257
  • cucumber87
    #137
    hali a remix verseny alapanyagát nemtudná valaki belinkelni? acapella stb stb köszi csak hobbi szinten kicsit berzölni :)
  • asus93
    #136
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_51843 <-Nézzétek meg köszi
  • Sawyer2
    #135
    Akkor hajrá! Látván a tavaszit vétek lenne kihagyni... Én valszeg 1 motortúra keretében fogk ellátogatni az egyikre. A legbiztosabb a szalóki. De 1re mindenképpen.:D
  • Taranov
    #134
    Egy koncertre mindenképp elmegyek, csak a társaság megint gondot fog okozni, de majd ügyeskedem.
  • Sawyer2
    #133
    YEEE MINDJÁRT ITT A NYÁRI TURNÉ!!!!!!!!!!!:)

    2007. június 20.
    Holnap, 2007. június 21-én, csütörtökön Ákos is fellép a Comet-gálán! A VIVA Comet, hazánk egyik legrangosabb és legnagyobb zenei díjátadója. A rangos esményre belépőket ajándékozunk azoknak, akik a MÉG KÖZELEBB - TURNÉ 2007 első saját szervezésű koncertjére jegyet rendelnek a Webáruházban 2007. június 21-én délig (amíg a készlet tart!!!). A nyári turné első saját előadása a Tisza-tónál lesz, ABÁDSZALÓKon, július 14-én, szombaton!

    A Webáruház mellett már jegyirodákban is kaphatók a MÉG KÖZELEBB - TURNÉ 2007 nyári koncertjegyei:

    ABÁDSZALÓK
    Abádszalók; Művelődési Ház, Mikszáth u. 3., tel.: (59) 535-363
    Berekfürdő; Tourinform; Berek tér 11., tel.: (59) 319-408
    Debrecen; Rockness; Vár u. 10/c., tel.: (20) 950-5438
    Eger; Modellcentrum; Almagyar u. 7., tel.: (70) 336-8000
    Kisköre; Tourinform; Kossuth L. u. 8., tel.: (36) 358-023
    Miskolc; TNS Plusz; Széchenyi u. 8., tel.: (30) 943-0806
    Nyíregyháza; Ticketline jegyiroda; Szarvas u. 1-3., tel.: (70) 289-29-13
    Szolnok; Avantgarde Könyvesbolt; Baross G. u. 24., tel.: (56) 414-834
    Tiszafüred; Tourinform; Fürdő út 21., tel.: (59) 511-123
    Törökszentmiklós; Városi Műv. Központ; Kossuth út 135., tel.: (56) 390-013

    AGÁRD
    Agárd; Popstrand; tel.: (22) 579-999
    Dunaújváros; Tourinform; Vasmű u. 10/a., tel.: (25) 500-148
    Érd; Tiffany Jegyiroda; Emma u. 2., tel.: (23) 367-434
    Gárdony; Tourinform; Szabadság út 16., tel.: (22) 570-078
    Székesfehérvár; Ákos Jegyiroda; Kossuth u. 11., tel.: (22) 502 425

    SIÓFOK
    Siófok; Music Box; Hock János köz 2., tel.: (84) 319-913
    Siófok; Tourinform; Víztorony; tel.: (84) 315-355
    Balatonboglár; Sümegi Travel; Dózsa Gy. u. 1., tel.: (85) 550-178
    Balatonföldvár; Közösségi Ház; Kőrőshegyi u. 1., tel.: (84) 340-916
    Balatonföldvár; Tourinform pavilon; Széchényi út 2., tel.: (84) 540-220
    Zamárdi; Viva Balaton Utazási Iroda; Petőfi u. 1., tel.: (84) 348-772

    BALATONALMÁDI
    Balatonalmádi; Balatontourist, Petőfi u. 6., tel.: (88) 584-106
    Balatonfüred; Tourinform; Kisfaludi u. 1., tel.: (87) 580-480
    Tihany; Tourinform; Kossuth L. u. 20., tel.: (87) 448-804
    Várpalota; Színbád; Honvéd u. 1., tel.: (88) 472-305
    Veszprém; Zenesziget; Cserhát ltp. 6., tel.: (88) 427-489

    Budapest
    Szabadtér Színház Jegyiroda; Hollán Ernő u. 10., tel.: 340-4883
    Interticket; Interticket.hu, tel.: 266-0000
    Lemezkuckó; Király u. 67., tel.: 351-1218

    Forrás: Akos.hu
  • Sawyer2
    #132
    Comet. Már csak három napig lehet szavazni!!!


    Ákos most vasárnap, 2007. június 17-én a Danubius Rádió vendége lesz 21 órától. Az élő adásban Abaházy Csaba műsorvezető a Comet díjátadó kapcsán kérdezi. Ajánljuk!

