296
Éljen a Pankráció!!!
  • david920930
    #256
    Szevasztok van tippetek hogy honnan lehetne letölteni egy akármien pankrációs játékot???? Csak ha lehet vmi használható grafikája legyen ok?
  • redraven8
    #255
    Lehet elkiabáltam mert most 2-en is elakarják adni Reméljük az egyik összejön
  • redraven8
    #254
    Asszem dühös leszek ha elhalászod előlem mert már 1 álló hete vadászom a gaméra..temeg idetévedsz talán most elösször és az egyetlen kérdésed,hogy mennyiért
  • redraven8
    #253
    Írtam PÜ -t
  • cenobite
    #252
    8k+postaköltség. (nem pesti vagyok)
    Kitűnő állapotban van, sajnos nem sokat játszottam vele. :(
  • Attila8805
    #251
    Mennyiért adnád?
  • cenobite
    #250
    Nekem X-360-ra megvan a 2007, viszont már nincs X-360-am. :) Érdekel esetleg a játék?
  • redraven8
    #249
    Hát de...16 meg 13 ezertért Annyit valahogy nemér meg a dolog
  • Adi
    #248
    Nincs sehol amúgy?
  • redraven8
    #247
    Nah...valaki nem unja még a játékát? A 2006 -ost imádtam ps2 őn....heti 30 órát töltöttem elötte..és nagyon szeretném kipróbálni a 2007 es nextgen változatot
  • redraven8
    #246
    Jaja...ezt mondtam,hogy tripple h leköpi a lángot Nagy arc lehetett aki kitalálta ezeket a reklámokat :)
  • John Cena
    #245
    nekem EZ teccik
  • cicai
    #244
    :D
  • redraven8
    #243
    Mámint az a reklám amikor leköpi az olimpiai lángot Tripple H és Batista a kedvenc :)
  • redraven8
    #242
    Nekem az első Tripple H is teccik ^_^
  • cicai
    #241
    Ez még jobbXD
  • cicai
    #240
    Ez kurva nagy:D
    Róka^^
  • redraven8
    #239
    Ezt nézze meg minden nagy WWE fan

    Reklám

    Batista rulz
  • John Cena
    #238
    hát PS2 jáccok nem tudod mit mondassz:D és L2 cvvagy R2 nálam aszem
  • Adi
    #237
    De a fogást azt folyamatosan nyomod? Vagy pontra elkell kapni?? Amúgy a fogás védéds az LT nem?
  • John Cena
    #236
    hát az ütés védekezést 10% hogy meg nyomom mert az nem tud annyira sebezni
  • John Cena
    #235
    American Bandass asszem neke meg is van!!
  • Adi
    #234
    Nem hülyeség a védekezés. Vmikor pont eltudod kapni az ütést vagy az ugrást. csak pontosan, h kell csinálni azt nem tom4
  • Indyjunior
    #233
    Nem tudjátok mi a címe UNdertaker régi ( amikor motorral vonult be) bevonuló zenéjének?
  • John Cena
    #232
    én nyomogatni szoktam általában az ütéstnem szoktam védeni az hüyleség szerintem de ha fogást akar betolom azt csá!
  • Adi
    #231
    kircsi. Csak mert seasonba betudtam hívni a pajtit és ketten ütötük az embert. MEgha pinelni akartak akkor berohant és rárugot arra aki feküdt rajtam!
    Viszont egy dologba nagyon bénna vok. A védekezésbe. 10-ből ha 1 szer sikerül megnyomnom. Ti tudtok védekezni faszán? Mert nyomkodom mint az örült a ravaszt hátul LT - RT és nem történik semmi!:( Vagy folyamatosan nyomva kell tartani?
  • John Cena
    #230
    a mannager nem azt jelenti hoyg segít neked! a verekedésben hanem hogy ha PL rád fexenek és számolnak rád( PINelni próbálnak)
    akkor ott a gombával(PS2 R3-al) valamelyik irányba el tolod és akkor be szól a bírónak és nem számol tovább ezt befejező mozdulatok végén ajánlom ott ki lehet kapni rendesen
  • redraven8
    #229
    Már nincs meg ott...írtam is neked,hogy az a törzs helyem és már aztis elvitték
  • Adi
    #228
    itt baloldalt írják, h 3 ezer forint a wwe! És még sok más játék 3 ezer. annyi lesz sztem max, h német a borito. Nekem legalábbis amit ott vettem pgr 3 3ezerért német boritos volt. Persze férre értés ne essék mind origi.
  • Adi
    #227
    kircsi az oldal.. WWE-ről mikor csináltok leírást?!? Biztos hasznos lenne. legalábbis én spec örülnék!
  • redraven8
    #226
    Akinek lenne megúnt eladó Smackdown vs Raw 2007 az írjon nekem!
  • Adi
    #225
    TE ps2-on vagy x360-on nyomod?!
    Amúgy érdekes. Ismerösömmel nyomtuk 2-en. 1P/maneger vs. 2p/maneger és egyszerüen nem tudtok öket behívni!
    Nem is állnak fönt a ringen tehát pacsizni nem lehet velük. és csak a széket adokatják be. TEhát még segíteni se jönnek be..
    Amúgy szerintem hatalmas játék kifogyhatatlan mozdulatokból. Kedvencem HHH , vele nyomtam végig egy seasont, de még mindig nem tudom az összes mozdulatot!
  • cicai
    #224
    Jó a logod^^
  • John Cena
    #223
    egy értelme sember és honlap iylet se láttam!:)
  • Katarn576
    #222
    Üdv mindenkinek.
    Szeretném be jelenteni hogy el indult a csapatom új aloldala. Ezen az oldalon csak Ps2-es játékok leírásával fogunk foglalkozni. Lesznek végigjátszások, tippek-trükkök, kódok, cikkek, és természetesen a fórumunkban is lehet beszélgetni a Ps2-es játékokról. Az oldalunk címe: http://ps2team.try.hu/
    A legapróbb részletekig minden játékot kifogunk vesézni, különösen azokra a játékokra fogunk kiemelkedően figyelni amik nagyon összetettek illetve rengeteg felfedezni való van bennük.
    Természetesen a WWE SmackDown vs. Raw 2006 és 2007-et is ki fogjuk vesézni, kitérünk minden karakter mozgására, a megnyerhető cuccok megszerzéseit is le írjuk.
  • Triple H
    #221
    de már megvan...100%-os kipörgetéssel meg kell lennie.
  • John Cena
    #220
    akkor nem tudom
  • Triple H
    #219
    de akkor meg adta a trophy-t???
    mert nekünk HBK-jel (a "WWE - Pankráció (régebben WWF" topic-ból) megpróbáltuk 2 player-ben, de nem adta meg a trophy-t...pedig legend difficulty-n volt.
  • John Cena
    #218
    ja akkor izéé őőő haveral úgy csibnáltam meg van multi tapom oda be dugtunk 4 jojsticot +amivel gameltünk és 5 karaktert mi el foglasltunK:D és a 6dik az gép haverom elrendezi a szávót a meccs alatt és addig le szedem atáskát:P:D:D
  • Triple H
    #217
    hát ide jó kevesen írnak.
    pedig jó játék