45061
10255461851509447102.jpg
  • MerlinW
    #44861
    Nem a kamerával van baj, hanem az antiApple hányiger dijzánnal :)
  • Alex2
    #44860
    Sziasztok! Van egy iphone 8 keszulekem. Olyan problemam lenne hogy ugy egy honapja egyik naprol a masikra hivas kozben nem hallott a masik fel. Elvittem egy telefonboltba, ott elvileg kitakaritottak a mikrofont persze jo penzert, aztan ma megint ugyan ezt csinaltam. Egy tuvel elkezdtem takaritgatni, most jo is lett. Esetleg van olyan modszer ami altal jobban ki tudom takaritani a mikrofofont? Koszi a valaszt ☺️
  • Dzsega #44859
    Töröltem...
  • Dzsega #44858
    Elfelejtettem ajelkódot az iphonehoz. Hogy a rákba tudom kikenyszeríteni, hogy a jelszavammal újat tudjak generálni? Csak a teljes törlés újratelepítés a megoldás?
    (Vállalati házirend miatt 30 naponta változtatni kell, de valamiért most nem jut eszembe mi volt a kód, és pánik! van mert már 15 perces tiltásnál állok.
  • Rage47
    #44857
    megválaszoltad
  • Tikal #44856
    Versenytársaknál is a kamera most az elsődleges fejlesztési irány, vagy miért olyan fontos ez most, hogy 3 meg 4 kamera kell?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2019.07.27. 09:30:56
  • szucsy89
    #44855
    jezusom...
  • MerlinW
    #44854
    Hányingerem lett...

  • oneal1
    #44853
    megvolt! :)
  • Rage47
    #44852
    ilyenek a béták :)
    feedbackeld az applenek
  • oneal1
    #44851
    jól lehalt a topic....

    akinek fennt van az ios 13 public beta 2 az fel ne telepítse a 3-ast!!!

    eddig parádé szuper volt mind a 2 build, de ez 5 percenként megfagyasztotta a telefont.
  • Dzsega #44850
    Ékezet nincs véletlenül a jelszóban?
  • Xing
    #44849
    Próbáld meg Google App Passworddel, hátha úgy működik:
    Google Help <- Itt le van írni hogyan tudsz app passwordöt generálni.
  • Rage47
    #44848
    friss ios-ed van?
  • Lantee
    #44847
    Elégnek elég, de nem akarom elhinni, hogy nincs rá megoldás.
  • Rage47
    #44846
    használd a Gmail appot, az nem elég?
  • Lantee
    #44845
    Sziasztok! Olyan jellegű problémám van, amit már a hivatalos Apple és Google support is megpróbált megoldani, mégis az lett a vége, hogy feltett kézzel közölték, nem náluk van a hiba. De akkor hol? A helyzet a következő:

    Egészen egyszerűen szeretnék iPhone készülékhez hozzáadni egy Gmail fiókot, de az email cím és jelszó beadása után egyszerűen visszadob a fiókválasztó képernyőre (Outlook, Apple, Google, sb.).
    - Más Gmail címmel simán működik a dolog.
    - 3-4 különféle iPhone készüléken is kipróbáltam, mindenhol ugyanaz a hibajelenség.
    - A Google fiók él, működik, PC-ről és bármilyen böngészőből simán be lehet lépni.
    - A kevésbé biztonságos alkalmazások is engedélyezve vannak.

    Van valakinek ötlete, hogy merre kéne tovább kutakodni?

    köszi!
  • Bercy #44844
    Nekem is volt hasonlo. Szerintem a hatterben csinalhat valamit ilyenkor a telefon (indexel talan), mert nekem 2-3 nap utan magatol rendbe jott. Szerintem egyelore ne aggod, varj egy kicsit.
  • Voltan
    #44843
    Sziasztok! Segítség kéne.

    Iphone SE
    Az akkuval - pontosabban talán a töltés % érzékelésével lehet valami bibi, nem tudom, ti megmondjátok.
    Szóval a következő: SE 2.5 éves, az akku állapota 95%-on áll, eléggé megkímélt használatban van a telefon, telefonálás, fotók, néha youtube, meg navigáció, de nagyon keveset használom alapvetően.

    Soha semmi gond nem volt a töltéssel, vagy az akkuval, minden esetben bír legalább 2 napot, váltott naponként szoktam tölteni este. Sosem merül le teljesen általában olyan 30-35% körül rakom töltrőre. Semmi gond nem volt vele soha.

    Két napja este böngésztem a neten, és láttam, hogy 70-ről 65%-ra lement marha gyorsan, kb. öt perc alatt. Modom, OK, úgyis ideje aludni. Reggelre viszont 1%-on állt a telefon. Mondom ez meg mi a fene. Felraktam töltőre, nem egész 2 óra alatt 100%-on volt megint. Nap közben rendben volt - nem nagyon használtam, kis játék, kis böngészés, szokásos. Estére 73% on állt, ami normálisnak számít nálam. Akkor megint neteztem rajta kicsit, és ismét elkezdett zuhanni használat közben, ez napközbeni nem volt, akkor normálisan merült. 65% körül mentem aludni, és reggelre 21%-ra merült. Megint feltettem tölteni, és 5 perc múlva már 68%-ot mutatott.

