iPhone

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

GregSB
#35275
Akkor nem sok remény van :/

Tölds ke a TinyUmbrella progit, az meg tudja mondani hogy van -e SHSH-d. Ha nincs iOS4/5-re akkor nem valószínû hogy vissza tudod tenni a régebbi OS-eket.

Ha csinálsz egy clean iOS6 installt akkor is olyan szörnyen lassú? Sokszor nem az új rendszer ami lassít, hanem a régebbi rendszerrõl való updatelés.

SötétBarom
#35274
Full gyári volt mindig. Soha nem mentettem ki belõle semmit. (leszámítva nyilván a backupot meg a cloudos cuccokat.)

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

DanielT
#35273
Na, ez engem is izgat, mert sokszor új funkciókat kap egy app, de ha nem írják le, hogy mi az, nem fogom tudni, hogy egyáltalán van.
GregSB
#35272
Nincs vele baj hogy nem tudsz örülni, mások vagyunk más-más igényekkel. Azzal sincs baj ha ennek hangot adsz itt a topicban, de azzal ha csak ennek adsz hangot 1-2 hetente, és olyan stílusban hogy mások nagy valószínûséggel ugrani fognak rá annak semmi értelme nincsen.

3GS: Én még használtam iOS4-el, azzal teljesen jó volt. Nem tudom iOS5-el hogy muzsikált, akkor már 4-esem volt.

Jailbreakeltél anno? Mentettél ki SHSH-t iOS4-re vagy 5-re?

SötétBarom
#35271
Nagyon sajnálom, hogy nincs okom örülni.

De akkor felteszek egy kérdést:

Fel tudok-e rakni egy régebbi iost, és ha igen, melyik mûködik a legjobban egy 3gssel? Szeretném, ha édesanyám nagy megelégedéssel tudná használni a jövõben.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

#35270
Ekozben jott egy notification: Instagram was updated - ez jo, hogy megcsinalja, de nem lenne rossz tudni, mi volt az ujdonsag...

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#35269
Felhívom a figyelmedet a Topic szabályzat utolsó sorára:

"Habár a topicban megengedett a negatív vélemény nyilvánítása, azt nem teheted meg hogy csak ezért járj be ide! Amennyiben hosszú távon nincs egy építõ jellegû hozzászólásod, technikai kérdésed / észrevételed sem, hanem csak a negatív híreket linkeled be, folyamatosan kritizálod a céget / telefont és vitába szálsz mindenkivel, akkor a házigazda ugyanúgy fog eljárni mintha megszegnéd a szabályokat."

Te az utóbbi idõben csak fikázni jártál be ide, és ez már nagyon unalmas. Vedd ezt egy figyelmeztetésnek.

Ha továbbra is csak szánalmasozni, meg ROFLkodni jársz be ide, akkor fel fogsz kerülni a ban listára.

GregSB
#35268
A fícsör HEGYEK amik belekerültek meg pont azok amiket hiányoltál.

Ga nincs benne az a baj, ha belekerül akkor meg az a szánalmas, mi?

GregSB
#35267
Jelenleg még sok 5-ös felhasználónál is megakad, pláne ha updateltek és nem clean installt tettek fel.

GregSB
#35266
Ne trollkodj mert elkezdelek törölni.

Elsõ bétáról van szó, majd ha a végleges is lassú lesz 4-esen akkor lehet szidni.

SötétBarom
#35265
Fú micsoda új fícsör HEGYEK vannak megint. 😄DD Majdnem meggyõzött az új os, hogy ne váltsak platformot. Ill. látom a hsz-ekben, hogy elkezdték ellehetetleníteni a négyeseket is. 😄D

ROFL

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

precision
#35264
hát ez egyéni ízlés kérdése...
én személy szerint az összes telefonomra matt fóliát szoktam rakni mert herótom van a "bright" meg "glass" felületektõl kijelzõ esetében (ezért van matt kijelzõs monitorom és ezért volt matt kijelzõs notebookom is)

a matt fólia hátránya, hogy picit fakóbbak a színek talán, de cserébe tizedannyira gyûjti csak az ujjlenyomatot és ami a legfontosabb nem tükrözõdik, nem csillog, nem látom magamat benne ha ránézek a kijelzõre 😄

Bazinga!

DanielT
#35263
Filléres, trafikban kapható fóliát vegyél rá és kész.
GregSB
#35262
Ja igen, ezt mondták is keynoteon hogy kezdetben USA only lesz az iRadio.

Kíváncsi vagyok hogy USA accal mûködik -e.

#35261
Kicsit unom a wallet case-t, kellene egy sima rapattintos, szoval az melle kellene folia is, szerintetek megeri jobban a zsir/olaj ledobo felulet, vagy inkabb vekony uveglap?

folia

uveg

http://gaborszantai.co.uk/

#35260
Nincs benne, szerintem csak az US verzióban van ilyen.

http://gaborszantai.co.uk/

precision
#35258
milyen "igényes" az a menu felirat a home gombon... 😄

Bazinga!

