13
  • bermuda3
    #13
    szegény jáksó. szerintem ő a legjobb hülye. én szeretem.
  • Béla bácsi
    #12
    Pedig ez a Jáksó legalább hitelesen tudta előadni a hülyegyereket...
  • akyyy
    #11
    jó volt a műsor, igaz én nem láttam 24 miatt, de letöltöttem és megérte:) kár h jákső fel lett váltva, de jó lesz ez is... amúgy a legelső alany nem szombat esti lázas volt hanem szimpla emberke, nem?
  • kutyak
    #10
    Jáksónál csak Balázs a szánibb. Végre valami ötlet és egy-két új arc kellene. Igaz, ahhoz gondolkodni kell.
  • kandeláber
    #9
    Vajon Balázs is előveszi majd Pákót?
  • viizo
    #8
    Nagy klasszikus ez a Youtube-os videó, Gyulán készült egyébként, pont a középsulim előtti téren mikor még én is oda jártam, kb 99-2000 tájékán :)
  • Cassell
    #7
    Én meg asszondom az Rtl talán legjobb műsora VOLT ez a Kész átverés amíg Jáksó csinálta. Rengeteget lehetett röhögni a sok "médiasztáron" mekkora gyíkok. Ez a mostani Átverés egyedül az Iringós UFO-s jelenet volt mosolyogtató a többi annyira szar volt mint a Gálvölgyi show szokott lenni már hónapok óta.
  • HJPOWER
    #6
    Ajánlom, hogy ne fussunk össze Balázska! Nekifutásból tüsszenteném tönkre azt a kibeba**ott balfarzsák arcodat!!!!
    Kész átverésről meg annyit, hogy egy nagy rakás trágya lé!
    Bazsi meg egy oltovári köcsög.
    Köszönöm a figyelmet! ;)
  • Cat #5
    én láttam még az eredetit, a youtube akkor még sehol se volt (amiatt szar a minőség), stimmel.
  • Loverman
    #4
    néha mondjuk úgy tűnik mintha a videó alá mondanák a szöveget, nem megy együtt a szájmozgással.. nade mind1
  • Loverman
    #3
    LOL
  • kbupdate
    #2
    http://www.youtube.com/watch?v=PdVRw0SIeRM
  • djukel
    #1
    Belterjes szarakodás az egész adó.