iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

passatgt
#35175
igen

Prody
#35174
Jó, akkor a 7 miatt máris az ipad mellett döntöttem inkább

V43 1105
#35173
Lesz lesz.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Prody
#35172
Nekem nagyon bejön a 7. Ugye lesz ipad mini-re vagy ipad 4-re?

precision
#35171
hát igen egy fokkal kultúráltabb 😊

Bazinga!

GregSB
#35170
#35169
a baloldali a srac terve?
mert az a jobb szerintem 😊

http://gaborszantai.co.uk/

passatgt
#35168


Na, így jobb lenne mindenkinek😊

rooney8
#35167
én csak bemásoltam, nem én írtam.
olyat is olvastam, hogy 4s-en is eléggé laggol, gondolom majd finomítanak még rajta (ahogy írtad is)

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

GregSB
#35166
Az hogy laggol nem jelent semmit. iOS 6 beta a legújabb legerõsebb vason is laggolt meg bugos volt, azért beta. A végleges mindig gyorsabb.

rooney8
#35165
"Na felraktam én is a bétát i4-re:
Kicsit laggol, szerintem még vállalható, de azért érzõdik, hogy nem a legújabb generáció 😊
Úgy döntöttem, hogy fent marad, kíváncsi leszek a folyamatos változásokra."


amúgy eddig amit tudnak, hogy az airdrop és a 3d-s cumó hiányzik i4-bõl.

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

DanielT
#35164
Én feltettem egy Cydia tweaket a 3D ikonokhoz, letöltöttem a hátteret, kész az iOS7, csak szépek az ikonjaim. 😄
rooney8
#35163
én tegnap este majdnem fölraktam, csak már nem volt erõm megvárni, míg lecsorog az ipsw. aztán ma reggel jobban átgondoltam és lehet inkább hanyagolom, úgysem hagynám rajta és fél napot szenvedhetnék, míg újra mindent visszarakok 6.1.3-ra 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#35162
Ez engem is érdekelne! 😊

www.smart-bus.hu

GregSB
#35161
Ha valaki talál videót / cikket arról hogy fut iOS7 beta iPhone 4-en ossza meg.

Én nem találok mg róla semmit, jó lenne tudni hogy fut és milyen fícsöröket hagynak ki 😊

GregSB
#35160
Elég jó írés, jó screenshotokkal.

És a szavazés szerint az embere többségének tetszik.

GregSB
#35159
Nekem kezd tetszeni az új home screen.

GregSB
#35158
Pontosan utána kéne járni mi történik akkor ha a tolvaj egybõl kikapcsolja a készüléket, DFU-ba teszi és újratelepíti az OS-t. Ha ezek után is csak az elsõ user Apple ID-jával lehet újra aktiválni a készüléket, akkor bármit lehetnek a telefonnal, bármilyen más készülékbe tehetik annak alaplapját, az minden esetben kérni fogja az elsõ user ID-ját.

DanielT
#35157
Milyen kis trükkös vagy, hogy nem az ocsmányikonos verziót raktad a bannerba! 😄

GregSB
#35156
Arról nem is beszélve, hogy mostantól az alaplapok ára drasztikusan le fog esni. Hiába szerelik át másik telefonba, az új készülék is kérni fogja az eredeti tulajdonos Apple ID-jét! Sõt, ígymár értelme se lesz "csencselni" velük.

GregSB
#35155
Alkatrészáron sokkal kevesebbet lehet kérni az összes alkatrészért, mint a teljes telefonért. 60-70 ezres iPhone 4-bõl talán az alaplapot és a kijelzõért adnak pénzt, 30-40 ezer Ft-ot max.

DanielT
#35154
Azt akkor mondanám meg, ha kötöttem volna... aztán felezünk. 😄
robotnyk
#35153
nem kötöttél? és hol jársz nap mint nap ahol könnyen el tudom lopni? <#zavart1>
DanielT
#35152
Ez nagyon szuper, de sajnos ugyanúgy megéri iPhone-t ellopni, ahogy eddig és amikor alkalma lesz a tolvajnak, meg is teszi.

Ha másként nem, alkatrészként érték.

Tehát a felhasználó max "megszívatja" kicsit jobban a tolvajt, de a készülékének úgyis annyi.

A tuti megoldás ez a letiltás+készülékbiztosítás. (amit egyébként én nem kötöttem)
GregSB
#35151
http://www.apple.com/ios/ios7/features/#find-my-iphone

"Losing your iPhone feels lousy. Thankfully, Find My iPhone can help you get it back. But if it looks like that’s not going to happen, new security features in iOS 7 make it harder for anyone who’s not you to use or sell your device. Now turning off Find My iPhone or erasing your device requires your Apple ID and password. Find My iPhone can also continue to display a custom message, even after your device is erased. And your Apple ID and password are required before anyone can reactivate it. Which means your iPhone is still your iPhone. No matter where it is."

Ez alapján hiába telepítik újra, akkor is kéri az Apple ID-t! Eddig ez nem volt.

GregSB
#35150
Eddig semmi köze nem volt IMEI-hez a Find my iPhonenak. Ha a tolvaj kikapcsolta a menüben, vagy újratelepítette az OS-t, akkor deaktiválódotta fícsör.

