iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Munkahelyen én is a zero inbox elvet követem. Mindent releváns mappákba pakolok ha már foglalkoztam vele, inboxban csak az van amivel foglalkozni kell.
A mailbox is ezen az elven mûködik, amíg elpakolod idõben hátrébb a levelet addig nem éketlenkedik ott az inboxodban. Szóval ez egy nagyon jó dolog, ha szervezéshez, munkára használod a gmailes fiókodat.
Én leginkább családdal meg haverokkal levelezek gmailen, szóval nem hiszem hogy nagy felhasználója leszek az alkalmazásnak... de sok cég használ gmailt (Google Appst) céges levelezésre, nekik hasznos lehet (a Mailbox).
http://gaborszantai.co.uk/
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
http://gaborszantai.co.uk/
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
http://gaborszantai.co.uk/
Mailboxban is még várólistás vagyok, úgyhogy ezt egyelõre passzolom. Máshova sem érkeznek meg levelek? Van még más eszközödön is beállítva ez a fiók, és csak a maces Mailben nem kapod meg õket?
Hogy pontosan mi jön (5S, 6, nagyobb szifin, olcsóbb szifon) azt csak cupertinoban tudják.
Feltettem a Mailbox-ot a telora, ami eddig jo, kedvelem, de nem erkeznek meg azota a Gmail levelek az OSX-es Mail-be. Lehet ez ellen tenni valamit?
http://gaborszantai.co.uk/
Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)
Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)
Armin & Ayu fan
http://gaborszantai.co.uk/
Ez a sunrise meg szerintem egyáltalán nincs hypeolva, és nagyon kényelmes, átlátható és jó a kezelése.
http://gaborszantai.co.uk/
Csekk videó, ingyenes alkalmazás. Apple helyében azpnnal meg enné, õket, és iOS7 be ezt tenném default naptárnak.
Aki nem ismeri:
iPhone: hosszan nyomod az adott betût->elõjön sokezer ékezetes (kivéve ha jb mert akkor csak a magyar ékezetek jönnek elõ)
iPad: adott betûn gyorsan felhúzod az ujjad->elõjönnek a gyakran (általad gyakran!!!) használt ékezetes betûk, ha csak simán hosszan nyomod akkor elõjön az összes ékezetes.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Armin & Ayu fan
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
a mikrofonos gombot azért vettem le, mert space-t lehetne hosszan nyomni(mint siri) és akkor lehetne neki dumálni, a nyelvválasztós gombot meg át lehet rakni a számos billentyûzetre, ott úgyis van hely neki meg azt alapból nem nyomkodja szerintem senki olyan sûrûn, elég ritkán kell, és lehetne még ide-oda tologatni a dolgokat, hogy a space gomb pl teljesen középen legyen meg ilyesmi
Bazinga!
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Persze, hogy nekem is fontos "minden pixel", de amíg nem volt fent ez a tweak (pl az i4-en nem volt), akkor is használtam az ékezetes megoldást, mert ez akkora hiányosság, hogy agyon kéne verni azt a barmot, aki nem javítja ki.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Szóval bocs, hogy rinyálok néhány pixel miatt, de akkor te miért is raktad fel az a menüsor tömörítõt? Vagy csak neked szabad rinyálni minden szarért, másnak már nem, mi? Csak az a fontos hogy ÉN ÉN ÉN... 😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

