1707
juiced2
  • RYO21
    #1666
    mostmár rájöttem hogy LIVE-os csak itt nem lehet sehogyse kinyitni ac achivementeket.
  • RYO21
    #1665
    Ez a játék is olyan LIVE-os mint a GTA IV?
  • belalli
    #1664
    na jó:Dde ósanos játék és 7000ezres:D:D
    még mindig nem hívott vissza aforgalmazónem lehet valahonnan mentést leszedni?elvileg csak azok a bevezető pályák szaggatnak így...
  • Szabi1991
    #1663
    7000ft?
    kb fél éve 2000az ára..
  • belalli
    #1662
    na joh de 7000ft-ért má adjanak valami hasznavehető játékot is xD:D
    most felhívtuk a forgalmazóját hátha mondanak valamit....
  • Szabi1991
    #1661
    kb ez az én gépem is, de sztem ne foglalkozz vele, pc-n van sok ezerszer jobb játék is ;-)
  • belalli
    #1660
    de nincs valami tipp ho mé men megy normálisan??
    processzor:Intel Dual Core E5200 2,5 Ghz
    A játék a külső meghajtóra van téve kb.183 GB szabad terület és 1,99 GB RAM.
    videókártya:Intel G35 Express Chipset Family

    elkéne futnia
  • Szabi1991
    #1659
    nálam egész jól ment, de úgy se tudtam egyenesbe tartani :-)
  • belalli
    #1658
    ja és a rendszer követelményeknek a duplája van a gépen....
  • belalli
    #1657
    Kéne segitség!!xar a game a menüben még jó de amikor versenyezni szeretnék akkor nagyon szaggat!már mindent kipróbáltam magas graf,semmi hang de nem megy semmi se nincs vkinek valami ötlete me teccik a játék de hát így még egyenesbe se tom tartani az autót...
  • Szabi1991
    #1656
    amúgy 2000FT a játék :D
    link
    "Fontos tudni:Egyjátékos változat, multiplayer támogatása nem garantált."
  • Szabi1991
    #1655
    hihetetlen árkád ez a játék még mindig, főleg a tükörjégen driftelni.. nagyon beteg ötlet.. :DDD

  • supersheep
    #1654
    Juiced2: Juiced2_HIN.exe - Alkalmazáshiba
    A "0x4fd98562" címen található utasítás a "0x00000024" memóracímre hiatkozott.A memóra területen nem végezhető el a következő művelet:read"

    a prog.bef.katt.ok.gomb.

    Ötletek?
    Juiced.2.Hot.Import.Nights-RELOADED van.
  • kucsi08
    #1653
    már egy kicsit elöbb sikerült megoldanom a dolgokt de azért köszönöm szépen a segitséget!!
  • Amiga
    #1652
    1650 - fel kell venned még tagot a csapatba

    1651 - vannak olyan autók, amik bizonyos kategóriákig tuningolhatók, viszont afölött prototípussá lehet őket fejleszteni.
  • kucsi08
    #1651
    sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni hogy most a 2-es ligánál tartok és nem tudok indulni a promotion event-en mert valami prototype-os vacakkal kéne csinálnom valamit. Gondolom hogy a kocsit kell feltunyerolni prototype-ra de nem tudom hogyan kell... valaki segitség pleaseeeee!!!

    előre is köszönöm
  • mo rémálma
    #1650
    hali!
    Olyan kérdésem volna hogy eljutottam az 1-es ligáig de nagyon sok versenyen nemtudok indulni mivel azt írja hogy nincs elég crew mates-em, mit kell csinálnom hogy legyen? köszi előre is
  • Willi Betz
    #1649
    És nincs valami mentés vagy hasonló amivel előtudom hívni az Astrat?:P
  • Szabi1991
    #1648
    az elején :p
  • Willi Betz
    #1647
    Kipróbáltam a játékot. Mit is mondjak,ahhoz képest,hogy sok autónak kéne benne lennie van kemény 15 db:S
  • decoy
    #1646
    na de vki nem tudja a matrica problémát?pls help
  • decoy
    #1645
    ez nem tom mér írom le de fogalmam sincs h mi lehet a baj:Dlehet rossz a crack mást nem tok
  • The Protector
    #1643
    köszi a választ,megvan eredetiben szal nem lessz gond a crackel.
  • decoy
    #1642
    sztem a játék egész jó bár az irányítás billentyűzeten vmi iszonyat szar.a tuning egész jó és részletes.és cracket meg bárhonnan le tucc szedni...
  • The Protector
    #1641
    Jó ez a játék?Megéri kipróbálni?Szerettem a régi nfs-eket.pl:underground,UG2 és most wanted.Viszont az új nfs ek hulladékok.Milyen versenyek vannak?És milyen a megvalósítás?
  • gaba999
    #1640
    Hali!milyen crack kell ehhez a szarhoz,egy linket légyszi,szasztok!!
  • decoy
    #1639
    hello.segítséget szeretnék kérni.mér van az hogy minden tök normális a játékban grafikailag semmi baj kivéve a matricákat.az összes matrica tök homályos.mér van ez és hogy lehetne megcsinálni normálisra?(am torrentbe töltöttem le és az egésznek xbox menüje van:S)
  • spae
    #1638
    Köszi a segítséget!
    Először próbáltam azt is, de nem volt túl jó úgy játszani :)! Utána a dxdiag-ot elindítottam, levettem a hardveres gyorsítást (hang) és megy már rendesen!
  • Imrusssss
    #1637
    Kapcsold ki a hangokat!!!
  • spae
    #1636
    Üdv mindenki!
    Gondoltam újra végigjátszom a játékot, és mniután feltelepítettem, jött a nagy döbbenet: AKAD, de mint az állat!
    Állítgattam mindent, utána jó lett, de most megint el kezdett szaggatni!
    Mit tegyek? Segítsen vki légyszi!

    Ja a gépem: AMD X2 6000+, 4GB RAM, Gainward 9800 GTX+!
  • Ribizlee
    #1635
    hello! az lenne a kerdesem h nalam miert nem nincs zeneje a jateknak meg kommentar meg ilyenek?? mar a configban is kipipaltam minden hang-os cuccot, de semmi.... egyedul a kocsiknak van hangja.. pls hlp!
  • Ronnie17
    #1634
    ez kircsi kis progi!!! tenkjúúúúúú :)
  • Szabi1991
    #1633
    X-Padder progival :)
  • Ronnie17
    #1632
    hali. megmondaná valaki hol kell beállítani h gamepaddal tudjak játszani??? mert az atyaúristent is végignéztem de nem találom sehol...:S
  • tonyr #1631
    vki tudna küldeni 1 save-t ? nekem annyi lenne hogy eclipse 2g-et tudjak bütykölni garázsba... thx
  • Mayorpapa
    #1630
    na de hang nélkül egy autós játék milyen'má?
    Inkább vedd le a hangbeállításoknál a hardvergyorsítást nullára, az segít
  • Imrusssss
    #1629
    Kapcsold ki a hangokat !!!
    Anélkül f@aszán fog menni
  • dodo1014
    #1628
    Helló lenne egy olyan problémám hogy nekem a játék orosz és jobb lenne hogyha angol lenne tudtok ebben segítséget adni??? Előre is köszi.
  • Ben007
    #1627
    nálam a reloaded akadozik simán mennie kéne
  • lala1970
    #1626
    sziasztok szaggat nekem a jc2 van valami javitás erre mert a gépem uj simán mennie kéne HELP!!!