44879
10255461851509447102.jpg
  • Solt
    ?
  • Rage47
    App Store
  • Solt
    Az AppZapp helyett mit használtok Urak?
  • Rage47
    Szerintem a mininoccs még rosszabbul néz ki, főleg, hogy nincs benne FaceID. Egy okot tudok elfogadni, ha van FaceID (iPhone-on is ronda számomra), amúgy felesleges, és inkább csináljanak Samsung-féle minikávákat, az néz ki a legjobban szerintem. Az ilyen kamunoccsok zavaróak, hiába van benne kamuFaceID meg 2 kamera (talán egy kínai telefon tud rendes arcfelismerést, de azt nem veszik errefelé úgysem).
    Helyet nem sprórolnak a noccsal, mert sokan úgyis bekapcsolják a felső fekete sávot, hogy eltűnjön.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2018.10.11. 10:45:54
  • szucsy89
    A Pixel 3 mondjuk pont kivétel, és bűnronda is, de azért 5-700 körül meg szokott állni ezeknek a telefonoknak az ára.
    Tény, hogy ha már noccs, akkor az iphone a legszebb a lentiek miatt.
  • Rage47
    Igen, biztosan azért nem hajlították be a Pixel 3-nál az alsó kávát, nehogy drága legyen a 900 eurós teló :D
  • szucsy89
    MKBHD-nek volt erről egy videója régebben.

Igen, az Apple behajlította az OLED-et a kijelző alá, ezért nincs káva alul az X szériánál. Viszont ez a technológia drága, így az 500 EUR Androidos telefonokon ezért nincs így megcsinálva, szemben az 1200-as iPhone-al, ami valljuk be, érthető.

Szóval nem boszorkányság ez, csak sok gyártó nem akar elszállni az árakkal mert az 1000 EUR-s szegmensben nem biztos, hogy versenyképes lenne pl. a Samsunggal (akit pedig hatalmas dícséret illet, hogy még nem szálltak fel erre a notch vonatra, és úgy látszik nem is fognak, mert a trendek azt mutatják, hogy kezd eltűnni a notch. Kezdetben egyre kisebb volt, a OnePlus 6T-n már csak egy csepp lesz stb.)
  • Jim Morrison
    a kamera, led, kozelseg/fény esetleg iris scanner miert nem igenyli a notchot? tudtommal még senki nem rakta a kepernyo ala
  • Rage47
    Fura, hogy egyik gyártó sem tudja megoldani az alsó rész eltüntetését, mint ahogy az X-en az Apple behajlítja az OLED kijelzőt maga alá, hogy eltűnjön. A notch-ot tudják csak másolni, bár annak sincs értelme, mert nem raknak bele olyan techet, ami igényelné.
  • kl24h
    És még azt tenném hozzá, hogy az X megjelenése óta számomra elrontották a képernyőt, felül kicifrázták, jobb lett volna, ha egyenes lett volna, mint a 8 és régebbiek esetében. Az egy nagyon jó, hogy a képernyő majdnem teljesen lefedi a telefon nagyságát, de az a kicifrázás nem tetszik. Ott van pl. a Huawei Mate 10 Pro (tavaly jelent meg, az X után), egyenes képernyővel és majdnem teljesen lefedi a telefont, tehát én ilyen iPhone-ra gondoltam.
  • Tikal #44789
    mi az a csúnya notch a xiaomi-n?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.10.09. 17:01:34
  • Jim Morrison
    kétlem, hogy megbukna, ahhoz nagyon rossznak kellene lennie :)
  • zola2000
    Most két dolgot remélek
    Az első hogy ez a széria megbukik

A második hogy a bukás után az apple összeszedi magát és a következő szériával az iPhone megint a legjobb telefon lesz.
  • zola2000
    Nem csoda:

https://youtu.be/d0qM9PSAqUU

Az árkülönbséget nézve elég durva, meg azt hogy a bionic 12 chipet hogy felhájpolta az apple erre a snapdragon 845nél mégsem lett jobb.
  • kl24h
    Nem váltottak ki nagy izgalmat az új iPhone-ok
  • MerlinW
    Oh ezt nem tudtam.
  • szucsy89
    óriási a pali :)
  • passatgt
    arkit a9-től megy, 6s is az, van rajta
  • MerlinW
    6S-en sincs AR, mégis van rá Measure:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.09.26. 21:43:41
  • MerlinW
  • rastaman
    simán elképzelhető
  • passatgt
    viszont ezek szerint az új ipad is notch-os lesz
  • Rage47
    nálam meg az ipad mini2 olyan fluid, mint újkorában
  • rastaman
    iOS12 apróság, de rohadtul tetszik:

iPad-en jobb felső sarokból lehúzom a control centert, és kiírja mennyi % van még az akksiban. (alapesetben nem mutatja nekem)

FÍCSÖR!!!
  • rastaman
    na igen, kb ezért.
  • passatgt
    6-on nincs Arkit, szóval ja, nem támogatja sajnos...
  • Kongy
    Lényegében kis finomhangolások történtek, főleg iPhone X kezelőfelület terén, meg 1-2 beleerőltetett és teljesen felesleges újítás.
  • Atika :o)
    Sziasztok iPhone 6 -on frissites utan nem talalom a Measure app-ot. Esetleg nem tamogatna azert?
  • rastaman
    a mostani az első iOS frissítés évek óta, amit nem rontottak el. eddig mindig csak szívtam amíg ki nem jött a xx.2 vagy xx.3 verzió

más kérdés, hogy kevesebb az újdonság a 11 és 12 között mint az eddigi váltások esetén. köszi Apple

• kutyakiki81
    köszi
  • ProGabe #44768
    Lehet, hogyne lehetne
  • rastaman
    nem tudom. nekem is első órám lesz. esetleg kérdezz meg egy eladót az apple store-ban ha arra jársz
  • Tikal #44766
    A problémádra a megoldást úgy hívják, hogy YT premium. Szerintem érthető okokból nem engedi a YT hogy te mást csinálj miközben vlog-ot hallgatsz vagyis nézel, mert ugye ez egy videos platform, amin néha reklámok tűnnek fel, mert lehet most titkot árulok el, de a YT ezekből él.
  • Kongy
    Spotify előfizető vagyok egy éve, de baromi jó lenne, ha pl tudnék böngészni miközben egy vlog videót nézek vagyis jobban mondva hallgatok... de tudom, túl nagyok az igényeim...
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2018.09.17. 17:41:57
  • Tikal #44764
    Simán. Sose értettem, hogy miért jó youtube-n zenét hallgatni. Elenyésző azoknak a zenéknek a száma amit ma már ne találnál meg Spotify-n vagy Apple Music-on.
  • Dobronski
    jaj megint reszegen sg-ztem :D spotify, apple music stb. gondoltam
  • Tikal #44762
    ?
  • kutyakiki81
    szia!

Én is gondolkozok az előrendelésen. Ez lenne az első watch-om, kérdésem az lenne, hailyet rendelek, azon tudom majd cserélni a szíjat?
  • Dobronski
    1000 forintos xyz elofizetes????? meg mit nem!!!!4
  • Tikal #44759
    Nem technikai gond ez, hanem a Youtube nem akarja hogy ezt csináld. De egyébként van rá megoldás.