1707
juiced2
  • McKangi
    #1504
    Az írányítás-ra egy esetleges megoldás!
    Ha van egy olyan kontrollered vagy joystik-os ami nem x360 kompatibilis(chillstream),akkor jól jöhet ez a progi:


    ControlMk

    Nálam van egy Logitech FormulaForce Ex meg 1 xbox1 kontroller , de mindegyiket felismerte.

    A progi nem csinál semmi mást mint a kontrollered gombjait,tengelyeit hozzárendeli egy bizonyos billentyű lenyomásához.

    Természetesen a kontrollered telepítőprogramját azért tedd fel előtte!

  • Silent Knight
    #1503
    ez volt a legnormálisabb alsó szerintem :D de különben meg a lényeg a közép és a felső táj, az pedig hibátlan. (sajnos ez nem mondható el a játékról).
  • hiej
    #1502
    én probáltam de nem sikerült letölteni
  • kenderzen
    #1501
    a verda az kool de a csajszi alsorésze egy 80as évekbeli kokszos rüfkéjé:D
  • w77d
    #1500
    ez főleg azoknál a drifteknél idegesítő, ahol 2-3 millió pontot kell elérni, és mondjuk 1,5 milliónál vágod oda a kocsit :)
  • tmisi
    #1499
    Az irányítás tényleg szar. Viszont a driftet (vagy inkább jégencsúszást) már egész megszoktam. Végső soron nem a falhozvágódással van a bajom, hanem azzal, hogy ez némely futamban a verseny végét jelenti. :S
  • Silent Knight
    #1498
    megoldás: hardveres audio gyorsítás KIKPACSOLÁSA! (Vezérlőpult->Hangok és Audioeszközök->Hagszóró beállításai résznél Speciális gomb->Teljesítény fül->Hardvergyorsítás rész NINCS, csúszkát teljesen balra, az alacsony nem elég, nem old meg semmit, ha kikapcsoltad, mindenre OK, és a játék fut, mint a vajaskenyér. más dolog, hogy valami eszméltlen trágya az irányítás, a játék a szervokormány effektet hírből sem ismeri, az ellenfelek csalnak, mint egy korrupt politikus, és valamiért az autó úgy csúszik, ha sokáig tapadsz egy iránygombra, mint egy zselékerekű kisautó.. az előző juiceddel ugyaz volt a gondom, egyébként korrekt jáék lehetne, ha sikerült volna belecsempészni egy Underground (1-2) vagy Most Wanted szintű irányítást (a Pro Street nekem nem jön be, de megszokás kérdése). a zenék tetszenek, a grafika csili-vili (NFSU2 POWA :D), a csinibabák szépek, és egy gyönyörű női karaktert raktam össze:
  • kemszi2
    #1497
    nállam ez a probléma úgy jött elő hogy lemegy a verseny simán,és utánna képregény vetítés,és a töltésnél meg is áll...
  • Silent Knight
    #1496
    SEGÍTSÉG!!!!!!!!!! a probléma a következő: a játék jól fut a menüben, a versenyek előtt a fogadáson, minden klappol, DE MIKOR ELIDÍUL A VERSEN, VISSZASZÁMOL, AZ 1 UTÁN 1-2 FPS-T KAPOK, ESZMÉLTELEN SWAPPOL A JÁTÉK (virtuális memo 956-1600MB kézzel beállítva). mi a jó életet lehet csinálni ezzel a trágyával? vártam mint a messiást, és tessék.... mind1, hogy 800x600 full low vagy 1280x1024 MAX, ugynaz, hardveres audiokeverés ki/be, mind1, driverek mindegyik legfissebb. valakinél hasonló probléma? konfigom: P4 3.0GHz, Abit IS-E deszka, Gigabyte 7600GS 256 VGA, 2 GB Kingston RAM Dual-ban. ha valaki tudna segíteni, nagyon hálás lennék érte!
  • gematta
    #1495
    hy
    Maxtreme tudnál segiteni hogy kell beállitani a a progit?
    köcce
  • HoReSz1975
    #1494
    Srácok nekem teccene a gamma, csak kiba***tt sz*r az irányitás, épp hogy kanyarodni akarok, nekivágodik a falnak, kisodrodij stb...

