54
Xiah online INGYENES MMORPG
  • Cujo01
    #54
    6 training point-ot kapsz szintenként, azokkal kell gazdálkodni...
    vigyázni kell nagyon, ha magas szinten is akarsz ölni, mert hamar elfogy.
    minden karakternél érdemes a legutolsó hard force-ot megtanulni (kb 20-22 szintnyi training point) és akkor nem lesz gondod lvl50-60 körül sem.
    viszont ha elköltöd mindenféle varázslatokra, akkor nem sok esélyed van,
    szóval ami kell:
    mage - summon, warcry
    swordman - shadow strike, rage
    warrior - reflection, frenzy (lvl 1 elég)
    ghostfighter - poison power up, poison shield

    ghostfighter kivételével még attack focus-t(soft force) érdemes, mert siralmas a többi cast dg-je...

    bármi kérdésed van a játékban 00 00 a nevem :) [elitez] guild
  • DiMi
    #53
    Sziasztok! én ma kezdtem el jáccani, de 1 valamit nem értek.a skillekhez kell valami training is.. és h az mi, vay hogyan tudnám növelni? Kérlek segítsetek!! Előre is Köcc!!! csoki!
  • Armental
    #52
    Amúgy üdv mindenkinek aki nyomja. Ha jól emnlékszem Armental néven nyomom, de nem tom msot így biztosra. Később majd még mondom.
  • Armental
    #51
    Nah.
    Én régen nyomtam, de irtó sokat lagoltam, és nemtudtam miért.
    Most megpróbálom, hátha nem fog annyit szenvedni
  • Cujo01
    #50
    "Katona" néven vagyok
  • Hydroceph
    #49
    na szedem is
  • TShun
    #48
    Amennyiben játszol összefuthatnánk:)
  • Cujo01
    #47
    játszanak még ezzel magyarok?
    ha igen, összefuthatnánk, keressétek Cujot :)
  • Gubberx
    #46
    Én 46-n hagytam abba sro-t, de már idáig is kínszenvedés volt eljutni. Soha többet nem akarom látni sem
  • TShun
    #45
    Tudom hogy kitartással lehet eredményt elérni (régen sokat kal-oztam most soka Xiah-zok és elég sokáig elvittem már).Amúgy Xiah ment egy évig az új start elött és nem voltak sokan.Nekem legtöbb barátom 50-es szint körül abbahagyta Silket.Mert unalmasnak találták, mikor vannak akkor a jó partyk?
  • Curbuncle
    #44
    Azért mert 30-ig elvittél egy karaktert még ne várj megváltást tőle. Mindenkinek más a stílusa, más az érdeklődési köre és másak az elvárásai egy játékkal kapcsolatban. Azonban azt tartsd szem előtt, hogy mindenben csak kitartással lehet elérni a célt, mely később élménnyé válik. Most 15-16 szervert üzemeltet a Silk, és az újjak nem laggolnak annyira, mint mondjuk a legelsők. Mindenhol vannak parasztok, és party is egész jól jelen van a játékban csak nem alacsony szinteken.

    Azt meg rosszul hiszed, hogy ha ez egy ingyenes játék, akkor amikor többen rárajtolnak majd a szerverek, ez sem fog ugyanúgy laggolni.
  • TShun
    #43
    Itt egyedül nemsok esélyed van.Nincs sok játékos.És külön szerverük van a koreaiaknak amire mi felse tudunk menni.:).SRO-t gyorsan maeguntam (30-as szint körül) alig lehet beférni, lagos, sok a paraszt, és csak szólózás az egész.(Ilyen volt több mint egy éve, milyen lehet most?)
  • Sir Quno Jedi
    #42
    Ja. Csak pl. az SRO is egy magányos gamma, mert míg fejlődsz, addig a leggyorsabban és hatékoynabban egyedül tudod ezt megtenni. Így a Klán hiába segít, meg hiába tudsz velük jókat dumcsizni, de az akció magányosan folyik, mivel hatékonyabbak vagytok így. A Job-olás jó dolog, meg a klánháborúk, de ahhoz már jócskán magas szinten kell lenni és nem mindenki bírja ki odaáig a sokezer órás vérunalmas hentelést. Sőt, az, hogy vannak bent más player-ek, csak akadályoz a játékban, mert lehentelik előled a célmonsztákat, meg ellopják a cuccaid, rádhúzzák a halálosabb ellenfeleket, vagy csak legyilkolnak hobbiból. Így történhet meg az, hogy 1-2 órás grind is napokig húzódhat a sok köcsög player miatt.

    Ebből én már nem kérek, köszönöm. Ennyi erővel játszom Titan Quest-et, vagy Sacred-et, avagy Oblivion-t, ott legalább nem akadályoznak a 8 éves koreai/török kissuttyók (akik tahók is ráadásul).

