iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
mp3 jobbklikk (Infó mutatása) a kívánt zenerészt (Opció és kezdete - vége) kiválasztod; konvertálod (jobbklikk - AAC verzió létrehozása) kihúzod az asztalra és átnevezed logikusan m4r-re (music for ringtone) és már húzhatod is vissza bele a Hangok mappádba és sync
Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)
Csak a magam nevében beszélhetek (de sztem itt még sokan így vannak ezzel), van, hogy csak azért veszek meg egy egy appot mert magyarok készítették. Nem halok bele 250-280Ft-ba, viszont a sok kicsi sokra megy elven a fejlesztõknek jól jön. Szeretem támogatni azokat akik tesznek is valamit.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Találtam egy tök aranyos snake-es játékot, nekem nagyon bejön, gondoltam megosztom veletek is.
https://www.youtube.com/watch?v=Oh8Z1R67kOE
Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
http://gaborszantai.co.uk/
Szóval fadza cucc lenne, ha végre itthon is elkezdenék használni mozik, a BKV, MÁV, stb.
Vezesd le a frusztráltságod valahol ( mondjuk verd ki ), aztán folytathatjuk, ha még akkor sem érted...
www.smart-bus.hu
http://gaborszantai.co.uk/
www.smart-bus.hu
-árfolyamok
-passbook
-vibrálásszerkesztõ (!)
-blablabla
Ezek helyett, lehetne mondjuk kurva jól megcsinálni az UI-t.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Akárhogy is nézzük ez egy réteg igény. Nem csak "nekünk" itt a topicban nincs erre szüksége, hanem a userek 90%-nak. Átlag user beállítja otthon, a munkahelyén, meg haveroknál a wifit, és többet hozzá sem nyúl a beállításokhoz, max akkor látja a wifi képernyõt ha új helyre megy és fel akar lépni (ha az auto-join be van kapcsolva akkor még a menübe se kell bemenni, feldobja a wifi hálókat popup menüben).
Most ezzel nem azt mondom hogy hülye vagy hogy neked erre szükséged van, de azért azt se várd el hogy megértõen bólogassunk és ezt mi is a rendszer hiányosságának könyveljük el, mert nem fogjuk.
3 dolgot tehetsz: megszokod, jailbreakelsz és tweakelsz, vagy veszel más telefont ami ezt az igényedet lefedi.
http://gaborszantai.co.uk/
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
www.smart-bus.hu
http://gaborszantai.co.uk/
Félre ne érts, nem azt mondom, hogy az android szar mert lehet wifit váltani pár gombnyomással, hanem azt, hogy ez nem egy fontos funkció (max neked).
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
http://gaborszantai.co.uk/
Ha gyorsan ki-be kapcsolgatod akkor megnõ hirtelen a wifi jelerõssége? 😊))) Ne máááár.
Szélsõséges okokat meg persze mindig lehet találni, csak fölösleges.
Én nem mondog, hogy rossz dolog ha valami funkciót gyorsan, egyszerûen el lehet érni, de a wifi ki be kapcsolgatása számomra bizarr dolog.
Ha lockolom a telefont akkor úgyis kikapcsolja, ha pedig használom akkor meg kell a wifi az esetek 85%-ban.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
www.smart-bus.hu
Amugy az tenyleg fluidabb, hogy a wifi bekapcsolasat 3 gombnyomas utan erem el ellenben a konkurencianal 😉