iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

clio1616v
#33676
nagyon egyszerûen leírom

mp3 jobbklikk (Infó mutatása) a kívánt zenerészt (Opció és kezdete - vége) kiválasztod; konvertálod (jobbklikk - AAC verzió létrehozása) kihúzod az asztalra és átnevezed logikusan m4r-re (music for ringtone) és már húzhatod is vissza bele a Hangok mappádba és sync

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)

Dzsega
#33675
Látom, azér kérdem, hogy hogy magyar-e? Ismered-e, vagy csak ráleltél? Nincs baj ha magyar, Appot reklámoz itt valaki ha azt normálisan teszi!
Csak a magam nevében beszélhetek (de sztem itt még sokan így vannak ezzel), van, hogy csak azért veszek meg egy egy appot mert magyarok készítették. Nem halok bele 250-280Ft-ba, viszont a sok kicsi sokra megy elven a fejlesztõknek jól jön. Szeretem támogatni azokat akik tesznek is valamit.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

Tikal
#33674
Hát jó béna vagy😊 iTunes Store, kb 1 perc, vagy van egy pár oldal ahol lehet készíteni ingyé!!!

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

precision
#33673
audiko.net
iTunes sync

kb. 2 perc... iTunes nélkül nyilván macerásabb

Bazinga!

DanielT
#33672
Feltettem egy saját csengõhangot a telefonra. Alig volt több mint 15 perc utánaolvasás és próbálgatás, trükközés, filerendszer gányolás. <#eljen>

Petka
#33671
A zene az valami nagyon idegtépõ 😄

#33670
Seller: Szabo Laszlo

&#63743;

Tikal
#33669
Mintahogy mindenkinek... de ha nem vagyok elégedett akkor cserélek

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Dzsega
#33668
Ez magyar fejlesztés?

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

SötétBarom
#33667
Nekem a telefon egy használati tárgy. Ha nem muszáj, nem költök rá. Ilyen csipcsupp faszságok miatt kizárt, hogy kiadjak enni pénzt. A 3gs is tud mindent, amire szükségem van. Majd ha letérdel, veszek valamit, ami éppen kurva jó.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#33666
Sziasztok!

Találtam egy tök aranyos snake-es játékot, nekem nagyon bejön, gondoltam megosztom veletek is.

https://www.youtube.com/watch?v=Oh8Z1R67kOE
clio1616v
#33665
nem mind jobb de van olyan, ami jobb 😊

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom. &#63743; MacBook Pro (Retina)

Tikal
#33664
miért kell ahhoz tönkre mennie hogy vegyél másikat? addig add el amig jó...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#33663
Szar napom van, sry

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33662
Ha még nem akarod eladni, akkor tényleg jailbrekalned kéne.

GregSB
#33661
Passbook jó lenne, ha végre itthon is elkezdenék már használni cégek. Kint tök sok mindent tudsz bele pakolni, mozi, repjegyeket, kuponokat, stb. Szerintem jó cucc, itthon az XMS adott ki kupont bele, és amikor a bolt közelében mászkáltam a deákon jelzett a telefon, hogy itt tudom felhasználni a kupont, erre és erre a kiegészítõre van kedvezmény. Repjegyknél, vonatjegyeknél kiírja azt is ha késés vagy változás van.

Szóval fadza cucc lenne, ha végre itthon is elkezdenék használni mozik, a BKV, MÁV, stb.

GregSB
#33660
Olvasd át újra miket írt. Ugyan azon viccelõdtök mindketten, egy oldalon vagytok 😄D

Bercy
#33659
Csak ironizalt o is ahogy te 😊
De egy allasponton vagytok szerintem.
#33658
Nem, te mást nem vettél észre, de ugye ez az én hiányosságom. Részemrõl lezárva, mert még kiderül itt egyéb szellemi korlátoltságom neked köszönhetõen, és nem szeretnék álmatlanul forgolódni éjszaka...

Vezesd le a frusztráltságod valahol ( mondjuk verd ki ), aztán folytathatjuk, ha még akkor sem érted...

www.smart-bus.hu

#33657
Jaaa, csak trollkodni neztel be es en nem vettem eszre...?

http://gaborszantai.co.uk/

#33656
Sóhaj... mély, nagyon mély...

www.smart-bus.hu

SötétBarom
#33655
Ha már rétegigény... Tudod mi rétegigény?

-árfolyamok
-passbook
-vibrálásszerkesztõ (!)
-blablabla

Ezek helyett, lehetne mondjuk kurva jól megcsinálni az UI-t.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Bercy
#33654
Addig is jailbreakeld es mar is megnyilnak a lehetosegek. Nem rossz indulatbol mondom, hanem a te problemadra ez a megoldas.
SötétBarom
#33653
Vennék én, csak má' menne tönkre. 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

GregSB
#33652
Ja értem már, azt hittem folyamatosan átlép a szomszédjára és ez zavar.

Akárhogy is nézzük ez egy réteg igény. Nem csak "nekünk" itt a topicban nincs erre szüksége, hanem a userek 90%-nak. Átlag user beállítja otthon, a munkahelyén, meg haveroknál a wifit, és többet hozzá sem nyúl a beállításokhoz, max akkor látja a wifi képernyõt ha új helyre megy és fel akar lépni (ha az auto-join be van kapcsolva akkor még a menübe se kell bemenni, feldobja a wifi hálókat popup menüben).

