296
Éljen a Pankráció!!!
  • Dave8814
    #296
    Ha létrehozok egy játékost, azt lehet fejleszteni, szerezhet extra pontokat valahogyan?
  • Dave8814
    #295
    Hogyan kell azt beállítani, hogy mivok 4-eset játszunk(mindenki mindenki ellen, ne egy leszorításig mennyen, hanem utolsó emberig?
  • Unitedfanatics
    #294
    van WWE RAW Ultimate Impact 2009 pc-re, ha valakinek kell link hozzá, akkor írjon
  • Rajnoka
    #293
    Tudna valaki segítani a possum pinbe a SvR 2006ban?
  • cenobite
    #292
    PC-re ami "értékelhető" az a WWE RAW. De a Smackdownhoz képest nagyon sovány. Lehet benne karaktert kreálni, és lehet "izmosítani". :D
  • 0246886420
    #291
    És nem tudtok olyan játékot mondani ami Pc-re is jó, de olyan, hogy meg lehet tervezni az embert. És a legfontosabb, hogy az izmát lehessen növelni. Pl: egy normál ember aztán fel lehet izmosítani. Kösz a segítsége, nagyon jó lenne.
  • John Cena
    #290
    NIN PC-n!!!!! Konzolosok fóruma !!
  • cenobite
    #289
    PC-n nincs egyik rész sem.
  • gyurka666
    #288
    szevasztok én csak azt szeretném megtudni hogy nem e tudtok adni olyan letöltési helyett ahonnan lehet leszedni a játék többi részét is (lehet torrent is) jah és pc-re kéne . elöre is köszönöm a válaszotokat!
  • John Cena
    #287
    ???????? R2 L2 vagy össze viszsa nyomkodod!!
  • stingfan
    #286
    Valaki nem játszott itt pc-n valaki nemtudja, hogy kell kijönni a szorításból?
  • stingfan
    #285
    Hy, nekem a WWE Total Edition van meg PC-re, de nemtom mivel kell gépről emberre váltani, segítseket pls
  • John Cena
    #284
    hát elég sok emebr van ami azt iletti lásd: #269
  • The Professor
    #283
    Ez igaz!! tök szar h ien kevés ember van nem tudom ki vette észre biztos sokan (nem:D) de ha GM módot nyomsz és új draftolással akkor vehetsz embereket és lessz 13 embered:S tehát édes kevés, azért az ECW-ba tehettek volna több embert (pl. GM módba nem tudsz egy normális tag team meccset nyomni úgy h valaki ne szerepeljen 2-szer). De season mód-ot nem tudsz rendesen nyomni (ja és a GM mód ha már draft után vagyok ás Lashley már RAW-os, akkor a GM mód alap draftolásban miért ECW-s??) és a 19 ember a superstar módba:S Nagyon gyenge:S:S 3 napig jáccottam szinte egyfolytába vele és még ígyis csak az eggyik (Baxxter) haverom segítségével találtam meg pár fogást. Jó h vannak ECW-sek (ha még kevés is). Rossz h kibaxott kevés az ember. De mind1 próbáljátok ki élvezni fogjátok (2 hétig)...
  • gabe paul logan
    #282
    JA és JBL SUCKS...hogy elvan baszva a kommentátor, apám...unott gagyi hangon beszél, pedig ő az egyik legjobb kommentátor most, viszont az ecw kommentárok naon bejönnek...még rossz mekkora lusta buzik a thqnál: johhny nitro???? talán john morrison már 7 hónapja...ja csak lusták voltak új hanganyagokat felvenni a kommentátorokkal????buzik meg az összes szöveg ua mint az előzőben, még jbl is tazz sorait nyomatja...el van ez hanyagolva kéremszípen!
  • gabe paul logan
    #281
    persze h jó, főleg h normális az RKO, csak kevés karatker van, nem bővítettek hanem lecseréltek, cade and murdoc? benjamin and haas? és még jó lenne pár emberke...a másik meg hogy összevissza vannak a bajnoki címek , a draft benne van a játékban de az előtti "bajnoki állás" van:S amit nem értek...és miért van mindenki felértékelve??? semmi nem változott csak mindenki arányosan jobb lett, miért???nem látom értelmét, viszont jó h lashleynek az új zenéje van viszont rossz h candicenek a régi ezt sem értem...mindent összevetve jó csak kreálni kell néhány pankrátort berakni pár entrance zenét és zsír lesz:)
    !!! caws.ws !!!
  • The Professor
    #280
    ...több nap után, ugyanolyan fasza, és tök zsear fekák a megnyitható emberek, nagyon fasza lehet egy idő után...:D:D ez akart enni iga??
  • gabe paul logan
    #279
    ...több nap után, nem sok a karakter, és hát jobb a játékélmény de ua, kicsit uncsi lehet egy idő után...
  • gabe paul logan
    #278
    NAAAAA van már a neten

    1. játék után (elijah burke-vele voltam vs sandman) jobb ez a rész, pofásabbak az animációk, végre bármerre lehet futni nem csak 1 sávban,zenék naon hozzák a hangulatot, intró(k) nincs(enek) legalábbis nem láttam:S egy meccs után naon bejött, tutorialokat nem néztem végig így kivégezni nem tudtam burke-el de így is nyertem.

