1707
juiced2
  • overlocker
    #1544
    Nem jo a FAQ valaki javitaná??
  • Szabi1991
    #1543
    szal, vki elküldené ímélben a mentését ?

    leginkább oan kéne, amiben lehet Mustangot venni :)
  • theodor
    #1542
    Akkor nemtudok segíteni mert már megtörtént a megtisztítás tőle.
  • Kicsur
    #1541
    THX!!

    De nem erre gondoltam :D

    Nekem a crack megvan de viszont a juiced2_HIN exe. meg beszart azt azér kéne :) De azért köszi!
  • theodor
    #1540
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_juiced_2.shtml#Juiced%202%20v1.0%20[MULTI5]%20Fixed%20EXE%201
  • theodor
    #1539
    Ez egy LOL game.
  • Kicsur
    #1538
    Helló!

    Valaki nem tudná elküldeni az e-mailomra a következőt: juiced2 HIN exe.

    E-mailom: [email protected]
    MSN: [email protected]

    Lécci nagyon kéne! PLS!!!:):):):):)
  • tonyr #1537
    ha krekkelted és kilép, akkor ezt telepitsed fel a cd-röl:
    XLiveRedist1.1.0324.msi

    ill ha a kane&lynch is megvan neked akkor azon ujabb verzio van
    netröl letöltött verzio nem nagyon szokott jol müködni

    de ha nem ez a gond, akkor:
    [URL=http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/juiced2hotimportnights.shtml]#2-es (a 3.) tökéletes müxik nálam[/URL]
  • Zsolti0603
    #1536
    Hy! PLZ tegyen valaki fel egy jó cracket vagy adjon egy oldalt ahonnan letudom szedni a game-hez mert nem műkszik! A gép egyszerűen kilép mert hibát észlelt! THX előrre is
  • Skyline
    #1535
    Hi! Egy kérdés,xbox360-on volt a játékban egy ilyen jópofa videóbejátszásosdi az ellenfelekről vezetés közben az egyik sarokban futamok alatt...Azt pc-n be lehet kapcsolni vhogy? Vagy nincs? Mert hiába van fullon a grafika nem volt még ilyen jelenet game alatt....
  • tmisi
    #1534
    Nekem is sokat segített a hangkeverés lehúzása, de kanyarban még mindig van pofája beakadni egy-egy pillanatra 25%-ra állított grafon Postprocess nélkül is (hogy nekiütközzek a falnak, aztán kezdhessen előlről pl. az endurance versenyt), totál minimumon talán mondhatom, hogy ezt sem csinálja. Pofátlanság, hogy másfél giga RAM sem elég neki. Viszont minimumon szinte semmivel sem csúnyább, csak pár extrát vesz le (pl. autócsillogás, hmm ez már NFSUG1-ben is volt :).
    Persze ez akkora gond nem lenne, ha az autó NORMÁLISAN kanyarodna, mert így olyan matchbox érzésű a dolog.
  • Szabi1991
    #1533
    én 1 nap utan meguntam, szal nemtom :D
  • SzocsA
    #1532
    de mégis mennyi 1 nap 2 nap 1 év?
  • Szabi1991
    #1531
    sok :D
  • SzocsA
    #1530
    kb mennyi idő alatt lehet végigvinni?
  • Szabi1991
    #1529
    eljutott már vki addig, hogy megvehesse a Z28-as Camarot ? :)