Most ezzel nem azt mondom hogy hülye vagy hogy neked erre szükséged van, de azért azt se várd el hogy megértõen bólogassunk és ezt mi is a rendszer hiányosságának könyveljük el, mert nem fogjuk.

3 dolgot tehetsz: megszokod, jailbreakelsz és tweakelsz, vagy veszel más telefont ami ezt az igényedet lefedi.

#33651
Mindennapok kihivasaval nehezen birkozol meg, ahogy latom. #33643

http://gaborszantai.co.uk/

SötétBarom
#33650
Mondjuk megszoktam már ebben a topikban, hogy amit 'ti' nem használtok, az eleve felesleges funkció, sõt egyenesen ostobaság.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#33649
Szerintem fasza.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#33648
Mit nem értetek? A routerem messze van a hálótól, és ott a szomszédomét használom. Nincs jelszó azon sem, meg az enyémen sem. Csak az ágyban át kell váltanom, mert az én jelem annyira gyenge ott, hogy 3 perc mire felkaparja a képernyõre a google logót.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#33647
Értem... még jó, hogy nincs Maserati-m... most adhatnám el!

www.smart-bus.hu

GregSB
#33646
Töröld ki a szomszéd wifijét (felejtse el a telefon), és akkor nem fog többet rálépni.

#33645
Nem, nem az ara miatt fos. Van annak ezer mas baja...

http://gaborszantai.co.uk/

Bercy
#33644
Tehát a szomszéd wifijére is fel tudtok csatlakozni? Megadta a jelszót csak ti nem mindig akarjátok az övét terhelni?
Félre ne érts, nem azt mondom, hogy az android szar mert lehet wifit váltani pár gombnyomással, hanem azt, hogy ez nem egy fontos funkció (max neked).
GregSB
#33643
Azért van kevesebb iOS user, mert csak magasabb árkategóriájú termékeken van rajta, nincs rajta minden utolsó kenyérpirítón.

SötétBarom
#33642
Nem ki be kapcsolni szeretném, hanem váltani. Csajom xperiaján lehet. Mondjuk az egy fos, hiszen csak negyed annyiba kerül mint egy szifon -.-

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#33641
Igen, ezert jobbak a Renault-k, mint az Audik.

http://gaborszantai.co.uk/

robotnyk
#33640
Nemrég volt kezemben androidos telefon, de homescreenrõl ott is csak ki-be kapcsolni lehetett, váltani a hálózatok között nem.
Bercy
#33639
És miért kell ki-be kapcsolgatni azért mert a te routered jele alacsonyabb, mint a szomszédé?
Ha gyorsan ki-be kapcsolgatod akkor megnõ hirtelen a wifi jelerõssége? 😊))) Ne máááár.
Szélsõséges okokat meg persze mindig lehet találni, csak fölösleges.
Én nem mondog, hogy rossz dolog ha valami funkciót gyorsan, egyszerûen el lehet érni, de a wifi ki be kapcsolgatása számomra bizarr dolog.
Ha lockolom a telefont akkor úgyis kikapcsolja, ha pedig használom akkor meg kell a wifi az esetek 85%-ban.
robotnyk
#33638
Ha le van zárva a képernyõ akkor kikapcsol magától jobb helyeken és nem fogyaszt többet
SötétBarom
#33637
Nekem például rendszeresen kell itthon, mert a hálóban a szomszédé maxos, az enyém meg 1 csík. És milyen kurva jó, hogy ilyen fasza körülményes, hál istennek az applenél csak lángelmék dolgoznak, és tudják, hogy ha gyorsan hozzá lehetne férni az mekkora gané lenne. -.-

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#33636
Tehát valaminek a minõsége azon múlik, hogy hányan használják? Jól értem?

www.smart-bus.hu

Prody
#33635
Aki az aksit szeretne tartogatni annak igenis erdemes kibe kapcsolgatni

Bercy
#33634
Hát aki a wifit kapcsolgatni akarja az tényleg használjon androidot 😊))
robotnyk
#33633
elõbb szótárban nézz utána az idegen szavak jelentésének, mielõtt rosszul használnád õket.
Prody
#33632
Biztos azert van kevesebb ios user 😄 olyan realisztikus vagy.
Amugy az tenyleg fluidabb, hogy a wifi bekapcsolasat 3 gombnyomas utan erem el ellenben a konkurencianal 😉

GregSB
#33631
Arról nem is beszélve, hogy annak ellenére hogy elõfordulnak bugok, még így is fényévekkel jobb élmény az SW update mint a többi rendszeren, ahol hónapokat is várhatsz a szolgáltatók miatt.

GregSB
#33630
Még így is sokkal stabilabb / fluidabb rendszereit vannak mint a konkurenciának... (OS X és iOS-re is igaz egyaránt)

DanielT
#33629
Ez is jó! Hihetetlen. Meg a Mac-es akksi szarakodás és a többi... Mi lenne velük, ha több gépre kellene dolgozniuk? Ja, azt látjuk: Windowsos Quicktime és iTunes minõség.
#33627
akkor i4s-en természetes ha frissités után piszok gyorsan merülök? 6.1.1 megoldja már a gondot?