44850
10255461851509447102.jpg
  • Tikal #44810
    nem tetszik, én normális méretű telefont akarok :(
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.10.16. 18:17:48
  • passatgt #44809
    https://www.palm.com
  • Tikal #44808
    mikor lesz vége a telefon méret növekedésnek? az Xr nagyobb mint egy 8 Plus.. ez nem normális. Pedig azt akartam venni, de a faszom akar egy tabletet a zsebében hordani.
  • Solt #44807
    Feltettem egy egyszerű kérdést ami után annyinak kellett volna történnie, hogy ha valaki használ a leírtaknak megfelelő applikációt akkor beírja, hogy mi vele a tapasztalata, ha egy ilyen emberke sincs, akkor néma csend.

Ehhez képest az egyik jó képességű beírja, hogy app store, te meg linkelsz nekem egy oldalt aminek a kérdéshez nem sok köze van mivel személyes tapasztalat után érdeklődtem. Majd beállsz a sorba és odaszúrod, hogy egyébként app store! Tényleg úgy érzed ezer éves tagként Merlin, hogy egy normálisan feltett kérdésre így kell reagálni?

A vásárlási szokásaid pedig totálisan irrelevánsak a témát illetően. Engedd meg nekem, hogy én a saját preferenciáim alapján döntsem el, hogy mire van szükségem és azért mennyit vagyok hajlandó fizetni. Százezer feletti összeget hagytam már az app store-ban, szóval ezzel a fellengzős stílussal rossz helyen kopogtatsz.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2018.10.14. 19:50:49
  • MerlinW - VIP
    "Egyébként App Store" - ezt töröltem a hsz-ből. Igen csak az App Store-t használom. Ha kell egy app, baromira nem érdekel, hogy az mennyibe kerül. Ha egy mobil app-nál azt nézem, az annyit jelent, hogy nincs rá szükségem. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.10.14. 18:33:10
  • Solt #44805
    Felhívnám a figyelmedet a szerkesztésre. Gondolhatod, hogy nem a hozzászólás jelenlegi állapotára reagáltam azt amit.
  • rastaman #44804
    elnézést, hogy valaki jóindulatúan hozzászólt
  • Solt #44803
    Egy stabilan és megbízhatóan működő price tracker volt.
  • Tikal #44802
    Lövésem sincs mi az az App Zapp....
  • Solt #44801
    Értem, tehát az AppZapp helyett az App Store-t használjátok. Ennél az is jobb lett volna, ha nem reagáltok semmit.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2018.10.13. 15:14:46
  • MerlinW - VIP
    tessék
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.10.13. 15:09:54
  • Solt #44799
    ?
  • Rage47 #44798
    App Store
  • Solt #44797
    Az AppZapp helyett mit használtok Urak?
  • Rage47 #44796
    Szerintem a mininoccs még rosszabbul néz ki, főleg, hogy nincs benne FaceID. Egy okot tudok elfogadni, ha van FaceID (iPhone-on is ronda számomra), amúgy felesleges, és inkább csináljanak Samsung-féle minikávákat, az néz ki a legjobban szerintem. Az ilyen kamunoccsok zavaróak, hiába van benne kamuFaceID meg 2 kamera (talán egy kínai telefon tud rendes arcfelismerést, de azt nem veszik errefelé úgysem).
    Helyet nem sprórolnak a noccsal, mert sokan úgyis bekapcsolják a felső fekete sávot, hogy eltűnjön.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2018.10.11. 10:45:54
  • szucsy89 #44795
    A Pixel 3 mondjuk pont kivétel, és bűnronda is, de azért 5-700 körül meg szokott állni ezeknek a telefonoknak az ára.
    Tény, hogy ha már noccs, akkor az iphone a legszebb a lentiek miatt.
  • Rage47 #44794
    Igen, biztosan azért nem hajlították be a Pixel 3-nál az alsó kávát, nehogy drága legyen a 900 eurós teló :D
  • szucsy89 #44793
    MKBHD-nek volt erről egy videója régebben.

Igen, az Apple behajlította az OLED-et a kijelző alá, ezért nincs káva alul az X szériánál. Viszont ez a technológia drága, így az 500 EUR Androidos telefonokon ezért nincs így megcsinálva, szemben az 1200-as iPhone-al, ami valljuk be, érthető.

