iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

robotnyk
#33876
MFW

dragon11
#33875
ez ilyen.:S

GregSB
#33874
Nem jön ki, minden atom-fluid a telefonon.

LoDMaSt
#33873
De. Már maga az smsírás is kész rémálom a sok lag miatt, nem hogy egy hívásbonyolítás. Sõt, annyira akad, hogy még az telefon órája is késik tõle, mert nem tudja kiszámolni a pontos idõt.

@ Hellomarci

dragon11
#33872
DE MOST MIÉRT KELL KIFORGATNI A SZAVAIMAT ?

CSAK AZÉRT MONDOM EZT, MERT AZ SGS3-BAN PL TÖBB MAG VAN.. CSAKHOGY KIJÖN-E, vagy hogy van-e annyira optimalizált az iOS, hogy kb észre se venni..

GregSB
#33871
2-vel van több játék az Appstoreban.

Nincs i5-öm, de folyamatosan frusztráltnak érezném magam az 1GB RAM és a csak 2 magos proci miatt. Ha mellém állna a buszon valaki 3 magos telefonnal, valószínûleg megpróbálnám elrejteni mert megalázónak érezném a helyzetet.

#33870
Tudtok olyan Cydiás tweaket mondani, amivel lehet cserélgetni a Lockscreen fényképezõjét?
A sima kamerát szeretném lecserélni Camera+ -ra, de nem találok olyan tweaket, ami csak egy programot rak ki LS-re, és nem 100at rak ki gyorsindítónak.

dragon11
#33869
szóval itt mindenre van megoldás ?😛
és am az appstoreban véleményed szerint több játék van mint androiodon v nem ?

egyébként nem zavaró hogy csak 1gb ram, csak 2magos proci 1.2ghz-en ?

GregSB
#33868
De van benne. Ha a gyári zenelejátszójába másolsz fel mp3-akat, akkor letölteni más gépen nem tudod.

De van több tucat progi az Apptoreban, amivel "pendrive"-ként tudod használni a telefont, bármilyen filet fel tudsz rá másolni és le is tudsz szedni róla. Egyetlen megkötés hogy mindent iTuneson keresztül kell csinálnod, tehát a haverodnál is telepítve kell lennie ahol le akarod szedni a telefonról a fileokat.

dragon11
#33867
hátmert ha segítenél vlmi normálisabb formában akk talán tudnám is..

GregSB
#33866
Sajnos nem trollkodik, tényleg ennyire nem ismeri az iOS-t, azt se tudja hogy simán lehet rá mp3-akat másolni.

Én csak azt nem értem hogy hogy lehet ennyire "tájékozott", amikor már kb 1 éve folyamatosan okostelefonokról kérdezõsködik itt minden topicban 😄

dragon11
#33865
😄D jólvanna. de akk megoldható jailbreak nélkül i5-n is hogy le-fel töltök zenéket a telóra ?nincs benne ilyen kalózkodás elleni cucc mint az iPodba ? hogy feltenni még lehet, de letölteni már nem ??????

#33864
Legrosszabb esetben van 14 GB tárhelyed offline zenére, miért kellene neked net?
Vagy mi van, ha nincs net és van Bluetooth de nincs haver, aki egyesével átküldene 14 GB zenét?
Vagy Andriodhoz jár egy haver zenetárral?
Nem tudom mikor voltam távol nettõl 24 óránál többet, de akkor csak kibírtam, hogy másnapig ne hallgassak mást csak ami a telefonon van.

Szerintem ha trollkodni akarsz, akkor jobban készülj fel, nem 2004-et írunk.

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#33863
mi? most nem mindenütt van net. nehogy már net kelljen azért h zenét hallgathassak a telóról csakmert ennyire zárt az oprendszere😄

#33862
Nekem ez minden nap sikerül, mi akadályoz meg?

http://gaborszantai.co.uk/

#33861
Nem igazán életszerû amit írsz.
Nekem a barátaim nem küldenek 4 GB zenét Bluetoothon, egy dal meg átmegy dropboxból is, belefér a mobilnet keretbe.
Én online hallgatok legtöbbször zenét, minek a telefonra?
Hol nincs net?
Ha túrázni megyek a Bakonyba, akkor a madarakat fogom hallgatni. Máshol eddig volt netem, még a Balaton közepén is.

