97
Amerikai Pite 5: Mindegyik Pite.Illetvs mien volt az 5?
  • JaSoN HuNTeR #97
    ez az egyik legjobb Amerikai Pite
  • Carlos HUN
    #96
    Egyetértek vágott verzió is volt semmi jó szöveg nem volt bene
  • elekati
    #95
    Ez szinkronnal sztem egy rakás szar volt!
    aki teheti feliratosan nézze!
  • akyyy
    #94
    miért nem kérdezed meg a topikjában?
  • Marci0115
    #93
    valaki leirná azoknak a zenéknek a cimét amik benne vannak az amerikai pite 6-ban?
  • Sil3nt
    #92
    pite 6 a beta house tudtommal [szinten csak dvd-re jott ki, a heten belenezek]
  • akyyy
    #91
    ??
  • amdrula
    #90
    Beta House "megjelent", lehet még ma megnézem xD
  • akyyy
    #89
    vasárnap
  • akyyy
    #88
    és igen.

    AMERIKAI PITE 5 a TV2őn!!!!!!!444444444
  • akyyy
    #87
    oh jah:8 nem tud senki semmit arról hogy hbo vagy valamelyik adó le fogja adni? nyilván dvd-n nem lesz magyar hang, viszont fordult már úgy elő filmnél hogy dvd-n hang nem volt, de tvbe lweadták, (még ha stereo tvripes hang, is jobb mint a semmi!)
  • DjCooll
    #86
    áh sorry elírtam nem szinkron hanem felírat:) bocs
  • akyyy
    #85
    honnan van szinkronod?? elküldenéd? thx!:O
  • DjCooll
    #84
    már megvan köszi a segítéget! mostmár cska abban kellene segítség hogy hogy kell belerakni aszinkront. vissza olvastam volt hogy szó szerint bele rakni nade még is hogy?
  • DjCooll
    #83
    ok köszi. és ha letöltöttem akkor megnyitom kiválasztom a torrent fájlt és mit kell csinálni sorry nem értek hozzá:(
  • gergő992
    #82
    utorrent:http://www.utorrent.com/download.php azureus:http://azureus.sourceforge.net/

    tessék ezzekel :)
  • DjCooll
    #81
    és ezt a torrent fájlokat mivel nyitom meg ??
  • Mrena
    #80
    van már szinkronosba amúgy? GYK: az 5
  • Mrena
    #79
    Torrentspy.com -ról letod szedni csak keress rá
  • Dexantreal
    #78
    Azt meg láttam :P.
  • PrisonMan
    #77
    Mi az 5-ről beszélünk
  • gergő992
    #76
    hali tudtok nekem mondani egy torrent cimet ahol letudom tölteni?köszi
  • Dexantreal
    #75
    Akkor meg mi a faszt beszéltek arról, hogy megnéztétek már?:P Nem, nem törik le gyökér.
  • kisdead99
    #74
    És neked letörik-e a kezed, ha visszaolvasol 10 sort, ahol is van egy link, miszerint a Pite 6 2008-ban jön ki?
  • Dexantreal
    #73
    Nah és? Letörik a kezed, ha arra kell váalszolnod? mellesleg az elmúlt pár hsz csak a hatról szólt :P.
  • akyyy
    #72
    pff, ez az 5nek a topikja nem a hatról beszéltünk.
  • Dexantreal
    #71
    Hol láttátok a 6-t feliratosan? Torrenteken fennt van? :S Utána nézek ,akkor.
  • akyyy
    #70
    300, meg a többi még csak moziban vannak, kioadják dvd-n lesz hozzá szinkron.

    de ezt már mikor ki kellet volna adni:(

    és még annyi sincs a shopok honlapjára kiirva hogy JÖN! :(

    már láttam feliratosan részletekbe, de inkább magyarul:D
  • PrisonMan
    #69
    Nem, nincsen hozzá [még] szinkron. Elvileg év elejére ígértek, de nem lett belőle semmi
    Már nem bírtam tovább várni, ezért megnéztem feliratosan. Nem olyan, mint szinkronosan [nem adja vissza a beszólásokat], de szerintem nézd meg feliratosan, mert a jóég tudja mikor lesz szinkron, ha lesz egyáltalán...
    Már a "kisebb" (nemszuperprodukció) filmeknek sem csinálnak szinkront. 300, Rocky Balboa, és ezek mellett az Amerikai pite 5 eltörpül...
  • akyyy
    #68
    létezik ez szinkronosan?
  • PrisonMan
    #67
    Megnéztem, szerintem nagggyon jó film
    Annnnyi jó rész van benne. Az 1-4 színvonalát nem hozza (ezért volt egy kis hiányérzetem), de akkor is egy marha jó film!!
    Várjuk a 6. részt! [American Pie 6: Beta House]
  • Dexantreal
    #66
    Jah, kíváncsian várom, bár szerintem nem lesz nagy eresztés, de hátha mégis. Reménykedek és mindenesetre örülök a folytatásnak!
  • DjCooll
    #65
    Honnan lehet letölteni szinkronosan? vagy még úgy nincs meg?
  • DjCooll
    #64
    király:)
  • C Ronaldo07
    #63
    hy nemtom tud róla valai már de most láttam h lesz 6-is király:D Amerika pite 6
  • Dexantreal
    #62
    Tudsz egy linket adni priviben, ahol letölthetők a részek? Kellenének, főleg a 3 és az 5. A többi video kazin megvan, mikor tv 2 adta felvettem.
  • DjCooll
    #61
    hátnem tudom meghagyhaták volna a régi szereplőket mert ezek fuckok má bocs
  • Blue15
    #60
    cső all valaki irja meg privátba ahonann lelehet szinkronosan szedni
    és ha lehet ingyen:)
  • Bammy
    #59
    amúgy gondolm a frissítés maitt ment e 3-szor.
  • Bammy
    #58
    .....az 5. szar, amerikai piteként. amúgy egy jó film, de ha vki meghallja h amrikai pite akkor amerikai pitére gondol, sean william scott álaltságaira, stb.