    A mai napon zárul a platinalemezes MINDEN MOST KEZDŐDIK EL - DualDisc MAXI megjelenésével egyidőben meghirdetett REMIXPÁLYÁZAT!!!

    Az elkészült remixeket ma éjfélig két módon lehet a versenybe juttatni:

    1. CD:
    A produkció hivatalos postacímére (Ákos, Budapest, Pf.: 374, H-1537) kizárólag CD-audio formátumban várjuk a küldeményeket. A csomagon szerepeljen a „REMIXVERSENY”-felirat, a csatolt dokumentáción és magán a korongon is fel kell tüntetni a készítő nevét, címét, telefonszámát, elektronikus postacímét.

    2. Feltöltés:
    Feltöltési tárhelyet igényelhetett minden pályázó a [email protected] email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges címen 2007. június 1-jén éjfélig. A pályázati anyag saját, mások által nem látható könyvtárba történő feltöltésére ma, 2007. június 15-én éjfélig van mód, a hozzáférési jogosultság ezután megszűnik. Csak wav vagy mp3 formátummal lehet pályázni. A remix(ek)hez csatolni kell egy txt vagy doc formátumú dokumentumot, amelynek a neve megegyezik a hangfájl nevével. Ebben a dokumentumban fel kell tüntetni a készítő nevét, címét, telefonszámát, elektronikus postacímét.

    • Azok a pályaművek, amelyek a fenti feltételeknek bármilyen okból nem felelnek meg, automatikusan kiesnek a versenyből.
    • A pályaműveket nem őrizzük meg és nem küldjük vissza.
    • Beküldési határidő: MA, 2007. június 15. éjfél

    INNEN LEHET LETÖLTENI AZ UTÓBBI IDŐK SZEREPLÉSEIT.
  • Taranov
    #131
    Én azért nem szólnám le a Bronski mixet, szerinted igénytelen, szerintem megállja a helyét ebben a műfajban is. Tőlem egyébként nem áll olyan távol az elektronikus zene, ahogy Ákostól sem, hiszen mindig is használt különböző effekteket.
    Az Erős Pista-verzió szerintem is a legjobb.
  • Sawyer2
    #130
    Remélem tetszett a koncert értékelésem, és megtudtatok belőle sokmindent. Még 2 hónapja hogy megvettem az új Maxi-t, de még nem írtam róla értékelést a koncertek miatt. Ház most bepótolom. Előre annyit: nagyon jó, mindenkinek ajánlom.

    MINDEN MOST KEZDŐDIK EL (Maxi DualDisc )

    "végre" megvettem a "Minden most kezdődik e"l Maxit... Hát ez nagyon jóóóó!! mint tudjuk, 2 oldalas egyik oldalán dvd másikon pedig cd.

    Cd oldal:

    Albumverzió:
    Ezt teljesen a Még közelebb című albumról másolták ki, annyit fűznék hozzá hogy nem hiába lett platina lemez...

    Rádióbarátságos mix:
    Ez majdnem az a szám ami a Fábry showderben szólt... Ajó azért átvan alakítva, de ugyanolyan jó a hangzása, és a csapat legalább annyira ott van és együtt dolgozik... Érdekes hogy ez a szép, akusztikus szám hogy megállja a helyét elektromos hangszerekkel is...

    Koncert változat:
    Az a szám amit a Még közelebb turné 2006 folyamán játszottak... Sok pozitív vélemyényt hallottam a turné 2006-ról, kb ezek elmondhatóak erre a számra is, ismét egy tökéletes köntöst kapott...

    Bronski mix:
    Húúú!! Na ezen 1 kicsit csodálkozok... Mintha nem illene ennek a dalnak ez a körítés... Persze mikor felcsendül Ákos hangja akkor mérföldeket javul... Az énekkel nincs semmi baj, nem mondom hogy rossz így felgyorsítva, érdekes.... A zene viszont kicsit olyan igénytelenre sikeredett mint általában a bulizós disco zenék... Mivel én nem hallgatok ilyeneket és személyem szerint ezek igénytelen zenék, kicsit furcsa volt ezt így hallani... Ez a Maxi leggyengébbje... De Tiestonál még mindig jobb :):)

    Sinatra-változat:
    Az összes változat közül a leggyönyörűbb feldolgozás, egyetlen zongora kíséret és Ákos éneke... Ha jól tudom Balásy Szabolcs kísére, elismerésem mindkettőjüknek... Valahogy így kellene az emberreknek összedolgozni és akkor ilyen szép dolgok születnének... Mégegyszer elismerésem...

    Steve strong chili / erős pista-verzió:
    Szívem szerint ezt a számot vártam a legjobban, ugyanis én nagyon szeretem a rock feldolgozást... Ibanez gitár, és aktívan szóló erős dobok is itt vannak ebben a feldolgozásban. Tökéletes rock feldolgozás zenéhez illesztve ahogy kell... Ez a "zene körítés" adja meg azt az erőt amit a szöveg sugároz és még ütősebbé teszi.. Szerintem a legjobb mind közül.