    A hab a tortán, hogy online, akár 3000 órányi játék után is feltörhetnek és lecsupaszíthatnak (klánunkban is megtörtént nem1x), míg offline ez azért trükkös lenne. Ha még kisebb vagyonokat (DOLLÁRban) is ölnék az Item Mall-ban a gammába (mint sok társunk) és utána simán kirabolnak, nem hiszem, hogy repesnék az örömtől. EZÉRT soha, semmilyen körülmények között nem voltam még hajlandó online baromságokért fizetni! Csak ingyenesek érdekelnek.
  • TShun
    #41
    Ettől lesz MMO.Szerintem sokan gondoltak már más alternatívára (pl. GW), de igazából senkisem tudja hogy csináljon mást.Ügyebár csinálják az MMOFPS-eket hogy fejlődsz FPS-ben de azis csak hent.Ellenben ha jó társaságban hentelsz akkor nem unalmas.Nekemis megvan már egy baráti köröm akikkel mindíg összejövünk partyzni és jól eldumálgatunk/segítünk egymásnak ilyesmi.És ezért érdemes játszani:)
  • Sir Quno Jedi
    #40
    No a Silkroad-ban is izgi az első 20 szint. Aztán a következő 10 már kevésbé vicces és aki kihúzza 40-ig, az vagy abbahagyja (mint asszem én), vagy sem...

    Az MMORPG-k jó tulajdonsága, hogy többnyire iszonyatbrutálsianhihetetlenül unalmas grindelésből állnak, avagy + instákból, mint a WOW.
  • musha
    #39
    grafika+animáció+irányítás sajna nagyon nem jönnek be, úgyhogy én már nem várom meg a 10. szintet :(
  • TShun
    #38
    Először énis ránéztem, és kicsit retro hangulatom volt a grafikától.Aztán nyúztak hogy töltsem le, megtettem.UTána annyira nem is volt csúnya és a 10. szint után elkezdtem élvezni:)
  • Kmarha
    #37
    hát nem túl bizalomgerjesztő a játék.. persze ki is kéne probálni, nem csak a honlapot nézegetni :P
  • TShun
    #36
    De akkoris aztmondom gyertek Xiah-zni.Nemár hogy én legyek a legmagasabb magyar mert nincsenek magyarok:))
  • TShun
    #35
    Itt vannak ingyenes MMO-k
  • miilann
    #34
    hasznosabb lenne ha sorba lehetne rakni az alapjan h ingyenes e vagy fizetős(vagy csak en nem latom h hol lehet?)
  • csgj
    #33
    remek, thx...
  • Slipknot
    #32
    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/gameId/0/MMORPGGameList.html
    tessek itt az osszes letezo MMORPG t megtalalod
  • TShun
    #31
    Opsz Szóval nem kóreai mint ezen:
  • TShun
    #30
    Nem rád gondoltam.Amúgy szerintem van sima MMORPG topic is, ott szerintem többet tudnak segíteni.
    Pár kép Mayday-nek ( a játék nyelve természetesen nem kóreai mint a képen):

  • Mayday
    #29
    Ha valakinek ideje engedi, tegyen mar fel nehany kepet a jatekbol!
    Koszonjuk! :)
  • csgj
    #28
    én csak megkérdeztem, hogy van e más ingyenes mmorpg, ami nem ilyen mangás... nemtom ezen miért kell parázni
  • TShun
    #27
    Amúgy nemértem.Ez a topic nem arról szól hogy kinek nem tetszik a játék, meghogy mennyire szar, hanem akinek kedve van az beszélhet róla itt vagy kérdezhet.Játszani egy lehetőség, ha nem tetszik nem kell.
  • TShun
    #26
    Jó vicc...európai amcsi.Túl kényes népek ahhoz hogy ingyen dolgozzanak.
    Kiadnak aránytalanul sok pénzért néha 1-1 WoW-ot (ami szerintem elég gáz játék, saját tapasztalatból) aztán úsznak a pénzben.
  • csgj
    #25
    nem, egy mangás játékot sincs kedvem megnézni. azért kérdeztem, hogy van e európai, vagy amcsi ingyenes mmorpg
  • semo1
    #24
    ezt+ ne néd,botrány mekkora szarrakás.
  • csgj
    #23
    ingyenes európai, vagy amerikai mmorpg nincs??? mert csak ez sok mangás japán online játékot látom, ami ingyen is van...
  • semo1
    #22
    nekem nem indul a start-ra
  • miilann
    #21
    ohh kösz,ff-el probaltam :s
  • TShun
    #20
    Internet explorerrel.Felmész a hivatalos weblapra és ott megnyomod a Start game gombot.
  • miilann
    #19
    hoty kell elinditani a jatekot? -.-'
  • Goth
    #18
    leesett xDDDASd
  • Goth
    #17
    A 9dragons a kivétel, nincsenek grindelős kvesztek, sőt, elég kreatívak =)
  • miilann
    #16
    [megoldotta ^^]
  • miilann
    #15
    regisztracioanl mi az az email verification key? :/