6126
  • akyyy
    #6126
    l4d_naniwa01_shoppingmall_a1.bsp

    ezek milyen pályák? dlc? le lehet tölteni agy fizetni kell érte?
  • Aquir
    #6125
  • Skill
    #6119
    bevallom nekem nem. de valakinek egy sört jelenthet. =)
  • MerlinW
    #6118
    Tényleg azon a 250Ft-on múlik?:)
  • Skill
    #6117
    (4 darabos pack van most olcsón steamen azért kérdezem)
    valakinek nincs egy fölös példánya ? megvenném.
  • Aquir
    #6116
    persze mert már azt sem nézem mit írok
  • Jim Morrison
    #6115
    nem autoexec.cfg?
  • Lunki88
    #6114
    Én így szoktam: bind f11 toggleconsole
    Értelemszerűen az f11 helyére azt írsz amit akarsz. :)
  • Aquir
    #6113
    én úgy tudom, egy létrehozandó autoexec.bat-ban lehet írni parancsokat a beállításokhoz, legalábbis megpróbálhatod, azt talán nem módosítja...
  • Bence94
    #6112
    Valaki árulja el, hogy búbánatba lehet a konzolt "bindelni" állandóra ? Rohadék nem ismer U.S kiosztáson mást és az összes Source motoros játékban rossz. Régen sikerült de most sehogy se akar összejönni. config.cfg -t hiába állítom át visszaállítja...
  • Doom 4
    #6111
    Nem tudom, ha tippelhetek, azt mondanám, hogy egészen biztosan...
  • cs1rk3
    #6110
    kérdezném hogy van ez a 3D s MOD L4D-hez GTX 560TI-n menne? :D
  • grebber
    #6109
    Cryeninge -es új shooter várható a fejlesztőktől!
  • Lunki88
    #6108
    A facebook képek alapján hű akar maradni a játékhoz, még a saferoom ajtót is megcsinálták. :D A karakterek is hasonlítanak a játékbeliekre, kivéve talán Francis-t mert több haja van a kelleténél. :) Na meg lehetne kicsit izmosabb, de úgysem ezen múlik a dolog, hanem a színészi játékon meg a storyn.
  • Doom 4
    #6107
    Left 4 Dead - The Movie is proud to present you the "Pre-Outbreak File #A" showing a little preview of the whole movie's back story.

    "Left 4 Dead - The Movie" is a non-profit fan made movie, based on the hit videogame by Valve.

    Magyarul nem kamu, de csak egy "fan-made" film, nem valami nagy stúdió csinálja.
  • mascarun
    #6106
    Left 4 Dead Movie
    Ha kamu ha nem jól megvan csinálva! :)
  • Jaka923
    #6105
    Steam--> Könyvtár--> Left 4 Dead--> Tulajdonságok--> Indítási opciók beállítása--> -console
  • XDLOLXD
    #6104
    utolsó kérdés hogy lehet l4d1-ben előhozni a consolt?
  • XDLOLXD
    #6103
    ops rosszul írtam XD
  • XDLOLXD
    #6102
    ok közi
  • MerlinW
    #6101
    Ez volt a kérés nem? Különben nem írtam volna. Igen, mindhárom ingyen postáz.
  • XDLOLXD
    #6100
    köszi! ez a zavvi.com szállítása ingyenes?
  • MerlinW
    #6099
    zavvi.com, game.co.uk, thehut.com
  • XDLOLXD
    #6098
    mikor akcióznak?
  • Prince of Máté
    #6097
    Hát most pillanatnyilag nem mert 4 ezer alatt van kicsivel, pont mint 2 éve ilyenkor... De ha akcióznak akkor 1-2 ezerért megtudod szerezni.
  • XDLOLXD
    #6096
    az neked olcsó?
  • Optimus Prime
    #6095
    Steam.
  • XDLOLXD
    #6094
    vlaki tud olcsó pc játék webshop-ot ingyenes szállítással?
  • Aquir
    #6093
    úgy
  • XDLOLXD
    #6092
    hello ! hogy lehet saját grafitit tenni a l4d 1-ben?
  • kr1szmester
    #6091
    hopp ezt benéztem :D nemide
  • kr1szmester
    #6090
    leszedtem a passing dlc-t de az 1.5 launcher nekem nem érzékeli, van megoldás rá?
  • Optimus Prime
    #6089
    A retail verzió gondolom azért kapta a GOTY címet, mert az update-elt fájlokat tartalmaz, így a Carsh Course DLC, az új módok és frissítések is benne vannak. Egyébként Steamen dettó így hívják, legalábbis amikor én vettem.

    De ez nem oszt-szoroz semmit, hisz az összes új cucc ingyenes és az update-el úgyis lejön.
  • mascarun
    #6088
    Nekem ugyen nincs meg a nem game of the year edition de szerintem nem tér el semmiben max a csomagolásban! Én semmi extrának tűnő dolgot nem láttam benne!
  • Beni521
    #6087
    a game of the year edition tartalmaz valami +t a normálhoz képest?
  • hitmaniman
    #6086
    igen ez egy picit már sok lenne!! :D Már a kettöbe a splitter meg a jokey meg a charger is megneheziti az ember dolgát ! még bedobnák ezeket is hát nem tudom elkézelni millene! Max ha növelnék az emberek számát is ugy már lenne esély! :D
  • lolSL
    #6085
    ne dőlj be semminek amit a youtubeon látsz, oda bárki bármit feltölthet. ha lesz új rész, akkor majd kint lesz minden ismert híroldalon a bejelentés.
  • Jaka923
    #6084
    Még csak az kéne! Mennék tüntetni az a Valve székházához.
  • hitmaniman
    #6083
    amugy abbol is indultki ez a kérdésem hogy találtam ezt a youtubon : http://www.youtube.com/watch?v=wHCzZCbhoDc !!! van ennek igaság alapja hogy ezek az uj speciális fertözötek társulnak majd a többiek mellé?
  • MerlinW
    #6082
    Belátható időn belül biztos nem.