    DVD oldal:

    Eredeti album verzió:
    Itt már leírtam a vélemyényem a cd oldalnál, csupán annyit tennék hozzá hogy aki teheti nézze meg dd 5.1-es, vagy dts-es hanggal. Még nagyobb élvezet...

    Koncertváltozat:
    Szintúgy ugyanaz amit az eredeti verzióhoz írtam...

    Akusztikus gitárral, az Andante borpatikában:
    Na ez még egy nagy kuriózum számomra... Általában a Rock feldolgozást és az "egyszálgitárpluszének" feldolgozásokat szeretem... Kihangsúlyozza a szöveget és a dallamot. ezen van a főhangsúly, utána pedig gyönyörű, de nem elnyomó akusztikus kíséret... ELISMERÉSEM!!

    Koncertklip:
    Már pár hete letölthető a koncertklip, itt azonban nagyon örültem mind a dts mind a dd 5.1-es hangnak... Szintén fergeteges ésmény, jó volt újra átélni a koncert hangulatát és érzését, főleg 5.1-ben... Jól megkomponált zenéhez már csak ilyen ügyes képek kellenek...

    Dokumentum film a vonós felvételekről:
    Hát ehhez nem tudok sok mindent hozzá fűzni, akit érdekel hogyan készítik a vonós felvételeket, hogy komponálják meg az egészet, annak mindenképp ajánlom... Szerintem érdekes.

    Adat: remix verseny:
    Tényleg az összes hangsáv megtalálható, nem hiszem hogy indulok a versenyen, de érdekes minden egyes hangsávot külön végig hallgatni, nem is kell mondanom hogy Ákos éneke a legszebb... Aki indul annak nagyon szurkolok!!!

    Végszó :):):
    NEm tudom elégszer hangsúlyozni hogy Ákostól már megint igényes és nagyszerű kiadványt kaptunk tehát elismerésem... Már sokadjára.
  • Taranov
    #129
    Nagyon örültem neki, amikor megpillantottam a nyári turné állomásait.
    Őszíntén szólva aggódtam, hogy a tavaszival befejeződött a buli. Az biztos, hogy a nyárit már nem hagyom ki.
  • Sawyer2
    #128
    INDUL a NYÁRI TURNÉ!!
    Állomásai:

    - Július 5., csütörtök: SOPRON, VOLT Fesztivál, 23 óra
    - Július 14., szombat: ABÁDSZALÓK, Strand, 20.30
    - Július 21., szombat: AGÁRD, Popstrand, 20 óra
    - Július 25., szerda: MAROSVÁSÁRHELY (Erdély), Félsziget Fesztivál
    - Augusztus 4., szombat: BALATONALMÁDI, Wesselényi strand, 21 óra
    - Augusztus 18., szombat: SIÓFOK, Szabadtéri Színpad, 20 óra (ROCKBULI vonósok nélkül!!!)
    - Augusztus 22., szerda: SZEGED, Szegedi Ifjúsági Napok, 20 óra
    - Augusztus 25., szombat: SITKE, Fesztivál, 20 óra

    Interjú Ákossal a marosvásárhelyi koncertről:
    Katt ide

    És 1 kis emlékeztető a Vivás versenyre:

    A 2007. június 21-i Comet-gálán Ákos is fellép!!! Hetedik éve kerül megrendezésre hazánk egyik legrangosabb és legnagyobb zenei díjátadója, a VIVA COMET. Idén minden eddiginél színesebb a mezőny, nem lesz könnyű a választás a jelöltek között... Ákost két kategóriában is jelölték a díjra: a legjobb férfi előadó megtisztelő címért és a legjobb klip díjáért versenyez. A legjobb férfi előadóról a közönség szavazatai döntenek, a klipkategória győzteséről szakmai zsűri határoz.

    Legjobb férfi előadó
    Szavazás módja: közönségszavazat
    A jelöltek: Ákos, Gáspár Laci, Mester Tamás, Puskás Peti, Rácz Gergő.

    Szavazás: SMS küldésével a 1794-es számra, a következőket kell megírni: COMET szóköz JELÖLT NEVE! Az SMS küldés díja: 288 Ft + Áfa. Egy SMS-sel egy jelöltre lehet szavazni. A szavazás 2007. június 17-ig tart. Minden szavazó ajándékba megkapja a jelölt slágerének csengőhangját!

