974
  • kuci06
    #534
    Itt a modding letöltőoldalon találsz rájuk függetlenítő vkp-t, amit SeTool2 lite-val ingyen, usb kábellel fel tudsz rájuk tölteni.
    Ez nem végleges függetlenítés, ha a firmware-t újraflasheled rajtuk, akkor a függetlenítés is elveszik. (de sajnos otthon ingyen csak ez lehetséges)
  • kiddy
    #533
    Sziaszok szoftver van egy w300i-m és egy k810i-m is szeretnék hozzájuk kártyafüggelenítő programot vagy szoftvert lécccci segítsetek nagyon fontos lenne..előre is köszönöm
  • DokySG
    #532
    jahm köszike észrevettem.. az a baj m4a -ba meg nemtok olyan szép tisztára konvertálni mint aac -be.. .aac 32kbps 44khz -be olyan tiszta minőséget kapok h nem igaz:) viszont m4a -ba már kevésbé :S
  • kuci06
    #531
    elvileg aac-t játszik le, vakójában azonban M4A formátumot olvas be!
    Tehát arra kell átkonvertálni a zenét!
  • DokySG
    #530
    vagyis magyarul nem ismeri fel magát az aac -t... erre tud vki vmit segíteni,sorryka a tripla posztért :)
  • DokySG
    #529
    mert ugye elvileg aac -t is játszik a teló...
  • DokySG
    #528
    Csáóka,BÚÉK mindenkinek! :)
    Lenne egy olyan kérdésem,hogy vettem egy W300i -t,és .aac formátumú hangfájlt másoltam rá,viszont nemjátsza le,csak küldés müxik.. van valami progi amivel felkell másolni,vagy van rá valami más megoldás?? Mert én total commanderrel az mp3 mappába felmásoltam,de nem igazán müxik :( vagy külön nyitni kell neki egy AAC mappát?? Köszönöm mindenkinek a segítséget előre is!
  • Dzsini
    #527
    Kész flash témák nincsenek, olyan bonyolult felpakolni rá, ahogy az a fórumban le van írva, és a garancia megszűnésével jár, mert elég alapszintű dolgokat módosít a telefonban.
  • domedani
    #526
    köszi mindkettőtöknek a segízséget de sajna így sem fogtam fel h mit kell csinálni.Igaz nekem w200i-m van,de hát az pontosan az mint a w300i... nah mindegy akkor olyan honlap kellene ahol már a kész témákat lehet letölteni!!! Ha vki td ilyet az légyszi SEGÍTSEN!!!!!!!!!!!!!!

    KÖSZIKE!!!!
  • kuci06
    #525
    pontosabban itt ;)
    Flash Menük használata
  • Benny04
    #524
    nézd meg a SEria fórumján, ott részletesen le van írva, hogy mit kell tenned! ;]
  • domedani
    #523
    Sziasztok!!! Azt akrom kérdezni, hogy hogy kell a falsh menüket rátenni a telefonra. Mivel nálam a total commanderben a témáknál volt 1 swf és 1 kép... és nem tom mit csináljak vele!!!PLS HELP!!!!!
  • allock #522
    128x160

    de én raktam rá 800x600as képe aztán átméretezte magának
  • Amirella
    #521
    Milyen felbobtású képek kellenek rá??
  • Benny04
    #520
    Nemrég kaptam egy 1 gigás karit, raktam rá 600 megányi zenét, de egyáltalán nem lassult le!
  • bukren
    #519
    nekem semmilyen probléma nem volt vele(5 hónapos). a flip kicsit lögyög, de sztem még mindig jobb mintha 2 kézzel kéne kinyitni. a krcolódásról csak annyit hogy ha vigyázol rá akkor nem karcolódik ,ha nem akkor minden mobil karcolódik! enyémen 1 karc sincs!
  • Benny04
    #518
    Már nekem is volt vele egy pár probléma!
    Például egyszer amikor kihúztam a számítógépből, elkezdett a kijelzője fehéren villogni, nem kapcsolódott be, és csak kikapcsolni is úgy lehetett, hogy kivettem az aksit.
    Aztán elvittem a szervízbe, elküldték Pestre, aztán meg javították, de RW-s szoftvert tettek rá :@
    Nekem csak egy picit lötyög a flip, ja és tele van karcolódással.
  • Dzsini
    #517
    Az enyém másfél éves, 9000 felett jár a flipnyitás számláló, állandó használatban van, és egyetlen "baja", hogy az oldalsó hangerőállító gombról egy kicsit már lepattogzott a fényes festék. A flip nem laza, nem nyikorog, stabilan áll nyitott és zárt állásban is.
    Nem villog, nincs baja a memóriakártyával (1 gigás van benne szinte a legeleje óta), és talán 1 vagy 2x fagyott ki, mikor kicsit túl sok minden történt egyszerre (játszottam + szólt a zenelejátszó + bejött hívás + ki tudja még mi - ez is csak a szoftverfrissítések előtt)