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#33860
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jogos.

viszont nincs rá mód, hogy az i5-re lehessen tenni fájlokat, zenéket? vagy akár levenni ?

#33859
Ez a Bluetooth dolog olyan, mint a flash. Azt az Adobe Nyitra ki, ezt a hardver gyártók fogják. Minden mûködik wifi-vel vagy mobil nettel.
Akinek Bluetooth kell, annak ideje eladni a Nokia 6300-at.

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#33858
de ehhez net kell.. nem ?
most akk ahhoz is net kéne a telóra h zenét hallgathassak róla ?😄

#33857
2013-ban ezt felhõ alapú szolgáltatásokkal oldjuk meg, mint Dropbox vagy Sugarsync. A világ fejlõdik, pl. Sugarsync lejátszik zenét, hozzáférés biztosít bárhonnan, mindent megoszthatsz közösségi oldalakon, stb.
Bluetooth elavult és nagyon szûk keresztmetszet tartalom megosztására.

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#33856
😄😄

jah, csak nemtudom mennyire zavaró h. pl. semmit nem tudsz rátenni a sz.gépedrõl, vagy pont fordítva letölteni nem megy a sz.gépre. :s

Tikal
#33855
Olvasd már el 😄D Nem csak technikai info van ott. De ha érdekel, a mindennapokban KURVAJÓ 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

dragon11
#33854
nem technikai adatokra értettem, hanem úgy a mindennapi használatban milyen.
egy android azért jobban testreszabhatóbb, stb..

Tikal
#33853
mi az hogy semmit nem tudsz az i5-rõl? a középkorban élünk vagy mi?

tessék, de biztos találsz magyar bemutatót is, csak keresni kell..

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

dragon11
#33852
az a problem, hogy semmit nem tudok az i5rõl.😄
menõ, gyönyörû, de a kijelzõje a samsungnak valószínûleg 2x jobb lesz tõle..
ezért kellene tudnom h mi jó az iPhoneban ami átlag telóban nem..

Tikal
#33851
Akkor várd meg az, aztán tedd egymás mellé õket, és nézd meg mi szól az egyik és mi a másik mellett, de ezt neked kell tudnod, mi az amit fontosnak tartasz. Nálam már a méretével kiesett a Samsung, én nem is mennék tovább 😊 Szóval ha neked az i5 mellett csak annyi szól hogy értéktartó, akkor vegyél inkább Samsungot majd.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

dragon11
#33850
hát igazából nem szeretném a haragot szítani, mert sztem én is apple fan vagyok. szóval ezt tisztáztuk remélem. oké téma lezárva.xd


az s4 4héten belül jön és gondolkodom hogy i5 vagy az.. jó, nem tudni róla semmit.. de nemtudom mi szól az i5 mellett, pl. merthogy értéktartó teló, az tuti. de még vlmi ?

Tikal
#33849
Biztos jól jöhet, bár már nem vagyok iskolás, nem igazán küldözgetek képeket az éppen mellettem álló haveroknak 😊

Szerintem szedd ösze a kérdéseidet és írd be ide.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

GregSB
#33848
Banner alatt van egy "Fórumozók alkalmazsai" link, ott érdemes mazsolázgatni. Mondjuk semelyiknél nincs leírás hogy mi mire jó...

Délután fogok majd 1 órát vonatozni, akkor leírom én miket használok. Most még dógozni kell 😄

dragon11
#33847
😄 jogos, de akk is. bárhol jól jöhet az a bluetotoh. esetleg nem beszélnél velem picit privátban ?:d

Tikal
#33846
Mi az hogy nincs net elérés egy iskolában? Amugy meg órán figyelni kéne és nem sex képeket küldözgetni telefonon 😄D

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

dragon11
#33845
jóóóóóó. de ha valakinek nincs netelérés a telóján ?😄 pl oszttársak..