    Legjobb videóklip
    Szavazás módja: a legjobb videóklip kategóriában jelölt 5 kisfilm közül egy szakmai zsűri fogja kiválasztani a nyertest. A szakmai zsűri tagjai: Kolosi Péter (az RTL Klub programigazgatója), Lilu (műsorvezető), Klinszky Gábor (reklám és divatfotós), Zsidró Tamás (mesterfodrász), M. Tóth Géza (animációs filmrendező).
    A jelöltek: Rúzsa Magdi: Aprócska blues, Ákos: Adj hitet, Frenk: 1formaság kora, Varga Zsuzsa: Be Infected, Majka: Csak méreg

    SZAVAZZATOK ÁKOSRA

    Forrás Akos.hu
  • joebacsi
    #127
    csakúgy :)
  • Sawyer2
    #126
    Ákos – Még közelebb turné 2007, Budapest SYMA csarnok

    Nagy készülődés előzte meg részemről a koncertet. Már kb februárban megvettem a jegyeket. Igaz hogy drágábbak voltak a szokott áraknál, de még mindig viszonylag elfogadható. Van 1 olyan pletyka miszerint Ákos a legdrágább előadó a hazaiak között. Na én erre 2 dolgot mondok: a pletykákról az a véleményem mint Ákosnak, a másik pedig: a minőséget és az élményt meg kell fizetni. Ezen kívül mindennap hallgattam néhány számot a turnéról és énekeltem őket. A koncerten pl sokan nem tudtak 1 számot sem. Én 100 kmre lakok bptől, olyan 3 órafelé indultam el közben még beugrottam vhova így negyed hat körül a csarnoktól nem messze voltam.

    A bejutás viszonylag könyebb volt mint tavaly az arénában. Elindultunk, 1 motozás volt + egy jegyellenőrzés. Szerintem ez így sokkal jobb volt nem kellett annyit tökölni. Háromnegyed hétkor értem be a csarnokba. Már előre elhatároztam hogy elöl fogok állni. Viszonylag jó helyet találtam, jobb oldalt a színpad szélén a mélynyomó mellett (ugráltak is a beleim rendesen) kb a 3-4. sorban. Akikkel voltam hátra mentek leülni de én hajthatatlan voltam mondván de hát ÁKOS koncert. Azt mondták ha jól esik maradjak, hát ott is maradtam..

    Amikor beértem még a csak a fényirányító vagy mi előtt áltak emberek meg néhány ülőhely volt. Voltak idősebbek fiatalabbak de a koncert közben 1 emberként tomboltak. Voltak akik kíváncsiságból jöttek el voltak rajongók is rockerek meg punkok is, de szintúgy 1 emberként tomboltak és buliztak. És igen előjött ez a „divatazÁkoskoncertrejárás” dolog is. Voltak akik a felénél elmentek. Egyébként a közönséggel nem volt semmi baj télleg ott voltak és teltházat, és egy bazi nagy bulit csináltak. Csak voltak páran, akik a szép akusztikus számokat elökörködték. Pl az Őszi Tájképnél vagy az Örök áprilisnál. Őket nem fogom tudni megérteni, ezért nem is rizsázok róluk tovább.

    A koncert nem késett sokat. 8ra volt ugye kiírva, kb olyan 8húsz és 8 harminc között kezdődött. Ekkor már nagyon tapsoltunk és újjongtunk ahogy kell hogy jöjjenek ki. Ekkor a csarnok jobb elsősarkából elindultak, feljöttek szépen a színpadra, Ákos gyorsan ellenőrizte hogy mindenki a helyén van-e, és a függöny felhúzása után belecsapott a húrokba. A Gépszabadsággal kezdtünk. Itt még nem annyian ugráltak mint később, de már itt is nagy volt a hangulat. Ezen a koncerten teljes egészében jelen volt, -amit nem soan értékelnek és néznek- a tökéletes hangulat mind az előadók, mind a közönség részéről. A gépszabadság után az együttes –szerintem véletlenül- kihagyta az angyali szerető című számot. Kb olyan volt mint Veszprémben az Adj hitet kihagyása. A Minden most kezdődik el-nek az a változata volt amit a fábry-showban is láttunk. Úgyanúgy oda tette magát mint ott, és szerintem ebből a számból oylan sláger lesz mint az Indiántánc vagy az Ikon.

    Ezután volt néhány bulizós szám, Ismerj fel, Alig hitted. Az alig hittednek azt a részét amikor: „Annyi mindenről álmodtál de idegen ágyakban ébredtél …stb” teljesen a közönség énekelte. Láttam ákos arcán az örömöt ahogy hallgatott minket. Elérkeztünk 1 olyan számhoz, amit senki sem bírt ki könnyek nélkül. A Lepkegyűjtő. Ez nagyon megható része volt a koncertnek, Ákos jóbarátjára, Kaszás attilára emlékezett és a kivetítőn is róla sugározott képeket. Ez a gyönyörű szám méltó megemlékezés Kaszás Attilára. Nyugodjon békében.

