1707
juiced2
  • kenderzen
    #1384
    yw
  • MikX
    #1383
    Hát, ebben teljességgel egyetértek veled...
    Én mondjuk az első résszel nem játszottam, dee nemtom... nekem most ez is jó, egykis időtöltésre, mivel a szimeket jobban szeretem, ezmeg oan lazítás, mivel mondom, nagyonsok oan autó van benne, amit nemtalálni meg más játékokban...
    Gondolok itt a Skyline-okra, nemcsak az R34-re, Silviákra, namegugye nagyszerelmemre a 300ZX-re... :D
  • phenomiq
    #1382
    Olvasgatom miket irtok, egy dolog biztos: kulturaltabb olvasmanyt leltem a sorok kozt mint a NFS:PS forumon. Van egy tag (nevet nem adnek) aki ismetelten irja hogy mennyire gagyi a jatek, neki uzennem ha nem tetszik ne jatszd es ne kritikald hasztalan es tobbszorosen ismetelve. Ami a jatekot illeti persze hogy nem megy mindenkinek egyforman, logikus, miszerint a jatekot PC-re is irtak ahol a vas nagyon kulombozik ezert nehol/egyeseknel a grafika elmosodott vagy nem tul tiszta. Ha olyan geped van amin csak jatszol egyet tanulj meg, frissitsd a vasad felevente(nem evente egyszer!!), ez a minimum ami kotelezo, kulomben a jatek nem jatszhato/elvezheto. Ha valami szabvanyosat akarsz vegyel valamilyen konzolt es jatsz azon! Igaz hogy a forumok nagytobbsegen es ertem ezt inkabb a jatektemakent hasznalt forumokra olyanok irnak akik szeretik szaporitani a szot es szeretik masok munkajat "ocsarolni" fokent ismetelten, mondjuk nem ertem ez mire jo(??) Egy dolog biztos; a jo jatek nem mindig az uj/legujabb jatek, vannak nagyon jo jatekok kicsit kevesbe realisztikus grafikaval, de sokkal jatszhatobbak es a mai gepeken szinte barmelyik 2005/2006 os kiadasu jatek elfut anelkul hogy atomeromuvet vasaroljunk vagy vasat frissitsunk ... uzenem ezt a sok lamanak(aki erzi magat, majd visszakommental)... ezen elgondolkoztatok? Reszemrol a jatek elso resze hypertavolsagokkal jobb mint a masodik resz nevezzuk HIN-nek vagy akermelyik a NFS szeriabol; vannak meg egy paran kik jelenleg is futtatjak a jatekot online mert elvezheto es nem a csilli-villi erdekli oket ahogyan az sem hogy kommentaljak mi homalyos mi nem vagy mennyire gagyi a jatek. Hova tart a vilag? Pfff...

    SZeVa.
  • Sargavar
    #1381
    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet kitörölni a profilokat?
  • MikX
    #1380
    Naja...
    De ien játék nemlesz, mert akkor elégedett lenne egyszer a gémer, azt azt nemszabad, mert megszokja... :D
    Juteszembe!
    Mit lehet csinálni, ha nálam az autón lévő matricák nagyon gagyik... láttam képeken, h nem ien a játék, dee nálam valami ultragagyi... nagy pacafoltmindegyik... dee mások autóján is, mikor verseny előtt látom, azoké is...
  • bgabor
    #1379
    Teljesen egyetértek.
    Emellett azért várjuk a patcheket, hátha sikerül még kihozni belőle valami élvezhetőt.
  • ntex
    #1378
    Hát ja autófelhozatalban nincs párja, (max. a TDU de ugye ott kicsit más kategóriájú autók vannak) meg jobban is néznek ki szerintem mint a Pro Street autói. A tuning sokkal jobb mint az NFS-ben. Megint a rácsot említem, dehát a PS-ben az valami veszettül el lett b*szva ahogy elnyúlik úgy mint a kerítés lenne...
    Itt meg elég ha megnézzük a linkelt képeken pl. #1297-t vagy #1235-öt.
    A hangok tényleg nincsenek a top-on ahogy az egyben sem, de ez nálam nem elsődleges. Az iányításba nem kötök bele, játszható ez így is annak aki nem szimulátorral akar játszani.

