listát,és aznap csak az megy:D
  • Benny04
    #828
    xd
    hány számod van, 2? :D
  • bujcsik555
    #827
    nem a fenét, napi 5 óra zene minimum. csak nem nyitom ki hozzá :D
  • Benny04
    #826
    mert te nem használod :)
  • bujcsik555
    #825
    bennáj:DDDDDDDDD

    2,5éves 11036 nyitás
  • Benny04
    #824
    jaa. szóval gagyi... :D
  • Airbus A380
    #823
    Más országba más cég is gyártja

    pl kínába.
  • Benny04
    #822
    Amúgy mit jelent az, hogy utángyártott? :D Sose tudtam.
  • Benny04
    #821
    Nekem 21510 nyitás után már egy kicsit lötyög :D
    Amúgy előkerestem a teló szerződési papírját, és 2007 05. 31.-én vettük, úgyhogy nemsokára 2 éves szülinap xd
    Érdekes, azt hittem, hogy már régebbóta meg van O.O
  • Airbus A380
    #820
    Én nem értek a szoftver frissítéshez nem merem piszkálni. Ér valami hátrány ha valami 2006-os számú van fenn?


    Ez azt jelenti hogy 2006-os a telefonom vagy csak a szoftver 2006-os ? Csak azért kérdem mert úgyemlékszem hogy 2007-be vettük újonnan rendesen boltból dobozba.
  • Airbus A380
    #819
    most nyitottam ki 1579-edszerre :)


    Amúgy megnéztem ebben már nem lewhet kikapcsolni hogy usb-n töltse... :(


    legalábbis a szervíz menübe.
  • Airbus A380
    #818
    Az eddigi SE-k be amik a kezeim közé kerültek a szervíz menübe lehetett. De azt hiszem ebbe már nem láttam ilyen opciót , de lehet csak feledékeny vagyok és amikor a flip számlálót néztem kikapcsoltam a töltést is.
  • szami20
    #817
    Oh értem nagyon köszönöm.:)
    24229 nem is gondoltam volna hogy ennyiszer nyitottam ki:)
  • Dzsini
    #816
    nem tudom, hogy le lehet-e kapcsolni az USB-s töltést, nekem csak akkor van rádugva ha szoftvert frissítek (az is jó rég volt már)
    de nem okoz neki gondot, ezek a modern akkumulátorok már nem romlanak, ha néha rájuk van töltve egy kicsi.
  • Airbus A380
    #815
    gyorsabb voltál