    Ezután a Végre című szám jött, jó választás volt a Lepkegyűjtő után, mert azok után nem biztos hogy rögtön tudtam volna bulizni valami pörgős számra. A végre az egyik kedvenc számom. Csak annyit mondanék, gyönyörű, és örülök hogy felkerült. Ezután jött új és régi szám. Először az Ennyi nem elég, az új album talán legjobban sikerült száma, aztán pedig Ákos első szólóalbumáról egy Bónus track, a Menekülj, új zenei körítésben. Mindkettő tökéletes és hangulatos volt, ment a buli meg a tombolsá mint állat. Hatalmas buli, nem győzöm ismételni. Itt volt még a régebbi számok közül a Majom a ketrecben 1 kicsit még rockosítva, az Ölelj meg újra és egy nagynon régi, nagy sláger: ez az Ilyenek voltuuuuuuuuunk!! 1 kicsit mintha változott volna a zene is, még rockosabb lett sőt kemény metálos. Ez a dal akárhogy, akármilyen körítésben qrva élvezetes tud lenni. Az ölelj meg újra alatt is nagy volt a hangulat, nekem az a dal egy kuriózum. Itt volt még az Idelenn Idegen, amelynek az Andante verziója volt rockosítva. Ezt a számot se hallottam még ilyen jó körítésben mint most. Szerintem sokkal jobban megy hozzá mint a régi.

    Az egyik szám alatt, (nem emléxem pontosan melyik) Ákos a vállára vette a kamerát, és aott áltunk előtte és láttuk, a kivetítőn meg az ment, ahogyan ő látja a közönséget. Félelmetes, hogy azzal a felelősséggel 10 000 ember előtt hogy minden rajta múlik így tud bulizni. Ismét meghajolok előtte. Ez a rész nagyon tetszett.

    A Tű a vénán és az Éjjel a városban egybe volt fűzbe. Ebben van egy kis politikai hangsúly szerintem, de télleg igaz a rendőri brutalitás, és ha vki általánosan fogja föl, (jobb és bal oldaltól függetlenül) a Tű a vénán szövegét, az is teljesen igaz. És ami nagy dolog: sok támadás érte Ákost tavaly a rendőrségi képek sugárzása miatt. Ő ennek ellenére csaknem vette le. Egy olyan ember aki kiáll a véleménye mellett és nem futamodik meg. Ilyen emberek kellenének Magyarországra. És ezen felül nagyszerű hangulata volt mindkét számnak.

    Volt néhány, régebbről kevésbé ismertebb, elgondolkodtató szám, új körítésben. Ilyen pl: a Hűség, amindenki táncol, Az ismerj fel.

    És volt még itt mégegy Bonanzás „nóta” ahogy Ákos mondaná, a 101-es szoba. Ezt a konferálásában is közzé tette hogy az 1984 című könyvhöz írta ezeket a számokat. Ebbe most nem kívánnék belemenni, aki olvasta a könyvet az érti miről van szó a „nótában”. Ezen felül nagyon nagy bulit lehet rá csapni, tomboltunk is rendesen. Megint egy régi szám, új, hangulatos feldolgozásban.

    Az ideális popsztárról nem írnék sokat, tavalyelőtt is hallottuk a szomszéd csarnokban ezt a változatot, újra megismétlem: fegeteges hangulat, hatalmas hangzás és tombolás. Itt van még az Új törvény is, mely ugyanígy volt a 2004-es koncerten, szerintem jobb hangulatban és nagyobb buliban volt részünk most, mint 2004-ben. Ami még nem változott, az egyik kedvenc számom, Az örök április. Az egyik jóbarátomat fel is hívtam közben, és úgy tartottam magasba a kezeimet, és csukott szemmel álltam ott, miközben áthatolt rajtam a dal. Lehet nevetni meg gúnyolódni, de ez akkor is így volt. Az új albumról volt a Még közelebb kb úgy ahogyan a cd-n is, tökéletes szám tökéletes előadása, nagyon élveztem, bár nem ez a kedvenc számom az új albumról, és van hozzá pár negatívum is. Nem annyira Ákos stílusában van, ezért lehet nem fogott meg ennyire, de őszintén nem tudom. Az Adj hitet című, zseniális dal kicsit rockosabb hangzásban, de ugyanakkor a maga gyönyörével volt jelen. A szövege télleg olyan egyszerű, az emberi kapcsolatokról szól, és mégis mesterien megkomponálva és ismét nagyon nagy hangulatban. Ez az egyik ok amiért nálam ÁKOS minden felett áll, ő a példaképem de ezt nem részletezem, mert minden hangulatban tud zenélni, bulizni, együttérezni, és eközben súlyos mondanivalókkal. Azt hiszem ezzel mindenki így van nem is húzom tovább amit nem kell.

