518
  • Dying Soul
    #438
    puskás holtan is sztár.
  • I.C.ram
    #437
    ugyanezt már leírtam én is.

    Egyszerű a válasz: kenyeret és cirkuszt a népnek. Most azon versengenek a politikusok, hogy ki tud nagyobb felhajtás csinálni az egészből.
  • SHADOWEYES7
    #436
    ----------------------EZ A TOPIK ERRŐL SZÓL!!---------------


    NYUGODJON BÉKÉBEN..........................................................
  • And5
    #435
    Pedig mondott okos dolgokat. Például én sem értem mi a túrónak kellett szerencsétlent végig vinni a városon? Mintha vmi turista látványosság lenne a koporsója ...
  • Harly18
    #434
    Szívemből szóltál...
  • whiskeyman
    #433
    ezt be le lehet fejezni....
  • Harly18
    #432
    Itt ki gyalázkodott? Ennyire megviselt ez az esemény, hogy mindent így túldramatizálsz? Talán családtag vagy? Vagy mi? Én nem akarok ezen veszekedni senkivel sem és senkit sem megbántani, de azt nem érzem gyalázásnak, hogy sokallom azt a fél milliárdot....Elismerem, hogy nagy ember volt és nem bántanám és szerintem nem is bántottam...
  • I3andy
    #431
    Nekem csak egy bajom van a temetéssel és az a helyszíne. Miért nem lehet Puskást is a többi nagy magyarral együtt a Farkasrétibe temetni? A bazilikákba uralkodókat v 1házi vezetőket szoktak temetni.
  • SHADOWEYES7
    #430
    ja ok,de nem is adózott le annyit mint én!1994 óta vállalkozásom van,és azóta csengetem a lóvét az állam bácsinak!
    arra értettem,hogy nem csipogok ,hogy miért erre költik a pénzt el!!
    egyébként---- A TOPIK NEM EZÉRT NYILT HANEM AZÉRT ,HOGY EMLÉKEZZÜNK AZ EGGYIK LEGNAGYOBB MAGYARRA!!!


    ---HÁT NEM LEHET EZT MEGÉRTENI??
    MIÉRT KELL ÁLLANDÓAN GYALÁZKODVA FIKÁZNI A KÖLTSÉGEKET,ÉS SATÖBBI????
  • hunbasser
    #429
    igen,szal nem biztos,h tanul még
  • SHADOWEYES7
    #428
    de most mi nem jött össze??18-25-közöttre értem!!!!!!
    hogy az ő kora???
  • Harly18
    #427
    Az adózáshoz itt nincs köze semminek, ha egyszerűen nem vagytok képesek elfogadni más véleményét, attól függetlenül, hogy nem értetek vele egyet, akkor nagyon tudlak titeket sajnálni...
  • hunbasser
    #426
    18-25 között.ez nem jött össze :\

    harly18:ha antall józsef temetése 400 millióba került,akkor Puskásé sokkal többet ér,erről ennyit
  • Grenzjager
    #425
  • SHADOWEYES7
    #424
    te adózol???
    mert én 1994 óta igen,és mégsem hőbörgök,mint te az iskola padból!!!

    ugyhogy ennyi......
  • SHADOWEYES7
    #423
  • Matthew Prosac
    #422
    nyugodjatok meg, elsősorban azért mert nem fog a temetés 500 millióba kerülni (már rég cáfolták), másodsorban azért, mert magánvállalkozók (is) fizetik a temetést, így a jópolgárok zsebéből közvetett módon nem fog kihúzni egy garast sem az állam. csakmert épp meghalt Puskás...
  • Harly18
    #421
    Szerinted barom, de igy gondolom...
  • Harly18
    #420
    Mondhatnám, hogy szomorú, hogy nem tudnak Árpád vezérről, hisz mi sem magyar történelmet tanulunk. Az nem vitás, hogy őt ismerik a legjobban, de ettől függetlenül én akkor is túlzásnak tartom ezt az egészet. Ez a véleményem. Én nem vagyok fanatikus foci rajongó, talán ezért...
  • Zizou5
    #419
    mondj 1 embert, akit ha kimész külföldre, aszonják, ó igen ismerem. pl. árpád vezér. aszondod h árpád vezér az ki is? nem tudja senki, de ha azt h puskás, akkor, elkezd mesélni a 6-3ról, meg a világrengető goljáról. de árpád vezérről, azt se tudja, hogy ember e talán..
  • SHADOWEYES7
    #418
    NYUGODJON BÉKÉBEN...............



