iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GregSB
#33826
Ja az kifelejtettem, hogy Mailbox csak addig archiválja a levelet, amíg nem lesz releváns. Tehát ha rányomsz arra, hogy 3 nap múlva akarsz foglalkozni vele, akkor addig archiválja, 3 nap múlva meg megint berakja az inboxodba.

GregSB
#33825
Nincs Yahoo Mailem, nem is tervezem használni 😄

GregSB
#33824
Ezzel alapból nem lenne probléma.

Munkahelyen én is a zero inbox elvet követem. Mindent releváns mappákba pakolok ha már foglalkoztam vele, inboxban csak az van amivel foglalkozni kell.

A mailbox is ezen az elven mûködik, amíg elpakolod idõben hátrébb a levelet addig nem éketlenkedik ott az inboxodban. Szóval ez egy nagyon jó dolog, ha szervezéshez, munkára használod a gmailes fiókodat.

Én leginkább családdal meg haverokkal levelezek gmailen, szóval nem hiszem hogy nagy felhasználója leszek az alkalmazásnak... de sok cég használ gmailt (Google Appst) céges levelezésre, nekik hasznos lehet (a Mailbox).

#33823
Nézd meg az új Yahoo Mail app-et😊

http://gaborszantai.co.uk/

DanielT
#33822
A 6.1.3 pedig már béta fázisban, a lockscreen hiba javítással.

Kissé szétestek a srácok.
Botond
#33821
Csak a windows mindörökké!

Btw iOS 6.1.2 tölthetõ, vmi akció élettartam javítás van benne.
DanielT
#33820
<#ticking>
GregSB
#33819
iOS, Android, WP, Xbox, Playstation- ez mind szar, de nem tudja egyszerre fikázni mindet mindegyik topicban, most máshol írja le mi a fos és próbálja józan észre téríteni a buta embereket :-))

Tikal
#33818
Most lekotik a playstation-os ugyek😊)

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MerlinW
#33817
Mi történt? Kedd óta nem szar az iOS vagy Daniel Androidra váltott végre?😊

[merlinw.org]

#33816
Megvan, mindent azonnal az Archive folderbe tesz az idiota, nem marad az Inboxban :/

http://gaborszantai.co.uk/

Tikal
#33815
Nem POP-os az a mailbox?😊)

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#33814
Akkor sem ha eloszor az OS X-en kered le a leveleid? Mert arra tudok gondolni hogy a mailbox roszul kommunikal a gmaillel, gondolom olvasottnak jelolve sem latod a leveleid akkor, igaz?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#33813
Nem kapom meg az iOS Mail-ben sem. Minden a Mailbox-ba megy.

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33812
Már nem használok OSX-et kb 1 éve, eladtam a MacBookomat amikor kaptam céges laptopot.

Mailboxban is még várólistás vagyok, úgyhogy ezt egyelõre passzolom. Máshova sem érkeznek meg levelek? Van még más eszközödön is beállítva ez a fiók, és csak a maces Mailben nem kapod meg õket?

dragon11
#33811
😊

GregSB
#33810
Október

Hogy pontosan mi jön (5S, 6, nagyobb szifin, olcsóbb szifon) azt csak cupertinoban tudják.

dragon11
#33809
én is erre tippeltem robokutty😄

robotnyk
#33808
augusztus 32.
dragon11
#33807
sztetek mikor jön a 6 ?😄

#33806
Mivel te is hasznalsz OSX-et, talan tudsz segiteni:

Feltettem a Mailbox-ot a telora, ami eddig jo, kedvelem, de nem erkeznek meg azota a Gmail levelek az OSX-es Mail-be. Lehet ez ellen tenni valamit?

http://gaborszantai.co.uk/

clio1616v
#33805

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom. &#63743; MacBook Pro (Retina)

clio1616v
#33804
isten õrizz 😄

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom. &#63743; MacBook Pro (Retina)

GregSB
#33803
Mailbox iPhone only alkalmazás. Persze elindul iPaden is, de a telefonos UI-val.

Andr0
#33802
ha mailbox jön Exchange-re veszek egy minit(iPad) nekem ez ennyit számít. És szerintem mindenkinek a mai világban ahol 100++ os napi e-mail forgalom van a melóban.

Armin & Ayu fan

#33801
#33798 mire irtad, nekem egybol syncronizalta a google calendart...?

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33800
Mailbox idõvel fog támogatni több servicet. Nem csak gmailt, ezt a fejlesztõk írták.

Ez a sunrise meg szerintem egyáltalán nincs hypeolva, és nagyon kényelmes, átlátható és jó a kezelése.