    ÉS jön az utolsó „nagyed” ha úgy tetszik. Az 1956 című számmal kezdődik. Nagyon tetszett az hogy kiült oldalra, és átadta a főszerepet az áldozatoknak, közben emlékező „kommentárt” fűz hozzá. Ez egy nagyon nemes gesztus, tőle. Ez is egy nagyon szép és gyönyörű szám, meghajol az áldozatok előtt. Ezután jött 2 nagy sláger, az Ikon és az ilyenek voltunk, az úgy nevezett „diákhimnusz”. Sokan nem gondolták volna hogy ezekből a számokból még ki lehet hozni dolgokat, de Ákos számait SOHA NEM LEHET MEGUNNI. Ezek a számok is ismét hatalmasat szóltak, az Ilyenek voltunk-nál aranyosak voltak Ákos emlékei gyerekkora barátai.
    És a végére, MONDJUNK EGYÜTT IGENT. Ez a legmélyebb értelmű dal a számomra. Minnél tisztább igazság, annál többen vitatják” ez teljesen így van, és ez még csak a refrén volt. A szám elemzésébe nem mennék bele. Ezután a már hagyományos lezárás, az Adjon isten. Ez vhogy –nem tudom hogy- erőt ad.

    A koncert sokat változott a tavalyi óta, új konferanszok, ahogy Ákos mondta. Új volt a fénytechnika, és szerintem a hang is javult. Az egész koncertet egy jobb frissebb újabb és sokkal hangulatosabb és bulizósabb köntösbe öltöztették. Ismét elismerésem Ákosnak. A Színpadkép tökéletes látványt nyújtott és jól kísérte a zenét. Ez a sok dicséret nem azért van ám, mert Ákost mindennél többre tartok, mert ő a példaképem, hanem mert télleg egy fegeteges koncertet hozott össze.

    De én ezeken már nem is csodálkozok, mert ezt már megszokhattuk Ákostól. Minőség, hangulat fergeteges hangzás. Ezt így kell csinálni. Nem is feszíteném tovább a szót még annyit:

    ÁKOS, SAMU, ZALÁN, KRISZTIÁN, SANYI, SZABOLCS, VIVAT BACCHUS, ANDANTE STRING LÁNYAI, ÉS MINDEN TACHNIKAI ÉS MÁS CSAPATTAG KÖZTÜK KENTAUR AKI A SZÍNAPDOT CSINÁLTA: KÖSZÖNÖM SZÉPEN EZT A FERGETES HANGULATÚ HATALMAS KONCERT BULIT. CSAK ÍGY TOVÁBB ÉS NEM GYŐZÖM ÚJRA ELMONDANI: ÁGHHGHGHGÁHGHGÁHGÁ DEJÓ VOLT EGYSZERŰEN LEÍRHATATLAN. És ahogy Ákos mondta: „TALÁLKOZUNK A NYÁRI TURNÉN….”


  • Taranov
    #125
    Én sajnos nem találtam társaságot :(
  • Sawyer2
    #124
    Sziasztok!

    Már csak 2t kell aludni a Pesti nagy robbanásig... Én megyek jön még vki? de várom már.

    Ákossal készítettek 1 interjút a Vital.hu-n érdemes megnézni, mint mindig most is komolyan beszél némi humorral fűszerezve. az interjú linkjét lejjebb találjátok.
    Továbbá:

    Hetedik éve kerül megrendezésre hazánk egyik legrangosabb és legnagyobb zenei díjátadója, a VIVA COMET. Idén minden eddiginél színesebb a mezőny, nem lesz könnyű a választás a jelöltek között... Ákost két kategóriában is jelölték a díjra: a legjobb férfi előadó megtisztelő címért és a legjobb klip díjáért versenyez. A legjobb férfi előadóról a közönség szavazatai döntenek, a klipkategória győzteséről szakmai zsűri határoz.

    Legjobb férfi előadó
    Szavazás módja: közönségszavazat
    A jelöltek: Ákos, Gáspár Laci, Mester Tamás, Puskás Peti, Rácz Gergő.

    Szavazás: SMS küldésével a 1794-es számra, a következőket kell megírni: COMET szóköz JELÖLT NEVE! Az SMS küldés díja: 288 Ft + Áfa. Egy SMS-sel egy jelöltre lehet szavazni. A szavazás időtartama: 2007. május 14-től június 17-ig. Minden szavazó ajándékba megkapja a jelölt slágerének csengőhangját!

    Legjobb videóklip
    Szavazás módja: a legjobb videóklip kategóriában jelölt 5 kisfilm közül egy szakmai zsűri fogja kiválasztani a nyertest. A szakmai zsűri tagjai: Kolosi Péter (az RTL Klub programigazgatója), Lilu (műsorvezető), Klinszky Gábor (reklám és divatfotós), Zsidró Tamás (mesterfodrász), M. Tóth Géza (animációs filmrendező).
    A jelöltek: Rúzsa Magdi: Aprócska blues, Ákos: Adj hitet, Frenk: 1formaság kora, Varga Zsuzsa: Be Infected, Majka: Csak méreg

    Forrás: Ákos.hu.. Aki megteheti kérem SZAVAZZON ÁKOSRA!! Köszönjük!

