518
  • osho
    #318
    Nyiss egy "tipikus hülye magyar mentalitás" topicot,ez nem azért jött létre hogy egymást szapuljuk.
  • 89
    #317
    mi az a "tipikus hülye magyar mentalitás" ?
  • Zizou5
    #316
    srácok, megtudnátok mondani hogy ki milyen számú volt az aranycsapatba, és hogy kik voltak a cserék?
  • Braveheart
    #315
    Annyira utálom hogy lassan az összes hasonló topicban egymásnak ugranak az emberek... milyen jó volt, mikor pár éve még "alig" voltunk itt az sg-n, de az legalább válogatott csapat volt!
    Amúgy meg ezek az esetek a tipikus hülye magyar mentalitásról tanuskodnak, vmint arról, hogy néhány 14 éves is azt hiszi már, hogy meg tudja majd váltani a világot...

    Nyugodjék békében Őcsi bácsi!

    Remélem nem látja ezt a topicot! Asszem forogna a sírjában!
  • Dunkey
    #314
    Jó, jó, tisztelni kell meg minden, de most ha egy akármilyen mezei falusi focistának, aki jól focizik, de úgy történt hogy ottragadt a faluban baja esik, és esetleg meghal, akkor nyithatunk topikot? Nem, tuti bezárnák, mert senki nem ismerte őt. Puskást úgy adódott hogy sokan megismerték, és jól is focizott, de attól ő még nem Isten, vagy nemtomkicsoda, meg a nemzet hőse, vagy a legnagyobb magyar....
  • osho
    #313
    Nyugodj békében Öcsi bácsi

    Ő nem egy politikus volt, "csak" egy egyszerű Ember.Nagyobb és szerényebb a mai legtöbb ficistánál.De vannak magyarok akik csak rongyrázásra/pénzköltésre/hírnévre néznek fel.
    Miért nem tudunk méltósággal emlékezni ?
    Miért kell egy hazánkfiát így a földbedöngölni?
    Miért kell ebben a témában is az ellenséget keresni?
    A Rendőr topic után már ide is elér az idiótizmus?
    Szeretném hinni hogy nem.De a provokátorokat ki kellene már tiltani.Az SG fórumai idáig nem erről az egymás gyalázásárol, hergeléséről szóltak.És igen, ha képmutató is vagyok, akkor is válalom a véleményem.
  • kojak90
    #312
    tűnj már innen nekrofil
  • kuci06
    #311
    nekem még a mamám is mesélt róla(pedig róla nem gondoltam volna, hogy bármit tud a fociról), hogy milyen jó voltés hogy ő volt a legjobb ballábas focista...
  • hunbasser
    #310
    igen,ez minden elhunytra érvényes,h halottról vagy jót vagy semmit.
  • KoJin Mekre
    #309
    Nyugodj békében öcsi bácsi

    Gondolom nem csak velem fordult elő, hogy anno nagyapó/vater lelkesen mesélt az aranycsapatról...sorolták kívülről ki melyik meccsen hány gólt rúgott, ezen a meccsen pl: ennyire saccolták a győzelmet. Én megmondom az őszintét, nagyon irigy voltam ezért, a vaterra :) Mesélt a teli stadionokról, a legjobb nemzeti csapatokat verték 0-ra. Szép idők voltak az biztos.

    Topcira visszatérve:
    Halottról vagy jót vagy semmit, Puskástól függetlenül.

    Ha lehet akkor itt ne legyen sz@rdobálás, ez olyan mindhta meghalna egy rokonod, és elkezdené vki mondani melletted hogy pedig tartozott fűnek fának,iszákos volt ...stb. :C
    Pls ennyi tisztelet legyen már. :P
  • GenSC
    #308
    ja és bocsi Matthew válaszom a 230# hozzászolónak irtam!Topic zárását én is támogatom!!!
  • GenSC
    #307
    Ez hihetetlen....Te megtudod mondani minek irtál ide?És érdekes módón nem válaszoltál a kérdésemre...Te fa** te segitesz az éhezőkön?Véded a környezeted?Érdekes modon lefogadom autoval jársz,szemrebbenés nélkül szemetelsz és a többi...De azért jáccod itt a ki vagyok mi vagyok figurát..Tudod ezt itt alföldön ugy hivják hogy hülye paraszt mármint te...Tudom most kaptam bannt de azért tudd már hol mit beszélsz..Olyan szinten sértő és undoritó vagy hogy az eszméletlen...
    A te jelképed Irwin gondolom,őt gyázsoltad valamilyen formában gondolom..Akkor miért szurja azt a láma fejed hogy mások pedig aszem jogosan gyászoljá Magyarország valahaélt egyik legnagyobb sportolóját?Ez neked baj?Te ***....
    És ha ennyire zavar miért irsz ide?HOgy megmutasd te vagy itt a jani?Ezért felesleges...Ja és mondom menj és segitsd meg a rászorulókat mert érdekes módon most is netezel ahelyett hogymennél segiteni..Szánalom vagy..
    Én pl fizettem a cunami idején és 2gyermeknek küldtem segélyt te megtetted?Igen persze mert mást nem irhatsz....
    És én sose szemeteltem,imádom az állatokat a természetet (Amatör fotós lévén) és érdekes módon gyászolok...

