iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GregSB
#34325
Sunáznátok?

Jim Morrison
#34324
persze, de nekem a 80 appból kb 20volt warezos, csak nem teszem fel, mert mondjuk csak ipad kompatibilitást tartalmaz az update ami nekem nem kell, csak nagyobb helyet foglal, vagy az app 300mega de nem akarom hetente újból letölteni mert beleraktam 1 autót vagy search improvements 😊 Mondjuk engemet annyira nem zavart 😊

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

GregSB
#34323
... ami tweak csak azoknak fontos akik jailbreakelnek és warez appokat tesznek fel, mert azokat nem lehet app storeon keresztül frissíteni. Én nem láttam még 5-ös számnál nagyobbat az App Store ikonján. Az esetek többségében semmit nem látok rajta, ha kijön egy frissítés egybõl felteszem.

Tényleg geci egy cég ez az epül hogy nem gondol a warezolókra és nem teazi lehetõvé hogy eltûnjön az az ikon 😄

Jim Morrison
#34322
van tweak is ami kiszedi a badgeket. Emlékszem mikor app storenál még egy kerek 80-as volt 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

SötétBarom
#34321
Legyen badge, aztán ha megnéztem mit vergõdik, akkor szépen tûnjön el a picsbe.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

SötétBarom
#34320
3G-rõl nyilván ez az opció mindig rendelkezésre áll...

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Dzsega
#34319
Nem az a baj, hanem az, hogy nem frissül az a nyüves ikon. Ott egy élõ ikon (naptár) és két halott (óra, idõjárás).
Nekem pl cydias cuccok miatt élõ az idõjárás, de az óra nem megy ios5 óta rendesen, most meg már nem szarakodok vele, de azért bosszantó.
App store pedig egy kis .... mert nem tudok dfrissíteni egy appot, mivel ios 6 kell neki és mégis mindig ott van mint frissítés. Eléggé zavaró. (Azért nem frissítek mert lusta valtam megcsinálni 6.1.2-nél most meg megint nincs untethered JB. A JB meg kell.)

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

GregSB
#34318
Weather ikonos dolgot még meg is érteném... Ha nem lenne az, hogy rántasz egyet fentrõl és ott az aktuális hõmérséklet a Notif. Centerben 😊

LoDMaSt
#34317
Ha nem lenne ott a badge, akkor meg az a baj, hogy a köcsög apple miért nem szól, hogy van frissítés..

@ Hellomarci

Andr0
#34316
amúgy nekem is van egy kisebb késztetésem az összes eltüntetésére...😄

Armin & Ayu fan

GregSB
#34315
Tipp a az app store badge eltûntetésére" "update all" gomb 😉

SötétBarom
#34314
Rühellem ezeket a piros kis értesítõket. Csúnya, és (mild touch of OCD here) arra késztet, hogy eltüntessem õket 😄DD Az appstore-ét pedig nem lehet. ANYÁD.

Azt meg (ahogy nemrég írta valaki), hogy a weather ikonján mindig 23 fok van, azt nem is kommentálnám 😄D De NEMBAJ, mert a közvetlenül mellette lévõ naptár ikon legalább KIÍRJA milyen nap van. Szuperzseniális. Tényleg.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

SötétBarom
#34313
Ezen már kurva régóta fenn vagyok akadva, mivel ez az egyetlen, ami nem tûnik el, ha megnéztem. Oké szóljon, én meg majd felrakom, ha akarom.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

Andr0
#34312
"fõköcsög" Az mekkora 😄😄<#banplz>

Néha kiakadok az emberek problémáin... 😄 Az a baj ha nem elég Live az app icon, az a baj hogy infót nyújt az app icon... 😄<#zavart1><#bohoc><#idiota><#vigyor5>

Armin & Ayu fan

GregSB
#34311
Most tényleg az a fosgané, hogy az alkalmazás boltjuk jelzi ha van frissítés valamihez és ezt nem lehet kikapcsolni?

Tényleg nagyon unhatod már a telót ha ilyeneken fennakadsz 😄

GregSB
#34310
Most nem tudom eldönteni hogy szarkasztikus vagy sem 😄

Mindenesetre ha nem: settings / notifications -> itt minden egyes appnak be tudod állítani hogy mutasson badget vagy sem. Én az összes olyan appnak kikapcsolom amik idõnként spamelnek.

SötétBarom
#34310
HÁHÁHÁHÁ!

Imádom ezt a ZSENIÁLIS céget. Szerencsére minden appnál ki lehet ezt kapcsolni, DE a fõköcsög appstore ikonon NEM!!!!!! MUHAHAHAHA

Mert nekem ez ÍGY TÖKÉLETES. Fosgané :|

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#34309
??!!?

KI LEHET?! Erre legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

GregSB
#34308
Kapcsold ki õket 😊

#34307
Én sem használnám de pont ezért jó értesítés mert bassza annyira a szemem, hogy megnyissam az appot és eltûnjön :p

&#63743;

SötétBarom
#34306
Ezektõl a kis piros bizbaszoktól agyfaszt kapok 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#34305
Vagy olyan idõjárás appot használsz ami kiteszi a hõmérsékletet badgeként pl Weather

&#63743;

rooney8
#34304
van egy weathericon tweak cydia-ban, de az nem mûködik ios 6-on, ha minden igaz
google-be keresgélj

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Marci0115
#34303
srácok, nem rég szereztem egy 3GS-t és az lenne a kérdésem hogy az idõjárás ikonnal lehet-e valamit csinálni? pl ha 8 fok van, akkor az ikon ne 23 fokot mutasson

MerlinW
#34302
Áh, most már megvárja inkább a 7-est😊

[merlinw.org]

Tikal
#34301
Vettél már S4-et? 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Andr0
#34300
+1

Armin & Ayu fan

GregSB
#34299
Sõt, lassan (jövõre) jön a 7-es is!