    Aki úgy döntött hogy nem jön, és most meggondolta magát, annak itt van pár hely ahol még az utolsó jegyek kaphatóak, de már majdnem mind elkelt várhatóan teltház lesz!!!
    Broadway Tickets Jegyirodák:
    - Rózsakert Bevásárlóközpont; II. ker Gábor Áron u. 78., tel.: 391-5923
    - Szabadtér Színház Jegyiroda; XIII. ker., Hollán Ernő u. 10., tel.: 340-4883

    Concert & Média jegyirodái:
    - Központi iroda: XIV. ker., Torontál utca 30. tel.: 222-1313
    - IX. ker., Üllői út 11-13, tel.: 455-9000
    - Libri könyváruház, X. ker., Árkád bevásárlóközpont, tel.: 434-8243
    - Libri könyváruház; II. ker., Mammut II. bevásárlóközpont , tel.: 345-8583

    Kulturinfó Jegyiroda, XIV.ker. Rákosi út 110., tel.: 402-0063
    Nagymező utcai Jegyiroda, VI. ker., Nagymező u. 19., tel.: 302-3841
    NSI jegypénztár Körcsarnok, XIV. ker., Stefánia u. 3-5., tel.: 471-4321
    Lemezkuckó, VII.ker., Király u. 67., tel.: 351-1218
    Kristóf Jegyiroda, Europark, Üllői u. 201., tel.: 347-1711

    Az interjú ITT olvasható...

    A turné eddigi állomásai (kis kivétel Pécs) nagyon jó hangulatúra sikeredtek. Az Ákos.hu galériájában minden koncerthez 2 részes fotoalbum tartozik. Ákos most is nagyon ott volt ahogy már megszokhattuk tőle. A színpad és fénytechnika valamint a dallista (amit már beírtam 1x) megújult Kentaur tervezése által, és sokkal jobb lett mint tavaly volt. Továbbá a Youtube-on jelentek meg új videók a 2006-os Pesti koncertről az Arénában.. a kép nem az igazi, de a hang különösen jó minőségű... Mindenkinek ajánlom.

    A nyári turné néhány állomása: (nem 100%)

    Sopron volt fesztivál - Július első hétvégéje
    Abádszalóki nyár - júli 14
    Szegedi Ifjúsági napok - aug. 22.


    AKI JÖN ANNAK SZERETNÉK NAGYON JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNNI!!!!! Május 19, Pest, SYMA csarnok, 20.00, Még közelebb 2007, ÁKOS!!
  • Taranov
    #123
    Nekem a Majom a ketrecben, a 101-es szoba, a Méreg és az Éjjel a városban voltak a kedvenceim a koncerten, nagyon szeretnék még egyszer elmenni idén.
  • ddomi87
    #122
    pont két óra volt!Nagyon zsír volt a koncert!mindenkinek ajánlom-nekem nagyon bejött!
    1956os szám alatt végig libabőr volt!
    a majom a ketrecben feldolgozás(rockosabb) annyira nem jött be...de a többi szám nagyon ott volt!
    Ákos rulez!
  • lee86
    #121
    azta hétszázát, ez több, mint 2 óra! :o
  • ddomi87
    #120
    atya gatya!
    ez csak egy vidéki koncert:P...pesten megértem h ennyivel hamarabb kell,mert rengetegen vannak.
    mi 45perccel elöbb gondoltuk kb.
  • Sawyer2
    #119
    Heló!
    Hát attól függ h milyen helyet akarsz magadnak... Állónál hogy jó hely legyen, és lássál mindent kb olyan 2 órával a kezdés előtt jó ha ott vagy... Ált én is így csinálom...
  • ddomi87
    #118
    sziasztok!én holnap megyek barinőmmel ákos koncerter veszprémbe...nagyon várjuk!
    Annyi lenne a kérdésem, hogy ti mennyivel mentetek hamarabb a koncer kezdése elött?
  • Taranov
    #117
    Fantasztikus a dallista!
    Örülök, hogy az Egyetlen hívó szó elég és az Ébredj! kikerült a műsorból, illetve a klasszikusok közül még többet rakott be Ákos a programba.
  • Sawyer2
    #116
    SZIASZTOK!!

    Sajna nem jutottam el a Pécsi, de állítólag fergeteges buli volt...