    Ezért nem is játszom vele, várok egy megmentő patch -et, hátha csesznek vele valamit
  • Maxtreme
    #1493
    Én pl sima gamepaddal nyomom :P
    http://xpadder.com/
  • ntex
    #1492
    semmit
  • Dominic901
    #1491
    HI
    tudom hogy már volt de most nincs időm visszakeresni sry
    a matricák anyyira elvanak mosódva hogy csak egy nagy paca az egész autó
    mit lehet vele csinálni hogy jó legyen? help pls
  • Kami
    #1490
    Ok., thx!
  • Szabi1991
    #1489
    sajna csak X-box kontrolert támogat, de nem vesztenek sokat a gyerekek :DD

    inkább tedd fel a PS-t nekik, kormányal megy, kisebb is gépigénye, és jobban fog tetszeni nekik :DD
  • Kami
    #1488
    Sziasztok!
    Rákerestem de nem találom a választ és a FAQ-ban sincs, na szóval, hogy lehet rábírni a játékot, hogy kormánnyal is lehessen irányítani?
    Én nem jöttem rá! :-(
    Help, a gyereknek kellene belőni!
    Előre is THX!
  • kenderzen
    #1487
    szerintem is jo :))
  • Cool-spot
    #1486
    Igen, az oltári bugok ellenére én még mindig játszom vele...
  • phenomiq
    #1485
    Van olyan aki ezt meg jatsza ?
  • Nohab
    #1484
    Mindenkinek van zene a játékban?
    A configban be van kapcsolva a music, és a játékban pedig maxon. A mappájában kettő fájl van.
  • tmisi
    #1483
    Nekem a menüben az autókon volt egyszer-kétszer fehér rácsozat. De ilyen "utas" még nem volt. Most graf 50%-on van, postprocess meg majdnem minimumon.
  • chipsz
    #1482
    HALI! valaki tud olyan oldalt ahonnan ingyen letudom tölteni a crack-et?? naon kéne
  • Clint EastWooD
    #1481
    Valaki tudja esetleg hogyan lehet a zenéket kiszedni a játékból?
  • Maxtreme
    #1480
    Ha játszik valaki még a játékkal (rajtam kívül :D ) annak 1 jótanács :)
    Láttam különböző forumokon hogy rengeteg embernél előjön az a gfx bug ami nálam is (pöttyös út etc)
    Nos rájöttem valamire! :)

    Alap gfx beállítások:



    ...és ha 1 kicsivel lejebb veszitek:



    :)

    Szvsz így még az autók is sokkal szebbek :D
  • w77d
    #1479
    nekem igaz gtx-em van, de abszolút ne akad maxon! neked se kéne annyira akadnia, hiszen nem olyan óriási a különbség a gts és a gtx között!
  • Gabesz026
    #1478
    Szasztok!

    Hát én nem nagyon tudok játszani vele annyira szaggat. Mindez 4gb ram meg 1 8800gts társaságában csinálja. Biztos a játékkal van a gond mert amikor akad a vinyó nem is tölt semmit. Minden más game 1680x1050-es felbontásba fullon megy még a crysis is igaz ott nem minden van maxon. Remélem lessz valami javítás hozzá mert a game nem lenne rossz.
  • tommyx
    #1477
    nah mindegy. azért kösz
  • ntex
    #1476
    Hát bocs de FX5200-al nemigen hinném hogy megütöd a minimumot, eleve azért mert SM 3.0-s kártya kell a játékhoz
  • tommyx
    #1475
    hello mindenkinek
    van egy ki problémám
    nem indul el a játék. csak fekete képernyő van meg valami hang és semmi más. a video kártyám nvidia geforce fx 5200. a minimum hardware igényt is megnéztem a játéknak és még benne vagyok. mi lehet a problem?
  • gabo91
    #1474
    hali.

    na ugynézki, hogy most már nem szaggatt... viszont most hibaüzikkel dobál ki minden verseyn után...
    nincs valami ötletetek hogy mitől lehet ez?
  • phenomiq
    #1473
    noah bravo
  • kenderzen
    #1472
    az van hogy akinek nem ismeri fel a joyt annak nem x360kompatibilis a gamepadja ,nekem is rumblepad 2 van és azt nem ismerifel , de levan irva a readmebe is "Keyboard, Mouse, Microsoft 360 compatible controller"
  • phenomiq
    #1471
    jah és akkor mi van? attól meg joypad vagy talán egér vagy taszter ... ? ahany joypadom van itthon mind Logitech gyartmany nem is veszek egyebb gagyi cuccot.
  • gematta
    #1470
    akkor mégis lehet gamepaddal nyomni?
    nekem is logitechem van
    apró ps2 emuval megy?
  • w77d
    #1469
    én is így voltam vele, aztán egyszer végigtoltam, hátha megváltozik a véleményem! Nem változott meg :D
  • bertino
    #1468
    uristen már bánom, hogy leszedtem :D
    del.
  • Szabi1991
    #1467
    sajna nem, de amúgy is vicces lenne úgy..
  • bertino
    #1466
    uristen emberek ezt a játékot nem lehet kormánnyal játszani ?!
  • bertino
    #1465
    nekem minden második képernyőváltásnál kifagy :D