296
Éljen a Pankráció!!!
  • John Cena
    #96
    EUROSPORT
  • cicai
    #95
    állítólag késő este vmelyik sport csatornán szokott menni pankráció.
    ha ez igaz, akkor melyik csatornán, és mikor?
  • Hasan01
    #94
    egyébként tényleg kösz a segítséget
  • cicai
    #93
    jaja
  • Hasan01
    #92
    az r1+x és jobb analoggal is bele lehet ültetni a ringbe ha megfelelő irányba futtatja
  • gabe paul logan
    #91
    uuuupsssz , tényleg, így h nincs a kezemben joy,nehéz emlékezni, bocs
  • Hasan01
    #90
    igen én az r1+jobb analogra gondoltam hogy neki vágja a ring sarkának
    de nekem nem nagyon akarja megcsinálni ha ezt csinálom akkor csak egymás torkának feszülnek aztán valamelyik eldobja a másikat

    az r1+x és a jobb analog az sikerül

    egyébként kösz a segítséget
  • gabe paul logan
    #89
    ő sztem arra gondolt hogy r1+jobb analóg, és a bal analóggal add az irányt, ez a "futtatás", ha hosszan nyomod az r1+jobb analógot akkor nekivágja a ringsarkának
  • kingovhell
    #88
    Hasan valóban úgy kell ahogy cicai mondta r1+x és jobb analogot valamelyik sarok irányába tolod aztán odasétálsz szépen és szintén jobb analog valamelyik irányba és jönnek a különböző combok...
  • Nuno88
    #87
    iszonyat nagy játék :D
    vannak benne olyanok h csak pislogtam végig :D
    ja és a csajok is nagyon jók benne :P
  • cicai
    #86
    aszt hiszem, hogy r1+x+right analog mozgatása.
    de ez nem biztos, mert már 5 hónapja nem játszottam vele:)
  • Hasan01
    #85
    És még lenne gy kérdésem,hogy az ellenfelemet hogyan tudom a ring sarkába belefuttatni hogy ott bele üljön a ringbe és össze-vissza verjem?
  • gabe paul logan
    #84
    nemtom szoktatok-e a www.youtube.com-on nézelődni, de van "néhány" pankrációs video, sőt most fenn van a survivor series és a new years revolution is.


    A lényeg h volt egy nagyon jó randy orton-os zenés videó, de már nem találom. A klip címe ez volt Right here, a bejátszások alatt a stained, right here című száma ment...és az "right here orton" szavak beírásávala keresőbe meg is találtam, az elmúlt hétig, hol lehet meg változtak volna a kulcsszavak amivel meg lehet találni???Ha valaki tudna segíteni, az naon jó lenne, me iszonyat jó videó!!!
  • Hasan01
    #83
    köszi
  • gabe paul logan
    #82
    Az csak vmi bug lehet a gameben, de igen az xel kell(vagy a négyzettel???). A fejbeleütlegelést így kell: r1 plusz jobb analog barmerre, és utána ne nyomj semmit csak kezd el az iránygommbokkal vonszolni mondjuk a lépcsöhöz, kötélhez, sarokhoz...stb. :)jó móka
  • Hasan01
    #81
    Már rájöttem hogy hogyan lehet felvenni a tárgyakat de nagyon sok esetben ott van a tárgy akár a létra az asztal a poroltó vagy a szék hiába nyomom az x-et az istenért sem akarja felvenni.