    Ha érdekel vkit a dallista (megújult színpad és fénytechnika mellett):

    Intro
    Gépszabadság
    Angyali szerető
    Minden most kezdődik el
    Alig hitted
    Ismerj fel
    A lepkegyűjtő
    Végre
    Ennyi nem elég
    Adj hitet
    Menekülj
    Örök Április
    Még közelebb
    Majom a ketrecben
    Ideális popsztár
    Őszi tájkép
    Ölelj meg újra
    Új tövény
    Hűség
    Éjjel a városban
    Tű a vénán
    idelenn idegen
    Mindenki táncol
    a 101-es szoba
    1956
    Ilyenek voltunk
    Ikon
    Mondj igent
    Adjon isten
  • Taranov
    #115
    De megöregedett :-)
  • fradista91
    #114
    Utólag is boldog születésnapot Ákosnak!
  • Sawyer2
    #113
    NEM HAGYOM ELVESZNI A TOPIKOT!!!!! Ja és már csak 2 hét van a turnényitó pécsi buliig.. És szeretnék itt is boldog születésnapot kívánni ÁKOSNAK. (tegnap volt 39 éves).
  • Sawyer2
    #112
    Öh.. Régebben hangzott hogy lesz-e ülő/állóhely.. Debrecenben és az Arénában volt álló és ülőhely is. Most is lesz a SYMA csarnokban. De volt már olyan koncert is hogy csak álló (2005 ráadás SYMA csarnok). És olyan is ahol csak ülő (2003 Andante, Kongresszusi központ).

    Egy kicsit lemaradtam szal sorry.......

    Ja és megvettem a jegyeket. Azokban az irodákban ahol hirdetik, nem lehet kapni. Az Andrássi úton van a Jókai tér. Na ott van egy baszott eldugott kis hely a Last Minute jegyiroda. Itt lehet kapni. Én vettem 3 állót a pesti koncertre.

    Jön még valaki?
  • Sawyer2
    #111
    Jó hír!

    Megyek Május 19-én a turné záró koncertjére a SYMA csarnokba. Kíváncsi vagyok miben változott az Aréna beli óta. Nekem az is bejött, de valószínű hogy néhány dal cserével még dörgedelmesebbé teszik....
  • nirdo
    #110
    Nana, a kisstadioni Utolsó Hangos Dal időpontja május 29.:-) Egy napon a debreceni omegával.
  • Taranov
    #109
    A győri koncert nekem jobban bejött, mint az aréna-beli, a közönség lelkesebb volt, Ákos már van olyan gyakorlott, hogy ne nagyon váltakozzon a teljesítménye.
    Az Utosó Hangos Dalból egyébként az esztergomi is fenomenális volt.
  • Sawyer2
    #108
    Hát nem tom ki volt de én voltam a koncerten a az arénában. Ákos kurva oda tette magát. Ilyen koncertet még nem láttam tőle csak a Kisstadionban. ( 2004 május 19 Az utolsó hangos dal ). Izgalmas Rock hangszerelésben jelentek meg a dalok, amely olyan jól hangzott mint az Andante. Ennek a koncertnek az arénában volt a helye. Az új album címadó koncertjén minden szám ott volt az albumról, kicsit Rockosabb feldolgozásban. És a régi nagy számok közül is flcsendült pár. Az 1956 ( ugyan nem régi ) de igazi kuriózum volt. Ám az este fénypontja a Bonanza Banzai-os 101-es szoba volt szintén izgalmas Rock hangszerelésben. A vége fura volt, az Ilyenek voltunk helyett most a Mondj igent-el fejeződött be a kocert ami egyáltalán nem probléma. Így kell ezt csinálni. Május 19-én a SYMA csarnokban lesz a záró koncert. Jaj de várom már...
  • hen-tes
    #107
    Ez mekkora! :D
  • joebacsi
    #106
    flash player frissítés?
    vagy nem csak flash alatt?
  • Taranov
    #105
    Nem tudtam meghallgatni sajnos, mert nálam nincs a böngészőben hang. Teljesen rejtélyes okból, de nem tudtam rajta segíteni sehogysem. Több embert megkérdeztem, de senki nem látott még ilyet.
  • joebacsi
    #104
    nem hallgattad meg akkor, mikor még a videót linkeltem be anno?
    nagy hiba :)
    sajna azért ilyen a minősége, mert abból a tvripből lett kiszedve valószínűleg...csak ugye azóta azt leszedték jutúbról :(
  • Taranov
    #103
    Elnézést a kifejezésért, de ez beszarás.
    Főleg azokután, hogy a kifejezetten rockos Még közelebb második koncerten is a Majom a ketrecbent ítéltem meg a legjobb számnak, ami abban a mezőnyben nem kis szó. És utána egy másik, teljesen különböző verzió, ami ugyanannyira üt. Nem semmi.
  • joebacsi
    #102
    hála az előző videónak ezis megvan!
  • joebacsi
    #101
    :DDD
  • Taranov
    #100
    Igen, ez a budapesti, májusi koncert.
  • mateus33
    #99
    A pesti koncert áráról beszélsz?
    Azt nem lehet még tudni,h Pécsen és BP.-en kívül hol lesznek koncertek?
  • Taranov
    #98
    Lassan körvonalazódnak a tavaszi koncertek, de a jegyár bőven az inflációt meghaladó mértékben nőtt :-)