iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GregSB
#35225
Vagy bugos még régebbi készülékeken.

ProGabe
#35224
Ez a 3D-s tilt érdekesen mûködik. Na nem hiányzik, de érdekes, hogy 1-2 másodpercnyi "billegetés" múlva (bár ez inkább egybõl, lock-screennél mindig) elkezd mozogni a háttér, aztán az értesítõ ikonok (piros karikában szám) kezdenek el csúszkálni, végül egy kicsit megmozdulnak az appok is. Olyan nincs, mint a preziben, hogy 3D-s kocka lesz az appok ikonjaiból.

Ez vagy csak i5-nél létezik, vagy visszavették egy kicsit, vagy vak vagyok 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

GregSB
#35222
Ami nincs rajta a listán (pl Control Center), azt gondolom minden készülék megkapja.

#35221

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#35220
Nakéremszépen:

clio1616v
#35219
szinte minden ikon változott...

gondolom a fejlesztõk már készültek az új ikonokkal

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)

#35218
Amugy a telefonomrol flat design ikonok:
Index
YouTube
Viber
Three
Starbucks
Amazon
Ebay
Drafts
Amount
Snapseed
Any.DO
Dropbox

http://gaborszantai.co.uk/

#35217
a ceg neve: Microsoft 😊

http://gaborszantai.co.uk/

ProGabe
#35216
Biztos vagyok benne, hogy minimum olyan fogyasztása lesz, mint az elõdjének. Most még gondolom nincs optimalizálva benne ez-az. Csak nem adja alább az Apple.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

GregSB
#35215
Cég akinek semmit nem kell változtatnia az appján és annak ikonján hogy passzoljon az új rendszerhez: Skype 😊

#35214
Ha 12 orat kibir normal hasznalat mellett, akkor nekem megfelel, majd lesz a taskamban tolto 😊

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#35213
Meg a térképek 😄

GregSB
#35212
Én örülök hogy Forstall "kiszállt a buliból", Steve halála után csak töketlenkedett, iOS6 volt ennek a legnagyobb bizonyítéka.

ProGabe
#35211
Alap! Online-t is, offline-t is!

Az biztos, hogy eszi az akksit, mint kacsa a nokedlit! Erre készüljön fel, aki felteszi!
Egyébként tényleg arról van szó, hogy most kaptuk meg végre azt az iOS-t, amire nagyon sokan vártunk. Kezelhetõbb, még átláthatóbb, használhatóbb. Pl. egy olyan apróság, hogy a könyvtárak lapozhatóak, már rengeteget segítenek. Alap kellett volna, hogy legyen? Persze! Ennek ellenére örülünk, hogy végre megvan? Naná!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

GregSB
#35210
Szerintem a biztonság kedvéért nem árt, ha csináltok egy backupot iTunesal is mielõtt updateltek.

GregSB
#35209
Én azért akarok clean installt, mert parázok hogy felülírja az iOS6-os iCloud backupomat. Mondjuk kehet csinálni offline backupot is iTunes-al.

De nekem az a tervem hogy clean iOS7-el játszadozok hétvégén, aztán visszarakom iOS6-ot a legutóbbi backuppal, és akkor minden ugyanolyan marad mint elõtte.

Andr0
#35208
azon gondolkodtam hogy az iOS7 fekete-fehérben k§rvajól nézhet ki... 😄

Armin & Ayu fan

#35207
ProGabe
#35205
4S

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

clio1616v
#35204
az akadást én is észrevettem, de érdekes, hogy nem mindig

egyszer crashelt, az elsõ dupla homenál, azóta nyüstölöm

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)

#35203
Az eredeti iOS-t honnan tudom leszedni, csak a 7-est talalom...

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#35202
Milyen készülékre tetted fel?

ProGabe
#35201
Nekem 6.1.3-ra felment minden nélkül, azt sem tudtam, hogy van 1.4 😊
Leszedtem a kismillió hely egyikérõl -> shift-klikk update-en és még a megnyitott appok is megmaradtak, ahogy kell.

