45
Hiányos használati utasítás miatt felmerült pár kérdés...
  • laci 700
    #5
    Hali
    Köszia a használati utásítást!
    nekem sem sikerült átálítani a képet...
    De nekem is lenne néhány kérdésem:
    1:Lehet e törölni a lejátszón fájlokat számítógép nélkül?
    és ha igen hogyan?
    2:És lehet e hozzá kapni valamilyen tokot mint pl az Ipod-hoz is?
    KÖSZI!
  • laci 700
    #4
    Hali én is vettem egy ilyet és engem is érdekel hogy hogyan lehet kicserélni az animációt. köszi!
    ja és elküldenéd emailban a magyar használati utasítást?
    mert amit hozzá adtak az tényleg nem ér semmit:)
    e-mail: [email protected]
    köszi!
  • smv
    #3
    Köszi szépen!

    Közben a support is válaszolt, és megdobtak egy magyar nyelvű használati utasítással is, azonban két dolog még mindig nem világos:

    1) Hogyan vegyem rá a Vegas -t, hogy az mp4 playeren is lejátszható formátumba mentsen? A használati utasításban, és a support is azt mondta, hogy csak a szoftverrel készített avik használhatóak, azonban ezt nem feltétlenül szeretném elhhinni, mert a lejátszóról a gépre visszarakott avikat gond nélkül lejátsza bármelyik wmp, vagy bsplayer.

    2) Elméletileg a használati utasításban szerepel egy olyan, és a menüben is megtalálható egy olyan funkció, hogy miközben játsza le a számokat, közben az album fotója látszódik háttérként, azonban ezt sehogy sem sikerül előcsalnom, és a bővebb használati utasítás is szűkszavúan fogalmaz... Ötlet?
  • Seth
    #2
    angol nyelvű használati utasítást tudok küldeni, 58 oldalas ^^, ha az megfelel
  • smv
    #1
    Sajnálom, hogy ezért topicot kellett nyitnom, de a hülyevagyban ugye nem tudnak segíteni, az LG support pedig még egy hét után sem hajlandó válaszolni a kérdésemre...

    Tehát: Vettem ugye egy gyönyörűséges LG FM33 mp4 lejátszót, amit imádok, ám adtak hozzá egy négy oldalas "használati utasítást", amiben minden bennevan az akku töltéséről, azonban a cucc használatáról semmi... Remélem, hogy tud valaki segíteni a következő kérdésekkel kapcsolatban:

    1) A hozzá adott szoftvert nem szereti a gépem. Nem tud valaki valami másmilyen programot, amivel konvertálhatok úgy, hogy ne írja ki a not supported feliratot?

    2) Mi a fenére való a Rebuilding menü? És a Music/Background image? Azt hittem, hogy az mp3 lejátszása közben lévő hátteret cseréli, de nem...

    3) A hozzá adott szoftverrel lehet cserélni az mp3-akhoz tartozó "albumképet", azonban ezek a fájlok feltöltve az mp3 lejátszóra elvesztik a képet, mint tartalom. Miért? Hogy oldható meg, hogy a gagyi animáció helyett az album borítóját lássam?

    4) Mire valók a következő beállítások:
    Setup/Record/VAD
    Setup/General/Initialize Settings


    Próbáltam rákeresni a neten, de semmi info...