54
Xiah online INGYENES MMORPG
  • dzsuvajoe
    #14
    Vki irjon mar egy kissebfajta ismertetőt leci erdekelne h milyen!
  • Lammer
    #13
    johat nem ez a lenyege az MMoknak?
  • TShun
    #12
    Nem, nem lehet testmagasságot állítani:).
    Amúgy mint mindegyik koreai alkotásban ebben is csak kasztok vannak (Ghost Fighter,Swordman,Mage,Warrior)
  • Thanatos
    #11
    lehetet testmagasságot állitani? és az miért jo ha magasabb vagy? meszebre ér a karod? :)
  • Thanatos
    #10
    te most tényleg szellemi fogyatékos vagy?
  • Magic Boy
    #9
    Fajkok, kasztok, stb...?
  • TShun
    #8
    Ingyenes
  • izem
    #7
    ingyenes a game?
  • TShun
    #6
    Kalonline-ban és SRO-ban is elég magas voltam.MAjdnem az összes ilyen MMO-t kipróbáltam az utóbbi két évben (WoW, Lineage 2 stb...) szóval énis tudom milyen a hent.Főleg kalonline-ban ahol még a spawn is lassú.Nekem ez valahogy mégis tetszik.Van benne pár jó ötlet, és pörgős a játékmenet.Mert legtöbb helyen a szörnyek pár másodpercen belül újra spawn-olnak.
    De ügyebár játszani egy lehetőség:)
  • Goth
    #5
    régen játszottam már vele, akkor elég trágyának ítéltem meg. De nem pusztán a bugok miatt -.-
  • magus
    #4
    najah, nem az a q, hogy ölj meg 20 kisfarkast, hanem, hogy írtsd ki az 5 millió főt számláló fajukat...
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Jah. Én mondjuk hálás vagyok az SRO-nak, mert 2-3hónap alatt végleg leszoktam az MMORPG-kről (remélhetőleg). :DDD
  • Bucser
    #2
    gondolom mint KalOnline Silkroad Online és egyéb hasonszőrű társai. Menj ide hent menj amoda hent hozz 10 ilyet 20 olyat 100 ilyet termszetesen csak minden 100-ik dob ilyet szal hozzál minnél többet:)

    Endless Farm all the way like the boyscouts:D
  • TShun
    #1
    Sziasztok!
    Gondoltam megosztom veletek a Xiah online ingyenes MMORPG elérhetőségeit.
    A játék kb. 3-4 hete indult újra (a régi verzió tele volt BUG-okkal).
    Eddíg nemigazán találkoztam magyar játékosokkal, tehát gondoltam itt lehet akad 1-2.A játék 3D-s és jól össze van rakva (fejlődés, skillek, bányászat, szörnyek, enchant stb...).Egy próbát mindenképp megér!

    HIVATALOS OLDAL ÉS LETÖLTÉS

    Ha bármi kérdésetek lenne, vagy velem szeretnétek játszani akkor:
    MSN: [email protected]
    Játékban: XazaXHUN
    És beszélhettek velem TeamSpeak-en is (arról majd MSN-en).
    Egy ízelítő kép: