1707
juiced2
  • ntex
    #1424
    Még én is csak egy ligát haladtam előre a játékban, még nagyon az elején vagyok. De amúgy amennyit vársz a mentésre már rég haladhatnál benne
  • kenderzen
    #1423
    zsivány:D
  • hirtwarez
    #1422
    én savegame-re gondoltam, de nem rossz képek alapján, feltennéd nekem a mentésedet???
  • ntex
    #1421

  • hirtwarez
    #1420
    valaki dobjon már 1 jó mentést, megnézni még is mit tud a játék...
  • kemszi2
    #1419
    de úgy látom hogy ha éppen lent van akkor még be is van "rácsozva" XD
  • kemszi2
    #1418
    hát igen a graviáció -.-
  • w77d
    #1417
    hát nem igen néztem a neveket, csak azt tudom, hogy van olasz, amerikai, német, japán és brit pálya :)
  • phenomiq
    #1416
    a nemet palya nellam is ilyen ... m,intha leontottek volna glazurral ... tiszta jeges palya, en sepc. jegen soha nem mentem meg annyira gyorsan mint azon a palyan :)))))) tok gagyi.
  • Szabi1991
    #1415
    én sajna most jutottam be a a 7 es szintre, szal picit levagyok maradva :DD

    légyszi leírnád mien pályákon jártál eddig ?

    (szeretném beleírni a faqb-ba :)
  • w77d
    #1414
    havas pálya :)
  • Szabi1991
    #1413


    amúgy ez hó ? :O

    vagy csak nemszereti a videókártyád a játékot ?

  • w77d
    #1412
    nem kis bug:





    videót kellett volna raknom, de most nem akartam feltölktegetni!
    szóval a kipuff emelkedőn lefelé megy a kasztniban, lejtőn felfelé :D
  • Szabi1991
    #1411
    hmm először fel se akartam tenni a játékot, mert csak oltást kapott a fórumon, első versenyen röhögtem egy nagyot, aztán elkezdtem játszani, első óra után már kifejezetten élveztem :)

    tény hogy gagyi az irányítás, de szokható, és lazuláshoz tökéletes :DD

    sztem jó kis gém, de lehetne az irányítás/kormánytámogatás legalább olyan mint az NFS:PSben..

    pár kép:


  • kenderzen
    #1410
    ha vistád van akkor beta verziot kell letölteni .
  • kenderzen
    #1409
    Elégé átbaszás az biztos de gondolom a microsoftnak ez volt a cserealap. a live rendszerért cserébe csak x360at padot engedélyeznek.

    A pinacle nevü progival elégjol belehet löni a joyt és ha kéziváltoval mész akkor élvezetesebb az irányitás jobban lehet venni a kanyarokat is .
  • Pókmalac
    #1408
    hát az kurva jo és oylat honna szedek le msárészt akkor ez egy kurva szar játék mert bill en nem fogom irányitani hogys idegbajt kapjak...iszonyta szar az irányitása( abban biztam hogy gamepadon talán szimulátorosabb lesz) nem igaz hogy nem lehetett volna egy normális opcio menüt csinálni a játéknak SZAR
  • kenderzen
    #1407
    csak x360 kontrollert támogatja , játékon kivül kell beállitani 1 gameprofil szerkesztövel .
  • Pókmalac
    #1406
    hogy a faszba lehet át álitani az irányitást gamepadra????mert má kurva iudeges vagyok hogy nem sikerül
  • kemszi2
    #1405
    kár -.- na mind1
  • phenomiq
    #1404
    igen tudom, de a nyitott verziot ugy nevezik.
  • w77d
    #1403
    nincs
  • kemszi2
    #1402
    akkor marad a rizsrakéta megnevezés:) (de már csak ezért fel fogom rakni)
    van benne szabad autózés amúgy?
  • Pheaper
    #1401
    hitok
    megvan vkinek az ost? ha igen pm be jelleze köszönöm
  • MikX
    #1400
    ŐŐ oan nincs, h myfairlady, az vmi más... :P
    Fairlydy van, dee gyakorlatilag ugyanaz a 2-ő, csak japánban a "Z" ket fairladynek hívják, a 350Z-t is... :D
  • phenomiq
    #1399
    OFF.

