1707
juiced2
  • kemszi2
    #1464
    olyan érzésem van az autóirányításánál mintha papírból lenne...vagy vmi hasonló
  • kemszi2
    #1463
    érdekes játék menet.épp most próbáltam ki.de elszórakozgatni jó lesz
  • kenderzen
    #1462
    azért mert a chillstream az hivatalosan is x360 utángyártott kontroller .
  • Szabi1991
    #1461
    elég részletesen :)

    pl. lökösök,motorháztető,kormány,ülések,tető,felnik,spoiler,ajtók(LSD) stb..
  • csoola
    #1460
    látom sokféle verda van mennyire lehet tuningolni?
  • HoReSz1975
    #1459
    nekem fullon megy minden, csak az irányitás szar, joyyal nyomom, emulatorral...
  • phenomiq
    #1458
    mirol beszelsz? en PC-s gampepadrol jatszom emulator nelkul raadasul (Logitech Chillstream)... kulomben is mar irtam, vissza lehet olvasni.
  • gematta
    #1457
    ha a full hangot kikapcsolod jó lesz
  • gabo91
    #1456
    virtuális memot még nyomathatok neki, vga drivert pár napja frisitettem, de nézek hátha van ujabb. (esetleg pont az a gond hogy túl friss?) hang... hardwergyorsitást már telepités után kikapcsoltam...
    köszi a választ probálkozom vele még, remélem valamit sikerül javitanom,
    800*600 -on gamelek vele igyis...
  • gematta
    #1455
    akkor marad a ps2 :(
    van valami külömbség pc és ps2 között autók stb?
  • Szabi1991
    #1454
    eddig sajna még nemsikerült nekünk..
  • gematta
    #1453
    no szal
    a hangmiatt fosakodik
    apró valhogy gamepadot nem e lehet rádukmálni hogy menjen?
  • Szabi1991
    #1452
    ezt kultutáltabban is közölhetted volna..
    bár sajnos igazat kell adnom benne..
  • mrbaba
    #1451
    sztem naon szar ez a game..:S PS hez képest szar..
  • gematta
    #1450
    hy
    nálam is ez a hiba verseny alatt szétszagatja gépet
    vga driver friss mint a ma született bari
    :D
    de többit is megnézem hátha
  • tmisi
    #1449
    Okok lehetnek:
    -Rossz VGA driver, frissíts.
    -Alaplapi hang: tipikus hiba (nálam is!), legfrissebb driver, ha nem segít, hang kikapcs vagy hardveres gyorsítás off, esetleg új hangkártya.
    -Swappol, kicsi a virtuális memória > megnövelni.
    stb...

    De a bugosság miatt sztem az első eset a nyerő.
  • gabo91
    #1448
    Sziasztok. Tanács kellene, meg némi segitség. Eléggé bugos nálam a játék, (pl. net melett nem megy, folyton lefagy, néha elindul) ha elindul akkor a verseynek alatt iszonyatosan beszaggat, játszhatatlan, a versenyből kilépés vagy utánna a töltésnél pedig végtelenségig töltene majd 10 perc után megfagy...
    Milehet a probléma? Nem egy atomerőmű a gépem, de azért enyire nem kéne szagatnia...
  • Cool-spot
    #1447
    Nincsmit. Sajnos manapság ez alap :( Én ugy gondolom h akinek még 1magos procija van,az inkább fejleszen videokártya helyett azt,mert lassan alapkovetelmény.
  • eddguy
    #1446
    Hát igen sajnos nem duplamagos a procim akkor ez a probléma na mind1.
    Köszi a segítséget.
  • Szabi1991
    #1445
    nekem se duplamagos a procim..
  • kenderzen
    #1444
    Ha elbukod a verdát és még van minimum 2 opponent akkor visszamész és ott lesz a csáko az elnyert verdáddal , én is 1xer elbuktam a tt-met de utána vissza nyertem :)) , az más kérdés hogy utána végleg bebuktam :DD
  • Cool-spot
    #1443
    Nekem is ez volt a problema még anno a 3200+ Bartonommal. Amiota csereltem erre a gépre,azota fut a játék szépen.
    A tippem az volna hogy vagy nem duplamagos a proci / vagy pedig hianyzik SSE 2-3 utasitáskészlet.(sega rally ezert nem indult/futott normálisan). Sajna manapság a dupla mag alapdolog :( ezert váltam meg szeretett Bartonomtol :(
  • eddguy
    #1442
    Hello!
    Nekem is hasonló problémám van én is elindítom az exet utána ezt írja ki, hogy Juiced2_HIN.exe hibát észlelt, ezért leáll.
    Tudna nekem valaki segíteni?
    VGA: ATI Radeon X1600 256Mb és támogatja SM 3.0
  • Szabi1991
    #1441
    én 9600XT-n néztem, úgy nemindult el..