    Mi lenne ha egyszer csinálnának egy ilyen autós gammát :

    Test Drive Unlimited-hez hasonló méretű területen és hasonló fizikával, Juiced 2-es mennyiségű és fajta autókkal, tuninggal majd megspékelve mindezt NFS Underground 2-es játékmenettel. A legjobb autós játék lenne szerintem :)
  • MikX
    #1377
    azért az enefost sem kell védeni, mert már egy jópár éve minőségileg csúsznak lefelé, a PS nél nem is tudom h jövőre hogy csinálnak rosszabbat... :P
    Nade hát ja... ezsem egy naonhúde király game, dee én elvagyok vele, talán az tetszik, h van egykét jó autó, meg a tuning sem ien orbaszályba futurisztikus minden, hanem valódi utángyártottlökhárítók vannak benne, és miegymás...
    Jaésugye van R32, R33, R34, S14, S15, és sorolhatnám még... sztem autóügyileg nemrossz egyátalán...
  • w77d
    #1376
    nos gyerekek pár nap játék után ki kell mondanom hogy még életemben nem játszottam ennél gagyibb autós játékkal!
    Amik erre a következtetésre vezettek: -Kormány támogatás hiánya, teljes optimalizálatlanság, bugos grafika, falról gumilabdaként lepattanó autók, fizika hiány, porszívóhangú autók...........
    Szóval gratu a készítőknek, nem hogy legyőzni nem sikerült a ps-et, a közelébe sem érhet ez a gyenge próbálkozás!
  • kenderzen
    #1375








    5lvl-en 780kg-ot nyom a kis kávédaráloFocus
  • kenderzen
    #1374
    mikor adják ki?
  • kenderzen
    #1373
    lehet megveszem majd ezt a gamet , király lehet a live carrier verdákba versenyezni :D
  • balika16
    #1372
    enyém is
  • ntex
    #1371
    Természetesen integrált Realtek AC'97
  • kenderzen
    #1370
    dvd könyvtárában van ez a file XLiveRedist1.1.0324.msi ezt instaláld
  • Yamada89
    #1369
    ja és közben fekete a képernyő
  • Yamada89
    #1368
    császtok,nekem az a gondom hogy elindítom a játékot és csak a windows live rendszer jön be.Nem tom mit kell csinálni pls segítsetek!
  • McKangi
    #1367
    Hangkártyád milyen van ?
  • ntex
    #1366
    Nekem ATI kártyám van, másrészt nekem a hanggal van gondom, és arra hiába is állítanék akármit a videóbeállítások között, ugyanúgy szaggatna a hang miatt.
  • kenderzen
    #1365
    az a lényeg hogy dx9 kompatibilis legyen a hangkártya:)
    A readMe fileba is irja :D
    MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
    Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® Vista
    Processor type : Intel Pentium 4 3.0 Ghz / AMD Althon 64 3800+
    1.0 GB RAM
    6 GB available hard drive space
    256 MB DirectX® 9.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 7600 / ATI Radeon® X1600
    DirectX® 9.0 compatible sound card
  • Sargavar
    #1364
    Köszi a válaszokat, így hang nélkül korrektül fut.

    Még egy kérdés, a Sound Blaster Audigy SE hangkártya segítségével lehet hanggal együtt is jó sebességgel futatni?
  • McKangi
    #1363
    Semírnek és ProStreet-nek

    Hsz #1348

    Olvassatok már vissza!Nekem is ezek voltak a gondok.Kékhaláltól a hangig .....
  • ntex
    #1362
    Jájj már játszanék vele, csak hang nélkül nincs kedvem, új hangkarira meg úgy néz ki nem marad kess, szal még a PATCH-ben reménykedem...
  • kenderzen
    #1361
    driftre 1 mustang 99gt-t vettem , lehet ránézek 1 ilyen erögépre is:D
  • balika16
    #1360
    Driftre vettem de megkell szokni vele a driftet más mint mondjuk egy subaruval!:P
  • kenderzen
    #1359
    zsirzsir
    menyire irányithato?
    mondjuk 1 rx8hoz képest?
  • balika16
    #1358




    New car!na milyen???????komenteket
  • Peck
    #1357
    Van valamilye megoldás arra hogy túljussak az első versenyen? :S
    Felraktam elindul meg minden,de ahogy megtöröm az autót vagy valami kilép,és azt írja hibát észlelt a windows,párszor ez a kék izé is bejön nvid4.valami hibával,és restartolnom kell,és mikor jobban beakad akkor szokta ezt csinálni.... nicns erre valami megoldás??? Hogy legalább ne fagyon ki....

    Config:

    DX9
    Core 2 Duo 1,86
    Nvid 7600GS
    1GB ram
    XP SP2
    Driver mindenből a legújabb nem béta verzió....
  • McKangi
    #1356
    Hát mondom kipróbáltam és leteszteltem,ha ennél az opciónál meghagyod a default "hardver használata" opciót , akkor jön a nagy szaggatás. :(

    Magát a játékot nem a microsoft készítette , hanem a Juice Games nevű csapat tehát a graf. motornak semmi köze a microsoftnak.

