iPhone
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tölds ke a TinyUmbrella progit, az meg tudja mondani hogy van -e SHSH-d. Ha nincs iOS4/5-re akkor nem valószínû hogy vissza tudod tenni a régebbi OS-eket.
Ha csinálsz egy clean iOS6 installt akkor is olyan szörnyen lassú? Sokszor nem az új rendszer ami lassít, hanem a régebbi rendszerrõl való updatelés.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
3GS: Én még használtam iOS4-el, azzal teljesen jó volt. Nem tudom iOS5-el hogy muzsikált, akkor már 4-esem volt.
Jailbreakeltél anno? Mentettél ki SHSH-t iOS4-re vagy 5-re?
De akkor felteszek egy kérdést:
Fel tudok-e rakni egy régebbi iost, és ha igen, melyik mûködik a legjobban egy 3gssel? Szeretném, ha édesanyám nagy megelégedéssel tudná használni a jövõben.
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
http://gaborszantai.co.uk/
"Habár a topicban megengedett a negatív vélemény nyilvánítása, azt nem teheted meg hogy csak ezért járj be ide! Amennyiben hosszú távon nincs egy építõ jellegû hozzászólásod, technikai kérdésed / észrevételed sem, hanem csak a negatív híreket linkeled be, folyamatosan kritizálod a céget / telefont és vitába szálsz mindenkivel, akkor a házigazda ugyanúgy fog eljárni mintha megszegnéd a szabályokat."
Te az utóbbi idõben csak fikázni jártál be ide, és ez már nagyon unalmas. Vedd ezt egy figyelmeztetésnek.
Ha továbbra is csak szánalmasozni, meg ROFLkodni jársz be ide, akkor fel fogsz kerülni a ban listára.
Ga nincs benne az a baj, ha belekerül akkor meg az a szánalmas, mi?
Elsõ bétáról van szó, majd ha a végleges is lassú lesz 4-esen akkor lehet szidni.
ROFL
ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ
én személy szerint az összes telefonomra matt fóliát szoktam rakni mert herótom van a "bright" meg "glass" felületektõl kijelzõ esetében (ezért van matt kijelzõs monitorom és ezért volt matt kijelzõs notebookom is)
a matt fólia hátránya, hogy picit fakóbbak a színek talán, de cserébe tizedannyira gyûjti csak az ujjlenyomatot és ami a legfontosabb nem tükrözõdik, nem csillog, nem látom magamat benne ha ránézek a kijelzõre 😄
Bazinga!
Kíváncsi vagyok hogy USA accal mûködik -e.
http://gaborszantai.co.uk/
Mondjuk ugye ez is es a Google radio is eleg benacska a Spotify mellett... Csak ebben es Deezerben van emlekeim szerint offline mod az elofizetesedert, a tobbihez kell net.
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Elég gyanús (mivel igen megosztó az iOS7 és próba nélkül nehéz kitalálni mi legyen) hogy feldobom a betat aztán megnézem mit mutat... 4S-re
Armin & Ayu fan
Vannak olyan app-ok, ahol hengereket kell forgatni, hogy karaktereket bevigyunk, pl. jelszavakat - nah, ezek uresek, de probalkozassal be lehet vinni a kivant betuket, szamokat
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/

A Safari baromi gyors. Chromeot használtam korábban de bejön ez a ráncfelvarrás.

#35239
http://gaborszantai.co.uk/

+ valamiért az alsó sor ahol a 4 ikon van szürke.
15% 1 óra használat után elhasználva
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
pl: Start Spotify and play Muse
vagy elinditja a Spotify-t es semmi vagy keres nekem Spotify hireket a Muse-zal kapcsolatban
http://gaborszantai.co.uk/
/*WTF?!*/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/