    azóta vettem új videókártyát, ezen egész jól fut :D


    sajna a 9600 az Sm2es..ennek a játéknak pedig sm3 kell :S
  • denesch
    #1440
    Hali!
    Nekem az a problemam a jatekkal hogy nem indul el mindeg valami errot dob kiaz exe, indito fajlra!! Mi lehet a gond??? Egyaltalan Radeon 9600 s Pro
    n elindul a jatek?

    Help!!
  • ntex
    #1439
    Ja bocs ez sima, de a Gamer is 17.900,-
  • ntex
    #1438
    Hát az attól függ hol veszed

    - Hangkártya: Creative SB X-Fi XtremeAudio 7.1 dobozos: 12.500,-

    De nem offolok, meg nem itt van a reklám helye
  • tmisi
    #1437
    Tudom de csak ezért nem fogok hangkarit venni. Mert minimum egy X-Fi Gamer érné meg, 20 ezret meg nem adok érte egy játék miatt.
  • Cool-spot
    #1436
    Nálam megy normálisan minden ilyen trukk nelkul.De a matricák siralmasan kivehetetlenek, de ezt már irtam párszor :)
  • ntex
    #1435
    Ja így megy, de valamikor úgy szól a zene mintha víz alatt lenne a hangfal, meg néha begyorsul, berecseg stb.
  • tmisi
    #1434
    Figyelem! Akinek akad alaplapi Realtek hangkártyán a játék annak itt egy megoldás:
    Vezérlőpultban Hangok és audioeszközök\alul Speciális gomb, majd második fül, és a hardveres gyorsítást levenni MINIMUMRA! Persze a juiced2config.exe-ben is ki kell kapcsolni a Hardware Mixing-et, de ez utóbbi önmagában nem hozott eredményt nálam, csak a gyorsítás teljes lekapcsolásával (lehet h. nem kell teljesen minimumra venni, de a többi fokozatot még nem próbáltam).
    +ajánlott feltenni az októberi drivert a Realtek honlapjáról.

    Nálam bevált. Talán kicsit gyérebben szól így a hang, de legalább nem szaggat.
  • ntex
    #1433
    Pöppet felkaptam a cukrot, elbuktam a drága R33-asomat egy Circuit Pink Slip-en (csak másfél órát szarakodtam a matricázással)...
  • kenderzen
    #1432
    még1kép:))
  • MikX
    #1431
    Őő, jaja, ígyigaz... :D
    Datsun Fairlady 2000
  • tgabika76
    #1430
    Csak majdnem. Az első Fairlady-t a világon mindenütt így hívták, annak még nem volt "Z" betűs neve, de már alig valaki emlékszik rá, mert csak '65-től '70-ig gyártották, pont a 240Z elődjeként.

  • phenomiq
    #1429
    a beallitasoknal ahol a gamepad-et allitod. Nekem Logitech Chillstream joypadom van epp olyan mint az xbox360 joypad, azzal be lehet allitani a jobb oldali analog (gáz) folotti gombal. Nem tudom mas gamepadokkal mikent lehet, remelem segitsegedre voltam ;)
  • ntex
    #1428
    és hol ? :D
  • phenomiq
    #1427
    át ! ... nekem ugy van.
  • ntex
    #1426
    Valaki nem tudja hogy az MPh-t át lehet-e állítani KMh-ra valahogy ?
  • w77d
    #1425
    jaja :D