    Gondolom mivel előszőr X360-ra jött ki a game és a "közös internetes élmény" ami összeköti az x360 és pc tulajokat,az miatt használja mindkét platform a Microsoft Live rendszert.A gammához amúgy semmi köze.
  • alma2
    #1355
    Igy latatlanban elegge 0 eselyt latok arra, hogy a jatek openglben menne egyaltalan. Microsoft bla bla bla, biztos directx-es.
    Bar ezt nem tudom melyik angol mondatbol sikerult magyarositaniuk :)
    "Ezután a "Illeszkedő texturacsatolás" opcionál állítsd át OPENGL-re"
    Ebbol gondoltam, hogy opengl alatti dolgokat allitottad.
  • kenderzen
    #1354
    1kis OFF , csökentettmodban uninstalt nyomtam az nvidiadriverre aztán felraktam a 169.04-et és lett 1 kis minöség változás ,jah és nem vilog be :)

    169.04 16xQ AA

    169.17 16xQ AA
  • kenderzen
    #1353
    meg szerintem ez az uj beta driver is 1 rakás fos :)
  • kenderzen
    #1352
    ezzen az astrán is látszik hogy nem stimmel
  • w77d
    #1351
    akkor tényleg nem nálam van a hiba, köszi :)
  • kenderzen
    #1350
    nekem is elöjöttek azok a bevilanások 16xQ AA-n ...
    bugos kicsit
  • w77d
    #1349
    én nem tudom, hogy ez beválik-e, mert nekem tökéletesen ment eddig is, de a jó szándék minden szempontból értékelendő ;)
  • McKangi
    #1348
    Na asszem megtaláltam a megoldást erre az akadozási mizériára......

    Ahogy visszaolvasgattam a fórumba észrevettem hogy elsősorban az Nvidia kártyatulajoknak van problémája a gammával.


    Na a lényeg:

    Nyissátok meg az Nvidia vezérlőpult-ot és a 3D beállítások kezelése alatt - akinek még nincs az kreáljon egy profilt a játékhoz.

    Ezután a "Illeszkedő texturacsatolás" opcionál állítsd át OPENGL-re.
    FONTOS: ha mind ez megvan indítsd újra a gépet!Ha nem teszed nem fog müködni a dolog !!!!!!
    KIPRÓBÁLTAM !!!!!

    részletes beállítások (sajátom):

    Anizotróp szűrés : KI
    Függőleges szinkronizálás : KÉNYSZERÍTÉS KIKAPCSOLÁSA
    Hibajelentés : KI
    Illeszkedő texturacsatolás : OPENGL SPECIFIKÁCIÓ HASZNÁLATA
    Kiterjesztés korlát : KI
    Mipmapek kényszerítése : NINCS
    Sztereó megjelenítési mód : Glob beáll - Függőleges........
    Texturaszűrés anizotróp mintaoptimalizálás : KI
    Textúraszűrés-minőség : MINŐSÉG
    Texturaszűrés-negatív részl.szint : ENGEDÉLYEZVE
    Texturaszűrés-trilineális optimalizálás : BE
    Triplabufferelés : KI
    Többmegj. mód : EGYMEGJELENÍTŐS
    Vonalsimítás beállítások : ALKALMAZÁSVEZÉRELT
    Vonalsimítás-gammakorrekció : KI
    Vonalsimítás mód : BÁRMELY ALKALMAZÁS BEÁLL.FELÜLBÍRÁLÁSA
    Vonalsi,ítás-áttetszőség : KI
    Összefűzött optimalizálás : Automatikus

    Nekem is gond volt a hanggal,de ez a fenti videókari beállítás megszüntette a hang problémát is.
    Most a Juiced2 konfig-ban is be van kapcsolva az AA - x8Q
    A játék 1280*1024-ben minden minőség meg effekt a maxon van és megy mint az állat !

    Konfigom : Intel Core2DUo 6300 , alaplapi realtek 889A - 1.80 driverrel,Geforce 8800GTS 320MB - 169.01 beta driver.Gigabyte P35C-DS3R alaplap.

    Ati kártyáknál nem tudom van e ilyen direkt opengl meghajtásra állítás (asszem ott automatikus).

    Ha valakinek hasonló erősségű konfigja van akkor annak müködnie kell a fenti beállításokkal.Ha meg valakinek gyengébb a gépe ne engem szídjon.

    Persze ha van vírus a gépen meg 100 másik taszkon futó alkalmazás az vessen magára.

    Ha meg valakinek így megy akkor 1 köszönöm jólesene.

    Üdv!


  • Vitéz Roland
    #1347
    NVIDIA ForceWare 169.17 BETA
  • kenderzen
    #1346
  • kenderzen
    #1345
    veszek 1ilyet részletre :D