#34298
Valami senkiházi megint csinált holmi picsafüst látványtervet.. Ennek mi köze van bármihez is ?😄

dragon11
#34297
SötétBarom
#34296

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

GregSB
#34295
Van benne, már iPhone 4-tõl. Nekem az i4 tökéletesen szûr, még soha nem panaszkodtak a vonal másik felérõl. Arról se hallottam még, hogy szoftveres hiba miatt ilyen elõfordulna. Ha nálad nem jó, akkor lehet hardveres hiba lesz. Ha van rá gatid akkor én kicseréltetném.

Andr0
#34294
Mert megkérdezik miért vagyok ilyen zajos helyen?

Érdekes mert a barátom Nokia telefonja úgy szûri mintha egy néma-szobában ülne a csaj közben meg a Keleti közepén áll. Nálam meg mindig visszakérdeznek, hogy "Keleti vagy Nyugatiba vagy?" ( akik utaznak vonattal azok vágják hogy a hangosbemondó folyamatosan megy... jó nagy zajt csapva)

Armin & Ayu fan

passatgt
#34293
és õk honnan tudják, hogy kiszûrte e vagy nem?

Andr0
#34292
amúgy iPhone 4S-ben van noise-cancel? vagy WTF van mert nekem kajak nem szûri ki a háttérzajt ezt mondják vissza azok akikkel telefonálok.

Armin & Ayu fan

Prody
#34291
Nekem egy telefon 2 évig kell, hogy normálisan mûködjön kb. WP-t nem ismerem, bár használnám szivesen. Szifon-t nem szivesen vennék megint, de lehet arra fogok vetemedni egyszer 😄

Dzsega
#34290
Választhatsz, hogy milyenszínû legyen a csempe!
Egyébként han nem lennék megelégedve a szifonnal akkor tuti egy wp-t vennék.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

GregSB
#34289
Pl

Be lehet állítani default böngészõt, alkalmazásokat
Meg bár Zune alkalmazás kell hozzá, de kötetlenebbül lehet zenéket, csengõhangokat fel / le másolni.

Andr0
#34288
"De legalább szépen mûködik"


+1<#taps><#nevetes1>

Armin & Ayu fan

DanielT
#34287
Nagyobb szabadság? Miben?

Oprendszer szinten is le van maradva még, nemhogy az appok terén.

De legalább szépen mûködik.
GregSB
#34286
Windows Phone jó alternatíva lenne. Stabilabb, gyorsabb mint Android, és nagyobb szabadságot ad mint iOS.

Csak még mindig nevetségesen kevés jó alkalmazás van rá.

Prody
#34285
Nekem az S2 is már iszonyat lassú... Android...
Következõ telefonom tuti nem Samsung és Android lesz

GregSB
#34284
Bocs, nem Galaxy S-t akartam írni hanem Nexus S-t

GregSB
#34283
Félig OFF, de idekapcsolódik a múltkori beszélgetéshez:

Unokatesómnak van egy Galaxy S-e, második (privát) telefonnak (a céges telefonja egy 4S).

Megnéztem, a Galaxy S 2010-es telefon, ugyan az az évjárat mint az iPhone 4. Megjelenése óta stock rendszer van rajta, soha nem rootolta, hekkelte, minden hivatalos frissítést feltolt rá, most is a legújabb elérhetõ OS van rajta.

Vasárnap próbálgattam, és olyan szinten be van lassulva az a telefon hogy az valami szörnyû volt, õ is utálja már. Home screen-en jobbra balra lapozás akad, lassú. Pedig nincs mozgó háttere, pár widgetet használ csak. Alkalmazások is meglehetõsen döcõgõsek voltak. Összességében ha mellé tettem a 2010 óta szintén soha nem hekkelt és hivatalos úton frissített iPhone 4-emet, amit én ma már kicsit néha döcögõsnek és lassúnak érzek, klasszisokkal gyorsabb volt minden téren.

Ezt gondoltam nem árt megemlíteni még ehhez a témához.

#34282
+1

&#63743;

Andr0
#34281
Vére van haszna a NewsStand-nek:
Slide Magazin, magyar cucc magyaroknak.

Armin & Ayu fan

MerlinW
#34280
Ja értem. Az úgy mûködhet, igen.

[merlinw.org]

dragon11
#34279
okehaver

Dzsega
#34278
Nem a tábla torrentezne hanem a routerem, de ipaddal nem tudok hozzá adni torrentet. Mindig be kell kapcsolnom a laptopot ami ma már nem kényelmes számomra, jó lenne ha ipaddal is tudnám irányítani. Ha a surfacere felmegy akkor lehet az lesz a következö nem pedig egy másik ipad. Már a fájl letöltés is problémás de arra már van mód csak berakni nem tudom. De errõl már volt szó az ipad topicban.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

Tikal
#34277
nem tudod mire van szükséged, azért rohadsz már itt egy éve 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''