Ez fog elvileg megváltozni, bár az OS újratelepítést még le kell csekkolni hogy kezeli, azt nem említették konkrétan.

#35149
akkor hogy lehet, hogy azóta se láttam findmyiphonen, ha imei alapján azonosít?

DanielT
#35148
Szerintem igen.
DanielT
#35147
Ma reggel amikor elõször néztem a telefonra, a tegnap rajta hagyott iOS7 kezdõképernyõ fogadott. Majdnem eldobtam, hogy MIEAZASZAR?!?!

Ejj... 😞(((((((((((

jugen
#35146
Sziasztok!
Nokiáról Iphonera a telefonszámokat hogyan a legegyszerûbb átvinni? (Gmail?)

Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb. Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. A pesszimizmus nem éri meg!

precision
#35145
macho... 😄 okés... 😊

Bazinga!

Tikal
#35144
nem tudom mit kattogsz ezen, van egy lila itunes store ikon, a többi meg fehér meg világoskék, de nem tudom mi halvány piros meg rózsaszin 😊 az ikonok olyan szinuek lesznek amilyennek a fejlesztõk rajzolják, majd te jol telenyomod fekete ikonokkal a home screen-ed és akkor macho lesz 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

precision
#35143
aki esetleg lemaradt róla annak itt van a lényeg 😊

Bazinga!

precision
#35142
én tényleg nem tudom hová tenni ezt az új színvilágot... mindenhol fehér, pink, halvány piros, lila...stb. rohadtul "high tech" és minõségi érzetet kelt... ez nem iOS hanem gayOS... 😊

a feature -ök viszont jók, kár hogy alapból benne kellett volna lenniük egy normális mobil oprendszerben és nem 7 évet várni rá

ezt az ikonok mögé nézek dolgot annyira feleslegesnek és parasztvakításnak érzem 😊 semmi értelme, csak lehet vele villogni 😊 funkciója 0... senki sem akar az ikonok mögé nézni 😄 aki ezt állítja az hazudik 😄

Bazinga!

Dzsega
#35141
Ez eddig nem így volt!?
Én abban a hitben vagyok (voltam), hogy minden családban lévõ iOS készülék biztonságban van (keresés bekapcsolva plusz pass kérés).
Ezek szerint ha bármelyiket ellopják akkor annyi!? Sosem lesznek meg ha rányomnak egy tiszta rendszert?

iOS 7: végre 2013-ban eljutottunk odáig, hogy az óra az aktuális idõt mutatja. Már csak az idõjárás kéne...
A mozgó háttér elég érdekesre sikeredett, kíváncsi leszek rá élõben.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

GregSB
#35140
Pontosan. IMEIT-t nem lehet csak úgy kiütni vagy cserélni.

Más, iOS7:az óra ikonja live, tehát a pontos idõt mutatja és megy rajta a Mp mutató. Remélem ez minden fejlesztõ számára elérhetõ lesz.

rooney8
#35139
szoftveresen csak az elsõ iphoneon lehetett cserélni imei-t, de azt is csak akkor, ha 4.6-os bootloader-es volt a készülék.
csak alaplapcserével lehet imei-t cserélni.

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#35138
imei szám alapján azonosít az apple minden ilyen jellegû szolgáltatása. imei számot kicserélni egy iphone-n, az elõzõ os-en (persze lehet, hogy változtattak ezen, hiszen pereli ha jól emlékszem new york õket) körülbelül egy 20-25 mp-s mûvelet. Azután az Isten sem találja meg a telefonod...

GregSB
#35137
Itt látszik hogy a keyboard[ is egy üveglap/URL]

Me gusta

GregSB
#35136
Mi az hogy nem volt meg az imeije?

Nem értem mirõl beszélsz

D4nY
#35135
Sziasztok!

Valaki tudna adni developert az apple accountomra míg letöltöm és felrakom az iOS7-et? Eddig az volt de most már valamiért sajnos nem.

Köszönöm!

xP

#35134
cuki, két iphonemat lopták már el, egyiknek sem volt már meg az IMEI száma másnap. szarnak a pofon, hívják akkor "elhagytam a nappaliban némán" featurenek, ne ennek

passatgt
#35133
safariban meg google keresési ajánlásokat mutat😊

passatgt
#35132
9to5mac-en volt ilyen pletyka, hogy 2 színben lesz, fehér/fekete iphone-hoz, lehet ezt még nem mutogatják, bár ezt kétlem, mert akkor lehetne x szín ipod touch miatt is

passatgt
#35131
ha egy zöld színû albumot nyitottak volna meg, nem lenne ennyire pirosas😊

passatgt
#35130
ikonokat árnyék / csillogás nélkül kellett feltölteni eddig is, feltöltés közben kerültek rá az effektek

robotnyk
#35129
nem jól használod a kifejezést.
robotnyk
#35128
vagy 74 kbyteos jpgn.
GregSB
#35127
Uhh, Siri Bing-el keres. Úgy látszik gúglival végleg összeszûrték a levet.

passatgt
#35126
pár dolog nekem sem tetszik, de összességében szerintem jók az ikonok is, élõben sokkal jobban fognak mutatni, mint videón