    Szóval mintha nem az akku konkrét teljesítményével lenne a gond, hanem a töltésszint jelzővel, nagyon fura.

    A settingsben az akku állapota 95%-on van.

    Háttérben elvileg nem futott semmi, hacsak nem valami rejtett dolog.

    Segítsetek, mi lehet ez, mit csináljak?
    Köszi előre is!
  • Dzsega #44842
    Hali! Van egy xiaomi wifis izzóm, ami frissítés óta nem kapcsolódik. Én rontok el valamit vagy másnál sem jó?
  • Rage47
    #44841
    nyugodtan mehet
  • oneal1
    #44840
    mennyire ajánlott egy iphone xs-t tölteni ipad töltővel?

    Az alap töltőjével kabaré hogy milyen lassan tölt fel :S
  • Rage47
    #44839
    gondolom az icloudban bekapcsoltad a syncet az angol telefonon és ugyanaz az icloud accountod van mindkét telefonon és a magyarra átsyncelte. ha nem így van, és van külöm magyar icloud accountod, akkor vissza tudnád hozni, ha előtte bekapcsoltad a syncet a magyar icloudon
  • kutyakiki81
    #44838
    Sziasztok

    Egy ilyen gondom lenne:
    Van két iPhone-om. Az egyik angol SIM van,a másikban magyar. Valamit sikerült elbaltaltáznom, valamit szinkronizáltam, így most a magyar telefonon is az angol sms-eket látom. A magyar üzeneteket pedig sehogy nem tudom ezen a telefonon visszaállítani.
    Tudnátok segíteni, hogy lehet ezt megoldani?

    Köszönöm előre is.
  • kl24h
    #44837
    Hajlítható iPhone van készülőben
  • Rage47
    #44836
    ha itt nem kapsz választ esetleg mobilarénán kérdezz rá...
  • Ytar
    #44835
    Én is ettől félek, nem találok rá megoldást.
    Marad a multi sim, igaz, erre még alszom egyet, az havonta egy ezres. Lehet inkább dugdosom ezt a szart.
    Ugyanitt keresek usb-s bt/wifi dongle-t, ami vinné a wireless carplay-t, létezik ilyen? :D
    A legújabb rendszerek (BMW / MercB) elvileg viszik vezeték nélkül, erre fejleszthetnének valami utólagos kütyüt. Bedobtam az ötletet a közösbe, valaki harapjon rá. Ha 1-2 év multi simezés árából kijönne, máris beruháznék rá.
  • Rage47
    #44834
    szerintem csak a facetime megy sim nélkül, ha hívásindításról van szó
    bár ipaden megy a hívásindítás telefonszám felé is a handoff miatt
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2019.02.15. 13:22:44
  • Ytar
    #44833
    Hali!
    Van arra mód, hogy azonos hálózaton, közös apple id-n lévő másik telefonnal ne csak hívást tudjak fogadni, hanem indítani is tudjak sim nélkül? A régebbi telefonomat szeretném az autóban apple carplay-en hagyni, mobil hotspotot adva neki, hogy az általam használt másik telefonomat ne kelljen minden alkalommal elővenni/rádugni/baszakodni a zsinórral, ellenben élvezhessem a waze/spotify adta előnyöket. A hívásfogadás megy vele (csörög mind a 2 készülék), hívni viszont nem tudok .. Van erre valami megfejtés?
  • Robertoo88
    #44832
    Igaz, azóta megjött a frissítés is elvileg. :)
  • passatgt
    #44831
    lekapcsolták a group facetime-ot, úgyhogy elvileg nem...
  • Robertoo88
    #44830
    Ezt az új Face Time hibát tapasztalta már valaki?
  • Solt
    #44829
    Köszönöm, erre jutottam én is...
  • Xing
    #44828
    AppShopper
  • kl24h
    #44827
    Nincsenek kémchipek az Apple kütyüiben
  • Tikal #44826
    Én már kurva régen kitöröltem, már nem is emlékszem hogyan... kell lennie egy olyannak hogy Delete from library vagy Remove ha az albumra mész.

    Ajánlom még a A a a a a Very Good Song című dalt Samir Mezrahi-tól :DD

    Ez egy néma track. Akármikor rádugom a telefont az autoban az erősítőre, a telefon mindig elkezdi lejátszani az első dalt, és már kurvára untam... így meg ezt játssza le, és van időm elindítani a kedvenceimet.
  • Micsu
    #44825
    Hogy tudom kiszedni a u2 albumot az itunes lejatszobol ugy h ne streamelje wifin cloudrol se, ott van a tobbi zenem kozott es zavar :P
  • Dobronski
    #44824
    sztem kapd fel hityura
  • kl24h
    #44823
    Csak 2020-ban jön az 5G-s iPhone
  • csgj
    #44822
    Ezt viszont megkérdezném: miért nem éri meg a sima X? Itt jelenleg 280 ezerért adják, ami picivel az XR alatt van, miközben amúgy dupla kamerás és jobb a kijelzője. Szóval kicsit töprengeni kezdtem rajta. Másrészt könnyebben elférne kézben/zsebben, mint a 8 Plus, ami mindössze a kedvezőbb ára miatt szimpatikusabb. :/