Szerintem nagyon szép és végre benne vannak olyan funkciók, amiknek már 5 éve is benne kellett volna lenniük. Néha kicsit beakad, ill. dupla-home-t nyomva (tehát a multitask képernyõn) fagyogat is, ami szinte természetes. Mármint hogy vannak benne hibák.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#35200
én most kipróbálom. mi lesz ha nem mûködik rendesen? vissza tudom rakni a régit? elég csak a sima back up?

GregSB
#35199
Lehet hétvégén felteszem a betat clean installban. Kíváncsi vagyok milyen a 4-esen.

#35198



GregSB
#35197
Ebben nagy igazság van:

"This morning, I watched the videos of the iOS 7 interface again, and I saw a bunch of rushed designers unable to stabilize an uneven interface. It’s worth remembering that Ive took over Human Interface only 7 months ago, and they redesigned the whole phone in that time. Straight up: seven months is a ridiculous deadline."

Szerintem még sokat fog fejlõdni a látvány a béták alatt.

#35196
Naivan kerdem, soha nem csinaltam ilyet: hogy kell es honnan feltenni?

http://gaborszantai.co.uk/

#35195
Sima 4-re szerintetek megpróbálhatom feltenni? 😄 vagy sok értelme nincs... ?!

#35194
Rosszul jár az óra a home screenen :p nálatok is?



#35193
Nem kell, most ment fel nélküle.



clio1616v
#35192
nem kell, leszeded torrentrõl és frissítésen nyomsz egy shift klikket

most végeztem a telepítéssel és rengeteg finom apró részlet változott 😊

a battery melletti töltés villám nagyon tetszik 😄

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy meg?rizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd. Hiszem, amit nem látok. Amit látok azt tudom.  MacBook Pro (Retina)

#35191
sajnos 😞

azt hittem, hogy az a lenyeg, hogy szinte az osszes Apple app kuka 😊

http://gaborszantai.co.uk/

Bercy
#35190
A newstand a lenyeg, eddig nem lehetett berakni folderbe, sokak banatara.
#35189

http://gaborszantai.co.uk/

DanielT
#35188
Gyönyörû ez az ikon.
#35187
😄



ProGabe
#35186

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

ProGabe
#35185
Most olvasom, hogy ezt már áthidalta az Apple, kell az UDID reg :\

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

rooney8
#35184
elvileg mûködnek, de nem muszáj vásárolni.
a lényeg, hogy restore-olod a készüléket, aztán shift + "frissítések ellenõrzése" gomb itunes-ban, betallózod a letöltött ios7-et, felrakja és mûködik.

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

#35183
Ahogy utána olvastam ha iTunesban option + updatet nyomsz option + restore helyett akkor nem kell regisztráció vagy dev acc, felmegy simán anélkül is és nem kér aktiválást. Ha lejött kipróbálom.



ProGabe
#35182
Vannak ezek az UDID-vásárlós oldalak (http://imzdl.com/udid.php), ezek mennyire megbízhatóak, ill. mi a fene ez egyáltalán? 😊
Gondolkodom, hogy felteszem a betat.

Ez meg nagyon like:


Remélem észreveszi az Alma, hogy az ikonok nem tetszenek kb. senkinek.

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

GregSB
#35181

LoDMaSt
#35180
Rengeteg színkülönbség van rajta, nézzétek meg a store, vagy a message ikonokat, az új sokkal lágyabb, nem olyan vad. És szerintem ez is a baj vele, hogy olyan középszerû, nem mutat semmi extrát, nem figyelemfelkeltõ, kicsit unalmas is.

@ Hellomarci

robotnyk
#35179
a reminders a baloson jobb, amúgy piszlicsáré különbségek vannak rajta.
Tikal
#35178
Nem tudom, mindenesetre sok különbség itt nincs, lényegi a háttér, meg egy ket sötétebb szín használata... Na bumm.

A Safari ikon is mennyire mas lett aztaaa 😉

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#35177
Te gondolom soha nem voltal sikeres a "Keresd az X szamu kulonbseget a ket kep kozott" jatekokban 😄

http://gaborszantai.co.uk/

Tikal
#35176
Mert szürke hátteret rakott alá meg kicserelt ket ikont?😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''