#33799
A review-k alapjan ez is egy tulhypeolt dolognak tunik, mint a Mailbox. Ez utobbi is a telefonon van, de azota sem nyitottam meg, mert harom fiokom van es a Mail kezeli a Yahoo-t es a honlapomhoz tartozot is.

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33798
Ha valaki össze akarja szinkronizálni az iCloud naptárját a Google-el, akkor itt kövesse végig a Part 4 alatti instrukciókat.

GregSB
#33797
Egyedül ami bosszantó benne hogy a beéptett calendar eseményeit nem ismeri fel. De ez áthidalható azzal, ha összekötöd s google calendaroddal az iCloud calendart.

GregSB
#33796
Igen

robotnyk
#33795
mûködik notification centerrel?
GregSB
#33794
Megvenném õket 😄

GregSB
#33793
Sunrise, fasza calendar app iPhonera.

Csekk videó, ingyenes alkalmazás. Apple helyében azpnnal meg enné, õket, és iOS7 be ezt tenném default naptárnak.

Dzsega
#33792
Az iPad-os megoldás sztem a lehetõ legjobb.
Aki nem ismeri:
iPhone: hosszan nyomod az adott betût->elõjön sokezer ékezetes (kivéve ha jb mert akkor csak a magyar ékezetek jönnek elõ)
iPad: adott betûn gyorsan felhúzod az ujjad->elõjönnek a gyakran (általad gyakran!!!) használt ékezetes betûk, ha csak simán hosszan nyomod akkor elõjön az összes ékezetes.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

Andr0
#33791
fent is van... MS Exchange bug javítva 2 x is... reméljük most már nem lesz bugos az MS Exchange....

Armin & Ayu fan

zzeN
#33790
Kijött a 6.1.2.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Tikal
#33789
Arrol nem is beszelve hogy pl ha ide irok, akkor van meg egy sor : previous next done gombokkal, szoval kepzeld, 4-esen rohadtul szamit minden pixel.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#33788
Latod vannak itt meg jo megoldasok... Nem feltetlen mindig az a jo amibe eppen belefutottal...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

passatgt
#33787
ez se tökéletes, lehetne még rajta alakítani, majd ha lesz idõm...

a mikrofonos gombot azért vettem le, mert space-t lehetne hosszan nyomni(mint siri) és akkor lehetne neki dumálni, a nyelvválasztós gombot meg át lehet rakni a számos billentyûzetre, ott úgyis van hely neki meg azt alapból nem nyomkodja szerintem senki olyan sûrûn, elég ritkán kell, és lehetne még ide-oda tologatni a dolgokat, hogy a space gomb pl teljesen középen legyen meg ilyesmi

precision
#33786
na ez tényleg tetszetõs... a korábban linkelt egy sorba ömlesztett ékezetes karakteres megoldás annyira nem jó, de ezt simán el tudnám képzelni akár androidon is

Bazinga!

DanielT
#33785
Áhá! Frankó megoldás.
passatgt
#33784
nemtom, csak összedobtam ps-ben

DanielT
#33783
Váó! Ez melyik tweak? <#eljen>

Szegény Tikal-nak most biztos tikkel a szeme. 😄
passatgt
#33782

GregSB
#33781

Tikal
#33780
Jó a megoldás is, de i5-n 😊 4-n optikailag már így is olyan kicsinek érzem a képernyõt, hogy idegesítene még 8-10 pixel veszteség is. Bár tény, hogy az állandó ékezet keresgetés is idegesít. De ahogy nézem alapból minden gyártó így oldja meg, talán mert angol nyelvterületen nem sok ékezet van 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

DanielT
#33779
Látod, írtad a pixelveszteséget, én írtam rá a megoldást. Erre nem az jött, hogy hoppá, így már nem rossz, hanem a további akadékoskodás.

Persze, hogy nekem is fontos "minden pixel", de amíg nem volt fent ez a tweak (pl az i4-en nem volt), akkor is használtam az ékezetes megoldást, mert ez akkora hiányosság, hogy agyon kéne verni azt a barmot, aki nem javítja ki.
Tikal
#33778
beállítások »» telefon »» és itt meg lehet adni telefonszámot. vagy az üzenetek beállításaiban is lehet, most nem tudom neked hol szürke...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#33777
Háhá, aki fikázott az most is csak te vagy, mutasd már meg hol fikáztam...PONT hogy te vagy az aki MINDENT fikáz élbõl, csak mert most épp felfedezted a JB-t...

Szóval bocs, hogy rinyálok néhány pixel miatt, de akkor te miért is raktad fel az a menüsor tömörítõt? Vagy csak neked szabad rinyálni minden szarért, másnak már nem, mi? Csak az a fontos hogy ÉN ÉN ÉN... 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''