    Ennyit rólad,és hiába vergödsz ez bunkóság és agyatlanság bizonyitéka volt amit müveltél pár társaddal együtt!Nyiss topicot témádnak itt pedig kussolj be!
  • hunbasser
    #306
    hiába írod ezeket,ez mind szép és jó,de még mindig vannak olyanok ebben a topikban,akik nem képesek felfogni...
  • Joebátsi
    #305
    Nem vagyok nagy focirajongó, de én is gyászolom szegény Puskást-t. csabiks-al ne foglalkozzatok, mert ha nem szólnátok hozzá úgy is elfelejtené a topikot. Ha nem, akkor addigra megunja a moderátor is, és kapja a pontokat.
  • Joebátsi
    #304
    Nem vagyok nagy focirajongó, de én is gyászolom szegény Puskást-t. csabiks-al ne foglalkozzatok, mert ha nem szólnátok hozzá úgy is elfelejtené a topikot. Ha nem, akkor addigra megunja a moderátor is, és kapja a pontokat.
  • Dunkey
    #303
    Én még mindig nem tudom elfogadni, hogy ő lett volna a legnagyobb magyar. Egy híres, ügyes focista, és mivel sok a focirajongó, nagyon sokan ismerték, és tudták róla, hogy magyar. Ennyi. De ettől miért ő a legnagyobb magyar? És miért ér többet bármelyikünknél? Ezt nem értem én.
  • whiskeyman
    #302
    Szánalmas ami itt megy/ment. Nem azért nyitottam a topikot, hogy egymást gyilkoljátok/leszóljátok, arra van egy topik a gumiban. Ha nem tetszik, menjetek el... thx
  • Slayerboy
    #301
    Dying Soullal egyetértek néhány dologban. Az egyik ilyen dolog, h le tudja írni normálisan a véleményét.
    Amit viszont csabiks művel, az már mindennek a teteje.

    Szvsz fejezzük be a vitát, mert Öcsi bácsi sem örülne ha ezt látná :/ Peace
  • Benc16
    #300
    Rájonnél arra hogy ez aza topick hogy: "Meghalt Puskás Ferenc" azok írnak akik tisztelik... Meg ilyesmi... Érted? De Peace legyen már...
  • SHADOWEYES7
    #299
    Djemba fiam,ne nelégy szánalmas már lécci!!!
  • partotmos
    #298
    Nyugodj békében Öcsi bácsi ;(
    Remélem láthatunk még Hozzád méltó focit a magyar pályákon....
  • Neoncsoves
    #297
    hallod, dugd fel magadnak
  • autoszimulator
    #296
    ez legyen a legnagyobb problémád kérlek szépen...
  • Neoncsoves
    #295
    †Nyugodjon békében† a föld legnagyobb Embere! Puskás Ferenc nekem névrokonom volt... sőt még mindig az! Mert minden magyar szívében (aki vérbeli igazi magyar) élni fog örökkké Öcsi Bácsi! Mostmár senkire sem lehetünk büszkék igazán! És tudjátok mit? Tudnának a magyarok! Csak az a baj hogy Puskás Öcsiék nem a pénzért hanem azért csinálták mert szerették csinálni a focit. a mai focisták szvsz a pénzért csinálják ezt a moslék sz*rt. †Nyugodjon békében Öcsi Bácsi†
  • Djemba
    #294
    hallod mi az a ÖCSI BÁ ez bunkóság, hogy BÁ nme illik ha tudnád csak a bunkók BÁznak!!!!!!!egy kis illlem ÖCSI BÁCSI mért zárják be?????
  • autoszimulator
    #293
    pfff...

    azt mondom inkább zárják be a topikot, mer ami itt megy az már nem elfogadhato.. Öcsi bá volt az egyik, ha nem a legnagyobb magyar.. az ő neve hallattán még az is Magyarországra asszociál, aki nem szereti a focit.. ti meg itt hülyéskedtek a halálával, meg valaki itt éli ki az aberráltságát.. arra ott van a gumiszoba. Gondolok itt főleg a felettéb művelt csabiks -re... Ha zavar hogy ennyit foglalkoznak vele, kapcsold el a tévét, ne gyere ebbe a topikba, ennyi a megoldás... gondolkozz már el
  • Djemba
    #292
    valaki tud belinkelni egy hosszú videót???
  • Prank
    #291
    száguldó őrnagy, de eredetileg Purczeld Ferenc...
  • SHADOWEYES7
    #290
    ""csabkis tegnap 22:27 | privát | galéria | válasz erre | #248

