100
  • dez
    #100
    Na, íme a felmerült problémák: http://ps3.ign.com/articles/746/746492p1.html
    A legidegesítőbb az, hogy - úgy tűnik - nem-HDCP kompatibilis megjelenítőre nem-másolásvédett tartalmat sem küld ki HDMI-n.
  • dez
    #99
    Érdekes, amikor emberek meg sem próbálnak gondolkodni, mert akkor esetleg más következtetésre jutnának, mint amire akartak... :)
  • dez
    #98
    (gy.k. nem azt mondom, hogy biztos nem lesz semmiféle hiba. De aki hibalistákról beszél, az prezentálja is.)
  • dez
    #97
    Ahh, már értem, szóval egyesek a jövendölő gömbjükben látják, hogy mi minden technikai probléma derül majd ki a PS3-ról... :P Hiszen a xbox360-ról napokkal később már jöttek a hírek, és az egyszerűen nem fordulhat elő, hogy a PS3 jobb legyen, ááá... :D
    Sajnos én ilyen kíváncsi vagyok, és az én koromban már nem változik az ember... [Én már egyszer jól megöregedtem, de aztán visszafiatalodtam. Túlzottan is. Most megint egy kicsit öregednem kell. :P]
  • Gerygrey
    #96
    Így van, épelméjű ember (gondolom a "pécés" kifejezés ennek a szinonímája akart lenni) sosem fogja megérteni ezt a felhajtást. Ez csak egy vacak játék, semmi több.
  • Liquido
    #95
    dez Te most ennyire hülye vagy, vagy csak megjátszod? Az nehezen fordulhatna elő, hogy pár nap után problémák merülnének fel (bár nem lehetetlen). Ha vársz néhány hónapot, majd akkor találkozhatsz gondokkal. Persze az is előfordulhat hogy semmi gond nem lesz, de ugye a technika ördöge nem alszik. És ne legyél annyira kíváncsi, mert hamar megöregszel ;)
  • dez
    #94
    Sorolnád a PS3 technikai hibáit? 1-2 ismerősöm beszélt ilyesmiről, de valahogy konkrétumokat nem tudtak mondani. Pedig már nagyon kíváncsi vagyok. :)
  • Sanyix
    #93
    Attól függ miben. Mert van amiben nem.
  • Dzson
    #92
    Egy pécés ezt soha nem fogja megérteni.
  • Dzson
    #91
    HDMI kimenet hiányában jöhet a patch. :) Hírek vannak HDMI/DVI adapterről, kábelről, de semmi konkrétum.
  • Lame
    #90
    Nevetseges, ez csak egy konzol.
    Mire nem kepesek emberek.
    Sony is luzer, hogy vesztesegesen arulja amikor meg ilyen keves van belole.
    Ha van olyan hulye aki 2700$-ad erte akkor ezt a keszletet siman kiarulhatna 1000$-os aron.
  • Acheron
    #89
    "itt egy embert meglőttek, akit súlyos állapotban szállítottak kórházba"
    "Az élelmesebbek igyekeztek minden lehetőséget kihasználni, néhányan például saját helyüket kínálták fel a sorban pénzért"
    Teee jóságosatyaűristen LOL megkora fanatikus állatok élnek a Földön!!!
  • fflx
    #88
    persze-persze, itt van az egesz internet tele infokkal, de ha van egy ilyen informatika & tudomany kategoriaju hirportal, amit neha szoktam nezegetni, akkor nem microsoftos jogi eseteket, meg egyeb bulvar hireket akarok latni...

    erted?
  • zilahi
    #87
    Beírtam az ebay keresőjébe hogy ps3 és hihetetlen mi jött ki. Összesen 18568 találat van rá. Csak az első négy oldalt néztem végig és az mind a konzol.
    60 gbt-ost potom $2,000.00 - $2,500.00 -os áron megveheted.
    20 gbt-ost már $1,100.00 -ért azonnal vihetnénk. + szállítási költség.
    Ezek a b...i amcsik tényleg minket európaiakat akarnak lehúzni?
  • sylverangel
    #86
    Akkor legyen kiforottabb mint a PS3, ami csak most kezd szembenézni a technikai hibáival, szemben x360-al ahol már jópár dolgon túlvannak.

    Túlmelegedések. Voltak olyan vélemények is (nem tom hol olvastam talán itt), hogy a userek nem veszik figyelembe, hogy mekkora hűtésre van szüksége ezeknek a konzoloknak, szemben a régebbikkel. Pl egy ps2 slim simán elvan bedugva a tv mellé, szinte teljesen zárt helyen. Olyan részen pedig akár egy x360 akár egy ps3 elfüstöl, mert nincs elég hely a levegőzésnek :) .

    HDMI patch meg talán nemsokára jön, vagy már meg is érkezett? Láttam GoW-ot nagy LCD-n, iszonyú felbontással. Nos az nagyon látványos volt...

    Ha nem is HDMI elég szép felbontás :) .
  • Dzson
    #85
    A karácsony közeledte miatt nőnek az eladások.
  • Dzson
    #84
    Mi kiforrott? Még mindig árulnak túlmelegedős gépeket, külső hd dvd, hdmi hiánya... Jó gép, de még egyáltalán nem kiforrott.
  • Dzson
    #83
    Kis pécés , mégis gyorsabb a pentijum duó kórságnál.
  • sylverangel
    #82
    nexgenwars

    A WII nagyon szépen elszállt :)

    Amúgy mióta kijött a ps3, azóta felgyorsultak az x360 eladások, szóval érdekes...

