iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kösz a segitséget!
Necro
Te viszont rosszat linkeltél, nem iPhone 4-e hanem 4S-e van:
http://www.ifixit.com/Guide/Installing+iPhone+4S+Power+and+Sensor+Cable/7285/1
Erre a kábelre van szükség, ezt kell berendelni
Kívülrõl majdnem ugyan az a két készülék, belül viszont nem 😊
Az ifixit tutorialt végignézve én tuti nem kezdenék hozzá saját magam. Rengeteg speckó szerszámra van szükség, amikkel az apró csatikat szeded le. Persze meg lehet mindent csinálni csavarhúzóval is, de olyan szépen szét lesz utána barmolva a belseje a telefonnak hogy utána egy szervizes sem lesz hajlandó hozzányúlni ha valami komolyabb baja lesz.
Nem oltani akarlak Necrojoe, de már nem egy ilyen emberkével találkoztam, aki magának elkezdte bütykölni a készüléket, aztán sírás lett a vége, meg egy halott telefon amit utána senki nem volt hajlandó szerizelni.
A szervizelésért azért fizetsz 5000 - 8000 Ft az 5-800 Ft-os alkatrészes munkákért, mert jobb esetben a srác aki csinálja (a rezsi + bérleti díj + egyebek fizetése mellett) nem elõször végzi el a mûveletet, van tapasztalata, meg megfelelõ szerszáma hogy ne barmolja szét a készülék belsejét.
Szal ezt: http://www.ifixit.com/iPhone-Parts/iPhone-4-Power-and-Sensor-Cable-GSM-ATT/IF182-015
@ Hellomarci
Necro
@ Hellomarci
Necro
@ Hellomarci
Necro
a szaktudásért és az elvégzett munkáért nem is kell fizetni, ugye? 😊 csak az alkatrészért? 😄
Bazinga!
Home gombra 10k-t mondtak, postával 800 forint hozzá az alkatrész UKbõl.
Nyilván nem szeretik a hozott alkatrészt ha tizszeres áron adhatjak ugyanazt a szart.
Necro
lenti keresõbe beírod hogy szerviz és ajánlottak már itt egy párat, akik jól, olcsón és gyorsan dolgoznak... ne sajnáld azt az 1-2 ezer Ft pluszt amit azzal sprólolnál ha te rendelnéd az alkatrészt 😊 ráadásul a szervizesek nem szeretik ha te viszed az alkatrészt... vagy nem is vállalják el, vagy garanciát nem adnak rá (érthetõ módon)
Bazinga!
Necro

Uploaded with ImageShack.us
De tökmindegy mert csak 4 sor ikon van ( látszik az akksi ikon is) szal úgy baromság ahogy van.
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
Állítólag egy pre-betarol készült kép, nem igy fog kinézni a végleges, de pl a zene ikon ilyen lesz.
inkább avlaki csinált egy szar képet egy iphone-ról, nyomott rá egy kis posterize filtert hogy simább legyen és azt a képet nézi egy másik iphone-on😄
Mit nem tudsz ezen értelmezni!? 😊
De az is lehet, hogy egy szarabb klónról készült a kép.
De a legvalószínübb, hogy valaki használt egy kis paint-et, és akart valami faját csinálni ami hajaz egy flat dizájnra. Csak épp szar lett..
-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
Remélem az ikonhengerelésen kívül sokkal-sokkal nagyobb funkcióbõvülések várhatóak.
ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
@ Hellomarci
Nem tudja valaki, hogy mi a neve annak a technológiának, amikor feltapasztod a kütyüt az ablakra, és azt használod hangszórónak?
Magyarországon is kapható termékkel még közelebb lenne a dolog ;-)
Köszi
Nah mindegy, akkor marad az oras meres.
\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder
Kb erre lehet számítani, ilyen jellegû változásokra rendszer szinten. Az aki azt hitte újrarajzolják 0-ról az UI-t az tévedett.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Nagyon egybecseng a dizájnja az eddigi pletykákkal. Ikon csillogásmentes, matt, appon belül minimál színek vannak, sok a szürke, stb.
iOS7 ilyesmi lesz.
