45061
10255461851509447102.jpg
  • MerlinW
    #44620
    Nem hiszem, hogy gond lenne vele, a minőség megint más téma (7.5W-ot támogatja-e, stb). Tudom szükségtelenül drága, de almához én mindig csak almát vettem. Mármint 400k-s presztízstelefon esetében már rákölteném a 22k-t, nem tökölök a 5k-s 3rd party cuccokkal.

    Ezt olvasd el
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.02.14. 19:33:11
  • oneal1
    #44619
    ártani nem árthat a telefonnak?

    tudom, hogy hülye kérdés de nem értek hozzá :)
  • MerlinW
    #44618
    Qi szabvány, tehát valószínűleg működik.
  • oneal1
    #44617
    Sziasztok!

    Ezzel szabad tolteni az X et?

    https://euronics.hu/termekek/trust-21310-vezetek-nelkuli-tolto-kerek/p/210751

    Koszonom!
  • Rage47
    #44616
    hát erről az app készítőjét kérdezd szerintem, lehet updatelt valamit
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2018.02.11. 23:32:43
  • Sickness
    #44615
    hali
    3-4 éve vettem egy app-ot német store-ból, ami később át lett állítva magyarra, de az volt a feltétele, hogy a német store-ban vásárolt appok elvesznek. Mondom sebaj, erre most nézem, hogy megint le tudom tölteni ingyen, pedig néztem régebben, hogy fizetni kellene megint érte, de most a kis felhő jel volt mellette. Találkozott más is ilyennel?
  • robotnyk
    #44614
    beta.apple.comon feliratkozol telefonról, az letölt egy profilt, reboot után elérhetőek lesznek a legutóbbi public beta, ha éppen van ilyen
  • Atika :o)
    #44613
    Sziasztok public betat hogyan lehet felrakni?
  • Dzsega #44612
    Hali! Véletlenül kitöröltem egy egész beszélgetést. Ipdaon megvan még onnan nem törölte, hogyan tudom visszarakni az iphonera? Csak a backupból való visszarakással jön vissza?
  • MerlinW
    #44611
    Vagy felhívod őket telefonon: (magyar support) 06 80 983 435
  • Rage47
    #44610
    írsz a supportnak, hogy nullázzák le, visszakérdeznek, hogy biztos vagy-e benne, megírod, hogy igen, és nullázzák.
  • kamionosjoe
    #44609
    Jövő héten kipróbálom, de szerintem bemegyek az apple szervízbe is a biztonság kedvééret.
  • Tikal #44608
    Szerintem ha többet költesz akkor a fennmaradó részt lehúzza a kártyádról és utána nullán leszel...
  • kamionosjoe
    #44607
    Vettem még 2 éve egy ilyen 20 eurós kártyát, mivel akkor épp nem működött a bankkártyám. Ebből maradt ez az egyenleg, de nem tudom, hogy tudnám lefogyasztani, találtam egy 69 centes zenét, de akkor még marad 3 cent.
  • Tikal #44606
    van ilyen hogy egyenleg? Nem mindig annyit húz le amibe az app kerül? Azt miért nem jó ha többért vásárolsz valamit?
  • kamionosjoe
    #44605
    Országot szeretnék váltani az App Store-ban, de nem engedi mert egy 0,72 Eurocent egyenlegem van és azt le kéne fogyasztani. Mi az amit pontosan 72 centért meg tudnék vásárolni? Szóval nem 73 és nem 71, hanem pontosan 72 centbe kerüljön, hog nullára kerüljek.
  • roblee
    #44604
    Sikeres volt az atültetes
    Köszi megegyszer sracok
  • roblee
    #44603
    köszi a segitseget sracok
  • MerlinW
    #44602
    Ahogy bejelentkezel az AppleID-al, automatikusan elkezdi felszinkronizálni az adataidat, nem kell tenned semmit:)
  • passatgt
    #44601
    ennyi
  • roblee
    #44600
    sziasztok,
    Noob kerdes, de jobb ha felteszem. :)
    A regi iPhone-m adatait akarom atrakni az ujra. Az iCloudos backup mar kesz csak a folyamatban nem vok biztos.
    1. regi telobol sim ki majd reset minden törlesevel
    2. uj telo bekapcs, sim berak es bekapcs es iCloudbol visszaallitas