    KÖTELEZŐ DARAB!
  • gabe paul logan
    #277
    Kiáltson valaki ha már talált warezt!!!
    5 nappal előtte már azé kéne lenni...(ps2)
  • cenobite
    #276
    A "Legend"-ek asszem mind overall 80 felett voltak mikor még XBox360-on toltam a SD VS R 2k7-et.
  • The Professor
    #275
    Bret Hart ?? overall
    Roddy Piper ?? overall
    Terry Funk 89 overall
    Mick Foley 90 overall
    Sabu 89 overall
    The Rock ?? overall
    Rick Rude ?? overall
    "Stone Cold" Steve Austin ?? overall

    Dívák:
    Ashley 61 overall
    Candice Michelle 66 overall
    Kelly Kelly 58 overall
    Melina 71 overall
    Michelle McCool 69 overall
    Mickie James 70 overall
    Torrie Wilson 64 overall

    Amúgy a Legendákról napról napra többet tok:D És elfelejtettem írni h William Regal 85 overall
  • Triple H
    #274
    írd le, engem érdekelne.
  • John Cena
    #273
    WIKI meg a barátnőd:D
  • The Professor
    #272
    zavar h leírtam??? ja amúgy Shad 83 overal tok szar az egész mindenki 90 fölött van :( Ja kül Cris nem vok ennyire tehetséges:D csak tudok olvasni és megnézem kik vannak fent, neked is javasolom az olvasást:D majd beiratlak az első osztályba de inkább gyakorolj nigger. És ha beírod a google-ba (hisz a google a barátod:D) kiad neked 6 olyan oldalt ahol ki van írva:D
  • cris07
    #271
    akkor apád elég sokat nyomkodhatja:Dazért született ilyen tehetséges kölyke mindíg nyomkodta amikor hazajött a sarki kocsmából és összefutott anyáddal
  • John Cena
    #270
    cena 97es... no komment
  • The Professor
    #269
    WWE SVR 2008!!! November 9.-én jön ki Európába, Amcsiknál nov 13., Asztráloknál meg nov. 15.-én (PSP meg 22.-én AU-ba)! emberek (pankrátorok):

    Batista 94 overall,
    Bobby Lashley 93 overall,
    King Booker (régen: Booker T) 91 overall,
    Carlito 89 overall,
    Chavo Guerrero 85 overall,
    Chris Masters 87 overall,
    CM Punk 92 overall,
    Edge 94 overall,
    Elijah Burke 86 overall,
    Finlay 88 overall,
    Gregory Helms 86 overall,
    Jeff Hardy 92 overall,
    John Cena 97 overall,
    Johnny Nitro 89 overall,
    JTG 84 overall,
    Kane 87 overall,
    Ken Kennedy 88 overall,
    Kenny Dykstra 85 overall,
    Marcus Cor Von 89 overall,
    Mark Henry 83 overall,
    Matt Hardy 90 overall,
    MVP 85 overall,
    Randy Orton 92 overall,
    Rey Mysterio 93 overall
    Ric Flair 88 overall,
    Sandman 86 overall,
    SHAD ?? overall,
    Shawn Michaels 94 overall,
    Snitsky 82 overall,
    The Great Khali 83 overall,
    Tommy Dreamer 86 overall,
    Triple H 94 overall,
    Umaga 88 overall,
    The Undertaker 95 overall,
    William Regal ?? overall,

    Az ECW-s Pankrátorok elvannak szórva a tehát nincs ECW, Sandman pl a RAW-ban van, Tommy Dreamer pedig a Legends be.Aki nem akarta megtudni az embereket attól bocsánatot kérek!!a dívákat és a legendákat nem írom be (de ha többen kéritek leírom (persze szerintem sokan tudják).
  • The Professor
    #268
    Rúgásnál LT, fogásnál RT.
  • Triple H
    #267
    asszem amikor rúgnak/ütnek akkor a bal oldali hátsót kell nyomni(nem tom hogy híjják, PlayStation párti vagyok), amikor meg megfognak, a jobb oldalit.
  • redraven8
    #266
    Akinek felkeltette az érdeklődését küldjön privit.Másképp nemfogom látni,hogy érdekel-e bárkit is.
  • redraven8
    #265
    Akit érdekel :

    Eladóak az alábbi EREDETI Xbox360 as játékok :

    -Viva Pinata - karcmentes új állapotban...magyarul beszélő - 6000ft

    -Saints Row - szép állapot - 5000ft

    -Smackdown Vs Raw 2007 - angol nyelvű ,szép állapotban. - 5000ft

    Postázom is..de akkor állni kell a postaköltséget!

    kérésre küldök képet
  • Adi
    #264
    időben? De mikor időben?:D
  • Triple H
    #263
    ídőben kell nyomni, nem csak nyomogatni.
  • Adi
    #262
    Ezek az amcsik a live-on úgy nyomják!
    Állandóan rongyá vernek.
    Nem tudom. minden ütésemet és fogásomat 90%-ba kivédik...
    Vmi tipp esetleg felöletek? nyomogatom én az LT meg RT de semmi!
  • Triple H
    #261
    eMule programmal le lehet letölteni ps2-re a 2007-et! az www.emule-project.net-ről le lehet tölteni a programot! én pl. most a Madden NFL 08-at töltöm ps2-re! lehet, h nem vmi gyors, de viszont tuti letölti!
  • cenobite
    #260
    A 2008-as szerintem (csakúgy mint az összes többi előző SD rész) október-november körül fog jönni. De pl. a THQ oldalán biztos van már release date.
  • redraven8
    #259
    Hol tudsz te újjat ennyiért? Nálam igaz,hogy eddíg 2 en jelentkeztek..de mindketten 8 ért adnák..úgyhogy nagyából az ár mindenhol ugyanannyi Én eddíg a legolcsóbban 10 ért láttam :( Mellesleg mikor jelenik meg a 2008 as? :)
  • Attila8805
    #258
    Nyugi nem halászom el de én már még a játék megjelnése után 1 hónappal bekérdeztem ide hogy aki megunja az eladhatná.
    de 8k plusz postáért már újat veszek.
  • redraven8
    #257
    Mégis mire kellene ?:) ..PC vagy xbox360 vagy ps2 vagy ps3 ? :D