#35257
Nem talalom :/

Mondjuk ugye ez is es a Google radio is eleg benacska a Spotify mellett... Csak ebben es Deezerben van emlekeim szerint offline mod az elofizetesedert, a tobbihez kell net.

http://gaborszantai.co.uk/

GregSB
#35256
2006 iPhone protoype

Lol, dat térerõ bar 😄 Johny Ive nem adta fel!

Andr0
#35255
engem ez érdekel leginkább mivel Spotify nincs magyar appstore-ban :/

Armin & Ayu fan

GregSB
#35254
Pedig elvileg benne van. A music appban.

Ronina
#35253
Kérdezném IOS7 bétán ki használ 3G telenor mobil netet, és milyen beállításokkal mûködik?

Andr0
#35252
mind1 és akkor is csekkolom a betat... 😊

Armin & Ayu fan

#35251
En nem talaltam benne...

http://gaborszantai.co.uk/

Andr0
#35250
ha az iOS7 bétát felteszem akkor tesztelhetem az iTunes Radiot?

Elég gyanús (mivel igen megosztó az iOS7 és próba nélkül nehéz kitalálni mi legyen) hogy feldobom a betat aztán megnézem mit mutat... 4S-re

Armin & Ayu fan

#35249
Ez megoldodott, Location Service off volt...

Vannak olyan app-ok, ahol hengereket kell forgatni, hogy karaktereket bevigyunk, pl. jelszavakat - nah, ezek uresek, de probalkozassal be lehet vinni a kivant betuket, szamokat

http://gaborszantai.co.uk/

#35248
Idõjárás miért nincs a notification centerben?

http://gaborszantai.co.uk/

#35247
Lehet hulye kerdes: lehet valtoztatni, hogy honnan szedje az idojarast?

http://gaborszantai.co.uk/

Bercy
#35246
Majd a vegleges jobb lesz, ez csak 1 beta rendszer.
#35245
Hát engem hihetetlenül irritál.. 😄 Inkább vissza is teszem az ios 6-ot. Amúgy is érzem a cuccon, hogy nem igazán az i4-emnek való.. 😄

#35244
Nálam is így néz ki.



#35243
Eddig annyi hibát tapasztaltam, hogy másodpercekre akad a Settings ha áthúzok egy kapcsolót. Emlékeztetõ crashel ha új emlékeztetõt próbálok beállítani viszont végre lehet címre keresni nem csak kontaktra és állítható a radius a helyszínes emlékeztetõknél.

A Safari baromi gyors. Chromeot használtam korábban de bejön ez a ráncfelvarrás.



#35242
ezt nem tudja véletlen valaki miért lehet? elég idegesítõ
#35239

#35241
lehet csak sokat csesztetem, par nap mulva jobban latni fogom, de egyelore ha nem tortenik van ordas nagy osszeomlas, akkor ez marad az OS

http://gaborszantai.co.uk/

#35240
Nálam 6.1.3-al is így merült vagy még talán jobban is 😞



#35239
szerk: mármint a négy ikon alatt nem a háttérkép van hanem egy szürke téglalap.

#35238
elsõ benyomás clean i4-en: undorítóan lassú.

+ valamiért az alsó sor ahol a 4 ikon van szürke.

Dzsega
#35237
Szánalmas, hogy az iPad 3 Nem kap airdroppot.

-Te skizofrén vagy? -...mi? -Igen ti!

#35236
Kicsit gyorsan merül 😮

15% 1 óra használat után elhasználva

http://gaborszantai.co.uk/

#35235
namost a kerdes: Mailbox es a tobbi designer app kuka? 😊

http://gaborszantai.co.uk/

#35234
iTunes-szal semmi baj, ott megy a kivant track

http://gaborszantai.co.uk/

#35233
osszetett parancsot nem tud Siri?

pl: Start Spotify and play Muse

vagy elinditja a Spotify-t es semmi vagy keres nekem Spotify hireket a Muse-zal kapcsolatban

http://gaborszantai.co.uk/

asysoft
#35232
iOS-en ikon alapvetõen flat, csak a rendszer rakja rá a glass effektet. Persze XCode-ban felül lehet ezt definiálni, ha mondjuk te prerenderelt ikont használsz.

/*WTF?!*/

GregSB
#35231
A home screen "felett" van. Lefele kell rántani a képernyõt és elõjön 😊

LoDMaSt
#35230
Siri - 'Can't See Sh*t, Captain' - fényerõ maxon? 😄

@ Hellomarci

#35229
Siri fun, jatszik zenet, allitja brightnesst 😊

http://gaborszantai.co.uk/

#35228
Hova tunt a search? 😮

http://gaborszantai.co.uk/

LoDMaSt
#35227
<#wilting> Ez elég gáz, de legalább van mit javítani.

@ Hellomarci

#35226
Airdrop nem latja az OSX-et.

http://gaborszantai.co.uk/