    az egyik nagy kedvencem nekem is a Skyline de csak az R34-es; elso 300ZX-et amikor lattam az egy magazinba volt mellekelve poszterrel (Sportauto, nagyon franko magazin volt regen, nyomtatasi csucsminoseggel) szoval ott lattam eloszor, ez `93 korul lehetett, de az sem egy sima 300ZX volt hanem egy "Strosek". Gozom nem volt mi a vihar lehet az, gondoltam bizta valami uj automarka majd aztan kiderult hogy egy 300ZX Strosek tuningal, aztan evek mulva lattam egyet elobe is, egy pirosat abbol is a MyFairL verziot amelyiknek lejar a teteje, olyan targa fele. Az iden meg tuningverseny volt a varosba es angliabol hoztak egy felporgetett 300ZXet egy hamuszurket valszeg nem eredeti festessel, hat eszement szeles es piszkosul lapos verda tipikusan azon autok kozze tartozik amelyekrol orakat lehetne regelni. Mivel csak hatsomeghajtassal rendelkezik es az elobb emlitett pedig volt vagy 600 lovas szoval a harmas sebessegi fokozattal sem tudott mit kezdeni mert csak porogtek a kerekek es egette a gumit, persze nem is nyert ;) ... a lenyeg hogy mindenki gyonyorkodott benne. a szurke 300ZX kepe

    ON.
  • kenderzen
    #1398
  • Ariakus
    #1397
    Az a fekete Nissan 300ZX nagyon frankó lett!!!
  • MikX
    #1396
    Énis berakok pár verdámat:















  • w77d
    #1395
    mingyá jobb :)
  • kenderzen
    #1394
    jo lehet tényleg kicsit aircraftes xD, itt van ez
  • w77d
    #1393
    egen, ízléstelen bumszli nagy
  • Csabesz6
    #1392
    ja elég gány szvsz:D
  • Szabi1991
    #1391
    durva a lökös toldás :O
  • kenderzen
    #1390




    naja origibe kicsit jobban mutat :D




    ebayen 10000dolcsitol kezdödnek a "jobb állapotban" lévök
  • kenderzen
    #1389
    következö automnak összerakok 1et :D
  • Ariakus
    #1388
    Nagyon jó az ízlésed! Én is a Nissan 300ZX miatt érdeklődöm többek között a játék után. Az első részben is benne volt, nagyon szép kocsi és elég ritka. Magyarországon is csak egyet láttam belőle, azt is Pesten. Nem tudom az NFS miért nem tette be eddig a kocsiválasztékba. Méltatlanul keveset emlegetett autó...
  • w77d
    #1387
    jól érzem hogy én vagyok az egyik célpont? :D

    amúgy engem csak tényleg az ért kellemetlenül, hogy nagyon vártam a játékot, erre kiderült hogy nem lehet kormánnyal menni! egy autós játékban!
    amúgy meg persze hogy nem kötelező a játékkal játszani, de véleményt nyílvánítani lehet! akinek ez fáj, az egyszerűen ne vegyen tudomást a kommentről ;)
  • Cool-spot
    #1386
    A Juiced 1 része mai napig fent van a gépemen és nagy kedvencem :) A masodik rész is nagyon bejön, csupan az egyetlen bajom vele, hogy homályosak a matricák,amit valjuk be, kritizálás vagy nem, de elcsesztek. És amit remelem javitani fognak és onnantol már nem tudom felhozni(a számomra) egyetlen hibának :)
  • gabo91
    #1385
    Szevasztok.

    Olyan gondom van, hogy amikor bejön a juiced2 logója akkor egyből megfagy a játék...

    Nincs valami ötletetek hogy milehet a probléma?