    ennyit a "minden w300i ilyen"-ről.
  • Dani SE
    #516
    miiii??? neeeem nem te vagy egyedül...én nekem is vannak vele gondjaim.pedig csak 3 hónapos lecc.és eddig ezek voltak a bajai:
    -miután kihúztam az USB kábelt kikapcsolt a monokróm kijelző,és a belső is megin becsuktam meg kityitottam elkezdett villogni majd negyed óra múva jó lett,mindezt kétszer jáccotta el.NA DE EZ CSAK AZ EGYES PONT!!!
    -ezután rá 4 hétre a testvérem leejtette lejött a mikrofon védője (alul a szürke) és teli lett karccal
    -és nagyon sebződik!!!!!!főleg kívülről mert ugye belülről nehezen megy :P de a testvéremnek ez is sikerült
    szal minden w300i ilyen ja meg a flip mozog 1000-rel
  • Gróf Tamás
    #515
    Na, sajna hogy ezt kell mondjam nagyot csalódtam ebben a telefonban! Kb 3 hetet volt jó az újonnan vett telefon és az óta csak a baj van vele! Kezdődött azzal, hogy nem ismerte fel a memóriakártyát csak, néha amikor úgy érezte magát. Elvittem szervizbe egy hétig nélkülöznöm kellett aztán visszakaptam mondván megcsinálták. 3 napig működött, de közben kiderült, hogy már az USB- kábellel nem tudom összekötni a géppel a telefont, mert hogy nem ismeri fel. Szóval ennyit a szervizről, na meg a telefonról! Most megint viszem szervizbe és kíváncsi leszek, ha visszakapom meddig lesz jó és mit csesznek még el rajta!
    Zárójelben megjegyzem, hogy a környezetemben sokaknak van ilyen telefonjuk és azokkal semmi baj nincs! Lehet, csak én vagyok ilyen szerencsétlen!
    Ötletek vagy hozzászólásokat szívesen várok!
  • Dzsini
    #514
    igen, szabványos egyforma (majdnem) minden új SE telefon csatlakozója.
  • allock #513
    nemtudja vki véletlenül, hogy a W300i töltője jó e a W200i-hez?
  • Dzsini
    #512
    nem gyártanak külön, úgyhogy vagy fórumokon kérdezősködj körbe (jelezve, hogy melyik méret kell a 3-ból), vagy sétálj el néhány mobilos boltba, hátha valahova vittek be (én is bevittem a közepest meg a nagyot egy helyre, ahonnan hoztam kicsit)
  • thoomas
    #511
    helo!nemtudjátok hol lehet beszerezni a füleshez ilyen kis gumi véget??(a telóm már sztem nem garanciás...)
  • Sabrinnnna
    #510
    Hello! Én felraktam egy flash témát és működik is csak az a baj h többet nem tudok használni. Bemásoltam a képeket felülirtam a menu.ml-t swf-et is raktam de minidg csak egy témát jelenit meg. pls help
  • endiboy
    #509
    mindent úgy csináltam ahogy le volt irva, rátettem a flash menüket is (swf filék), átírtam a thm filét, de semmi :(
  • endiboy
    #508
    próbálta itt valaki telora rátenni a flash menüt? én megcsináltam, minden úgy zajlott, ahogy le volt irva, de semmi változás..most örüljek vagymi? ötlet?
  • bukren
    #507
    Elősször szedd ki a kártyát utána rakd vissza, ha nem jön be akkor rakd fel újból. Ha ez se jönne be akkor irány a gari!
  • TommyApu
    #506
    Sziasztok!

    A múltkor kérdeztem, hogy mekkora kártyát tud lekezelni a teló.
    Nos vettem is egy 1GB-ost. Sajnos azóta össze vissza kezeli a fájlokat , és van hogy ugyan az a zene egyszer elindul, egyszer nem. Feltöltöttem rá egy filmet, de nem játszotta le csak az első 10 másodpercet, és ha újraindítottam akkor máshol állt meg. Ja és egy idő után a teló már nem is látta a filmet, pedig a kártyán rajta volt.

    Mi lehet a baj? (A teló is és a kártya is garis még.)
  • bukren
    #505
    én kb 4000-5000ft ért.
  • spidey91
    #504
    fehér előlapot hol tok venni a telomhoz?? mennyiér?
  • Benny04
    #503
    3k
  • Benny04
    #502
    lasyk.net
  • seibon
    #501
    Skacok! Tudnátok egy-két (minél több) olyan oldalt mondani, ahol w300-ra vannak letölthető játékok, videok, stb. Ja, a zedge.hu kivételével! Köszi!
  • zsolesz92
    #500
    ti mennyiért adnátok el a telóhoz aodtt fülest ha el kéne adni?
  • Easy Csabesz
    #499
    Birom a w200-as vagy hanyas telóba már a rendes cucc van (füldugó)
  • bukren
    #498
    az én véleményem szerint naon jó választás ez a mobil ebbe a kategóriában! a füleshez még csak annyit ,hogy a hangminőség is jokkal jobb mint a többi fülesé!
  • Easy Csabesz
    #497
    Úgy látszik ezt a telót fogom megvenni. Még annyira ilyen minőségű walkman-t nem is találtam főleg ilyen áron ajó walkmant 40e fölött keresgéltem és ott már van hatás!!!
  • spidey91
    #496
    mi most a meno csengés
  • Benny04
    #495
    Nekem is fekete a w300i-m, kb 4 hónapja van meg, és már eléggé összevan karcolódva. Ja és nekem amúgy tökre tetszik ez az "agybadugós" fülhallgató, legalább nem hallom a környezet hangjait, hanem csak a zenét.