    barom hozzászólások már voltak..........
  • Harly18
    #417
    Ha igaz ez az 500 milliós temetés, szerintem akkor is túlzás, akármennyire is nagy ember volt. Ez az egész, ami a halála körül forog hihetetlenül nagy túlzás. Meg ahogy az újságban még a koporsóját is mutogatják, az meg már egyenesen durva.
    Ha szemét akarnék lenni, akkor mondhatnám azt is, hogy amikor a háború volt, akkor ő elmenekült az országból, annak ellenére, hogy valamilyen katonai rangja is volt. Úgyhogy nem érdemelné meg ezt a felhajtást. De részleteket nem tudok, igy nem mondom, mivel nem nagyon ismerem az életét. Az meg más dolog, hogy külföldön csinált karriert és igy lett hires. Mondjuk itthon nem sok esélye lett volna, akármennyire is tehetséges...Szerintem világra szóló eseményt akarnak csinálni ebből az egészből, hogy megint a külföldi hirekben szerepeljen az ország és ennyi.......
  • Dying Soul
    #416
    huh, ezért ez meglepő, tovább nem süllyedhet ez a nemzet
  • Grenzjager
    #415
    ...hogy nem volt cápa a magzatvizedben....
  • Zizou5
    #414
    hát kb, annyit, hogy akár a jobb kislábujján a köröm, híresebb mint te, többet ér mint te, vagy akár a elhasznált zoknia, többet ér mint te az egész házaddal, anyáddal apáddal együtt... csak ennyit
  • JancsiPapa
    #413
    Irigy vagy? ^^
  • partotmos
    #412
    LOL
  • SHADOWEYES7
    #411
    amit 10 millo magyar közül 100 évben egyszer ő meg tudott valósitani!
    "csak ennyit tett...."
  • SHADOWEYES7
    #410
  • PíszLávJuniti
    #409
    500 milliós temetés de ugyan, mire fel?
    mit tett ő ?
  • osho
    #408
    Én már nem tudom ...
  • JancsiPapa
    #407
    Szép, okos, de ide kell? :S
  • osho
    #406
    ...ebben az országban meglepődni se tudok semmin már.Real Madrid - Magyar "gálameccs" neki szánt bevételei is 'eltüntek'.Ha Antall Jóska ágyútalpas temetésébe nem rokkant bele az ország, akkor Öcsi bácsi gyásszertartásába sem fog.Bagatel összeg egy soha-meg-nem-térülő metróépítéshez, vagy egyébb jól átgondolt beruházás csúszópénzéhez képest.
  • osho
    #405
    ...ebben az országban meglepődni se tudok semmin már.Real Madrid - Magyar "gálameccs" neki szánt bevételei is 'eltüntek'.Ha Antall Jóska ágyútalpas temetésébe nem rokkant bele az ország, akkor Öcsi bácsi gyásszertartásába sem fog.Bagatel összeg egy soha-meg-nem-térülő metróépítéshez, vagy egyébb jól átgondolt beruházás csúszópénzéhez képest.
  • hunbasser
    #404
    és az a vicc,h senki nem akarja kifizetni a temetés költésgeit,ami MINIMUM fél milliárd lesz.amikor meghalt,akkor mindenki saját halottjának tekintette,most meg senki sem...hisz ha annyira a saját halottja,pl az mlsz-nek,akkor lerendezné a temetést is...
    més senki nem tudja,honnan lesz előkerítve az az 500 millió ft
  • SHADOWEYES7
    #403
    nemsoká temetés.........
  • JancsiPapa
    #402
    Nem Öcsi bácsi népszerűsítésére szólna a gyásznap, hanem VKI népszerűsítésére...ezt itt le is zárnám, nem ide való.
  • JancsiPapa
    #401
    Hixer értem és átérzem a problémádat - én is végzős vagyok, szombaton lesz a szalagavatónk, gyomorgörcs, táncpróbák, olvasópróbák... Én sem örülnék annak, ha most vki azt mondaná, hogy nemzeti gyásznap miatt ez le van fújva. Persze, tiszteletadás ez a gyásznap - csak hát Ti szépen megjártátok ezzel :(
    Sajnálom, remélem megoldható lesz ez valahogy.
  • JancsiPapa
    #400
    Nem olvastad rendesen végig...
  • Hixer
    #399
    Már bocsánat, de én nem fikáztam a Puskás Ferencet... Én nem őt nem szeretem, ahogyan ezt szeretném meg is értetni, hanem azzal a döntéssel nem vagyok kibékülve, hogy miért kell ilyen intézkedéseket tenni.

    Éppen az volna a lényeg, hogy semi bajom nem lenne, ha nemzeti gyásznap lenne, aki akar kimegy a temetésre, aki nem akar, az meg mehet ahova akar. Tiszteletet is nyílvánítunk és közben nem rontjuk el mások életét sem, nem tudom mi lett volna ezzel a baj.

    Csak azzal nagyon nem értek egyet, hogy a nemzeti gyásznap nálunk miért jelent légiriadó készültséget, ennyi. Semmi bajom a Puskás Ferenccel, eényleg, ez semikképp sem az ő hibája, nem is tehet róla.