296
Éljen a Pankráció!!!
  • Indyjunior
    #216
    Nem challange-ben van. Exhibition-ban.
  • John Cena
    #215
    mert ha ja akkor tok segíteni
  • John Cena
    #214
    ez Challlenge módban van??
  • Indyjunior
    #213
    Sziasztok. Nem tudtok adni valami tanácsot hogy hogyan nyerjem meg a Money In The Bank Trophy-t. Azt tudom hogy legend szinten kell megynerni a meccset de nem megy. HHH és Deadman 4ever
  • cenobite
    #212
    X360-ra eladó karcmentes WWE SmackDown Vs Raw 2007. 8000 pénz az ára neki. :)
    Érdeklődni privátban.
  • cicai
    #211
    RAW
  • penész
    #210
    hello mindenkinek olyat szeretnék kérdezni h pankrációs játékot PC-re tudnátok -e mondani olőre is kösszi
  • MaSzKa
    #209
    WWE SmackDown Vs. Raw 2007 psp erre kellen psx fix patch mert lefagy 1 idő után
  • John Cena
    #208
    az!
  • Triple H
    #207
    meg a Taker
  • John Cena
    #206
    HHH és HBK a jó!
  • Szobi24
    #205
    Én Lashleyvel Cenaval v Batistaval.De lehet h megnézem rey-t is.
  • Triple H
    #204
    én már kurvára várom!
    Undertakerrel kezdek majd egy Season-t szerintem...
  • cenobite
    #203
    Szerintem november körül. Mindig akkor jön az aktuális SD játék.
  • Szobi24
    #202
    és mikor jön ki a 2008 ps2-re?
  • HBK
    #201
    láttam a borítót
  • HBK
    #200
    a 2008 lesz PS2-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • cenobite
    #199
    Kicsit görgesd lejjebb mert ott lesz...
  • cenobite
    #198
    Itt megveheted,
  • Szobi24
    #197
    ps2-re
  • cenobite
    #196
    Ps2-re, vagy X360-ra?
  • Szobi24
    #195
    sziasztok!
    Légy szives mondjátok meg hol és mennyiért lehet megvenni Budapesten?
    Köszi !!!
  • baxxter8
    #194
    Xbox360-ra már pontos megjelenési dátum van. Ps3-ra csak annyi, h valamikor az xbox-os megjelenés környékén. Ennyit arról, h csak ps3-ra lesz.
  • cenobite
    #193
    Halleluja! :)
  • cicai
    #192
    Elvileg lesz arra is
  • cenobite
    #191
    Meg gondolom 360-ra. vagy arra sem?
  • cicai
    #190
    Csak PS3-ra lesz:S
  • HBK
    #189
    most jön a 2008 de kijön ps2-re??????????????????????????
  • Triple H
    #188
    ja és aki kíváncsi a teszter csellendzsben Mickie James vs. The Great Khali meccsben kell lenni Micki-vel!
    (nem egy könnyű dolog!)
  • Triple H
    #187
    na adok pár tippet a könnyed játékért:
    -aki már ismeri az előző részeket, az tudja a régi irányírást.
    nem tom hogy melyik az az opsönz menüben a kontrozban vagy D. vagy 4-ik irányítás!
    -ha nyomjátok a GM módot akkor mindíg (mindegy, hogy title vagy no title meccs)Backstage Barwl(ha jól írtam a nevét)->Bar Brawl meccset kell nyomni. nem akarok bunkónak tűnni, de már mindent végigvittem benne a csellendzsekben a special csellendzsben a teszter csellendzsen kívül!
    -Sanyix, én meg tudom erősíteni hogy ha végigtolod a GM módot, akkor tényleg kifogyhatatlan lesz az Exp.
  • cenobite
    #186
    PC-re csak a sima RAW jött ki. Valamikor nem tudom hány éve. A Smackdown sorozat csak konzolokon van.
  • Devergo05
    #185
    PC-re kint van a sima WWE RAW 2007 de az gondolom nem a Smack Down vs Raw 2007!Vagy tévedek?
  • cicai
    #184
    már szoltam 2 modinak h tegyék majd be a bannert. csak nem tom mikor lesz fönt
  • cenobite
    #183
    Meccs előtt van egy olyan opció hogy "Match Rules" vagy valami ilyesmi és ott beállítod, hogy "Entrance: OFF".
  • Adi
    #182
    Tényleg.. esetleg nem lehet vhogy megoldani, h amikor bevonulnak az kimaradjon és egyből lehesen csépelni az ellent, ne kelljen végig nyomogatnom a bemutatokat?!
  • cenobite
    #181
    Köszi! :)
  • HBK
    #180
    a SmackDown zenéje nagyon béne stem.!(még mindig ugyanaz csak a bemutató más)de a RAW-nak a mostani zenéje sokkal jobb!
  • cicai
    #179
    tényleg faxa lett!!!!!!!!!!!!!4
    Ügyes
  • Adi
    #178
    Tök, jó.. sztem szúrhatjuk be!:)
  • cenobite
    #177
    Bannerterv #1: