64
Megjelenés: 2007 nyarán
  • Tinman #64
    Eleg erős gépem van /Raid 0, C2D, 8800GTS/ de nálam is ilyen volt... ez egy xar, nem éri meg azt az 5 órát sem.

    Amúgy meg az a KONZOLOS topik!
  • shrike7973
    #63
    Csá!
    Feltettem a játékot, nagyon szápen fut, viszont x időközönként megakad 3x (ez nem tom mi lehet töltés vagy savingelés nemtom..) Ez nektek is igy van? Ha nem akkor orvosolni hogy lehetne? Pl amikor már vezetem a jeepet fél percenként előjön és idegesitő, nemhinném hogy a gépem szar, fullon van minden, átlag 60 fps min 41...
  • REALista
    #62
    Szasztok.Végig lehet tolni a game-t kooperatív módban?
  • dinomano
    #61
    gondolom egy 6200esen, 2gigas procival, 512 mega rammal elfelejthetem ezt a game-et... :-P Anno az elsö része tetszett PS2-ön; de ezt az ujat elegge lehuztak...
  • dover85
    #60
    Nekem nem megy grrrrr!!!!!
    1 gb memoriám van 256 mb memo és sajnos egy intel cel 2.4. a proci miatt, vagy ehezis kell dx10 de azt írja hogy dx9 is jó hozzá. minden simán ment addig amig el nem inditottam és újraindult
  • timantes
    #59
    Épp most fejeztem be a játékot , hát elég bugyuta lett a vége , ráadásul ufók sem voltak benne, ez egy gyenge közepes játék, csak a grafikája miatt ér valamit.
  • ricsa008
    #58
    hopp ez nem ide jön bocsesz
  • ricsa008
    #57
    Tapasz
  • Zinaj
    #56
    ajtot mivel nyitom?meik gomb?
  • Soldiers
    #55
    már fent van egy oldalon
  • Eagle16
    #54
    Nemszóltam, most látom hogy ez a konzolos topik :D
  • Eagle16
    #53
    No, ma jelenik meg a játék elvileg :)
  • DarkSector
    #52
    Demo lesz?
    És ha igen, akkor mikor?
  • Doomista
    #51
    BlackSite - area 51 trailers !
  • strebacom
    #50
    Hú ez nagyon fasza lesz!!!
  • Doomista
    #49
    hír+videó
  • Shenmue26
    #48
    Blacksite: Area51 ingame videó!
  • Doomista
    #47
    Ilyen lesz az első pálya :)
  • csoola
    #46
    1etértek:S de azért aki probálta irjon h milyen! (gondolom gecijo lesz konzolon és jo nagy gépigénye lesz PC-n:S)
  • grebber
    #45
    Probálta már valaki a demót ha igen milyen??
  • DanRyu
    #44
    Csak X360-ra jön ebben a hónapban a demó! A PC-t meg le kell szarni igaz! Hát elmeg a Midway a jó büdös picsába.
  • Doomista
    #43
    és magyarul
  • grebber
    #42
    Demoról info
  • dinomano
    #41
    Ahogy nálam is, szerintem nem menne a configomon rendesen a VISTA...igaz, ezen a configon a Blacksite sem... :-P Hehe... Eh, anno kitoltam PS2-ön az elsö részt, elvoltam vele de nem estem hasra töle...
  • Doomista
    #40
    nekem 8,van xp-m is meg vistám is,a gépemről neis beszéljünk.
    de remélem xpre jelenik meg minimum,elvégre sok embernél az lenne a fő rendszer...
  • dinomano
    #39
    hmmm... most neztem egy oldalt; de 2 egymasnak ellentmondo adat volt fenn...egyik oldalon WinXP-n is mehet a game, amsikon csak VISTA... és 2 giga-s PIV-et irtak minimumnak... :-| mast nem tok...
  • dinomano
    #38
    Nem lesz kicsi gépigénye, annyi szent... :-| Nem tudom, h. PC-n multipaltform game-eket hogy skalazzak; ill. gondolom ez is valtozo; de fel kell keszülni legrosszabra...
  • DanRyu
    #37
    Ok
  • Doomista
    #36
    Még nemtudjuk
  • DanRyu
    #35
    Na hát tudom is én, hogy milyen erös gépek a nextgen konzolok! Én PC-s gépigényre gondoltam.
  • dinomano
    #34
    Igen... egy X360 vagy egy PS3... :-P
  • DanRyu
    #33
    Gépigényét lehet már tudni?
  • Doomista
    #32
    NEW HÍR,TRAILER,PICTURE
  • Hydroceph
    #31
    és most?:P
  • Doomista
    #30
    ennyi info van rola,megnéztem,majd lesz késöbb több is ,majd azt is beelövöm ide ismét
  • Hydroceph
    #29
    vmi info?:P
  • Hydroceph
    #28
    ez mi? :D
  • evikec22
    #27
    Sziasztok! ha valakinek van swap magic boot dvd-je vagy tudja hogy kell használni légyszi irjon privibe, vagy ide: [email protected] köszi
  • sweech
    #26
    hello kitty island adventure
  • Hydroceph
    #25
    "amit ismerek,az meg nem konkrétan FPS (bár kinézetre + irányitásra + minden egyébre az),de azzal játszani se mertem 6-7 orányi játék után"

    neve?:P