Tikal
#33844
Bluetooth? Fényképküldés? .... Email 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#33843
Lehet még csekkel és készpénzzel is fizetni minden ALDI-ban...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#33842
Próbáld ki KitCam-et😊

http://gaborszantai.co.uk/

Andr0
#33841
Mailbox-ba bekerültem... Tetszik. 😊

Armin & Ayu fan

SötétBarom
#33840
Camera+ szerintem a kamerás appok közül nagyon jó, mondjuk a 3gs-en kb halottnak a csók 😄D

A többibõl gyárit használok, kivéve ha az asztalon van dokkban a telefon. Akkor a Nightstand nevû primkó kis digitórát. 😊

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

dragon11
#33839
jajj, nehogy azt hidd applet jöttem szidni. sõt😄 ajj😄
én lehet jailbreakelném. de nem azért, mert nem adok ki ezer ftot egy játékért, hanem azért hogy ha küldenem kell egy fényképet bluetoothon, akk tudjak. pl.:S

jó lenne vlmi szakival beszélgetnem csak egy pár percet.. valaki nem akar kisegíteni ?😊 nem szeretném szétoffolni a topikot :S

#33838
Szerintem minden telefon olyan, amilyenre a felhasználója szabja és használja.
Egy Blackberry is lehet játék konzol, míg egy S3 is mûködni fog kizárólag üzleti app-okkal.

Mondjuk legyen az Infinity Blade 2 a mérce. Ha ez van Androidra, akkor vannak jó játékok rá.

Szubjektív persze.

http://gaborszantai.co.uk/

#33837
Greg és a többi õslakó,

Mik azok az app-ek, amelyek a legjobbak leváltani a gyáriakat és mik azok amelyek jók a mindennapokban. Nem feltétlenül free app-ekre vagyok kiváncsi.
Óra, naptár, jegyzet, kamera, etc...

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#33836
jahm, am. ennyi. csak engem lehet zavarna hogy csak bankkártyával lehet fizetni. máshogy nem ??

de egyébként mennyi játék van fönn, vagy nemolyansok ez inkább üzleti telefon ?😄DD

#33835
Nem ismerem a Marketet. de ami jó azt megveszem. 1-2 sör vagy doboz cigi ára nem drága pár napos, hetes szórakozásért.

http://gaborszantai.co.uk/

dragon11
#33834
najó. most lenne egy hülye kérdésem.:$😊

az android market tele van fulljó, INGYENES játékokkal. amit csak letöltesz, telepítesz és nyomhatod. hihetetlen jók vannak rajta.😄 viszont nagyon könnyû megoldani azt is, hogy ha esetleg nem ingyenes ..😄


AppStoreban is megtalálhatóak azok a játékok pl., ami android marketen is fenn van ? vagy itt kevesebb/több játék van fenn ?

sztetek melyik a jobb kínálat ? köszi😄

#33833
Oké, én eddig csak a Reederben láttam eddig.

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33832
Mármint ha a jobbra-balra huzigálós UI-ra gondolsz, akkor ezt nagyon sok alkalmazásban benne van.

GregSB
#33831
?

Nem ugyanaz csinálta, és sztem egyáltalán nem ugyanaz az alapelve. Mire gondolsz?

#33830
Amúgy a Mailbox-ot nem azt csinálta, aki a Reeder-t? Egy az egyben ugyanaz az alapelve.

http://gaborszantai.co.uk/

#33829
Az elsõ az marketing. Nem fogok a névjegykártyámon @gmail.com címet használni.

A yahoo pedig elõbb volt, mint a gmail, még a Flickr-es képfeltöltögetõs idõkbõl.

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#33828
És ezt miért kell 3 különbözõ mail szolgáltatón keresztül csinálni? Miért nem jó a 3 gmail fiók? 😄

#33827
Nagyrészt olyan lett, mint a Mailbox, csak nem csinál akkora baromságokat.😊

Nekem van egy email a honlapomhoz, amin az ismeretlenek keresnek, a yahoo a twitterhez és a többi notificationt küldõ honlaphoz, a gmail az egyebekhez😊

http://gaborszantai.co.uk/