Szóval nem boszorkányság ez, csak sok gyártó nem akar elszállni az árakkal mert az 1000 EUR-s szegmensben nem biztos, hogy versenyképes lenne pl. a Samsunggal (akit pedig hatalmas dícséret illet, hogy még nem szálltak fel erre a notch vonatra, és úgy látszik nem is fognak, mert a trendek azt mutatják, hogy kezd eltűnni a notch. Kezdetben egyre kisebb volt, a OnePlus 6T-n már csak egy csepp lesz stb.)
  • Jim Morrison - VIP
    a kamera, led, kozelseg/fény esetleg iris scanner miert nem igenyli a notchot? tudtommal még senki nem rakta a kepernyo ala
  • Rage47 #44791
    Fura, hogy egyik gyártó sem tudja megoldani az alsó rész eltüntetését, mint ahogy az X-en az Apple behajlítja az OLED kijelzőt maga alá, hogy eltűnjön. A notch-ot tudják csak másolni, bár annak sincs értelme, mert nem raknak bele olyan techet, ami igényelné.
  • kl24h #44790
    És még azt tenném hozzá, hogy az X megjelenése óta számomra elrontották a képernyőt, felül kicifrázták, jobb lett volna, ha egyenes lett volna, mint a 8 és régebbiek esetében. Az egy nagyon jó, hogy a képernyő majdnem teljesen lefedi a telefon nagyságát, de az a kicifrázás nem tetszik. Ott van pl. a Huawei Mate 10 Pro (tavaly jelent meg, az X után), egyenes képernyővel és majdnem teljesen lefedi a telefont, tehát én ilyen iPhone-ra gondoltam.
  • Tikal #44789
    mi az a csúnya notch a xiaomi-n?
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.10.09. 17:01:34
  • Jim Morrison - VIP
    kétlem, hogy megbukna, ahhoz nagyon rossznak kellene lennie :)
  • zola2000 #44787
    Most két dolgot remélek
    Az első hogy ez a széria megbukik

A második hogy a bukás után az apple összeszedi magát és a következő szériával az iPhone megint a legjobb telefon lesz.
  • zola2000 #44786
    Nem csoda:

https://youtu.be/d0qM9PSAqUU

Az árkülönbséget nézve elég durva, meg azt hogy a bionic 12 chipet hogy felhájpolta az apple erre a snapdragon 845nél mégsem lett jobb.
  • kl24h #44785
    Nem váltottak ki nagy izgalmat az új iPhone-ok
  • MerlinW - VIP
    Oh ezt nem tudtam.
  • szucsy89 #44782
    óriási a pali :)
  • passatgt #44781
    arkit a9-től megy, 6s is az, van rajta
  • MerlinW - VIP
    6S-en sincs AR, mégis van rá Measure:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.09.26. 21:43:41
  • MerlinW - VIP
  • rastaman #44778
    simán elképzelhető
  • passatgt #44777
    viszont ezek szerint az új ipad is notch-os lesz
  • Rage47 #44776
    nálam meg az ipad mini2 olyan fluid, mint újkorában
  • rastaman #44775
    iOS12 apróság, de rohadtul tetszik:

iPad-en jobb felső sarokból lehúzom a control centert, és kiírja mennyi % van még az akksiban. (alapesetben nem mutatja nekem)

FÍCSÖR!!!
  • rastaman #44774
    na igen, kb ezért.
  • passatgt #44773
    6-on nincs Arkit, szóval ja, nem támogatja sajnos...
  • Kongy #44772
    Lényegében kis finomhangolások történtek, főleg iPhone X kezelőfelület terén, meg 1-2 beleerőltetett és teljesen felesleges újítás.
  • Atika :o) #44771
    Sziasztok iPhone 6 -on frissites utan nem talalom a Measure app-ot. Esetleg nem tamogatna azert?
  • rastaman #44770
    a mostani az első iOS frissítés évek óta, amit nem rontottak el. eddig mindig csak szívtam amíg ki nem jött a xx.2 vagy xx.3 verzió

más kérdés, hogy kevesebb az újdonság a 11 és 12 között mint az eddigi váltások esetén. köszi Apple