    Van erre valami jó módszer?
  • Hasan01
    #80
    sziasztok lenne kérdésem mert még nem vagyok annyira otthon a gémben hogy például a tutorialban azt mutatja hogy a tárgyakkal meg minden szarral bunyóznak és azt mutatja hogy az x-el kell felvenni a tárgyakat de én még nem tudtam???
    másik,hogy például is mutat a tutorialban,hogy így az emberem megfogja a fejét az ellenfelének és így lefejelteti vele a ringet meg ilyenek na ezeket, hogy tudom megcsinálni???


    előre is köszi


    sziasztok
  • PcBalu
    #79
    Köszike
  • cicai
    #78
    ja tényleg:D
  • gabe paul logan
    #77
    ps2-őn az alapbeállításnál, csak nyomd a jobb analóg kart lefele ha a földön fekszik a ellen
  • cicai
    #76
    az x gombbal ha teljesen levitted az erejét és ha fekszik a ringben
  • PcBalu
    #75
    De melyik gombal???
  • PcBalu
    #74
    De melyik gombal???
  • PcBalu
    #73
    De melyik gombal???
  • cicai
    #72
    ha ráfekszel
  • PcBalu
    #71
    Mivel lehet PIN-ni?
  • Katarn576
    #70
    Ha nem eredeti a játékod akkor ne is álmodj róla hogy neten fogsz vele játszani. Hidd el, nekem is megvan a játék, én is próbáltam felcsatlakozni, én is ugyanezt a hiba üzenetet kaptam, utána jártam és kiderült hogy ez a szöveg másolt játékoknál szokott elő fordulni. Vedd meg eredetiben és már mindjárt tudsz neten játszani.
  • PcBalu
    #69
    Üdv mindenkinek!

    Lenne egy gondom! Még pedig az hogy, nem tudom hogyan kell kapcsolódni az online mod-hoz, mert ezt írja ki: Error occured, in the connection timeout! Adapteres networkal működik a game nem tudjátok? Mert én gyári sony 4.8 V-os adapterrel tudok játszani a Tekken 5-el másokkal és nincs rá kötve a internet. Ja és mivel lehet PIN-ezni? :)
  • cenobite
    #68
    Ezen az oldalon érdemes érdeklődni, ha valakinek wrestling-el kapcsolatos kérdése lenne.
  • John Cena
    #67
    ECW már nincs sok hátra!!! esik a nézettség
  • Katarn576
    #66
    Üdv!
    Tudomásom szerint nem lehet venni ilyen cuccokat pedig nekem is jól jönne pár pankrációs erekje.
    Viszont én úgy tudom hogy itt Magyarországon néhány pankrációs könyvet meglehet venni amik ha jól tudom egyes pankrátorok életrajzával foglalkoznak.
  • gabe paul logan
    #65
    Szerintem a valaha készült legjobb bunyós játékok egyike mert pont hogy nem agyatlan püfölés hanem gondolkodni kell , látványos , poénos ...stb...akár a fight night játékok, ez a két játéksorozat a legjobb manapság. A többi tényleg agyatlan püfölés...

    HEH, bobby lashleyvel bárkit meglehet verni....kár hogy már ecw-és, a következő game lehetne már smackdown vs raw vs ecw

    Apropó valaki nem tudja lehet-e az országban pankrációval kapcsolatos cuccokat venni: ruhák + egyéb kiegészítők?NAgyon kéne egy DX-es és eddie guerrero-s póló....
  • cicai
    #64
    érdemes, mellesleg éljen The Rock
  • PcBalu
    #63
    Üdv!

    Nem tudom milyen a 2006-os de az is jó lenne ha meglenne! Éljen a TNA Wrestling!!! Hajrá Saoma Joe!!!
  • Kriger
    #62
    Én is végigzúztam mindet, a 2006-oshoz képest szerintem gyengébb a season mode, de minden másban üti.
  • cenobite
    #61
    Szerintem csak meg kell vele tanulni játszani és akkor nagyon jó! Én a PS2-es Smackdown-okat mindet végigtoltam és nagyon élveztem. Ez a mostani még nincs meg, de ami késik nem múlik. :)
  • PcBalu
    #60
    Szerintem is az a baj a játékban hogy, sokat kell nyomogatni és így a játék élvezetlen! De azért jó játék!!!!
  • teddymac
    #59
    Az nincs :)
  • cicai
    #58
    és mi a második?:D
  • teddymac
    #57
    Fuuu nekem agyatlan nyomkodásnak tünik a játék.Első benyomásom :)