74
Hongkongi-amerikai akcióvígjáték
  • metaxa92
    #74
    aha.
  • Seth
    #73
    hát ő az a #63-ban, de te olyan képet keresel ami a filmben van a hajbelógós??
  • metaxa92
    #72
    nem. bocs rosszul fogalmaztam meg. naszóval arról a csajról, aki csinállja a buktákat. még avval a hajjal,ami a film elején van,és nem a kopasszal:D :D :D
  • Doomista
    #71
    jaj ne mláttam hogy már adtad is a linket.köszi mindenki nevében is :)

    a 69hsz-re ne is figyeljetek :D
  • Dexantreal
    #70
    Thanks!
  • Doomista
    #69
    hát ha valaki nem látta,akkor sajnos szerintem nagyon sokáig nem fogják vetiteni a tv-ben.hbo-n talán,de nem hiszem.szoval link akkor jöhetne...
  • PetruZ
    #68
    Lehet. :) Régen láttam már, nem emlékszem arra a jelenetre. Majd a hétvégén megnézem újra. :)
  • baggins
    #67
    Akkor mi nagyon jóban leszünk. Imádom ezt a két hülye filmet!!!
  • reanimator
    #66
    http://www.torrentspy.com/torrent/832304/Shaolin_Soccer_Extended_LIMITED_DVDRip_XviD_SAPHiRE
  • reanimator
    #65
    szerintem nem erre a csajra gondoltak hanem arra aki elcsúszik a banánhéjon. Hui Li-ra.
  • Dexantreal
    #64
    Jó csaj.
  • PetruZ
    #63
    Őt keresed? :)
  • Dexantreal
    #62
    Baazzzzz.
  • metaxa92
    #61
    tegnap volt igen.
  • Dexantreal
    #60
    Áááá....... ha jól látom tegnap volt és teljesen kiment a fejemből....áááá. Letölthető ez torrentről, vagy ilyen helyekről?...
  • Dexantreal
    #59
    Basszus....tegnap volt a film? :S Nem hétvégén lesz? :S....
  • metaxa92
    #58
    szerintem elején,annak a csajnak faja volt a haja:D nemtud valaki egy képet róla szerválni? :P
  • reanimator
    #57
    az összeset le lehet húzni egy helyről :)
    tudod melyik fasza még? a Fight back to school 1-2-3,Mad monk.
    de még egy csomó jó van. Szerintem simán megérdemelne külön topikot
  • Sir Quno Jedi
    #56
    Aki szerint a Shaolin Soccer, avagy a Kung Fu Hustle szarok, azt szépen megkérném, hogy a jövőben ne szóljon hozzám és ne is olvassa a hozzászólásaimat! Vegye úgy, hogy itt sem vagyok és én is úgy veszem, mintha ők sem lennének itt (jó, kivéve a büntipontokat, mert azt sajnos osztani kell)! Köszike! :D
  • PJack
    #55
    ez tényleg jó volt:)
    bár a végét nem láttam:(
  • Doomista
    #54
    szerintem jo film volt,én élveztem,sokat röhögtem :=)
  • Loál János #53
    Szerintem a Hustle a jobb, de mindkét film iszonyat nagy. A Chinese Odyssey 1-2 is jó volt, pár jeleneten bepisáltam.
    Lassan időt szakítok a többi filmjére is, már jó sokat beszereztem.
  • Jozef
    #52
    Hát az egyszer biztos hogy vannak nagyon gáz filmek. Ezeknek az ázsiai filmeknek viszont megvan a sajátos humora. Aki nem érti ne nézze...
  • reanimator
    #51
    Chow egyébként ezzel a filmmel tört be az USA -ba és egész jól fogadták,főleg a DVD fogyott rendesen.
    Utána megcsinálta a Kung Fu Hustle-t ami szarabb film mégis jobban terjedt.Szóval lassan az amerikai gyökerek is kezdenek rájönni,hogy ázsiából jönnek a tuti filmek nem pudingföldről.
  • reanimator
    #50
    na ezzel abszolút egyetértek.
  • Jozef
    #49
    Szasztok. Én is megnéztem este. Pfffffffff... majdnem dobtam egy hátast. Hát elég durva volt. Mindenképpen egy paródia lett és szerintem elég vicces is volt. Főleg ahogy a hasával lövi ki a "golyót" :D
  • Bucser
    #48
    Inkább aza durva, hogy ez a film szarnak számít itthon... Amit nem rágnakaz ember szájba z már nem is jó.. pedig ordít róla a paródia jelleg...
  • grizzly21
    #47
    ez egy 5 éves film, ahhoz képest nagyon korrekt technikailag. egyébként paródia leginkább, meg eltúlzott ökörködés, de ügyes. és egyedi
    ellenben a sok amerikai szarral-amit valószínüsítettem hogy szeretsz- ha nem igy van akkor visszaszivva, csak általában azok szokták szidni a kicsit elvontabb dolgokat akik az előbb emlitett amerikai stiluson nöttek fel.
  • REALista
    #46
    Ez nagyon szar duma!Azért mert neked tetszik valami még nem kell fikázni a másik izlését!Honnan tudod hogy én milyen filmeket szeretek?Ha neked az ázsiai "tömegszemét" tetszik az a te dolgod...
  • grizzly21
    #45
    ez egy kurva jó film, azért nem veszed észre mert a tömegszeméten nöttél fel.
  • Dynamic
    #44
    Mondjuk én ki nem állhatom azt a focis, kézilabdás stb. animekat, de ez a film nagyon jól parodizálja ezekből a rajzfilmekből ismert elemeket.Szóval első látszatra lehet, hogy gagyi baromságnak tűnik a film, de amúgy meg nyílvánvaló, hogy minden egyes jelenete egy utalás valamire és/vagy paródia.Vak aki nem veszi észre.
  • JonDavis
    #43
    Uwe Boll is rendezhetne egy ilyen filmet nyugodtan:D
  • Casillas
    #42
    imdb-n egy csomo jo filmet lehuznak, de persze az ÖSSZES heripoter ott van a top20-ba kb :\
  • OrioN the S
    #41
    XDDDDDDD übergáz
  • REALista
    #40
    Nem a szinkronnal van a baj!:D
  • Seth
    #39
    nem a Puma szponzorálta a filmet véletlenül??
  • sweech
    #38
    itt is jónak számít, én pl 3x néztem meg ::D lehet hogy a magyar szinkrontól tűnik akkora fosnak, nemtudom milyen az.
  • hellnight
    #37
    imdb-n 7.3-as átlaga van, szal annyira nem lehet szar film :D
  • REALista
    #36
    Ez a film jónak számít Ázsiában??????Na ez durva!!!!
  • reanimator
    #35
    CSak jelzem annak aki szarozza Stephen Chow filmjeit,hogy Ázsia legnépszerűbb és -szerintem legkreatívabb- színésze.
    Márpedig az ázsiai humor simán veri hálivúdot.
    Ne tessék Bruce Willis-es vagy Árpa Attila szintet várni mert ez sokkal jobb.