    Ez igy helyes, sracok vagy mas a folyamat.
    ELöre is köszi
  • dzsegameló
    #44599
    Nem volt ott a törlés... iOS 10-en történt még. Nem emlékszem, hogy ott ott kellet volna-e lennie, de nem volt.
  • Tikal #44598
    Spark
  • MerlinW
    #44597
    Beállítások, általános, tárhely, Mail, törlés. Ez törli a lokál adatokat. Egyébként Outlook ezerszer jobb a gyári Mail appnál. Szerintem.
  • Tikal #44596
    Nem is adtam meg, kicsit ellenkezett aztán továbbléptünk :) Csak nem először futok bele ebbe, és nem értem a gyakorlatot.
  • dzsegameló
    #44595
    Nejem tegnap panaszosan mondja, hogy nem érti mi van a telefonjával nincs szabad hely rajta, pedig annyi mindent törölt, meg milyen nagyon sok emailt is kitöröl de mégsincs hely. Nem is értettem az email említését de kézbe véve a telót 2,3GB! volt a mail foglalása! Email fiók törlése (csak az icloudost meghagyva) nem csökkent, töröltem a mail appot és még mindig 2,1GB-ot foglalt a mail ami már nem is volt a telefonon!
    Több újraindítás után sem javult, így kénytelen voltam törölni és icloudból visszarakni újra az egészet. Azóta a mail kb 100MB, mind a 2 email be van állítva, igaz egy rakás levél hiányzik, de helyreállt.
    Ilyennel találkozott már valaki? Mi lett volna a jó/jobb megoldás?
  • MerlinW
    #44594
    Ööö nem kéne. Az aksi csere 30 perc. Mondd meg nekik hogy majd együtt letesztelitek, ha kész.
  • Tikal #44593
    Találkoztatok már olyannal, hogy szervizben elkérik a jelkódot a telefonhoz? Akksi cserére vittem a telefont, és azt akarták adjam meg a kódot, kell a teszthez :D
  • MerlinW
    #44592
    A boltnak pedig kötelessége cserélni a készüléket. Törvénybe van iktatva. Persze fel is jelentheted a boltot orgazdaságért.
  • Kongy
    #44591
    Bizonyos boltokban is lehet lopott telefont venni sajnos, simán belefuthatsz... :)
  • Solt
    #44590
    El kell kérni a vásárlást igazoló számla másolatát, vagy adás-vételi szerződést kell írni... ;)
  • bardocz
    #44589
    Bár akkor nem használtam, de szerintem nem mutatta volna, mert akkor még működött egy ideig. Viszont ezzel vissza is lehet élni, eladsz egy telefont, majd bejelented, hogy lopott. Használt telefont már csak üzletből veszek az biztos :)
  • MerlinW
    #44588
    Legközelebb használd ezt, mielőtt vásárolsz:)
  • bardocz
    #44587
    Összeállt a kép, ez lopott volt, használtan vettem hardverapron. Egy idő után nem működött benne a simkártya, akkor kerülhetett blacklistre.
  • MerlinW
    #44586
    Gondolom aki cserélte az alaplapot az cserélte a hátlapot is, így neki lett egy white IMEI-s hátlapja a tiltott helyett:) Fekelistára csak akkor kerülhet a telefon, ha a hatóság (lopás, csalás, stb) vagy te kéred (ellopták, stb).
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.01.26. 18:58:58
  • bardocz
    #44585
    Van egy 5s-em, amiben az alaplap megadta magát, és olyan hibakódot dobott, ami nem javítható. Ki kell cserélve, működik. Viszont ma el akartam adni egy boltban, és a hátul lévő IMEI szám blackliksten van. Ez lehet összefüggésben azzal, hogy az alaplap elromlott benne? Mert az új lap benne nincsen blacklisten.
  • Szabi #44584
  • Tikal #44583
    igen, csak olyan nagynak tűnt.
  • MerlinW
    #44582
    Ikonok és a "dock" között van a lapozó indikátor (pöttyök), iOS-en is így van.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.01.18. 02:24:54
  • Tikal #44581
    Megnéztem egy másik videon, ott jobban látszik.. ez csak UI megoldás, fura.