518
  • rvn
    #358
    Mi az a foci? Szerelem...
  • SHADOWEYES7
    #357
  • bobey
    #356
    Ezt a kérdést így feltenni, műveletlenség! Az, hogy ki milyen sportot tart sportnak egy másik kérdés, de ettől nem kell másokat lenézni. Én sem szoktam soha focit nézni, ettől még tudom azt tisztelni, akinek ez a mindene!!!
  • Cat #355
    mi az a foci?
  • Zizou5
    #354
    na alap megnézem leszarom holnap suli?
  • homeless
    #353
    Az 1953-as Magyarország-Anglia mérkőzés pár perc múlva az m1-en!!!
  • MerlinW
    #352
    Srácok, azt ugye tudjátok, hogy ha nem reagáltok a hülyeségekre, akkor vita nélkül megunja... Különben is újreg.
  • I3andy
    #351
    hagyjátok már abba, az egész hülyeséget plz
    ez a topik nem erről szól
  • homeless
    #350
    Ebből sugárzik az értelem.
  • SHADOWEYES7
    #349
    ""Csak merd anyámra a neved venni és rájössz h ki vagyok!""

    ez most mi akar lenni???????
  • osho
    #348
    ...akkor tudjuk....

    írd meg a leckédet,mert holnap kérdezni fog a tanárbácsi,és szigorú lesz kisfiam.Anyád megint nem látja mire megy el a pénze.
  • csabiks
    #347
    Csak merd anyámra a neved venni és rájössz h ki vagyok!

  • Reyes
    #346
    Rest In Peace, Öcsi bácsi!
  • rvn
    #345
    igy igaz...de én már nem szólok senkinek...mi tudjuk ki volt Ö, mit tett Ö és ezt senki nem veszi el tőle...
  • Grenzjager
    #344
    ha csak az országimázst nézzük, akkor egyértelmű, hogy senki, DE SENKI nem tett többet MAGYARORSZÁG ISMERTSÉÉRT a XX. században, mint -P-U-S-K-Á-S- -F-E-R-E-N-C !!! (és ez vitathatatlan tény)
  • reaper4
    #343
    az a szomorú, h nincs követője. ha lenne még 20 ilyen játékos most ez a topic nem lenne :(
  • SHADOWEYES7
    #342
    #337

    te tiszteletlen
  • Ars3nal
    #341
    ha benne leszel a világ 25 legjobb sportolójába nyitunk neked is, addigis tartsd meg magadnak felettébb tapló véleményed:c
  • Dunkey
    #340
    Akkor is tartom a véleményt: egy híres focista nem lesz az eredményeitől nagy magyar. Majd ha a hazájáért tesz valamit. Ennyi. Ha ezt nehéz megértenetek, akkor ez van...(elmegyek valami híres akárminek, amiből tehetséges vagyok, és híres leszek -- ugye nekem is lesz gyásztopicom?)
  • Ars3nal
    #339
    igazán megérdemelnél életfogytiglani szibériai kényszermunkát te paraszt a véleményeddel együtt-.-
  • [Walaki]D`Lair
    #338
    így van!
  • SHADOWEYES7
    #337
    komolyan zárni kéne a topikot a sok ökör miatt!!
    HÁT NEM LEHET MEGÉRTENI---MEGHALT!!!!

    -----TISZTELETET NEMISMERTEK?????
    -----EZ NEM BULVÁR HÍR!!!!

    SZÉGYELJÉTEK MAGATOKAT.................
  • rvn
    #336
    Ez a mai magyar tudat...irigység..más mocskolása ok nélkül...howa születtem :S
  • homeless
    #335
    Ja és ha ma egy magyar focista a realhoz igazolna akkor ő lenne az isten, de Puskást meg leszóljátok emiatt. Érdekes. Ronaldinho se brazil, Shevchenko se ukrán és Zidane se Francia mert külföldi csapatokba játszanak.
  • homeless
    #334
    Az az érdekes, hogy egy külföldi fórumon se olvastam még negatív hozzászólást vele kapcsolatba csak pont a magyar fórumokon.