    A microsoft meg úgyis annyira lenyomja az x360 árát (ami már mondjuk kiforott, szemben a most induló ps3-al) hogy hülyeség lesz ps3-at venni :) .
  • #81
    Ez az egész PS3 egy ipari hulladék .
  • dez
    #80
  • Loverman
    #79
    ja és ne légy oly hülye h itt írogatsz vissza, mivel nem fogok visszanézni,akkor minek?
  • Loverman
    #78
    dez, te meg mássz vissza anyád picsájába, mindenki megköszönné:D
  • Loverman
    #77
    nézz fel a gamestar oldalára és láss csodát.....-_-
  • fflx
    #76
    ezek a konzolos cikkek lassan masrol se birnak szolni, hogy micsoda rohadt modon veszteseges az aloallitasuk. de most oszinten, egy szerencsetlen vevot, hol a rakban erdekel, hogy ki mennyiert rakja ossze?

    aminek talan ertelme is lenne, hogyha mondjuk valamilyen konkretumokoat irnanak a geprol, screenshotokat lathatnank a jatekokrol, beszamolo lenne a jatekelmenyrol a vezerlorol meg ilyenek (persze nalunk meg nem kaphato tehat ilyenrol nem is remenykedek)

    szoval marad megint a bulvar, mint mindig... remek.
  • carville
    #75
    Pffffffffffffffff látom vágod a témát....
    Ilyet minden évben csinál az Amazon. Lehet szavazni bizonyos termékekre, a győztes kap egy hatalmas árengedményt limitált példány számban (az idei Core 360 esetében 1000 darab, ez aztán hatalmas mennyiség ahhoz hogy PS3 ellenes intézkedésnek vegyük....), aztán aki kapja marja. Az 1001.-ediket pedig ismét normál áron árulják.
  • Dzson
    #74
  • vax
    #73
    Nem akarok senkit megbántani de néhányan olyan "igazi gyerekek". Nem hogy örülnénk, hogy van három konzol igy a választási lehetőség (bár több is lenne). Később úgyis mindegyiknek embirebb formára megy le az ára így akár mindegyik elérhető, sőt aki igazán szeriti a jó gameket meg is fogja venni akár mind a hármat is márcsak azokért a "nevekért" ami csak az adott gépen fog megjelenni.
  • Super DANTE
    #72
    Pontosabban az Ms és az Amazon akciója, de mind1.
  • scorpeeon
    #71
    PS3/PSP-hez Memory Stick Pro Duoból 2 gigásat kapsz pár ezressel drágábban. :)
  • Sanyix
    #70
    nem érted? "nem azon fog elbukni egy játékgép."
  • Laceee
    #69
    Úgylátom a nagy sony-t nem szabad bántani mert ő maga a tökéj, bevallom öszintén irigylem is őket az üzlet politákájuk miatt én biztos nemtudtam volna egy 8mb memória kártyát 10000ft ért eladni, megjegyzem nekem volt ps, ps2, xboxom is ezért kicsit elfogult vagyok a sony irányába
  • Dzson
    #68
    "Nézd meg a Playstation 2 pixelhegyei"
    Sok PS2 játékod van...?

    "Az XBOX360 pedig egyértelműen kell."
    Konkurencia nélkül, ja, erre verték a mellüket billgécék? De még igy sem ment olyan jól, a PS3 még ezzel a döcögős gyártással is behozza pár hónap alatt az egy éves előnyt.

    Nem utálom az X360-at, csak tegyük már a dolgokat a helyükre.
  • Dzson
    #67
    Ugyan, barátom. Nem kéne még mindig ilyeneket mondanod a sonyra, csak mert a haverod is mondja, mert hallotta a haverjától. Magadat járatod csak le.
  • Dzson
    #66
    Tanulmányozz eladási mutatókat régionális lebontásban (USA, EU, JAPAN), és rájössz.
  • Dzson
    #65
    Látod ez a részrehajlás. Ha a sony adott volna ki egy gépet, aminek 3 évvel kevesebb az élettartama mint a másiknak, menne a habzó szájú fröcsögés.
  • carville
    #64
    Az az Amazon akciója, nem az MS-é... És Barbie-t árulnának 10 dollárért, ha arra szavazott volna a jó nép...
  • Szeszmester
    #63
    Nem adja fel, ez egy több milliárdos torta, amiből Japán nélkül is ki lehet szakítani egy szép kis szeletet. De pár X generáció és ők is nyomulni fognak Japánban.
  • Sanyix
    #62
    Nem tűnt fel, hogy japánon kívül még ott van az egész föld? :) rohadtul semmit sem jelent japán, ennyi nem azon fog elbukni egy játékgép.
  • Zenty
    #61
    Ipodot is jobban veszik ,szal ök is eltudnak csábulni a hazaitól :)
    Egyébként nemcsak japán eladás lesz a mérvadó nemhiába küldött több ps3 a sony amcsiba.
    Europe meg alap a sonyak meg a nintendonak is ( nem is erölködnek ez miatt a disznók :( bár a nintendo kezd megjavulni a közeli világ launchával.
    Ms-nek europa-ra kéne rágyurni ,mert nem megy valami túl jól nálunk ( nem rossz ,de nem az igazi)
    Ők igazán akik csak a hazai vizekből élnek