iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
@ Hellomarci
CSAK AZÉRT MONDOM EZT, MERT AZ SGS3-BAN PL TÖBB MAG VAN.. CSAKHOGY KIJÖN-E, vagy hogy van-e annyira optimalizált az iOS, hogy kb észre se venni..
Nincs i5-öm, de folyamatosan frusztráltnak érezném magam az 1GB RAM és a csak 2 magos proci miatt. Ha mellém állna a buszon valaki 3 magos telefonnal, valószínûleg megpróbálnám elrejteni mert megalázónak érezném a helyzetet.
A sima kamerát szeretném lecserélni Camera+ -ra, de nem találok olyan tweaket, ami csak egy programot rak ki LS-re, és nem 100at rak ki gyorsindítónak.
és am az appstoreban véleményed szerint több játék van mint androiodon v nem ?
egyébként nem zavaró hogy csak 1gb ram, csak 2magos proci 1.2ghz-en ?
De van több tucat progi az Apptoreban, amivel "pendrive"-ként tudod használni a telefont, bármilyen filet fel tudsz rá másolni és le is tudsz szedni róla. Egyetlen megkötés hogy mindent iTuneson keresztül kell csinálnod, tehát a haverodnál is telepítve kell lennie ahol le akarod szedni a telefonról a fileokat.
Én csak azt nem értem hogy hogy lehet ennyire "tájékozott", amikor már kb 1 éve folyamatosan okostelefonokról kérdezõsködik itt minden topicban 😄
Vagy mi van, ha nincs net és van Bluetooth de nincs haver, aki egyesével átküldene 14 GB zenét?
Vagy Andriodhoz jár egy haver zenetárral?
Nem tudom mikor voltam távol nettõl 24 óránál többet, de akkor csak kibírtam, hogy másnapig ne hallgassak mást csak ami a telefonon van.
Szerintem ha trollkodni akarsz, akkor jobban készülj fel, nem 2004-et írunk.
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Nekem a barátaim nem küldenek 4 GB zenét Bluetoothon, egy dal meg átmegy dropboxból is, belefér a mobilnet keretbe.
Én online hallgatok legtöbbször zenét, minek a telefonra?
Hol nincs net?
Ha túrázni megyek a Bakonyba, akkor a madarakat fogom hallgatni. Máshol eddig volt netem, még a Balaton közepén is.
http://gaborszantai.co.uk/
viszont nincs rá mód, hogy az i5-re lehessen tenni fájlokat, zenéket? vagy akár levenni ?
Akinek Bluetooth kell, annak ideje eladni a Nokia 6300-at.
http://gaborszantai.co.uk/
Bluetooth elavult és nagyon szûk keresztmetszet tartalom megosztására.
http://gaborszantai.co.uk/
jah, csak nemtudom mennyire zavaró h. pl. semmit nem tudsz rátenni a sz.gépedrõl
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
egy android azért jobban testreszabhatóbb, stb..
tessék, de biztos találsz magyar bemutatót is, csak keresni kell..
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
menõ, gyönyörû, de a kijelzõje a samsungnak valószínûleg 2x jobb lesz tõle..
ezért kellene tudnom h mi jó az iPhoneban ami átlag telóban nem..
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
az s4 4héten belül jön és gondolkodom hogy i5 vagy az.. jó, nem tudni róla semmit.. de nemtudom mi szól az i5 mellett, pl. merthogy értéktartó teló, az tuti. de még vlmi ?
Szerintem szedd ösze a kérdéseidet és írd be ide.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Délután fogok majd 1 órát vonatozni, akkor leírom én miket használok. Most még dógozni kell 😄
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
http://gaborszantai.co.uk/
A többibõl gyárit használok, kivéve ha az asztalon van dokkban a telefon. Akkor a Nightstand nevû primkó kis digitórát. 😊
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
én lehet jailbreakelném. de nem azért, mert nem adok ki ezer ftot egy játékért, hanem azért hogy ha küldenem kell egy fényképet bluetoothon, akk tudjak. pl.:S
jó lenne vlmi szakival beszélgetnem csak egy pár percet.. valaki nem akar kisegíteni ?😊 nem szeretném szétoffolni a topikot :S
Egy Blackberry is lehet játék konzol, míg egy S3 is mûködni fog kizárólag üzleti app-okkal.
Mondjuk legyen az Infinity Blade 2 a mérce. Ha ez van Androidra, akkor vannak jó játékok rá.
Szubjektív persze.
http://gaborszantai.co.uk/
Mik azok az app-ek, amelyek a legjobbak leváltani a gyáriakat és mik azok amelyek jók a mindennapokban. Nem feltétlenül free app-ekre vagyok kiváncsi.
Óra, naptár, jegyzet, kamera, etc...
http://gaborszantai.co.uk/
de egyébként mennyi játék van fönn, vagy nemolyansok ez inkább üzleti telefon ?😄DD
http://gaborszantai.co.uk/
az android market tele van fulljó, INGYENES játékokkal. amit csak letöltesz, telepítesz és nyomhatod. hihetetlen jók vannak rajta.😄 viszont nagyon könnyû megoldani azt is, hogy ha esetleg nem ingyenes ..😄
AppStoreban is megtalálhatóak azok a játékok pl., ami android marketen is fenn van ? vagy itt kevesebb/több játék van fenn ?
sztetek melyik a jobb kínálat ? köszi😄
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
A yahoo pedig elõbb volt, mint a gmail, még a Flickr-es képfeltöltögetõs idõkbõl.
http://gaborszantai.co.uk/
Nekem van egy email a honlapomhoz, amin az ismeretlenek keresnek, a yahoo a twitterhez és a többi notificationt küldõ honlaphoz, a gmail az egyebekhez😊
http://gaborszantai.co.uk/