    Hogy miért lépett le? Azért, mert itthon bemocskolták a nevét, a felesége meg kivitte neki az újságokat, hogy megmutassa neki, és ő jobbnak látta nem hazajönni. 2 éves eltiltást kapott emiatt és csak ezután igazolt a real-hoz. Szóval nem azért nem jött haza mert külföldi csapathoz akart igazolni, de ha már kint maradt akkor valamiből meg is kellett élni.
  • [Walaki]D`Lair
    #333
    Hmm...Papp László is megtehette volna, mégis maradt itthon, pedig vele aztán tényleg kibasztak......;) Na ennyit erről...
  • rvn
    #332
    sok ökör...ezek nem tzdják mit jelent/ett a Puskás név a magyaroknak... akkoriban mindenkinek mosolyt tudott csalni az arcára mikor gólt löt...és az akkori komonizmus ban ez nagy szó volt...

    ha megtehettem volna én is Lmentem voltna mint h abba a nyomorba maradjak itthon...
  • ProGabe #331
    perzse,azért lépett le...^^
  • hunbasser
    #330
    nem azért lépett le...ha az egészről fingod sincs,akkor inkább hozzá se szólj a témához
  • [Walaki]D`Lair
    #329
    Jesz...a legnagyobb magyarok egyike lelépett egy spanyol klubba focizni, mert ott többet kapott a zsebébe...remek...

    ettől függetlenül nyugodjék békében...
  • rvn
    #328
    Nem akár ki ment L ez mindenkinek fel kéne fogni...

    Ha nem lett volna a legnagyobb magyarok egyike akkor nem lenne minden meccsen gyászszünet... ma nekem is meccsem volt és be kell valljam...megcsurrant a könnyem és nem csak én voltam igy vele...nézök játékorstársak is...nem ismertem de TISZTELEM...
  • hunbasser
    #327
    Matthew Prosac:jól beszélsz!
  • Matthew Prosac
    #326
    Mindamellett hozzáteszem: Gróf Széchenyi István valóban többet tett országunk fejlődése érdekében, méltán lehetünk rá büszkék és többre tarthatjuk Puskásnál (jogosan), ám a két ember más és más területen tudott örömet és hírnevet szerezni Magyarországnak.
  • Matthew Prosac
    #325
    Igen persze, igazad van: már halála előtt is nyithattunk volna egy topicot: "Puskás Ferenc meg fog halni" címmel..
    Maradok továbbra is tisztelettel (képmutatva): egy focista és főiskolás magyar állampolgár.
  • Matthew Prosac
    #324
    A Nemzet Sportolója (2004)
    A XX. század legjobb magyar sportolója
    Halhatatlanok Klubjának tagja (1991)
    Golden Foot-díjas (2006)
    Európa Bajnoka (2006)
    A sportági Hírességek Csarnokának tagja
    NOB Olimpiai Érdemrend (1997)
    Köztársasági Elnök Arany Emlékérme (1997)
    Magyarság Hírneve (1997)

    ezeket is csak úgy bratyiból kapta.. ha mindehhez hozzávesszük hogy ma már lovaggá ütnek edzőket, focistákat (Anglia) olyan indokkal hogy népszerűsítik az országot, akkor nem tudom mi a kérdés..
  • Truck Driver001
    #323
    Nyugodjon békébe.De tökéletesen egyetértek veled.
  • ProGabe #322
    miért nem bírom én ezt lementeni? :S
  • Djemba
    #321
    Videó
  • bacardi93
    #320
    huhh ... csabiks... hát te egy vérbeli nagy lompos f*** vagy!!Meghal egy ember(nem is akármyilyen ,hanem egy világhíres, egy olyan ember aki, Magyarországnak szerzett egy kis hírnevet, egy ember akit mindenki ismert)és te azt szidod aki gyászolja?!?! Elgondolkodtál már azon h, ha pl anyukád meghal , és csinálsz egy topicot h meghalt az é.anyám én meg odamek és azt mondom: Hát ki nem sz**ja le?? Amúgy orvos mikor látott utoljára?? Nem mondta h baj van az agyaddal??? Mert sztem sürgősen elkéne menned dokihoz! na ennyi
    Nyugodj békében , Öcsi bácsi!!!!!
  • homeless
    #319
    Ha olyan nagy a szád valóságban is akkor mond el a véleményed nyilvánosság előtt is és viseld a következményeit!