    ha igen, pliz töltse fel vhova a mentését !!
  • tonyr #1528
    ezt kane & lynch-nél is irták és semmi eredmény, ill annyi hogy TS-en szétcsuszott a hang...
    de azért kösz, h segiteni probáltál
  • Szabi1991
    #1527
    huh, akkor asszem install :DDDDD
  • kenderzen
    #1526
    van lentebb 1 hsz abbol idézek:
    "megoldás: hardveres audio gyorsítás KIKPACSOLÁSA! (Vezérlőpult->Hangok és Audioeszközök->Hagszóró beállításai résznél Speciális gomb->Teljesítény fül->Hardvergyorsítás rész NINCS, csúszkát teljesen balra, az alacsony nem elég, nem old meg semmit, ha kikapcsoltad, mindenre OK, és a játék fut, mint a vajaskenyér. "
    by© Silent Knight
  • tonyr #1525
    ja és minimumon, ill max grafikán is ez a helyzet
  • tonyr #1524
    nekem se jo a game, azaz elindul és megy is , wersenyek alatt annyira beszaggat, h diavetitést látok csak.. persze nem mindig, csak amikor autok vannak elöttem... annyira zavaro, h alt+f4 hez kell már nyulnom...
    van vmi +oldás erre ?
  • berimre
    #1523
    hát nem tom nekem mostmár jók eddig pedig mindenféle grafkon szar volt
    de most jó
  • w77d
    #1522
    nekem 4 gigával sem jók.....
  • DJ Skyline
    #1521
    ennyire szar? :S na mind1, nem mintha nagyon érdekelne a játék, csak olvastam a listát, gondoltam megkérdem mel verziók! útközben találtam 1-2 rosszabb minőségű videót, amikben kiderül, hogy a 4 lámpás Z28 van benne! kilehetne rippelni, és lehetne nyomatni át GTA-ba! csak egy autó miatt nincs kedvem leszedni x GB-ot! na majd valamelyik GTA modder kollégát megkérem hogy szedje ki a gyári verziót a játékból
  • berimre
    #1520
    Na most visszatettem arra a grafkot amin eddig is volt nekem 1GB-rammal és szintén láccodnak a matricák tökéletesen szoval a ram a megoldás nálam legalábbis
  • berimre
    #1519
    No emberek nem tom ez megoldás e a homályos matricákra de nekem eddig 2 db 512/533Mhz-es ramom volt.Most vettem 2 db 1024/800 Mhz-eset és felhuztam a grafkot és tökéletesek a matricák.Leszögezném 1 Gb rammal is felhuztam de nem voltak jok szoval most nekiállok csinálni egy két autó csodát:D:D
    Ha vkinek segítségére voltam akkor ok ha nem akkor sajna nálam igy jo lett:D
  • Szabi1991
    #1518
    sajna nemjutottam el odáig :S

    egy darabig tetszett, aztán nagyon felb*szott hogy ennyire szutyok az irányitás az töröltem..
  • DJ Skyline
    #1517
    látom az M3 GTR itt is szerepel a játékban, kihagyhatatlan
    kérdésem lenne, melyik Falcon és melyik Camaro Z28 (a kettő vagy a négy lámpás) van a játékban? gondolom a Falcon nem a régi XB Falcon, hanem valamelyik újabb
  • berimre
    #1516
    akkor vki akinek nem homályosak a matricák nem irná le hogy milyen konfigurácioja van?Csak mer most már nagyon kiváncsi lettem
  • Dominic901
    #1515
    ATI Radeon-om van és nekem is homályos a legújjab driver-el
  • berimre
    #1514
    Nagyon engem se zavart meg már végig is vittem de azért jo lett volna egy két gyönyörű autót is megcsinálni pl azt a Sylviát ami a töltéskor van azt meg akartam csinálni:D:D Ha vkinek akinek GForce kártyája van és mégis tökéletesek neki a matricák azért segíthetne.Vagy csak leirhatná hogy milyen drivere van xp alatt nyomja e?vagy vmi
  • tmisi
    #1513
    Nekem is homályos némely matrica, de nemigen foglalkoztam vele, gyanítom, hogy a driverben lesz a gond (mivel mindkettőnknek geforce kártyája van). Nekem azt hiszem a 169.xx van feltéve.
  • berimre
    #1512
    Hello tudom hogy már sokszor volt de nincs vmi megoldás a matrica elmosodásra ami 100% hogy megoldja a problémát.Konfiguráciom:Intel Core2Duo 1.6 Ghz 2 Gb ram Gf 8600 Gt 256 Mb-os vidkari és Realtek integrált hangkari.Maga a játék a hangkártyás manőver után a vezérlőpultban akadás nélkül fut nem max de gyönyörű grafikán.Lassan végigviszem mer az utolso league-ben vagyok de azért jo lenne ha vki segítene.Mégeccer mondom kitünően fut de a matricák naggyon homályosak
    A segítséget előre is köszönöm........
  • gematta
    #1511
    Ebben igazad van
    de azért köcce:D
    próbáltam beállitani a játékhoz de valami
    hibát észlel
  • Maxtreme
    #1510
    Én csinálhatok, de ezzel aztán nem leszel előrébb :)

  • gematta
    #1509
    ok akk lécci csiálj róla képet hogy kell belőni
    köcce
  • Maxtreme
    #1508
    User error :)
    Én kb 1 éve használom, és kifogástalanul működik.
  • gematta
    #1507
    csak nem megy:D
  • Maxtreme
    #1506
    Amit én linkeltem pöppet normálisabb..
  • kemszi2
    #1505
    thx.de én ma még leformázom a gépem ,és ez az a játék ami nem fog vissza kerülni már XD