    Loál a logód :D

    Figyelem! Puskás Ferenc póló,bögre,egérpad,fényképtartó,cd,plakát,kulcstartó,plüssállat nálam kérhető PMbe, itt a karácsony lepjétek meg egymást ti kis focibuzik :D ""




    NEMSZÉGYENLITEK MAGATOKAT??
    HOGY LEHETETTEK EKKORA PARASZTOK?????
    UNDORIÓTÓAK VAGYTOK MIND,AKI LEÁLL VITÁZNI,EKKOR MIKOR VALAKI ELHUNYT,ÉS VICCET CSINÁLTOK EBBŐL!!

    REMÉLEM LESSZ ----OSZTÁS.........
  • sylas
    #289
    halistok
    tegnap olvastam 1 cikket puskásról(többet is)csak ebben a cikkben leírták hogy pancho-nak is nevezték meg még vmilyen "ágyú-nak is" + a spanyolok máshogy is nevezték
    ha vki megtudná mondani vagy vmi linket akkor thxxxxxx
  • Dunkey
    #288
    Még mindig nem értem, hogy miért ő volt a legnagyobb magyar :). Azért, mert érzéke volt a focihoz, és Mo.-ról ő jut eszébe a külföldieknek? Hát elég szomorú, hogy egy régi híres focistánkról ismernek...nem, nem az a baj, hogy Puskás híres, mert tényleg nagy játékos volt, de...áh, egyszerűen idegesít, hogy az igazi nemzeti hősöket kis izéknek nézitek hozzá képest. Szerintem már most forog, pedig még nincs is sírja...mármint hogy ilyeneket írtok.
    Egy Széchenyi, egy Petőfi és még sorolhatnám a neveket, és a háborús hősök(akik névtelenül haltak meg a hazájukért)...sokkalta "nagyobb magyarok", mint egy híres futballista.
    És sok ember többet tett a hazáért, mint ő, mégsem emlékezik meg róluk senki. De SENKI az égvilágon. Szerintetek Puskás azért focizott, hogy Mo.-nak jót tegyen vele? A nagy halált. Azért focizott mert szeretett és ment is neki. És persze jól is keresett vele, már bocsánat. Na mostmár, ha az ember 1) szeret valamit 2) még jól is keres vele, akkor miért ne csinálná? De ettől nem lesz nemzeti hős...
  • Matthew Prosac
    #287
    Bekcham...nem bir futni nem tud cslezni nem lö eröset, nem tud fejelni...amugy rendben van a srác. Divatmajom

    A legnagyobb erényét hagytad ki ami miatt páratlan a mai futballban. Remélem sejted mire gondoltam. (Nem, nem a szabadrúgásaira, abban Juninho simán viszi)
  • France men
    #286
    Oks nem is akarok én vitatkozni csak az ilyen minek cseszi szét a topicot.. többet nem is offolok utso volt...
  • Matthew Prosac
    #285
    neállj le vele vitatkozni.
    ő egy egyéniség. hadd mondja a magáét, ne magyarázz neki mert vitatkozni csak értelmes emberekkel lehet.
  • gordon 24
    #284
    Beszarás hogy ebből is mit tudtok kihozzni.. Borzalams. Na jó asszem ezennel kivettem a kedvencek közül.. Marjátok csak egymást..


    RIP Őcsi bá.. Sziasztok
  • France men
    #283
    Ezt most miért???
    Mi az hogy focist b***?? Te ki vagy? Mi vagy? Örülj neki hogy volt egy ilyen ember hogyha elhagyod ezt a tetves országot és megkérdezik honnan a busbol jöttél.. akkor mit mond rá!? ááá hungary Pancho Puszkasz! Szóval ö nem csak egy focista volt.. hanem a legnagyob magyar mint sport ember mint bárki más.. egy tetű politikus nem érhet fel a nyomába..!!
  • Matthew Prosac
    #282
    *sikereit
  • csabiks
    #281
    Vitának vége, ha folytatjátok folytatom!
  • Matthew Prosac
    #280
    Megtanultam már hogy minden közegben megvannak azok a különc kis egoista bohócok, akik sekélyes életünk kompenzálása érdekében nem ismerik el más emberek erényeit és irigységből semmibe veszik azok sikereseit, csakmert nekik nincsenek. Kell egy bohóc a népnek, de lépj innen tovább, mert nem hiányzol senkinek itt. Üdv
  • kuci06
    #279
    Mindjárt kezdődik a TV2-n a Csodacsatár( Puskás is szerepel benne), inkább nézzétek azt