1707
juiced2
  • Prince23
    #1584
    Na, letöltöttem egy végigjátszás filet, és így már nem szaggat. Kész röhej az egész! Csak az első, a kezdőpálya szaggat, az a tutorial, beavató része.
    KÉRÉS:
    Szal megkérnék szépen vkit, h egy profilt nem dobna fel a beavató rész után? tolja végig a legeslegelső versenyt, és azt a profilt tegye már fel rapidra vagy akármire...
  • Prince23
    #1583
    Hi
    vki megmondaná nekem, h mi a faszé szaggat nekem a career módja????? :OOOOO
    A gépem megfelel neki, de bármit húzok le, ugyanazt csinálja, un swappol vagy mi.:O
    thx azért előre is
  • Keszeg2107
    #1582
    jó, ezen az oldalon már és is jártam, csak az a baj, hogy nem tudom melyik fáljt kell letölteni. ha tudnál egy kicsit jobban segiteni azt nagyon megköszönném
  • Szabi1991
    #1581
    ...
  • Keszeg2107
    #1580
    Valaki tudna esetleg segiteni abban hogy kell elinditani a játékot? Vagy esetleg egy crackot adni. Egyszerüen felrakom és nem engedi elinditani, mindig az eredeti cd-t kéri. ha valaki tud eről valamit segitsen PLEACE!
  • Szabi1991
    #1579
    állitóla müxik, nekem nincs gémpadom, szal pasz :D
  • SötétBarom
    #1578
    O RLY? htx!
  • Szabi1991
    #1577
    a gémpadra van megoldás : #1504
  • SötétBarom
    #1576
    Felraktam, kipróbáltam, az autóválaszték kiváló, fizika rettenetes, és nem lehet átlőni gamepadra.. :S
  • ntex
    #1575
    Valaki nem próbálta még az új Realtek AC'97 (WDM_404) driver-el a játékot hogy ezzel is rossz-e a hang ?
  • SzocsA
    #1574
    lol ez most komoly! hehe
  • Pheaper
    #1573
    Zonda: DaMoN

  • Pheaper
    #1572
    azért olyan nehéz a játék még az elején mert a sofőröd tapasztalatlan ezáltal a vezetésben is béna még, de már a játék fele elött már elég tűrhetően fog menni a játék
  • SzocsA
    #1571
    de nekem olyan hogy ha akármelyik írányba megnyomom egyből falnak megyek!
  • Pheaper
    #1570
    Billentyűzet :))
  • SzocsA
    #1569
    és mivel tolta kormánnyal?
  • Pheaper
    #1568
    Osztálytársam Pörgette ki. Hát Nem egy Rövid Játék Valóban :))
  • SzocsA
    #1567
    hu megállás nélkül nyomtad!
  • Szabi1991
    #1566
  • Pheaper
    #1565
    DaMoN :
    játék kezdése 2007.12.22. 11:00 és a játék befejezése 2008. 02.03. 17:00
  • Pheaper
    #1564
    Dokumentumok/My Games
  • k roy96
    #1563
    Sziasztok!
    Megtudnátok nekem mondani hol van a mentési könyvtár(ahova ment a játék)?
    Köszi a segítséget.
  • Pheaper
    #1562
    Drift by Damon:

  • csoola
    #1561
    én ugy döntöttem h tolo az SLRR-t ehelyett, bár nem vágom milyen benne a tuning, a képek nem annyira szarok, de én már az elsö verseny miatt letöröltem a gammát, ugy felbaxta az agyam a béna irányitás meg fizika, amugy meg a grafika maxon sem jo vmiért, midnen tiszta mosott volt holott fullon játszottam...
  • Dominic901
    #1560
    Tudja valaki mikor jön javítás?
  • Szabi1991
    #1559
    Shelby GT500KR Mustang, de sajna a játékban nemlehet megcsinálni :(
  • csoola
    #1558
    sry az offért de pont wikin kerestem valamit a régi firebird-röl és láttam h lesz uj knightrider, küldhetnél egy PM-et ha nem nagy kérés h mi és h, csak képeden látom azt a verdát amit ott:D
  • Pheaper
    #1557
    By: DaMoN
  • Pheaper
    #1556
    Optikai tuning 5 perc , festéssel együtt 30 perc ennyit a pár perces tuningodról:


  • Szabi1991
    #1555
    én is max tuningolni szoktam benne, azzal elvagyok egy pár percig :DDD
  • csoola
    #1554
    huh én 2 perc után uninstallra mentem, ennek a játéknak vagy aktasztrofa a fizikája vagy nincs... sztem csalodás
  • Pheaper
    #1553
    PM
  • Szabi1991
    #1552
    nincs neki feloldva az új Mustang vagy a régi Camaro ? :)

    mert nagyon jó lenne egy mentés amiben felvan oldva pár autó :D
  • Pheaper
    #1551
    Egy két kép kocsiról :
    Osztálytársam cisnálta őket:
    Seat Leon:





    Nissan Sylvia:


  • overlocker
    #1550
    billel és sztem a irányitás pl driftben jobb minta carbon sokkal több pontot érek el na mind1 ha lesz rá modom mgveszem ezt is
  • overlocker
    #1549
    Vagyis a kövit javids please már kaphato itthon 7999ft-ért CD galaxis és 576
  • SzocsA
    #1548
    nekem az írányítás nem tetszik! az írányítást nem lehet valahogy megváltoztatni? mert ha picit megnyomom jobbra vagy balra máris falnak ütközök

    overlocker te kormánnyal nyomod?
  • overlocker
    #1547
    ok megy semmi nm szoltam
  • Szabi1991
    #1546
    mit javítsak benne ?
  • overlocker
    #1545
    Én játszottama tört verzioval és teccik meg is fogom venni hamarosan valszega jövö 7en és nem szaggat minden maxon se és stem nem rossszab a crabonnal vagy a undergroundoknál sőt sztem jobb is de ez az egyén véleményem és 8ezer tehát bnem 12 vagy tizen x igaz nem magyar de nem bonyolult